Vereniging 'AV Achilles Top' op '4e Athletics Champs regio 17'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bas Amkreutz JPA1 Team 05 Ac...p / Swift 12,1 1150,00 12,4 11,00 14,60 2,60 206 0
Britney Eijkmans MPA2 Team 05 Ac...p / Swift 10,9 1175,00 11,3 15,00 14,00 2,95 284 0
Carlijn Mols MPA1 Team 09 av... / Leudal 10,3 1475,00 10,7 14,00 14,50 3,10 338 0
Djessa Peeters MPA1 Team 09 av... / Leudal 10,6 1150,00 12,4 14,00 12,50 2,75 255 0
Fleur Hamers MPA2 Team 05 Ac...p / Swift 9,8 1450,00 11,2 13,00 14,00 3,15 328 0
Kevin Smaling JPA2 Team 09 av... / Leudal 9,4 1300,00 10,3 13,50 27,50 3,75 357 0
Leentje Thewissen MPA2 Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 11,5 11,50 12,00 2,80 274 0
Liam Haze...ff Heeres JPA1 Team 09 av... / Leudal 9,8 1200,00 11,3 17,50 24,50 3,75 334 0
Lucas Koolen JPA1 Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 10,7 18,00 20,50 2,90 309 0
Marwan Krause JPA2 Team 09 av... / Leudal 13,0 925,00 14,2 12,50 21,50 2,15 173 0
Max Timmermans JPA1 Team 09 av... / Leudal 10,7 1525,00 12,1 19,00 20,50 2,85 315 0
Ravel Dritty JPA2 Team 09 av... / Leudal 9,9 1550,00 10,9 12,00 20,00 3,50 336 0
Rianne van...n Eijnden MPA2 Team 09 av... / Leudal 10,4 1100,00 13,5 12,50 12,00 2,15 213 0
Ryan Schoonens JPA1 Team 09 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sam Eijkenboom JPA2 Team 05 Ac...p / Swift 10,5 1350,00 11,3 17,00 18,00 2,80 293 0
Tom Schmit JPA1 Team 05 Ac...p / Swift 9,5 1375,00 10,5 17,50 21,00 3,55 352 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 11 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPA1 0 2:50,2 57
3 Team 08 av Unitas / Maastricht (esta) AV Unitas - JPA2 0 2:50,7 56
3 Team 09 av Achilles Top / Leudal (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:50,8 56
5 Team 05 Achilles Top / Swift (esta) AV Achilles Top - JPA1 0 2:51,5 55
5 Team 01 AVON (esta) AVON - JPA1 0 2:52,2 55
1 Team 12 STB A1 (esta) STB - MPA1 0 2:52,6 60
7 Team 07 av Caesar (esta) AV Caesar - JPA1 0 2:52,8 54
8 Team 10 HAC (esta) HAC - JPA1 0 2:54,1 53
9 Team 03 Scopias (esta) Scopias Atletiek - JPA1 0 2:54,9 52
10 Team 06 ATV Venray (esta) ATV Venray - JPA1 0 2:56,4 51
11 Team 04 av Weert / Maastricht (esta) AV Weert - JPA1 0 2:57,8 50
12 Team 02 STB / av Maastricht (esta) STB - JPA1 0 3:01,9 46


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Floortje Eijkmans MPB Team 13 Ac...op / AVON 875,00 4,40 13,00 0,80 2,20 191 0
Lasse Maas JPB Team 13 Ac...op / AVON 975,00 3,80 9,50 0,80 2,80 195 0
Lorenzo Handels JPC Team 13 Ac...op / AVON 900,00 4,10 12,00 0,80 2,90 219 0
Luca Broers JPB Team 13 Ac...op / AVON 875,00 5,50 15,00 0,80 2,70 219 0
Luna Bodelier MPB Team 13 Ac...op / AVON 950,00 4,50 11,00 0,90 2,95 233 0
Martine Herberichs MPB Team 13 Ac...op / AVON 850,00 3,20 10,00 0,70 2,60 161 0
Maureen Mols MPB Team 13 Ac...op / AVON 900,00 4,60 10,50 0,80 3,00 215 0
Meike Bliek MPC Team 14 AT...illes Top DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Roman Koolen JPC Team 13 Ac...op / AVON 825,00 4,50 10,00 0,65 2,50 175 0
Ylvi van Neerven MPC Team 14 AT...illes Top DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 19 av Unitas / Leudal (pendel) AV Unitas - JPB 0 1:15,0 175
6 Team 21 av Weert / Swift (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,3 171
6 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (pendel) AV Weert - JPB 0 1:17,8 171
8 Team 13 Achilles top / AVON (pendel) AV Achilles Top - JPB 0 1:18,2 170
2 Team 16 Scopias / AVON (pendel) Scopias Atletiek - MPB 0 1:18,6 178
1 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (pendel) ATV Venray - JPC 0 1:21,7 181
4 Team 20 STB / Maastricht (pendel) STB - MPB 0 1:22,5 172
10 Team 18 HAC (pendel) HAC - JPB 0 1:23,5 162
9 Team 17 av Caesar / Maastricht (pendel) AV Caesar - MPB 0 1:27,7 164
12 Team 23 STB BC2 (pendel) STB - JPB 0 1:29,5 153
4 Team 15 Scopias (pendel) Scopias Atletiek - MPC 0 1:32,3 172
10 Team 24 av Unitas / AVON (pendel) AV Unitas - JPMini 0 1:33,4 162


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 Achilles top / AVON (esta) AV Achilles Top - JPB 0 2:38,9 68
3 Team 21 av Weert / Swift (esta) AV Weert - JPB 0 3:00,8 47
2 Team 20 STB / Maastricht (esta) STB - MPB 0 3:02,4 48
4 Team 16 Scopias / AVON (esta) Scopias Atletiek - MPB 0 3:05,5 45
5 Team 22 av Weert 2 / Swift 2 (esta) AV Weert - JPB 0 3:09,7 40
6 Team 19 av Unitas / Leudal (esta) AV Unitas - JPB 0 3:10,0 39
7 Team 23 STB BC2 (esta) STB - JPB 0 3:11,5 38
9 Team 18 HAC (esta) HAC - JPB 0 3:14,4 36
7 Team 15 Scopias (esta) Scopias Atletiek - MPC 0 3:18,8 38
10 Team 17 av Caesar / Maastricht (esta) AV Caesar - MPB 0 3:19,2 34
10 Team 24 av Unitas / AVON (esta) AV Unitas - JPMini 0 3:21,6 34
12 Team 14 ATV Venray / Achilles Top (esta) ATV Venray - JPC 0 3:22,1 33