Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Hellas Utrecht CK outdoor 2017'

Prijzen

Thom Clemens
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2410 punten
  • 100 meter   11,9
  • 800 meter   2:21,1
  • Kogelstoten   8,42
  • Speerwerpen   22,01
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,27
Lars Lindner
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 405 punten
  • 100 meter   13,0
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   NM
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   NM
  • Verspringen   DNS
Aaron Donker
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2629 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:25,2
  • Kogelstoten   10,42
  • Speerwerpen   32,88
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,19
Koen van Perse
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2437 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:42,8
  • Kogelstoten   10,65
  • Speerwerpen   27,94
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,41
Chaske Van Rijnsoever
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2188 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:08,8
  • Kogelstoten   6,09
  • Speerwerpen   22,66
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,91
Peter de Kruyff
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4037 punten
  • 100 meter   12,4
  • 1000 meter   3:35,0
  • Kogelstoten   12,11
  • Speerwerpen   45,07
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,73
Willem Veldpaus
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3776 punten
  • 100 meter   12,8
  • 1000 meter   3:20,2
  • Kogelstoten   11,98
  • Speerwerpen   49,88
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,76
Camiel Colen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3455 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:01,8
  • Kogelstoten   8,11
  • Speerwerpen   21,93
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,06
Michael Quirk
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3213 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   3:23,9
  • Kogelstoten   9,09
  • Speerwerpen   26,12
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,67
Martijn Pos
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2958 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:31,3
  • Kogelstoten   8,96
  • Speerwerpen   28,10
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,62
Wouter van Gorcom
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2644 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   4:06,6
  • Kogelstoten   8,39
  • Speerwerpen   22,29
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,25
Nelson Moude Foko
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1929 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:47,8
  • Kogelstoten   6,93
  • Hoogspringen   1,10
Daniel Boendermaker
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1862 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:41,6
  • Kogelstoten   5,90
  • Hoogspringen   1,10
Beer Timmer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1798 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:25,2
  • Kogelstoten   6,12
  • Hoogspringen   1,35
Finn van Ek
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2228 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:21,6
  • Kogelstoten   7,84
  • Hoogspringen   1,30
Sam de Wild
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2174 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:18,5
  • Kogelstoten   7,42
  • Hoogspringen   1,15
Floris van der Vijgh
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2076 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:36,6
  • Kogelstoten   6,37
  • Hoogspringen   1,25
Kian Baard
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1766 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:11,4
  • Vortexwerpen   25,90
  • Verspringen   3,38
Pieter Van der Zee
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1680 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:12,0
  • Vortexwerpen   28,08
  • Verspringen   3,29
Mika Bogaard - JPA eerste jr BM
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1671 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:14,8
  • Vortexwerpen   23,77
  • Verspringen   3,47
Coen Keizers
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1677 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:15,2
  • Vortexwerpen   23,26
  • Verspringen   3,44
Jasper Van Veen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1234 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:30,4
  • Vortexwerpen   14,97
  • Verspringen   3,26
Victor van der Vijgh
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1157 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:27,9
  • Vortexwerpen   15,02
  • Verspringen   2,91
Luuk Loonstra
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1558 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:22,5
  • Vortexwerpen   22,19
  • Verspringen   3,48
Ibrahim Akandouch
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1269 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:22,6
  • Vortexwerpen   13,40
  • Verspringen   3,15
Bram Ket
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1123 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:34,4
  • Vortexwerpen   15,15
  • Verspringen   2,71
Vincent Schnell
  • Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen - Meerkamp - 2 punten
  • 100 meter   26,1
  • Speerwerpen   8,44
Martijn Rebel
  • Mannen Recreanten - Meerkamp - 2338 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:48,0
  • Kogelstoten   8,07
  • Speerwerpen   25,29
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,31
Tom Alkim
  • Mannen Recreanten - Meerkamp - 2260 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:41,2
  • Kogelstoten   10,83
  • Speerwerpen   36,44
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,96
Richard van Rijnsoever
  • Mannen Recreanten - Meerkamp - 2061 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:49,9
  • Kogelstoten   10,56
  • Speerwerpen   32,19
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,88
Martijn Rebel
  • Mannen Senioren + Masters - Meerkamp - 2338 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:48,0
  • Kogelstoten   8,07
  • Speerwerpen   25,29
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,31
Tom Alkim
  • Mannen Senioren + Masters - Meerkamp - 2260 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:41,2
  • Kogelstoten   10,83
  • Speerwerpen   36,44
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,96
Alwin Oude Wansink
  • Mannen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 235 punten
  • 100 meter   14,5
  • Speerwerpen   17,10
Desmond Hoogaerts
  • Mannen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 92 punten
  • 100 meter   15,0
  • Speerwerpen   13,09
Joey van de Burgt
