Vereniging 'Spado' op 'AC competitiewedstrijd regio 12 wedstrijd 3'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Bjarne Maas JPA1 Team 02 1525,00 10,7 6,00 24,00 1,10 3,60 365 269
Bodhin Kreefft MPA2 Team 02 1525,00 10,2 5,50 16,00 1,20 3,65 412 374
Felix Linders JPA2 Team 02 1475,00 11,5 4,50 13,50 1,10 3,75 300 75
Floor Verkaart MPA2 Team 02 1425,00 11,1 6,30 19,50 1,15 3,20 377 313
Ilyas Bouyaouzan JPA2 Team 05 1450,00 12,4 4,80 20,50 0,95 3,15 272 272
Joris Oosterveld JPA2 Team 02 1350,00 11,1 7,00 22,50 1,15 3,60 352 169
Mika van Borrendam JPA1 Team 05 1225,00 12,8 3,30 14,00 1,00 3,10 210 210
Quinten Jongkind JPA1 Team 05 1400,00 11,0 4,70 21,00 1,00 3,85 318 318
Solane Schepers MPA2 Team 05 1325,00 11,6 4,20 17,00 1,10 3,40 319 319
Stara Carmelia MPA2 Team 02 1500,00 10,3 6,70 17,00 1,40 5,05 521 521
Sterre de Graauw MPA2 Team 05 1225,00 13,8 4,40 17,50 0,95 3,20 252 252
Tim Withagen JPA2 Team 02 1600,00 10,1 6,60 28,50 1,15 4,40 444 444


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Spado - JPA2 7 2:38,2 406
2 Team 07 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 7 2:47,0 316
3 Team 08 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,8 308
4 Team 09 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 11 2:49,0 297
5 Team 01 (Team-est) DJA - JPA2 7 2:50,9 279
6 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 5 2:51,0 278
6 Team 11 (Team-est) THOR - JPA2 5 2:51,0 278
8 Team 03 (Team-est) SV Diomedon - JPA2 9 2:53,7 254
9 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
9 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0
9 Team 10 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Amy van Ommen MPB Team 17 8,1 800,00 9,9 9,50 9,00 0,60 216 0
Bjorn Steijns JPC Team 15 8,5 700,00 9,2 9,50 11,50 0,60 235 96
Eline Oostrom MPB Team 17 7,3 850,00 8,7 8,00 8,00 0,75 270 0
Fay Keijzer MPMini Team 15 9,1 750,00 10,6 7,50 8,00 0,55 249 100
Guusje Valkenburg MPC Team 15 7,5 800,00 8,7 8,00 11,50 0,75 346 255
Isa van Ommen MPMini Team 15 8,7 750,00 10,5 2,50 6,50 0,55 205 104
Jane Wijnen MPB Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Janne Nuijten MPC Team 15 8,3 750,00 9,2 9,50 9,50 0,60 277 165
Joan Zwakenberg MPC Team 15 6,9 950,00 7,8 12,00 15,00 0,90 512 512
Julie van ...Werfhorst MPB Team 17 7,6 800,00 8,6 10,50 14,00 0,75 301 100
Lente de Graauw MPB Team 17 7,1 875,00 8,0 11,00 13,00 0,85 352 257
Lorijn Kessels MPB Team 17 7,1 925,00 7,9 11,50 15,50 0,80 372 372
Lotte de Grave MPB Team 17 7,8 925,00 8,3 9,50 11,00 0,80 307 60
Macy de Rond MPMini Team 15 9,2 700,00 11,2 3,50 8,50 0,50 176 0
Nathan Kuster JPC Team 15 8,8 850,00 9,4 8,00 12,50 0,70 254 141
Nienke Kouwenberg MPC Team 15 7,3 875,00 9,3 8,00 10,50 0,70 343 259
Tess Oosterveld MPC Team 15 8,7 700,00 10,3 8,50 10,50 0,60 231 89
Tessa - Noom MPB Team 17 7,0 900,00 7,8 11,00 21,00 0,95 418 418
Tessa Kuster MPMini Team 15 9,1 725,00 10,2 6,00 9,00 0,60 254 90
Tristan van Meer JPB Team 17 6,8 925,00 7,5 10,50 21,50 0,90 388 341
Yenairo de Deugd JPB Team 17 7,0 1025,00 7,4 13,50 31,50 0,95 473 473


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Spado - JPB 10 2:53,9 401
2 Team 14 (Team-est) THOR - JPB 8 3:01,0 345
3 Team 19 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:05,5 312
4 Team 22 (Team-est) ARV Achilles - JPB 5 3:10,0 280
4 Team 20 (Team-est) ARV Achilles - MPC 8 3:11,8 375
6 Team 15 (Team-est) Spado - JPC 11 3:12,0 320
7 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 8 3:16,3 238
8 Team 21 (Team-est) ARV Achilles - JPC 6 3:27,8 203
9 Team 13 (Team-est) - JPB 9 DNS 0
9 Team 16 (Team-est) SV Diomedon - MPB 0 DNS 0
9 Team 18 (Team-est) SV Diomedon - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0