Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Trainingspakkenwedstrijd 2017 AV'34 Apeldoorn'

Prijzen

Lars Woudenberg
  • Jongens Junior A - Discus - 37,22
Joren Veltman
  • Jongens Junior B - 100m - 13,03
Juul Ogink
  • Jongens Junior B - 100m - 13,13
Bryan Altena
  • Jongens Junior B - 100m - 13,33
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - 600m - 1:37,92
Melle van der Stoel
  • Jongens Junior B - 600m - 1:43,57
Joren Veltman
  • Jongens Junior B - 600m - 1:49,04
Tijmen Bouw
  • Jongens Junior B - 3000m - 9:45,27
Sander van den Brink
  • Jongens Junior B - 110mH - 17,30
Melle van der Stoel
  • Jongens Junior B - 110mH - 17,90
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - 110mH - 18,80
Ivo Buis
  • Jongens Junior B - Discus - 15,45
Sander van den Brink
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,58
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,26
Ruben Paape
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,24
Ruben Paape
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 14,13
Bryan Altena
  • Jongens Junior B - Speer - 37,50
Sander van den Brink
  • Jongens Junior B - Speer - 36,35
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - Speer - 33,92
Juul Ogink
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,65
Ivo Buis
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,45
Melle van der Stoel
  • Jongens Junior B - Ver - 5,80
Sander van den Brink
  • Jongens Junior B - Ver - 5,10
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - Ver - 5,10
Yidne Hulleman
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2373 punten
  • 150 meter   19,4
  • 800 meter   2:28,6
  • Discuswerpen   20,00
  • Kogelstoten   6,70
  • Hoogspringen   1,30
Sam Overeem
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2252 punten
  • 150 meter   21,8
  • 800 meter   2:41,8
  • Discuswerpen   24,60
  • Kogelstoten   7,56
  • Hoogspringen   1,40
Stijn Harryvan
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1939 punten
  • 150 meter   21,3
  • 800 meter   3:10,7
  • Discuswerpen   16,40
  • Kogelstoten   6,84
  • Hoogspringen   1,45
Jasper Meijerink
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 3039 punten
  • 150 meter   19,3
  • 800 meter   2:18,3
  • Discuswerpen   29,51
  • Kogelstoten   10,24
  • Hoogspringen   1,55
Jesse van Heijningen
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2858 punten
  • 150 meter   18,6
  • 800 meter   2:34,8
  • Discuswerpen   26,16
  • Kogelstoten   8,17
  • Hoogspringen   1,65
Yassine Bouaziz
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2855 punten
  • 150 meter   18,6
  • 800 meter   2:28,0
  • Discuswerpen   25,06
  • Kogelstoten   10,31
  • Hoogspringen   1,45
Merlijn Bonhof
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1291 punten
  • 1000 meter   3:39,1
  • 80 meter horden   17,2
  • Discuswerpen   9,87
  • Speerwerpen   12,99
  • Verspringen   3,70
Koen Regelink
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1244 punten
  • 1000 meter   3:54,2
  • 80 meter horden   17,6
  • Discuswerpen   12,99
  • Speerwerpen   11,47
  • Verspringen   3,79
Wout van der Weide
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1243 punten
  • 1000 meter   3:34,7
  • 80 meter horden   17,4
  • Discuswerpen   11,73
  • Speerwerpen   14,33
  • Verspringen   3,00
Melchior Treffers
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2234 punten
  • 1000 meter   3:39,0
  • 80 meter horden   13,8
  • Discuswerpen   20,28
  • Speerwerpen   26,84
  • Verspringen   4,62
Tigo Mesie
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1726 punten
  • 1000 meter   3:46,8
  • 80 meter horden   14,7
  • Discuswerpen   12,47
  • Speerwerpen   17,44
  • Verspringen   4,38
Milan Mesie
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1687 punten
  • 1000 meter   3:41,9
  • 80 meter horden   14,8
  • Discuswerpen   15,52
  • Speerwerpen   14,92
  • Verspringen   4,02
Daan ten Rouwelaar
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1499 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:24,3
  • Kogelstoten   4,92
  • Verspringen   3,28
Rowan Witteveen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1495 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:02,9
  • Kogelstoten   4,77
  • Verspringen   3,11
Jari Verhagen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1494 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:35,6
  • Kogelstoten   5,77
  • Verspringen   3,23
Mika Naber
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1979 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:45,6
  • Kogelstoten   5,93
  • Verspringen   3,98
Julius Prop
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1953 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:39,1
  • Kogelstoten   6,39
  • Verspringen   3,63
Kyan van Breugel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1816 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:40,4
  • Kogelstoten   6,61
  • Verspringen   3,47
Daan Klumper
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1628 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:58,8
  • Vortexwerpen   22,20
  • Verspringen   3,06
Syl Angelier
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1446 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:01,5
  • Vortexwerpen   24,85
  • Verspringen   2,73
Che ten Donkelaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1404 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:02,5
  • Vortexwerpen   13,27
  • Verspringen   2,99
Tim Moes
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:10,7
  • Vortexwerpen   12,81
  • Verspringen   2,90
Jesper Roobeek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1212 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:26,8
  • Vortexwerpen   7,82
  • Verspringen   3,13
Stach Schakelaar
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1156 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:44,4
  • Vortexwerpen   17,30
  • Verspringen   2,98
Vigo Oosterhoff
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 993 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,7
  • Vortexwerpen   10,49
  • Verspringen   2,51
Florens van Reen
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 818 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:47,7
  • Vortexwerpen   8,97
  • Verspringen   2,50
Nick Libregts
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 804 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:49,0
  • Vortexwerpen   12,57
  • Verspringen   2,20
Karel Veneman
  • Jongens Specials Junioren - 100m - 13,53
Marijn van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - 100m - 14,61
Berend van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - 100m - 16,22
