Vereniging 'HAC' op '4e Athletics Champs regio 17'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bo Spoor MPA1 Team 10 HAC 9,8 1425,00 10,6 12,50 15,50 3,05 333 0
Carlo Schoonen JPA2 Team 10 HAC 9,7 1550,00 10,4 18,50 37,50 3,60 429 0
Emma Peek MPA1 Team 10 HAC 9,5 1075,00 11,3 14,00 16,00 3,00 296 0
Luc Stappers JPA2 Team 10 HAC 10,2 1475,00 11,0 13,50 15,00 3,40 310 0
Luke Smit JPA1 Team 10 HAC 11,0 1300,00 11,9 11,50 17,00 2,55 244 0
Roel van Engeland JPA1 Team 10 HAC 10,8 1225,00 12,3 11,50 13,00 2,60 224 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 11 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPA1 0 2:50,2 57
3 Team 08 av Unitas / Maastricht (esta) AV Unitas - JPA2 0 2:50,7 56
3 Team 09 av Achilles Top / Leudal (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:50,8 56
5 Team 05 Achilles Top / Swift (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:51,5 55
5 Team 01 AVON (esta) AVON - JPA1 0 2:52,2 55
1 Team 12 STB A1 (esta) STB - MPA1 0 2:52,6 60
7 Team 07 av Caesar (esta) AV Caesar - JPA1 0 2:52,8 54
8 Team 10 HAC (esta) HAC - JPA1 0 2:54,1 53
9 Team 03 Scopias (esta) Scopias Atletiek - JPA1 0 2:54,9 52
10 Team 06 ATV Venray (esta) ATV Venray - JPA1 0 2:56,4 51
11 Team 04 av Weert / Maastricht (esta) AV Weert - JPA1 0 2:57,8 50
12 Team 02 STB / av Maastricht (esta) STB - JPA1 0 3:01,9 46


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Dylan Hameetman JPMini Team 18 HAC 875,00 3,00 10,00 0,60 2,15 143 0
Eline Stax MPMini Team 18 HAC 825,00 2,00 5,00 0,65 2,25 119 0
Eva van der Putten MPB Team 18 HAC 925,00 5,60 14,50 0,90 3,15 265 0
Fergus Tabor JPMini Team 18 HAC 900,00 2,30 11,00 0,75 2,90 184 0
Hielke Waterschoot JPMini Team 18 HAC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mare van Campen MPB Team 18 HAC 775,00 3,20 9,50 0,70 2,25 138 0
Niels Yuen JPB Team 18 HAC 850,00 4,20 11,00 0,80 2,80 187 0
Ruben Severt JPMini Team 18 HAC 725,00 2,30 7,50 0,65 1,65 96 0
Sacha Yuen MPMini Team 18 HAC 650,00 2,10 5,00 0,60 1,80 80 0
Sarah Smit MPC Team 18 HAC 900,00 3,30 8,50 0,80 2,40 184 0
Victor van der Voort JPC Team 18 HAC 825,00 5,00 14,50 0,80 2,80 227 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 19 av Unitas / Leudal (pendel) AV Unitas - JPB 0 1:15,0 175
6 Team 21 av Weert / Swift (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,3 171
6 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,8 171
8 Team 13 Achilles top / AVON (pendel) AV Achilles Top - JPB 0 1:18,2 170
2 Team 16 Scopias / AVON (pendel) Scopias Atletiek - MPB 0 1:18,6 178
1 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (pendel) ATV Venray - JPC 0 1:21,7 181
4 Team 20 STB / Maastricht (pendel) STB - MPB 0 1:22,5 172
10 Team 18 HAC (pendel) HAC - JPB 0 1:23,5 162
9 Team 17 av Caesar / Maastricht (pendel) AV Caesar - MPB 0 1:27,7 164
12 Team 23 STB BC2 (pendel) STB - JPB 0 1:29,5 153
4 Team 15 Scopias (pendel) Scopias Atletiek - MPC 0 1:32,3 172
10 Team 24 av Unitas / AVON (pendel) AV Unitas - JPMini 0 1:33,4 162


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 Achilles top / AVON (esta) AV Achilles Top - JPB 0 2:38,9 68
3 Team 21 av Weert / Swift (esta) AV Weert - JPB 0 3:00,8 47
2 Team 20 STB / Maastricht (esta) STB - MPB 0 3:02,4 48
4 Team 16 Scopias / AVON (esta) Scopias Atletiek - MPB 0 3:05,5 45
5 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (esta) AV Weert - JPB 0 3:09,7 40
6 Team 19 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPB 0 3:10,0 39
7 Team 23 STB BC2 (esta) STB - JPB 0 3:11,5 38
9 Team 18 HAC (esta) HAC - JPB 0 3:14,4 36
7 Team 15 Scopias (esta) Scopias Atletiek - MPC 0 3:18,8 38
10 Team 17 av Caesar / Maastricht (esta) AV Caesar - MPB 0 3:19,2 34
10 Team 24 av Unitas / AVON (esta) AV Unitas - JPMini 0 3:21,6 34
12 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (esta) ATV Venray - JPC 0 3:22,1 33