  • Mannen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 42 punten
  • 100 meter   15,4
  • Speerwerpen   13,40
Lieke Mulder
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2832 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   2:59,4
  • Kogelstoten   10,15
  • Speerwerpen   27,90
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,46
Yara Linnekamp
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2758 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   9,45
  • Speerwerpen   26,12
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,04
Roos Verdegaal
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2333 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   3:12,6
  • Kogelstoten   9,33
  • Speerwerpen   20,20
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,14
Aniek de Wild
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1993 punten
  • 100 meter   15,6
  • 800 meter   3:00,2
  • Kogelstoten   7,55
  • Speerwerpen   14,52
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,10
Marijke van den Broek
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3047 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   1:56,8
  • Kogelstoten   10,08
  • Speerwerpen   23,30
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,48
Laura Schnell
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2893 punten
  • 80 meter   11,2
  • 600 meter   2:04,7
  • Kogelstoten   8,90
  • Speerwerpen   21,20
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,74
Isis Hordijk
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2758 punten
  • 80 meter   11,2
  • 600 meter   1:57,9
  • Kogelstoten   9,08
  • Speerwerpen   14,50
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,51
Leonie Mariën
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2585 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   1:55,7
  • Kogelstoten   8,50
  • Speerwerpen   18,26
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,88
Maya Clark
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2503 punten
  • 60 meter   8,9
  • 600 meter   1:52,6
  • Kogelstoten   7,81
  • Speerwerpen   15,18
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,70
Lisanne Boot
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2471 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   1:54,8
  • Kogelstoten   9,38
  • Speerwerpen   18,46
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,83
Iris Loonstra
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1815 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:00,0
  • Kogelstoten   6,55
  • Verspringen   3,77
Jackie Vissers
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1640 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:55,0
  • Kogelstoten   5,41
  • Verspringen   3,43
Tessa Evelein
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1624 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:25,0
  • Kogelstoten   5,78
  • Verspringen   3,55
Israe Elmakkaoui
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2082 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:42,4
  • Kogelstoten   6,72
  • Verspringen   4,10
Floor Bomer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1890 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:44,5
  • Kogelstoten   5,79
  • Verspringen   3,75
Sanne Geurtsen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1831 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:48,6
  • Kogelstoten   5,60
  • Verspringen   3,82
Marin Berding
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1473 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:19,2
  • Vortexwerpen   16,03
  • Verspringen   3,43
Isabel Gambarini
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1356 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:29,0
  • Vortexwerpen   13,74
  • Verspringen   3,14
Giulia Invernizzi
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1339 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:27,9
  • Vortexwerpen   13,24
  • Verspringen   3,17
Annabel Haan
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1472 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:12,8
  • Vortexwerpen   12,76
  • Verspringen   3,17
Sanne Linckens
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1092 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:33,3
  • Vortexwerpen   13,70
  • Verspringen   2,69
Elies Uitenboogaart
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1064 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:28,9
  • Vortexwerpen   9,66
  • Verspringen   2,78
Madee Jorna
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1063 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:28,7
  • Vortexwerpen   10,72
  • Verspringen   2,47
Jasmijn Land
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:32,5
  • Vortexwerpen   8,95
  • Verspringen   2,63
Ymke Joosten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 972 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:31,9
  • Vortexwerpen   9,10
  • Verspringen   2,36
Aya de Kwant
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   24,5
  • Speerwerpen   6,28
Bente Reuling
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen - Meerkamp - 2 punten
  • 100 meter   24,6
  • Speerwerpen   2,87
Dominique en Eva Heus
  • Vrouwen Recreanten - Meerkamp - 3169 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   2:24,4
  • Kogelstoten   8,56
  • Speerwerpen   26,39
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,53
Daphne en Susanne Linnekamp
  • Vrouwen Recreanten - Meerkamp - 3083 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   2:34,8
  • Kogelstoten   9,27
  • Speerwerpen   20,59
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,00
Brenda van Geel
  • Vrouwen Recreanten - Meerkamp - 2347 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   3:19,4
  • Kogelstoten   7,61
  • Speerwerpen   21,66
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,70
Dominique en Eva Heus
  • Vrouwen Senioren + Masters - Meerkamp - 3169 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   2:24,4
  • Kogelstoten   8,56
  • Speerwerpen   26,39
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,53
Daphne en Susanne Linnekamp
  • Vrouwen Senioren + Masters - Meerkamp - 3083 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   2:34,8
  • Kogelstoten   9,27
  • Speerwerpen   20,59
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,00
Brenda van Geel
  • Vrouwen Senioren + Masters - Meerkamp - 2347 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   3:19,4
  • Kogelstoten   7,61
  • Speerwerpen   21,66
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,70
Shevan Kraaij
  • Vrouwen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 98 punten
  • 100 meter   19,2
  • Speerwerpen   8,66
Fleur Scheffer
  • Vrouwen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   32,4
  • Speerwerpen   4,48