Karel Veneman
  • Jongens Specials Junioren - 400m - 1:08,11
Niek Zweekhorst
  • Jongens Specials Junioren - 400m - 2:37,84
Tom Spindler
  • Jongens Specials Junioren - 400m - 2:39,75
Jan Mark Hazekamp
  • Jongens Specials Junioren - 1500m - 5:09,49
Marijn van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - 1500m - 6:15,74
Berend van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - 1500m - 6:46,37
Marijn van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - Kogel - 8,72
Karel Veneman
  • Jongens Specials Junioren - Kogel - 7,42
Berend van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - Kogel - 7,13
Karel Veneman
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 4,61
Marijn van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 3,97
Berend van Vliet
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 3,77
Martien de Haas
  • Masters Mannen - 100m - 12,08
Erwin van Heiningen
  • Masters Mannen - 100m - 12,84
Ronald van Rijswijk
  • Masters Mannen - 100m - 13,06
Martien de Haas
  • Masters Mannen - 300m - 41,71
Ronald van Rijswijk
  • Masters Mannen - 300m - 42,60
Arnout Smit
  • Masters Mannen - 300m - 42,62
Ard Vlooswijk
  • Masters Mannen - 3000m - 9:34,59
Cees Kraaijeveld
  • Masters Mannen - 3000m - 11:54,71
Jochen Bartels
  • Masters Mannen - Discus - 28,44
René Hondelink
  • Masters Mannen - Discus - 22,84
Jochen Bartels
  • Masters Mannen - Kogel - 10,79
Ad van Hooff
  • Masters Mannen - Kogel - 8,37
Ruud Sleper
  • Masters Mannen - Kogelsl - 29,61
Jochen Bartels
  • Masters Mannen - Kogelsl - 23,41
Stefan Pieper
  • Masters Mannen - Speer - 31,43
René Hondelink
  • Masters Mannen - Speer - 27,90
Hans de Wit
  • Masters Mannen - Speer - 24,90
Jeroen van Riel
  • Masters Mannen - Hoog - 1,55
Ronald van Rijswijk
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Stefan Pieper
  • Masters Mannen - Hoog - 1,40
Stefan Pieper
  • Masters Mannen - Ver - 4,76
Ronald van Rijswijk
  • Masters Mannen - Ver - 4,62
Ad van Hooff
  • Masters Mannen - Ver - 3,99
Mike van Megen
  • Senioren mannen - 100m - 12,26
Roland Valk
  • Senioren mannen - 100m - 13,13
Nout Wardenburg
  • Senioren mannen - 300m - 34,89
Floris Heil
  • Senioren mannen - 300m - 37,03
Adriaan Saman
  • Senioren mannen - 300m - 39,85
Alwin Roobeek
  • Senioren mannen - 600m - 1:33,03
Nick Barelds
  • Senioren mannen - 600m - 1:39,90
Rick Lammertink
  • Senioren mannen - 3000m - 10:43,97
Adriaan Saman
  • Senioren mannen - 110mH - 15,40
Eelco Sintnicolaas
  • Senioren mannen - Discus - 41,36
Alwin Roobeek
  • Senioren mannen - Discus - 34,98
Floris Heil
  • Senioren mannen - Discus - 28,02
Adriaan Saman
  • Senioren mannen - Kogel - 12,19
Alwin Roobeek
  • Senioren mannen - Kogel - 11,10
Nout Wardenburg
  • Senioren mannen - Kogel - 10,57
Erwin Suvaal
  • Senioren mannen - Kogelsl - 38,05
Jochem Slinkman
  • Senioren mannen - Kogelsl - 23,56
Eelco Sintnicolaas
  • Senioren mannen - Speer - 56,24
Mike van Megen
  • Senioren mannen - Speer - 40,27
Nick Barelds
  • Senioren mannen - Speer - 39,93
Roland Valk
  • Senioren mannen - Hoog - 1,55
Nout Wardenburg
  • Senioren mannen - Ver - 6,50
Adriaan Saman
  • Senioren mannen - Ver - 5,90
Mike van Megen
  • Senioren mannen - Ver - 5,67
Suzanne Assinck
  • Masters Vrouwen - 600m - 2:04,78
Alma Hollen
  • Masters Vrouwen - 600m - 2:07,54
Fiona Markus
  • Masters Vrouwen - Discus - 21,78
Anje de De Lang
  • Masters Vrouwen - Discus - 16,53
Monique Heijns
  • Masters Vrouwen - Kogel - 10,30
Alma Hollen
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,91
Fiona Markus
  • Masters Vrouwen - Kogel - 8,19
Anje de De Lang
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 19,12
Alma Hollen
  • Masters Vrouwen - Speer - 26,50
Monique Heijns
  • Masters Vrouwen - Speer - 18,61
Fiona Markus
  • Masters Vrouwen - Speer - 16,65
Alma Hollen
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,20
Magda Rauk-Mulder
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,23
Evie Brinkman
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,44
Merel Wevers
  • Meisjes Junior A - 600m - 1:45,51
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - 600m - 1:53,78
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - 600m - 1:58,48
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - 100mH - 17,70
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - 100mH - 19,10
Yoka Hubers
  • Meisjes Junior A - 100mH - 19,30
Evie Brinkman
  • Meisjes Junior A - Discus - 19,80
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,98
Merel Wevers
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,72
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - Kogel - 7,84
Merel Wevers
  • Meisjes Junior A - Speer - 31,47
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Speer - 28,57
Evie Brinkman
  • Meisjes Junior A - Speer - 26,10
Merel Wevers
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,05
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,93
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,64
Danique de Haan
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,28
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:57,36
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - 600m - 2:03,62
Camilla Pieper
  • Meisjes Junior B - 600m - 2:06,38
Kiara Derksen
  • Meisjes Junior B - 3000m - 13:21,94
Maartje van Oosterhout
  • Meisjes Junior B - 3000m - 13:25,47
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,50
Camilla Pieper
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,70
Cinthia Hutten
  • Meisjes Junior B - Discus - 17,20
Quinta de Vries
  • Meisjes Junior B - Discus - 16,78
Elise Maassen
  • Meisjes Junior B - Discus - 15,46
Danique de Haan
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,22
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,69
Camilla Pieper
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,57
Danique de Haan
  • Meisjes Junior B - Speer - 33,80
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - Speer - 29,60
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior B - Speer - 27,55
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,50
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,17
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,13
Camilla Pieper
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,95
Elle van Kasteren
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 2070 punten
  • 150 meter   21,5
  • 800 meter   2:49,6
  • Discuswerpen   20,05
  • Kogelstoten   7,19
  • Hoogspringen   1,35
Bente van der Stoel
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1869 punten
  • 150 meter   20,7
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen   18,13
  • Kogelstoten   7,22
