Vereniging 'STB' op '4e Athletics Champs regio 17'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anne Coerver MPA1 Team 12 STB A1 11,0 1275,00 13,3 9,50 13,00 2,70 231 0
Audrey Reijnen MPA1 Team 02 ST...aastricht 10,9 DNS 12,7 11,50 10,00 2,35 188 0
Evy Romkens MPA2 Team 12 STB A1 9,8 1275,00 12,4 11,00 16,00 3,00 282 0
Floor Vervuren MPA2 Team 12 STB A1 9,5 1375,00 11,8 17,00 15,00 3,05 330 0
Giulia Janssen MPA1 Team 02 ST...aastricht 10,6 1175,00 11,3 15,00 12,50 2,25 264 0
Imke Hoogeboom MPA1 Team 12 STB A1 11,0 1275,00 12,4 13,00 15,50 2,40 255 0
Indy van Groesen MPA2 Team 12 STB A1 11,4 1225,00 15,3 12,00 16,00 2,50 212 0
Jamy Dirkx MPA2 Team 12 STB A1 10,7 1250,00 12,4 11,00 14,50 2,50 250 0
Janne Smeets MPA2 Team 12 STB A1 11,0 1250,00 12,4 10,50 12,00 2,50 237 0
Jasper Nijsters JPA2 Team 12 STB A1 11,7 1075,00 14,0 8,50 14,00 2,25 165 0
Jill Reijnen MPA2 Team 12 STB A1 10,7 1325,00 11,7 12,50 12,00 2,60 271 0
Latifa Outmani MPA2 Team 02 ST...aastricht 10,0 1250,00 12,4 13,00 16,50 2,60 274 0
Lucas Vanhommerig JPA2 Team 12 STB A1 11,3 1375,00 13,5 11,00 12,00 2,35 210 0
Maud Missler MPA2 Team 12 STB A1 11,4 1300,00 12,9 9,00 9,00 2,25 213 0
Maya de Weerdt MPA2 Team 02 ST...aastricht 9,3 DNS 10,9 18,50 14,50 3,20 300 0
Merel Nijhof MPA2 Team 02 ST...aastricht 11,4 DNS 12,2 12,00 12,00 2,30 194 0
Nienke Muermans MPA1 Team 12 STB A1 10,3 1250,00 12,7 10,00 14,00 2,50 245 0
Tom Weegels JPA1 Team 02 ST...aastricht 10,8 1025,00 13,4 16,00 18,50 2,25 216 0
Yarne Speetgens JPA1 Team 02 ST...aastricht 12,2 1175,00 15,7 10,00 15,50 2,10 158 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 11 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPA1 0 2:50,2 57
3 Team 08 av Unitas / Maastricht (esta) AV Unitas - JPA2 0 2:50,7 56
3 Team 09 av Achilles Top / Leudal (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:50,8 56
5 Team 05 Achilles Top / Swift (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:51,5 55
5 Team 01 AVON (esta) AVON - JPA1 0 2:52,2 55
1 Team 12 STB A1 (esta) STB - MPA1 0 2:52,6 60
7 Team 07 av Caesar (esta) AV Caesar - JPA1 0 2:52,8 54
8 Team 10 HAC (esta) HAC - JPA1 0 2:54,1 53
9 Team 03 Scopias (esta) Scopias Atletiek - JPA1 0 2:54,9 52
10 Team 06 ATV Venray (esta) ATV Venray - JPA1 0 2:56,4 51
11 Team 04 av Weert / Maastricht (esta) AV Weert - JPA1 0 2:57,8 50
12 Team 02 STB / av Maastricht (esta) STB - JPA1 0 3:01,9 46


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anne Paulssen MPB Team 20 ST...aastricht 850,00 4,60 10,50 0,80 2,90 205 0
Camiel Spierts JPC Team 20 ST...aastricht 1000,00 4,60 13,00 0,75 2,60 230 0
Caro Schouteten MPC Team 23 STB BC2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Claudia Counotte MPB Team 20 ST...aastricht 875,00 3,20 8,50 0,75 2,05 147 0
Dane Kockelkoren JPC Team 23 STB BC2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jane van Dam MPB Team 23 STB BC2 800,00 3,50 10,00 0,95 2,80 194 0