Hoogtepunten

Dominique en Eva Heus Vsen Hoog
  • 1,50
  • Willem Veldpaus JJC Speer
  • 49,88
  • Peter de Kruyff JJC 100m
  • 12,39
  • Yara Linnekamp MJB Hoog
  • 1,50
  • Yara Linnekamp MJB 100m
  • 13,59
  • Peter de Kruyff JJC Hoog
  • 1,65
  • Peter de Kruyff JJC Ver
  • 5,73
  • Peter de Kruyff JJC Speer
  • 45,07
  • Dominique en Eva Heus Vsen 800m
  • 2:24,37
  • Daphne en Susanne Linnekamp Vsen 800m
  • 2:34,71
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Thom Clemens 11,81 2:21,09 8,42 22,01 1,50 5,27 2410
    2 Lars Lindner 12,92 DNS NM DNS NM DNS 405


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Aaron Donker 12,61 2:25,13 10,42 32,88 1,60 5,19 2629
    2 Koen van Perse 12,56 2:42,75 10,65 27,94 1,60 5,41 2437
    3 Chaske Van...ijnsoever 12,64 2:08,77 6,09 22,66 1,55 4,91 2188
    4 Sybren Kiewiet 13,38 2:18,58 8,55 26,32 1,45 5,22 2180
    5 Alexander Meijkamp 12,69 2:41,04 7,51 23,27 1,45 5,17 1895
    6 Bram Visser 13,72 2:47,02 5,87 17,89 1,30 4,32 1034
    7 Rick Gadella 14,62 3:07,95 7,32 21,34 1,40 4,18 1010
    8 Menno Muller 17,37 3:16,86 5,55 13,09 1,15 2,88 110


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Peter de Kruyff 12,39 3:34,97 12,11 45,07 1,65 5,73 4037
    2 Willem Veldpaus 12,79 3:20,13 11,98 49,88 1,45 4,76 3776
    3 Camiel Colen 12,86 3:01,80 8,11 21,93 1,55 5,06 3455
    4 Stan Atsma 13,22 3:36,06 9,39 40,07 1,50 4,69 3395
    5 Tim de Wild 13,89 3:03,12 9,29 24,81 1,55 4,72 3347
    6 Jasper Bertrand 13,19 3:15,98 8,63 25,92 1,55 4,74 3329
    7 Willem Vlasblom 13,66 3:35,23 8,92 23,17 1,35 4,80 2955
    8 Pepijn Oron 14,86 3:17,28 7,26 23,33 1,45 4,53 2870
    9 Rens Fontein 14,01 3:33,85 7,83 20,15 1,45 4,64 2858
    10 Bjorn van der Velden 13,81 4:20,14 9,42 28,94 1,30 4,15 2666
    11 Tim Consemulder 14,09 3:33,96 5,34 14,27 1,40 4,45 2497
    12 Francesco ...chi Manes 14,83 3:40,11 6,53 19,51 1,30 3,92 2372
    13 Dante van Iersel 14,24 DNS 7,14 DNS DNS 4,09 1314