  • Hoogspringen   1,55
Mikayla van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1821 punten
  • 150 meter   22,3
  • 800 meter   2:57,4
  • Discuswerpen   14,87
  • Kogelstoten   6,03
  • Hoogspringen   1,40
Sophia Mulder
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2054 punten
  • 150 meter   20,1
  • 800 meter   2:36,4
  • Discuswerpen   24,86
  • Kogelstoten   10,46
  • Hoogspringen   DNS
Nina Heijne
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1804 punten
  • 150 meter   20,8
  • 800 meter   3:07,2
  • Discuswerpen   13,97
  • Kogelstoten   7,05
  • Hoogspringen   1,25
Sofie Riezebos
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1633 punten
  • 150 meter   23,6
  • 800 meter   3:05,5
  • Discuswerpen   15,29
  • Kogelstoten   7,05
  • Hoogspringen   1,25
Myrthe van Breugel
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1324 punten
  • 1000 meter   3:38,7
  • 60 meter horden (76cm)   13,5
  • Discuswerpen   11,57
  • Speerwerpen   15,01
  • Verspringen   3,42
Anna van Lohuizen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1288 punten
  • 1000 meter   4:02,6
  • 60 meter horden (76cm)   13,3
  • Discuswerpen   13,64
  • Speerwerpen   14,15
  • Verspringen   3,60
Maren van de Goor
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1285 punten
  • 1000 meter   3:51,2
  • 60 meter horden (76cm)   13,0
  • Discuswerpen   11,55
  • Speerwerpen   13,76
  • Verspringen   3,47
Maeve van Mansom
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1557 punten
  • 1000 meter   3:49,8
  • 60 meter horden (76cm)   13,2
  • Discuswerpen   19,56
  • Speerwerpen   13,16
  • Verspringen   4,11
Jennifer van den Brink
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1325 punten
  • 1000 meter   3:53,2
  • 60 meter horden (76cm)   12,8
  • Discuswerpen   15,54
  • Speerwerpen   14,55
  • Verspringen   3,10
Emma Beekman
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1323 punten
  • 1000 meter   DNS
  • 60 meter horden (76cm)   11,9
  • Discuswerpen   17,62
  • Speerwerpen   20,90
  • Verspringen   3,56
Daphne van der Lecq
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1721 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:52,4
  • Kogelstoten   5,22
  • Verspringen   3,50
Robine Lenters
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1517 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:05,8
  • Kogelstoten   4,96
  • Verspringen   2,92
Vé Fredriks
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1376 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:09,8
  • Kogelstoten   3,59
  • Verspringen   3,14
Marlou Mulder
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1682 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:46,4
  • Kogelstoten   5,38
  • Verspringen   3,31
Lieske Drost
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1584 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:39,3
  • Kogelstoten   4,28
  • Verspringen   3,03
Floortje Overeem
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1459 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:19,8
  • Kogelstoten   5,26
  • Verspringen   3,21
Imme Velthuis
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1395 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:33,0
  • Vortexwerpen   14,86
  • Verspringen   3,12
Noémi Knaap
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1368 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:09,1
  • Vortexwerpen   14,46
  • Verspringen   2,81
Ruby-Lynn Dolman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1165 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:40,2
  • Vortexwerpen   12,32
  • Verspringen   2,90
Lisa Schouten
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 949 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:37,8
  • Vortexwerpen   10,43
  • Verspringen   2,60
Mila Schouten
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 891 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:37,4
  • Vortexwerpen   7,81
  • Verspringen   2,55
Evi Nijland
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 885 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:29,0
  • Vortexwerpen   8,35
  • Verspringen   2,20
Pip Regelink
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 782 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:43,1
  • Vortexwerpen   4,73
  • Verspringen   2,47
Emma Cabrera Polanco
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 449 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   3:27,4
  • Vortexwerpen   7,55
  • Verspringen   2,10
Margje Wolters
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 355 punten
  • 40 meter   9,2
  • 600 meter   3:32,5
  • Vortexwerpen   5,90
  • Verspringen   1,93
Laura Kolster
  • Meisjes Specials Junioren - 100m - 18,30
Suzanne de Weger
  • Meisjes Specials Junioren - 100m - 21,46
Ida Verheul
  • Meisjes Specials Junioren - 100m - 22,10
Ida Verheul
  • Meisjes Specials Junioren - 400m - 2:14,67
Suzanne de Weger
  • Meisjes Specials Junioren - 400m - 2:33,61
Mariska Everink
  • Meisjes Specials Junioren - 400m - 3:18,02
Laura Kolster
  • Meisjes Specials Junioren - 1500m - 8:15,92
Laura Kolster
  • Meisjes Specials Junioren - Kogel - 5,18
Ida Verheul
  • Meisjes Specials Junioren - Kogel - 4,10
Suzanne de Weger
  • Meisjes Specials Junioren - Kogel - 3,70
Laura Kolster
  • Meisjes Specials Junioren - Ver - 2,86
Suzanne de Weger
  • Meisjes Specials Junioren - Ver - 2,43
Ida Verheul
  • Meisjes Specials Junioren - Ver - 2,28
Anique Westdijk
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,94
Linda Swart
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,11
Maaike Groendijk
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,62
Linda Swart
  • Senioren vrouwen - 300m - 46,83
Maaike Groendijk
  • Senioren vrouwen - 300m - 48,76
Monique Luttikholt
  • Senioren vrouwen - 3000m - 13:22,55
Marjolein Ten Boer
  • Senioren vrouwen - 3000m - 14:07,99
Jetske Brinkman
  • Senioren vrouwen - Discus - 18,03
Melissa de Haan
  • Senioren vrouwen - Kogel - 12,11
Eline Linger
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,49
Anique Westdijk
  • Senioren vrouwen - Kogel - 7,62
Anne Witsmeer
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 35,78
Eline Linger
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 34,86
Anique Westdijk
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 24,68
Melissa de Haan
  • Senioren vrouwen - Speer - 35,24
Benthe Westerik
  • Senioren vrouwen - Speer - 20,65
Linda Swart
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,44
Iris Poen
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,17
Anique Westdijk
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,11