Jolie Dreessen MPC Team 23 STB BC2 675,00 2,40 8,50 0,80 2,10 131 0
Julie van Laere MPB Team 23 STB BC2 725,00 2,90 8,00 0,85 2,50 148 0
Levi Vandegard JPB Team 20 ST...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Linn Schormans MPC Team 20 ST...aastricht 850,00 3,60 8,00 0,75 1,90 158 0
Lynn Kempers MPB Team 20 ST...aastricht 950,00 5,00 15,00 0,85 2,65 238 0
Maartje Vervuren MPC Team 20 ST...aastricht 825,00 4,20 14,00 0,60 1,70 164 0
Marijn Winthagen JPC Team 23 STB BC2 400,00 2,90 6,00 0,70 1,95 89 0
Max Janssen JPMini Team 23 STB BC2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Medi Meens MPC Team 23 STB BC2 675,00 3,40 11,50 0,85 2,50 178 0
Olivier Spierts JPB Team 23 STB BC2 925,00 4,70 26,50 0,80 2,65 255 0
Quinn Latour JPC Team 20 ST...aastricht 950,00 4,30 19,00 0,80 2,70 251 0
Roel Nieuwenhuis JPC Team 23 STB BC2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sterre Knoben MPB Team 20 ST...aastricht 1000,00 4,10 12,00 0,90 2,80 234 0
Tara Vandegard MPB Team 23 STB BC2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tom Theunissen JPC Team 23 STB BC2 850,00 4,30 15,00 0,80 2,40 210 0
Ulla Bauer MPC Team 20 ST...aastricht 800,00 2,40 7,00 DNS 1,85 84 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 19 av Unitas / Leudal (pendel) AV Unitas - JPB 0 1:15,0 175
6 Team 21 av Weert / Swift (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,3 171
6 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,8 171
8 Team 13 Achilles top / AVON (pendel) AV Achilles Top - JPB 0 1:18,2 170
2 Team 16 Scopias / AVON (pendel) Scopias Atletiek - MPB 0 1:18,6 178
1 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (pendel) ATV Venray - JPC 0 1:21,7 181
4 Team 20 STB / Maastricht (pendel) STB - MPB 0 1:22,5 172
10 Team 18 HAC (pendel) HAC - JPB 0 1:23,5 162
9 Team 17 av Caesar / Maastricht (pendel) AV Caesar - MPB 0 1:27,7 164
12 Team 23 STB BC2 (pendel) STB - JPB 0 1:29,5 153
4 Team 15 Scopias (pendel) Scopias Atletiek - MPC 0 1:32,3 172
10 Team 24 av Unitas / AVON (pendel) AV Unitas - JPMini 0 1:33,4 162


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 Achilles top / AVON (esta) AV Achilles Top - JPB 0 2:38,9 68
3 Team 21 av Weert / Swift (esta) AV Weert - JPB 0 3:00,8 47
2 Team 20 STB / Maastricht (esta) STB - MPB 0 3:02,4 48
4 Team 16 Scopias / AVON (esta) Scopias Atletiek - MPB 0 3:05,5 45
5 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (esta) AV Weert - JPB 0 3:09,7 40
6 Team 19 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPB 0 3:10,0 39
7 Team 23 STB BC2 (esta) STB - JPB 0 3:11,5 38
9 Team 18 HAC (esta) HAC - JPB 0 3:14,4 36
7 Team 15 Scopias (esta) Scopias Atletiek - MPC 0 3:18,8 38
10 Team 17 av Caesar / Maastricht (esta) AV Caesar - MPB 0 3:19,2 34
10 Team 24 av Unitas / AVON (esta) AV Unitas - JPMini 0 3:21,6 34
12 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (esta) ATV Venray - JPC 0 3:22,1 33