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Michael Quirk 11,33 3:23,90 9,09 26,12 1,55 4,67 3213
    2 Martijn Pos 11,47 3:31,27 8,96 28,10 1,30 4,62 2958
    3 Wouter van Gorcom 11,48 4:06,53 8,39 22,29 1,40 4,25 2644
    4 Stefan Dijkstra 12,01 3:27,09 8,45 17,28 1,20 4,21 2528
    5 Tommy van Es 12,59 3:51,53 5,84 15,13 1,25 3,41 1994
    6 Meijne Viersen 12,91 3:55,24 5,35 14,97 1,30 3,39 1932
    7 Kyle Censabella 13,03 4:03,96 6,36 10,54 1,35 3,55 1902
    8 Casper Evelein 12,76 4:03,87 6,00 12,52 1,20 3,66 1875
    9 Tjerk Schoppert 13,10 3:47,14 5,84 13,47 1,15 3,39 1839
    10 Tygo Versteegh 12,31 4:04,54 5,61 13,59 1,05 3,42 1771
    11 Mark Mekenkamp 13,67 3:53,37 5,97 13,45 1,15 3,44 1762
    12 Kamil Kuit 12,80 4:06,55 5,75 8,89 1,25 3,34 1720
    13 Jesper Landman 12,75 4:25,19 5,60 11,24 1,20 3,31 1658
    14 Mehdi Rmouj 12,67 3:54,32 5,30 6,52 1,05 3,34 1549
    15 Harm Hartemink 12,59 4:10,28 4,00 13,85 1,05 3,07 1533
    16 Joeri Steenman 11,38 DNS 8,61 17,75 DNS DNS 1291
    17 Eric Nuijtemans 16,31 5:13,41 4,91 10,55 0,95 2,45 738
    18 Max Van der Weerd DNS DNS DNS 14,30 DNS DNS 206


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Nelson Moude Foko 9,41 3:47,76 6,93 1,10 1929
    2 Daniel Boendermaker 9,64 3:41,57 5,90 1,10 1862
    3 Beer Timmer 9,98 4:25,15 6,12 1,35 1798
    4 Aidan de Bok 9,81 3:48,19 5,23 1,15 1792
    5 Kayan Hoop 9,90 4:46,54 6,46 1,20 1644
    6 Nathan le Comte 9,78 4:06,47 6,72 0,90 1616
    7 Tim Verhagen 10,42 4:16,05 5,81 1,10 1568
    8 Daniël Frissen 9,98 4:17,45 5,79 0,95 1517
    9 Sven Landman 9,91 4:11,28 4,77 0,95 1486
    10 Milad Ahm...ian Yazdi 10,50 4:27,10 5,40 1,05 1450
    11 Sape van der Woude 10,99 4:18,73 4,76 1,15 1448
    12 Sylvan Gottschalk 10,25 4:11,82 4,94 0,95 1445
    13 Maties Henskens 11,03 4:13,28 5,05 1,00 1376
    14 Sybren Kuijlaars 11,12 4:27,49 4,09 1,05 1274
    15 Jens van Zeist 11,61 4:21,96 3,54 0,95 1122
    16 Stan Brugman 11,54 4:50,76 4,64 0,95 1108
    17 Furkan Oz 11,16 4:43,43 3,71 0,90 1072
    18 Chris Nuijtemans 11,86 4:48,54 4,23 0,90 1014
    19 Maxim Oron 11,73 4:58,08 4,63 0,80 953
    20 Nick Huisman 13,24 DNF 3,11 0,85 532


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Finn van Ek 9,74 3:21,57 7,84 1,30 2228
    2 Sam de Wild 9,40 3:18,41 7,42 1,15 2174
    3 Floris van der Vijgh 9,37 3:36,59 6,37 1,25 2076
    4 Harm Welleweerd 9,74 3:21,13 7,51 1,10 2067
    5 Gijs Bomer 9,69 3:30,72 6,59 1,20 2033
    6 David Fontein 9,32 3:54,80 7,01 1,25 2022
    7 Neo Thijssen 9,40 4:14,72 8,19 1,25 1981
    8 Ryan van Oudheusden 10,61 3:53,42 5,58 1,15 1668
    9 Hugo van den Bogaart 10,59 4:24,28 5,97 1,15 1557
    10 Ish Schutte 10,36 4:07,83 5,16 1,05 1534
    11 Lars Nieuwenhuis 10,57 4:06,59 4,81 1,10 1523
    12 Bas Peters 10,68 3:49,37 4,76 0,90 1442
    13 Jan Pieter de Waal 10,65 4:30,13 4,51 1,10 1393
    14 Morris Louw 10,99 4:28,41 5,39 1,00 1342
    15 Willem van...eenendaal 10,19 DNS 6,71 1,05 1277
    16 Tobias Boxman 10,89 DNS 4,97 1,05 1070
    17 Tycho Bosma 10,40 DNS 5,15 DNS 770