Hoogtepunten

Karma van Riel JJC2 Hoog
  • 1,65
  • Yassine Bouaziz JJC2 150m
  • 18,55
  • Bente van der Stoel MJC1 Hoog
  • 1,55
  • Nina Heijne MJC2 150m
  • 20,74
  • Sophia Mulder MJC2 Kogel
  • 10,46
  • Noud van de Mast JJC2 150m
  • 18,74
  • Bente van der Stoel MJC1 150m
  • 20,70
  • Jesse van Heijningen JJC2 Hoog
  • 1,65
  • Sophia Mulder MJC2 150m
  • 20,03
  • Jesse van Heijningen JJC2 150m
  • 18,58
  •  

    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Taco van der Werff DNS ---
    Mitchell v...den Brink DNS ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Taco van der Werff DNS ---


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lars Woudenberg 37,22 ---
    Mitchell v...den Brink DNS ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Taco van der Werff DNS ---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Taco van der Werff DNS ---
    Mitchell v...den Brink DNS ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Taco van der Werff DNS ---
    Mitchell v...den Brink DNS ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joren Veltman 13,03 ---
    2 Juul Ogink 13,13 ---
    3 Bryan Altena 13,33 ---
    4 Ivo Buis 13,90 ---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Floris Brinkman 1:37,92 ---
    2 Melle van der Stoel 1:43,57 ---
    3 Joren Veltman 1:49,04 ---
    4 Sander van den Brink 1:49,66 ---
    5 Ivo Buis 1:59,29 ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Bouw 9:45,27 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Sander van den Brink 17,30 ---
    2 Melle van der Stoel 17,90 ---
    3 Floris Brinkman 18,80 ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ivo Buis 15,45 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Sander van den Brink 10,58 ---
    2 Floris Brinkman 9,26 ---
    3 Ruben Paape 9,24 ---
    4 Melle van der Stoel 7,62 ---


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Paape 14,13 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Bryan Altena 37,50 ---
    2 Sander van den Brink 36,35 ---
    3 Floris Brinkman 33,92 ---
    4 Melle van der Stoel 26,22 ---
    5 Juul Ogink 25,34 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Juul Ogink 1,65 ---
    2 Ivo Buis 1,45 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Melle van der Stoel 5,80 ---
    2 Sander van den Brink 5,10 ---
    2 Floris Brinkman 5,10 ---
    4 Ivo Buis 4,36 ---
    5 Ruben Paape 4,27 ---


