Vereniging 'THOR' op 'AC competitiewedstrijd regio 12 wedstrijd 3'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amarah Garcia MPA2 Team 11 1350,00 12,1 5,00 15,50 1,00 3,80 322 322
Anne van Zimmeren MPA1 Team 08 1325,00 12,5 3,80 15,00 1,05 3,30 281 52
Casper den Haan JPA1 Team 11 1225,00 11,6 4,90 10,50 1,15 3,65 270 270
Finn van Zomeren JPA1 Team 08 1350,00 11,9 5,60 35,50 1,10 4,00 379 192
Floor Schilder MPA1 Team 08 1350,00 11,2 4,60 15,50 1,10 3,90 350 273
Jason Brouwers JPA2 Team 08 1150,00 12,5 7,50 30,00 0,95 3,45 315 149
Joy Gerrits JPA1 Team 08 1525,00 11,2 6,00 29,00 1,10 4,20 397 397
Matthijs Quartel JPA1 Team 11 1250,00 13,3 4,00 13,50 0,90 3,15 201 201
Nina van Oorschot MPA1 Team 08 1425,00 12,2 4,00 15,50 1,00 3,70 314 122
Pim van der Maale JPA2 Team 08 1225,00 11,3 3,40 16,50 1,15 4,15 296 204
Roos Jansen MPA1 Team 11 1300,00 12,1 3,80 14,50 1,00 4,05 308 308
Tess Allen MPA2 Team 08 1125,00 12,3 4,70 17,00 0,95 3,55 277 42
Thijs Nagtzaam JPA1 Team 08 1500,00 12,1 6,00 28,50 1,10 4,10 375 324
Wout Voeten JPA2 Team 11 1125,00 12,4 5,10 29,00 1,00 3,40 286 286
Yanou van ...ijenbroek MPA2 Team 08 1175,00 11,3 4,70 19,00 1,05 3,85 332 211


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Spado - JPA2 7 2:38,2 406
2 Team 07 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 7 2:47,0 316
3 Team 08 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,8 308
4 Team 09 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 11 2:49,0 297
5 Team 01 (Team-est) DJA - JPA2 7 2:50,9 279
6 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 5 2:51,0 278
6 Team 11 (Team-est) THOR - JPA2 5 2:51,0 278
8 Team 03 (Team-est) SV Diomedon - JPA2 9 2:53,7 254
9 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
9 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0
9 Team 10 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Brent Knobel JPB Team 14 8,5 850,00 8,8 8,00 12,50 0,65 220 0
Imke van Zimmeren MPB Team 14 6,8 950,00 7,4 7,00 12,50 0,80 351 283
Lars de Beer JPB Team 14 7,6 925,00 8,5 8,50 13,50 0,70 273 97
Marit Verschuren MPC Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Maud Lambregts MPB Team 14 7,3 850,00 8,6 9,00 11,50 0,65 282 211
Maud de Beer MPMini Team 13 9,0 775,00 10,6 5,50 6,00 0,60 231 210
Max van den Boom JPB Team 14 6,7 975,00 7,5 13,00 30,50 0,95 463 463
Mayte Martinez MPMini Team 13 10,5 625,00 11,4 4,00 5,00 0,45 100 0
Nora Suijkerbuijk MPC Team 13 7,7 875,00 8,5 12,00 14,50 0,75 415 415
Owen Allen JPB Team 14 7,1 850,00 8,0 11,00 20,50 0,75 335 293
Sieb van Manen JPB Team 14 8,0 DNS 8,4 12,50 17,00 0,80 264 166
Thijs Hellenbrand JPMini Team 13 9,9 550,00 10,9 5,50 9,50 0,60 162 41
Xander Hellenbrand JPB Team 14 7,0 925,00 8,0 12,50 18,50 0,80 359 359


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Spado - JPB 10 2:53,9 401
2 Team 14 (Team-est) THOR - JPB 8 3:01,0 345
3 Team 19 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:05,5 312
4 Team 22 (Team-est) ARV Achilles - JPB 5 3:10,0 280
4 Team 20 (Team-est) ARV Achilles - MPC 8 3:11,8 375
6 Team 15 (Team-est) Spado - JPC 11 3:12,0 320
7 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 8 3:16,3 238
8 Team 21 (Team-est) ARV Achilles - JPC 6 3:27,8 203
9 Team 13 (Team-est) - JPB 9 DNS 0
9 Team 16 (Team-est) SV Diomedon - MPB 0 DNS 0
9 Team 18 (Team-est) SV Diomedon - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0