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Kian Baard 6,93 2:11,32 25,90 3,38 1766
    2 Pieter Van der Zee 7,35 2:11,93 28,08 3,29 1680
    3 Mika Boga...te jr BM 7,18 2:14,79 23,77 3,47 1671
    4 Nigel Hilverts 6,89 2:19,38 17,35 3,00 1512
    5 Floris Bom 7,39 2:25,81 20,24 3,13 1424
    6 Floris Kamer 7,61 2:14,57 18,13 3,00 1416
    7 Teun Jansen 7,56 2:25,07 22,04 3,01 1397
    8 Koen van Kats 7,58 2:24,20 18,84 3,11 1375
    9 Simon van der Tak 7,20 2:32,19 18,48 2,95 1355
    10 Jeroen Mak 7,99 2:21,41 19,87 2,80 1276
    11 Kevin Vleerlaag 7,41 2:28,09 10,70 2,96 1214
    12 Daan Peters 8,12 2:26,03 17,67 2,43 1113
    13 Luc van Wijk 8,12 2:27,99 15,23 2,56 1086
    14 Tijn Brouwer 7,74 DNF 20,94 2,92 1036
    15 Matthias de Waal 7,87 2:23,94 8,53 2,47 1017
    16 Ramses Zwitserlood 8,03 2:32,24 8,11 2,68 962
    17 Thijs Bouwman 8,08 2:41,82 14,53 2,43 962
    18 Siem Caris 8,82 2:47,56 16,22 2,44 845
    19 Boudewijn ...ornwinder 8,69 2:47,42 15,06 2,30 818
    20 Sven van de Ruit DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Coen Keizers 7,08 2:15,20 23,26 3,44 1677
    2 Jasper Van Veen 7,95 2:30,31 14,97 3,26 1234
    3 Victor van der Vijgh 8,10 2:27,85 15,02 2,91 1157
    4 Jochem Erkens 8,01 2:31,65 18,68 2,63 1145
    5 Edmond Hopster 7,69 2:27,25 8,51 2,83 1096
    6 Huub Overgoor 8,16 2:31,28 12,71 2,80 1061
    7 Floris Meeuwsen 8,14 2:27,22 8,98 2,56 974
    8 Stef Kranenburg 8,21 2:49,71 11,25 2,44 840
    9 Sjoerd van Schaick 8,29 2:40,58 6,40 2,47 782
    10 Lucas de Smit 8,95 2:39,09 10,30 2,41 769
    11 Eli Berends 8,59 3:01,19 7,97 2,05 577
    12 Alek Baggerman 8,52 DNF 5,18 2,41 516
    13 Abdel Jalil jaghi DNS 2:51,89 7,96 2,53 455
    14 Emil Van Schaick DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Luuk Loonstra 7,33 2:22,49 22,19 3,48 1558
    2 Ibrahim Akandouch 7,80 2:22,53 13,40 3,15 1269
    3 Bram Ket 7,80 2:34,40 15,15 2,71 1123
    4 Robin Eekhout 8,26 2:29,43 13,40 2,95 1100
    5 Bram van de Ruit 8,38 2:30,04 11,34 2,98 1046
    6 Mees de Vries 7,95 2:31,67 7,35 2,49 924
    7 Luca van Leeuwen 8,57 2:35,53 8,40 2,60 845
    8 Borre Berding 8,66 2:47,19 8,20 2,55 746
    9 Jonas Rijkenberg 8,73 2:53,42 9,24 2,35 683


    Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen - Meerkamp

    # Naam 100mSpeerVerPunten totaal
    1 Vincent Schnell 26,09 8,44 --- 2


    Mannen Recreanten - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Martijn Rebel Msen 12,41 2:47,98 8,07 25,29 1,80 5,31 2338
    2 Tom Alkim Mmas 13,67 2:41,19 10,83 36,44 1,55 4,96 2260
    3 Richard va...ijnsoever Mrec 13,44 2:49,81 10,56 32,19 1,50 4,88 2061
    4 Daniël van Geest Mrec 13,75 2:28,78 9,13 29,63 DNS 4,65 1617
    5 Bart Linnekamp Mrec 14,95 2:51,39 7,73 22,16 1,35 4,08 1065
    6 Theo Mulder Mrec 15,50 DNS 8,04 24,87 1,40 4,01 979
    7 Gero Boxman Mrec 16,25 3:23,11 7,00 22,39 1,30 3,72 632


    Mannen Senioren + Masters - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Martijn Rebel Msen 12,41 2:47,98 8,07 25,29 1,80 5,31 2338
    2 Tom Alkim Mmas 13,67 2:41,19 10,83 36,44 1,55 4,96 2260


    Mannen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 100mSpeerVerPunten totaal
    1 Alwin Oude Wansink 14,47 17,10 --- 235
    2 Desmond Hoogaerts 14,97 13,09 --- 92
    3 Joey van de Burgt 15,36 13,40 --- 42
    4 Nigel Parzyscek 19,39 7,15 --- 0
    4 Wesley van Aken 17,05 13,22 --- 0


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lieke Mulder 14,69 2:59,38 10,15 27,90 1,45 4,46 2832


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Yara Linnekamp 13,59 DNS 9,45 26,12 1,50 5,04 2758
    2 Roos Verdegaal 15,09 3:12,58 9,33 20,20 1,40 4,14 2333
    3 Aniek de Wild 15,57 3:00,18 7,55 14,52 1,25 4,10 1993
    4 Madelief de Groot 15,43 3:02,78 7,06 17,12 1,30 3,74 1973


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marijke va...den Broek 11,26 1:56,76 10,08 23,30 1,45 4,48 3047
    2 Laura Schnell 11,16 2:04,62 8,90 21,20 1,40 4,74 2893
    3 Isis Hordijk 11,11 1:57,88 9,08 14,50 1,35 4,51 2758
    4 Kira van den Ham 11,48 2:05,46 9,03 26,33 1,30 4,28 2757
    5 Sterre de Vries 12,87 2:05,79 8,32 20,52 1,30 3,77 2325
    6 Nienke Overgoor 12,23 DNS 9,21 19,45 1,25 3,94 2065
    7 Nienke Leck 12,56 2:21,49 6,17 14,68 1,35 3,55 1974
    8 Kim Brouwer 11,31 DNS 7,52 10,95 1,30 3,90 1950
    9 Emma Jacobs 11,93 2:25,84 6,13 5,35 1,35 3,82 1860
    10 Luus Bruijn 12,35 2:25,60 6,77 12,28 1,15 3,43 1778
    11 Christine de Waal 12,87 DNS 5,13 12,50 1,25 3,43 1499
    12 Faye Greve 12,17 2:13,44 5,10 8,40 NM 3,60 1377
    13 Roos Kortekaas 13,06 2:26,21 3,64 10,10 1,10 3,26 1350