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Yidne Hulleman 19,32 2:28,58 20,00 6,70 1,30 2373
    2 Sam Overeem 21,75 2:41,74 24,60 7,56 1,40 2252
    3 Stijn Harryvan 21,22 3:10,62 16,40 6,84 1,45 1939
    4 Taco Visser 21,28 3:03,85 16,48 7,55 1,25 1863
    5 Tycho van Bavel 22,35 2:50,49 16,00 5,92 1,35 1840
    6 Constantij... Langerak 22,37 3:00,09 14,28 4,62 1,30 1612
    7 Wouter van...melsvoort 23,90 3:05,84 13,83 6,66 1,25 1556
    8 Boris Vegter 22,96 3:07,74 12,86 5,30 1,30 1535
    9 Laszlo Doelwijt 21,63 3:05,79 9,81 4,54 1,30 1516
    10 Boris Bergman 24,23 3:08,17 14,87 5,45 1,30 1504
    11 Finn Muilwijk 21,40 DNS 22,27 DNS 1,30 1310
    12 Teun Slijkhuis 25,38 3:21,54 14,83 4,82 1,15 1207
    13 Erik de Bruin DNS DNS DNS DNS DNS 0
    13 Milan Terpstra DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Jasper Meijerink 19,21 2:18,25 29,51 10,24 1,55 3039
    2 Jesse van Heijningen 18,58 2:34,75 26,16 8,17 1,65 2858
    3 Yassine Bouaziz 18,55 2:27,91 25,06 10,31 1,45 2855
    4 Noud van de Mast 18,74 2:17,25 20,43 8,46 1,50 2817
    5 Jonathan Otten 19,91 2:36,01 21,87 7,82 1,50 2505
    6 Rick Jansonius 21,42 2:35,95 23,43 7,77 1,40 2320
    7 Imre Atmodimedjo 20,54 2:38,84 20,03 7,15 1,40 2272
    8 Mischa Otten 20,31 2:35,68 20,08 7,44 1,25 2221
    9 Karma van Riel 20,25 DNS 24,87 8,22 1,65 2163
    10 Jasper van Zaanen 19,12 DNS 20,58 8,94 1,55 2153
    11 Lukas Koppejan 20,76 2:50,18 18,98 5,40 1,05 1775
    12 Jeremie van Zeist 21,28 2:49,62 14,16 6,19 DNS 1408
    13 Frederik Smits DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Merlijn Bonhof 3:39,09 17,20 9,87 12,99 3,70 1291
    2 Koen Regelink 3:54,11 17,60 12,99 11,47 3,79 1244
    3 Wout van der Weide 3:34,64 17,40 11,73 14,33 3,00 1243
    4 Kjell Hulleman 4:04,97 23,10 13,31 16,36 3,78 1085
    5 Marijn Atmodimedjo 3:52,86 17,50 11,60 NM 3,78 1082
    6 Friso Castelein 4:10,29 19,00 11,20 14,60 3,25 1015
    7 Thijs Oostenenk 3:59,65 18,50 11,09 10,48 3,32 1001
    8 Seth Veldhuis 4:12,72 18,70 9,20 12,06 3,13 885
    9 Lars Oostenenk 4:15,72 25,60 6,96 NM 2,83 429
    10 Robin Wassink DNS 20,40 9,39 6,42 2,72 316
    11 Rafael van Goor DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Luuk Jansen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Lennart Kanne DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Hidde Pen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Marce Stip DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Teun Venema DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Melchior Treffers 3:38,95 13,80 20,28 26,84 4,62 2234
    2 Tigo Mesie 3:46,75 14,70 12,47 17,44 4,38 1726
    3 Milan Mesie 3:41,85 14,80 15,52 14,92 4,02 1687
    4 Cas Hoekstra 3:45,48 15,20 14,24 19,68 3,86 1673
    5 Glenn de Boer 3:40,96 17,90 16,64 19,94 3,81 1564
    6 Joris Kranenburg 3:56,48 17,60 14,21 20,63 3,90 1479
    7 Finn Bute 3:59,57 16,00 9,40 13,50 3,55 1231
    8 Perry Breuls 4:03,14 19,30 9,82 12,63 3,33 969
    9 Sem Dekker 3:54,44 23,30 11,63 13,30 2,94 861
    10 Kendrick v... Kruisweg DNS 16,20 15,99 14,81 DNS 758
    11 Jordy Hui...n 't Veld DNS 17,90 11,91 15,77 DNS 582
    12 Joris Giezeman 4:59,11 24,50 9,78 13,30 2,96 563
    13 Daan Hulshof DNS 16,30 15,81 DNS DNS 529
    14 Robbert Janssen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    14 Sebastiaan Olyslag DNS DNS DNS DNS DNS 0
    14 Niek van Schijndel DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Daan ten Rouwelaar 9,99 4:24,28 4,92 3,28 1499
    2 Rowan Witteveen 10,33 4:02,83 4,77 3,11 1495
    3 Jari Verhagen 10,04 4:35,55 5,77 3,23 1494
    4 Ties Velthuis 10,88 4:39,17 7,11 3,01 1399
    5 Jannick Bronkhorst 11,10 4:35,09 4,77 2,83 1203
    6 Jorn Stouten 11,16 4:38,39 4,69 2,77 1166
    7 Skye Bute 11,64 4:46,32 4,82 2,77 1091
    8 Jamie Put 12,17 4:26,57 DNS 2,62 746


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Mika Naber 9,41 3:45,56 5,93 3,98 1979
    2 Julius Prop 9,53 3:39,02 6,39 3,63 1953
    3 Kyan van Breugel 10,23 3:40,38 6,61 3,47 1816
    4 Xander Veer 9,77 4:05,84 6,34 3,19 1684
    5 Joran van Breugel 10,61 3:44,10 6,34 3,22 1676
    6 Kai Muijsers 9,91 4:36,20 6,28 3,38 1573
    7 Caleb Letourneau 9,99 4:14,51 5,38 3,21 1555
    8 Teun Harbers 10,69 DNS DNS DNS 379


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Daan Klumper 7,10 3:58,73 22,20 3,06 1628
    2 Syl Angelier 7,80 4:01,42 24,85 2,73 1446
    3 Che ten Donkelaar 7,38 4:02,44 13,27 2,99 1404
    4 Jasper Burghout 7,65 4:12,36 19,39 2,89 1383
    5 Benthe de Vries 7,42 4:36,97 10,08 2,86 1169
    6 Jitse Jousma 7,28 5:11,52 9,61 3,05 1115
    7 Janniek Schurink 7,65 4:45,83 11,80 2,75 1105
    8 Melt Wensveen 7,62 4:30,13 9,85 2,62 1102
    9 Beaurice Dekker 7,78 4:32,35 9,40 2,61 1054
    10 Daan Hoogendoorn 8,54 4:58,01 11,14 2,31 817
    11 Henrik Weyenberg DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Tim Moes 7,34 2:10,63 12,81 2,90 1400
    2 Jesper Roobeek 7,34 2:26,74 7,82 3,13 1212
    3 Stach Schakelaar 7,76 2:44,36 17,30 2,98 1156
    4 Rens Klinkhamer 7,55 2:29,44 10,95 2,76 1141
    5 Thorsten Castelein 8,06 2:30,64 11,71 2,51 1006
    6 Shane Huijsman 8,04 2:52,45 11,56 2,37 844