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Leonie Mariën 9,18 1:55,62 8,50 18,26 1,30 3,88 2585
    2 Maya Clark 8,90 1:52,57 7,81 15,18 1,25 3,70 2503
    3 Lisanne Boot 9,70 1:54,76 9,38 18,46 1,20 3,83 2471
    4 Annick Koks 9,42 2:09,36 6,78 17,00 1,20 3,99 2225
    5 Ilse van Veenendaal 9,66 2:16,99 7,98 13,60 1,20 3,19 1947
    6 Anouk Overgoor 9,86 2:19,69 8,68 14,22 1,05 3,41 1878
    7 Meike Tan 9,65 2:15,16 6,92 14,65 1,05 3,46 1873
    8 Mandy Dijkstra 9,90 2:17,62 9,15 14,71 1,05 2,95 1832
    9 Aimee Vriesman 9,72 2:06,90 6,34 10,26 1,10 3,24 1792
    10 Isabella Frissen 9,72 2:13,42 6,16 11,10 1,05 3,65 1786
    11 Marloes Bosman 10,24 2:06,12 5,87 10,87 1,20 3,16 1764
    12 Lidewij Boddeke 10,33 2:07,09 4,94 8,68 1,10 3,59 1633
    13 Tyka van der Klein 10,26 2:22,21 5,85 8,02 1,20 2,66 1437
    14 Annabel Bon 10,30 2:24,71 5,87 7,64 1,10 2,80 1355
    15 Froukje Bootsma 10,19 2:22,15 5,17 NM 1,05 3,02 1320
    16 Olga Meijers 10,25 2:28,92 6,71 6,80 0,95 2,91 1268
    17 Yke Sevensma 11,34 2:28,17 5,76 8,46 1,15 2,80 1246
    18 Lies van Bommel 10,61 DNS 5,83 8,15 1,10 3,26 1219
    19 Anoek van Hal 10,96 2:17,42 5,72 8,51 NM 2,82 1028
    20 Senna van Stijn 10,68 2:31,42 5,12 8,08 NM 3,11 963
    21 Maaike Meewisse DNS DNS DNS DNS 1,10 DNS 316


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Iris Loonstra 9,93 4:00,00 6,55 3,77 1815
    2 Jackie Vissers 10,33 3:55,00 5,41 3,43 1640
    3 Tessa Evelein 9,87 4:25,00 5,78 3,55 1624
    4 Hanne Pinxterhuis 10,18 4:20,00 5,02 3,46 1530
    5 Anne-Ruth de Bruijne 10,43 4:05,00 4,82 3,32 1517
    6 Ella Haaksman 10,81 4:15,00 3,40 3,01 1252
    7 Teuntje van Bommel 10,98 4:37,00 3,93 3,28 1240
    8 Sinne Hoogerwerf 11,03 4:35,00 3,80 3,15 1205
    9 Fiene Van Zwol 11,05 4:37,00 3,90 3,03 1179
    10 Kyra van Buuren 12,46 DNF 4,22 2,56 691


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Israe Elmakkaoui 9,33 3:42,32 6,72 4,10 2082
    2 Floor Bomer 9,65 3:44,44 5,79 3,75 1890
    3 Sanne Geurtsen 9,89 3:48,54 5,60 3,82 1831
    4 Aaya Lazaar 9,81 4:08,43 6,46 3,60 1756
    5 Olivie van...er Linden 10,28 3:56,92 4,97 3,44 1611
    6 Nikita Vissers 9,85 4:08,19 4,10 3,43 1559
    7 Roosje Visschedijk 10,35 4:32,24 5,35 3,34 1455
    8 Naomi Ruitenburg 10,26 4:45,56 5,48 3,28 1417
    9 Madelief van Schaick 11,10 4:36,48 5,52 3,36 1355
    10 Francis Franck 11,33 4:48,06 4,76 2,85 1133
    11 Liza Van Rijn 11,55 4:48,19 4,65 2,86 1101
    12 Willemijn Leiner DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Marin Berding 7,39 2:19,17 16,03 3,43 1473
    2 Isabel Gambarini 7,13 2:28,92 13,74 3,14 1356
    3 Giulia Invernizzi 7,23 2:27,90 13,24 3,17 1339
    4 Dyanthe Nwokolo 7,27 2:20,58 7,02 3,07 1244
    5 Nynke Pol 7,88 2:26,34 15,29 2,91 1210
    6 Rifka van Geest 8,29 2:39,73 16,28 2,70 1023
    7 Sanne Spierenburg 7,88 2:38,39 10,77 2,71 1007
    8 Laura van de Beek 7,84 2:36,69 7,06 3,00 1004
    9 Famke van IJzendoorn 7,80 2:35,63 6,18 2,69 934
    10 Elisa Bosma 7,95 DNS DNS 3,06 696


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Annabel Haan 7,15 2:12,71 12,76 3,17 1472
    2 Sanne Linckens 7,87 2:33,21 13,70 2,69 1092
    3 Elies Uitenboogaart 7,88 2:28,88 9,66 2,78 1064
    4 Karsta Pinxterhuis 8,02 2:25,28 12,00 2,54 1063
    5 Neva van der Woude 7,63 2:30,46 9,27 2,64 1062
    6 Julie Akse 7,91 2:46,18 13,10 2,46 947
    7 Roos de Groot 7,85 2:34,15 9,44 2,32 936
    8 Brecht Bulsink 8,07 2:39,75 8,03 2,63 894
    9 Kyra Warmolts 8,35 2:41,41 10,87 2,42 854
    10 Ninthe Geurtsen 8,37 DQ 10,89 2,51 688
    11 Mara van der Weide 8,48 2:58,68 7,60 2,45 676
    12 Benthe Heijneman 8,85 2:47,12 9,31 2,18 668
    13 Wytske Geerdes 8,87 2:49,83 10,90 2,03 652
    14 Addison Van Rooijen 8,92 2:44,94 2,61 2,70 637
    15 Carensa Flierman 8,73 3:01,97 7,01 2,22 565


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Madee Jorna 7,67 2:28,61 10,72 2,47 1063
    2 Jasmijn Land 7,62 2:32,48 8,95 2,63 1041
    3 Ymke Joosten 7,74 2:31,85 9,10 2,36 972
    4 Iris Bouwman 8,52 2:41,98 9,02 2,47 798
    5 Marie de Groot 8,67 2:31,36 9,02 2,23 797
    6 Amber Gottschalk 8,77 2:33,47 9,91 2,05 752
    7 Aurélie Verhagen 8,15 2:44,49 3,70 2,48 711
    8 Meggie Verbakel 8,28 3:12,17 7,88 2,35 631
    9 Tess de Jong 8,36 2:57,59 5,20 2,29 608
    10 Liv Rombout 9,15 3:03,17 6,14 1,61 358
    11 Quinte Kervel 9,51 3:22,20 6,89 1,92 330
    12 Fien Pol 9,96 3:03,11 4,11 1,95 273
    13 Laura Bom 9,46 3:33,04 5,52 1,77 271


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100mSpeerVerPunten totaal
    1 Aya de Kwant 24,45 6,28 --- 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen - Meerkamp

    # Naam 100mSpeerVerPunten totaal
    1 Bente Reuling 24,56 2,87 --- 2


    Vrouwen Recreanten - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Dominique ...Eva Heus Vsen 14,67 2:24,37 8,56 26,39 1,50 4,53 3169
    2 Daphne en ...Linnekamp Vsen 14,06 2:34,71 9,27 20,59 1,40 5,00 3083
    3 Brenda van Geel Vsen 14,64 3:19,37 7,61 21,66 1,35 4,70 2347
    4 Selma May Vsen 14,69 3:37,73 7,64 16,31 1,30 4,50 2030
    5 Weia Reinboud Vmas 16,65 3:14,40 8,71 26,33 1,30 3,82 2026
    6 Pam van de Bunt Vsen 17,46 DNS 9,28 23,46 1,00 DNS 1151
    7 Susanne va...er Hoeven Vsen DNS DNS NM DNS DNS 5,00 559
    8 Dolores Flierman Vrec DNS DNS 7,74 DNS DNS DNS 383
    9 Petra Das Vrec DNS DNS 6,44 DNS DNS DNS 299
    10 Eva Martijn Vsen DNS DNS NM DNS DNS DNS 0


    Vrouwen Senioren + Masters - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Dominique ...Eva Heus Vsen 14,67 2:24,37 8,56 26,39 1,50 4,53 3169
    2 Daphne en ...Linnekamp Vsen 14,06 2:34,71 9,27 20,59 1,40 5,00 3083
    3 Brenda van Geel Vsen 14,64 3:19,37 7,61 21,66 1,35 4,70 2347
    4 Selma May Vsen 14,69 3:37,73 7,64 16,31 1,30 4,50 2030
    5 Weia Reinboud Vmas 16,65 3:14,40 8,71 26,33 1,30 3,82 2026
    6 Pam van de Bunt Vsen 17,46 DNS 9,28 23,46 1,00 DNS 1151
    7 Susanne va...er Hoeven Vsen DNS DNS NM DNS DNS 5,00 559
    8 Eva Martijn Vsen DNS DNS NM DNS DNS DNS 0


    Vrouwen Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

    # Naam 100mSpeerVerPunten totaal
    1 Shevan Kraaij 19,19 8,66 --- 98
    2 Fleur Scheffer 32,40 4,48 --- 0