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Vigo Oosterhoff 7,77 2:36,63 10,49 2,51 993
    2 Florens van Reen 8,21 2:47,61 8,97 2,50 818
    3 Nick Libregts 8,31 2:48,98 12,57 2,20 804
    4 Hidde Masselink 8,13 2:48,24 7,81 2,27 756
    5 Duncan Jurriens 8,61 2:55,56 6,94 2,24 616
    6 Romijn Angelier 8,92 2:54,97 9,14 1,99 574
    7 Serge Baak DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Specials Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Karel Veneman 13,53 ---
    2 Marijn van Vliet 14,61 ---
    3 Berend van Vliet 16,22 ---
    4 Niek Zweekhorst 21,58 ---
    5 Tom Spindler 24,03 ---


    Jongens Specials Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Karel Veneman 1:08,11 ---
    2 Niek Zweekhorst 2:37,84 ---
    3 Tom Spindler 2:39,75 ---


    Jongens Specials Junioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jan Mark Hazekamp 5:09,49 ---
    2 Marijn van Vliet 6:15,74 ---
    3 Berend van Vliet 6:46,37 ---
    Maarten Groen DNS ---


    Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marijn van Vliet 8,72 ---
    2 Karel Veneman 7,42 ---
    3 Berend van Vliet 7,13 ---
    4 Tom Spindler 4,37 ---
    5 Niek Zweekhorst 4,08 ---


    Jongens Specials Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Karel Veneman 4,61 ---
    2 Marijn van Vliet 3,97 ---
    3 Berend van Vliet 3,77 ---
    4 Niek Zweekhorst 2,20 ---
    5 Tom Spindler 1,26 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Martien de Haas M50 12,08 ---
    2 Erwin van Heiningen M45 12,84 ---
    3 Ronald van Rijswijk M45 13,06 ---
    4 Ad van Hooff M50 13,21 ---
    5 Ron Eijkenboom M55 13,59 ---
    6 Hans de Wit M45 13,66 ---
    Jeroen van Riel M45 DNS ---


    Masters Mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Martien de Haas M50 41,71 ---
    2 Ronald van Rijswijk M45 42,60 ---
    3 Arnout Smit M35 42,62 ---
    4 Ad van Hooff M50 44,63 ---
    5 Ron Eijkenboom M55 46,24 ---
    Erwin van Heiningen M45 DNS ---


    Masters Mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Erwin van Heiningen M45 DNS ---


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ard Vlooswijk M35 9:34,59 ---
    2 Cees Kraaijeveld M60 11:54,71 ---
    Otmar Montroos M55 DNS ---


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jochen Bartels M45 28,44 ---
    2 René Hondelink M65 22,84 ---
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jochen Bartels M45 10,79 ---
    2 Ad van Hooff M50 8,37 ---
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Ruud Sleper M65 29,61 ---
    2 Jochen Bartels M45 23,41 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Stefan Pieper M40 31,43 ---
    2 René Hondelink M65 27,90 28,75
    3 Hans de Wit M45 24,90 ---
    4 Ad van Hooff M50 22,26 ---
    5 Ronald van Rijswijk M45 21,84 ---
    Jeroen van Riel M45 DNS 33,16
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen van Riel M45 1,55 1,60
    2 Ronald van Rijswijk M45 1,45 ---
    3 Stefan Pieper M40 1,40 ---
    4 René Hondelink M65 1,35 1,40


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Stefan Pieper M40 4,76 ---
    2 Ronald van Rijswijk M45 4,62 ---
    3 Ad van Hooff M50 3,99 ---
    Jeroen van Riel M45 NM 4,88
    René Hondelink M65 NM ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mike van Megen 12,26 ---
    2 Roland Valk 13,13 ---
    Alwin Roobeek DNS ---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nout Wardenburg 34,89 ---
    2 Floris Heil 37,03 ---
    3 Adriaan Saman 39,85 ---


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Alwin Roobeek 1:33,03 ---
    2 Nick Barelds 1:39,90 ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rick Lammertink 10:43,97 ---
    Jeroen Hennekes DNS ---
    Wim Westerveld DNS ---


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Adriaan Saman 15,40 ---
    Floris Heil DNF ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Eelco Sintnicolaas 41,36 ---
    2 Alwin Roobeek 34,98 ---
    3 Floris Heil 28,02 ---
    4 Nout Wardenburg 23,02 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Adriaan Saman 12,19 ---
    2 Alwin Roobeek 11,10 ---
    3 Nout Wardenburg 10,57 ---
    4 Mike van Megen 9,95 ---
    5 Nick Barelds 8,37 ---


    Senioren mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Erwin Suvaal 38,05 ---
    2 Jochem Slinkman 23,56 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Eelco Sintnicolaas 56,24 ---
    2 Mike van Megen 40,27 ---
    3 Nick Barelds 39,93 ---
    4 Roland Valk 38,54 ---
    5 Floris Heil 34,57 ---
    6 Nout Wardenburg 32,25 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Roland Valk 1,55 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Nout Wardenburg 6,50 ---
    2 Adriaan Saman 5,90 ---
    3 Mike van Megen 5,67 ---


    Masters Vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suzanne Assinck V35 2:04,78 ---
    2 Alma Hollen V55 2:07,54 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Fiona Markus V35 21,78 ---
    2 Anje de De Lang V60 16,53 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Monique Heijns V35 10,30 ---
    2 Alma Hollen V55 9,91 ---
    3 Fiona Markus V35 8,19 ---
    4 Anje de De Lang V60 7,63 ---
    5 Jeanneke Bruning V50 6,67 ---
    Magda Rauk-Mulder V45 DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Anje de De Lang V60 19,12 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Alma Hollen V55 26,50 ---
    2 Monique Heijns V35 18,61 ---
    3 Fiona Markus V35 16,65 ---
    Magda Rauk-Mulder V45 DNS ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Alma Hollen V55 1,20 ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Magda Rauk-Mulder V45 4,23 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Evie Brinkman 14,44 ---


    Meisjes Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Merel Wevers 1:45,51 1:43,00
    2 Daniëlle Spek 1:53,78 ---
    3 Renée Bohnsack 1:58,48 ---
    4 Yoka Hubers 2:08,96 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Daniëlle Spek 17,70 ---
    2 Renée Bohnsack 19,10 ---
    3 Yoka Hubers 19,30 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Evie Brinkman 19,80 ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Daniëlle Spek 9,98 ---
    2 Merel Wevers 9,72 ---
    3 Renée Bohnsack 7,84 ---
    4 Yoka Hubers 7,81 ---
    5 Evie Brinkman 7,01 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Merel Wevers 31,47 ---
    2 Daniëlle Spek 28,57 ---
    3 Evie Brinkman 26,10 ---
    4 Yoka Hubers 23,11 ---
    Renée Bohnsack DNS ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Merel Wevers 5,05 ---
    2 Daniëlle Spek 4,93 ---
    3 Renée Bohnsack 4,64 ---
    4 Yoka Hubers 4,21 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danique de Haan 13,28 ---


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hanna Ogink 1:57,36 ---
    2 Danique Derkx 2:03,62 ---
    3 Camilla Pieper 2:06,38 ---
    Olivia ten Buuren DNS ---
    Maartje va...osterhout DNS ---


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kiara Derksen 13:21,94 ---
    2 Maartje va...osterhout 13:25,47 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Danique Derkx 17,50 ---
    2 Camilla Pieper 17,70 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Cinthia Hutten 17,20 ---
    2 Quinta de Vries 16,78 ---
    3 Elise Maassen 15,46 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Danique de Haan 11,22 ---
    2 Danique Derkx 9,69 ---
    3 Camilla Pieper 9,57 ---
    4 Quinta de Vries 8,80 ---
    5 Cinthia Hutten 7,16 ---
    6 Elise Maassen 7,03 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Danique de Haan 33,80 ---
    2 Danique Derkx 29,60 ---
    3 Hanna Ogink 27,55 ---
    4 Camilla Pieper 20,21 ---
    5 Quinta de Vries 18,59 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Hanna Ogink 1,50 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Danique Derkx 4,17 ---
    2 Hanna Ogink 4,13 ---
    3 Camilla Pieper 3,95 ---
    4 Elise Maassen 3,81 ---
    5 Cinthia Hutten 3,69 ---


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Elle van Kasteren 21,46 2:49,60 20,05 7,19 1,35 2070
    2 Bente van der Stoel 20,70 DNS 18,13 7,22 1,55 1869
    3 Mikayla van den Berg 22,29 2:57,34 14,87 6,03 1,40 1821
    4 Nikki Bakker 23,37 3:01,97 13,67 5,40 1,20 1496
    5 Elissa van der Meer 24,59 3:14,72 11,88 5,21 1,25 1323
    6 Sanne Homminga 24,24 3:13,68 10,50 5,99 1,15 1291
    7 Laura Gerritsen DNS DNS 15,95 DNS DNS 227
    8 Mae Bos Lyndersay DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Sophia Mulder 20,03 2:36,32 24,86 10,46 DNS 2054
    2 Nina Heijne 20,74 3:07,15 13,97 7,05 1,25 1804
    3 Sofie Riezebos 23,57 3:05,50 15,29 7,05 1,25 1633
    4 Lisa Schrage 22,47 3:10,07 13,23 6,25 1,25 1589
    5 Devon de Lange 23,05 3:08,11 13,27 6,48 1,10 1464


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Myrthe van Breugel 3:38,67 13,50 11,57 15,01 3,42 1324
    2 Anna van Lohuizen 4:02,55 13,22 13,64 14,15 3,60 1288
    3 Maren van de Goor 3:51,11 12,91 11,55 13,76 3,47 1285
    4 Isis Henninger 4:06,69 13,98 12,01 14,58 3,83 1229
    5 Inge Bakker 4:10,27 13,17 12,58 12,96 3,54 1192
    6 Sarah Smals 4:11,68 14,16 13,65 8,62 3,05 924
    7 Evi Voorhorst 4:09,32 14,09 7,54 9,44 3,19 834
    8 Aukje Hurenkamp 4:12,89 14,18 5,53 10,38 2,92 764
    9 Lisa Ruimerman 4:52,98 15,39 6,70 8,55 3,12 525
    10 Leonie Rijnders 4:14,99 DNS 7,30 10,05 2,70 519
    11 Norah van der Linden 5:04,62 19,25 10,41 9,92 2,54 394
    12 Elise Koppejan DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Maeve van Mansom 3:49,80 13,15 19,56 13,16 4,11 1557
    2 Jennifer v...den Brink 3:53,14 12,73 15,54 14,55 3,10 1325
    3 Emma Beekman DNS 11,84 17,62 20,90 3,56 1323
    4 Moira Henninger 3:53,00 14,10 11,91 14,79 3,36 1193
    5 Julia Telgen 4:02,81 15,67 13,79 13,64 3,15 1021
    6 Zosia Eilander 3:59,53 DNS 14,10 13,93 3,11 942
    7 Noeska van Zaanen DNS 13,27 12,43 12,51 3,34 863
    8 Carlijn Garritsen DNS 15,20 12,40 8,00 3,15 568
    9 Eva Aalders DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Yasmine Bouaziz DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Daphne van der Lecq 9,90 3:52,35 5,22 3,50 1721
    2 Robine Lenters 9,93 4:05,79 4,96 2,92 1517
    3 Vé Fredriks 10,37 4:09,72 3,59 3,14 1376
    4 Nena Kwakkel 10,56 4:20,57 4,07 3,07 1328
    5 Lotte Bonhof 11,36 4:15,87 4,57 2,98 1262
    6 Lotte van Lohuizen 11,01 4:30,34 4,74 2,87 1237
    7 Ninthe Koks DNS DNS DNS DNS 0
    7 Lynn Oosterhuis DNS DNS DNS DNS 0
    7 Lieke Starink DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Marlou Mulder 10,17 3:46,40 5,38 3,31 1682
    2 Lieske Drost 10,21 3:39,21 4,28 3,03 1584
    3 Floortje Overeem 10,44 4:19,78 5,26 3,21 1459
    4 Sofie van den Hoek 10,15 4:18,13 4,41 3,10 1427
    5 Noëlle van Veen 10,43 4:40,86 5,82 2,66 1307
    6 Jonna Daverschot 10,27 4:47,09 4,50 3,07 1302
    7 Noa Schouten 10,35 4:32,86 3,50 3,01 1252
    8 Isis Nijland 11,25 DNS 5,49 2,76 951


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Imme Velthuis 7,06 4:32,97 14,86 3,12 1395
    2 Noémi Knaap 7,33 4:09,03 14,46 2,81 1368
    3 Ruby-Lynn Dolman 7,64 4:40,14 12,32 2,90 1165
    4 Luna Hinsch 8,04 5:04,51 9,70 2,68 921
    5 Kyara Diderik 7,88 4:51,70 9,99 2,29 916
    6 Evie van Doorn 8,06 5:01,45 7,25 2,22 783
    7 Fiene Nollet 8,46 5:21,29 8,30 2,37 716


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Lisa Schouten 8,08 2:37,73 10,43 2,60 949
    2 Mila Schouten 8,05 2:37,33 7,81 2,55 891
    3 Evi Nijland 8,08 2:28,98 8,35 2,20 885
    4 Bodine Jansen 8,06 2:45,97 8,34 2,50 839
    5 Lis van de Goor 8,27 2:53,59 9,16 2,60 800
    6 Ella Woudenberg 8,15 2:59,64 7,89 2,49 738
    7 Velia de Boer 8,34 2:50,06 8,72 2,26 731
    8 Lisanne Bod 8,46 2:53,22 7,16 2,50 708
    9 Annelijn Haasjes 8,46 2:49,02 6,11 2,31 667
    10 Isa Oosterhuis 8,33 2:51,85 6,89 2,12 653
    11 Fien van Naarden 8,67 2:51,33 6,46 2,14 598
    12 Hasse Wilbrink DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Pip Regelink 7,93 2:43,04 4,73 2,47 782
    2 Emma Cabr...a Polanco 8,97 3:27,31 7,55 2,10 449
    3 Margje Wolters 9,12 3:32,42 5,90 1,93 355
    4 Milou Esmeijer 9,15 3:23,97 5,26 2,01 351
    5 Nikki Brouwer 9,08 3:20,79 4,33 1,85 301
    6 Lies Heiner 9,89 3:28,67 4,25 1,69 169
    7 Frederique Burghout 10,57 3:38,69 5,45 1,61 116


    Meisjes Specials Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Laura Kolster 18,30 ---
    2 Suzanne de Weger 21,46 ---
    3 Ida Verheul 22,10 ---
    4 Mariska Everink 33,43 ---


    Meisjes Specials Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ida Verheul 2:14,67 ---
    2 Suzanne de Weger 2:33,61 ---
    3 Mariska Everink 3:18,02 ---


    Meisjes Specials Junioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laura Kolster 8:15,92 ---


    Meisjes Specials Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Laura Kolster 5,18 ---
    2 Ida Verheul 4,10 ---
    3 Suzanne de Weger 3,70 ---
    4 Mariska Everink 2,41 ---


    Meisjes Specials Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Laura Kolster 2,86 ---
    2 Suzanne de Weger 2,43 ---
    3 Ida Verheul 2,28 ---
    4 Mariska Everink 0,80 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anique Westdijk 13,94 ---
    2 Linda Swart 14,11 14,90
    3 Maaike Groendijk 14,62 ---
    4 Eline Linger 14,95 ---
    5 Iris Poen 15,01 ---
    6 Benthe Westerik 15,08 ---
    7 Jetske Brinkman 17,07 ---
    Sharon Hendriks DNS ---


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Linda Swart 46,83 49,99
    2 Maaike Groendijk 48,76 ---
    Melissa de Haan DNS 42,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Monique Luttikholt 13:22,55 ---
    2 Marjolein Ten Boer 14:07,99 ---
    Denice Tinneveld DNF ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jetske Brinkman 18,03 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Melissa de Haan 12,11 ---
    2 Eline Linger 8,49 ---
    3 Anique Westdijk 7,62 ---
    4 Benthe Westerik 6,29 ---
    5 Jetske Brinkman 6,02 ---


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Anne Witsmeer 35,78 ---
    2 Eline Linger 34,86 ---
    3 Anique Westdijk 24,68 ---
    4 Iris Poen 23,93 ---
    5 Marlon Rouw 22,41 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Melissa de Haan 35,24 ---
    2 Benthe Westerik 20,65 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Linda Swart 4,44 4,00
    2 Iris Poen 4,17 ---
    3 Anique Westdijk 4,11 ---
    4 Eline Linger 3,87 ---
    5 Benthe Westerik 3,34 ---
    Sharon Hendriks DNS ---