Vereniging 'AV Groene Ster' op 'AC competitiewedstrijd regio 12 wedstrijd 3'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Luna Francois MPA1 Team 07 1300,00 11,3 4,20 13,50 1,00 3,30 289 224
Merijn van den Berg JPA2 Team 07 1300,00 11,7 5,00 20,50 1,10 3,25 290 176
Rick van Rijswijk JPA1 Team 07 1225,00 12,8 4,10 15,00 1,05 3,10 227 67
Seline de Neef MPA2 Team 07 1225,00 10,6 5,10 16,00 1,05 3,65 337 296
Stein Heuvelink JPA2 Team 07 1450,00 11,6 4,10 15,00 1,10 3,40 284 225
Tim Bijvoet JPA2 Team 07 1350,00 10,9 4,80 24,50 1,00 3,70 322 290
Tom Kamman JPA2 Team 07 1475,00 10,9 8,10 32,50 1,20 4,00 438 438


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Spado - JPA2 7 2:38,2 406
2 Team 07 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 7 2:47,0 316
3 Team 08 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,8 308
4 Team 09 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 11 2:49,0 297
5 Team 01 (Team-est) DJA - JPA2 7 2:50,9 279
6 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 5 2:51,0 278
6 Team 11 (Team-est) THOR - JPA2 5 2:51,0 278
8 Team 03 (Team-est) SV Diomedon - JPA2 9 2:53,7 254
9 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
9 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0
9 Team 10 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Elize Bogers MPC Team 19 7,3 875,00 8,7 10,50 14,00 0,75 407 407
Jasper Gijzen JPC Team 19 7,7 725,00 9,1 12,00 13,00 0,75 310 68
Jules Witkamp JPC Team 19 7,3 775,00 9,0 9,00 15,50 0,65 308 188
Kay Francois JPC Team 19 6,9 900,00 8,1 11,00 21,50 0,90 447 447
Luc Bijvoet JPMini Team 19 7,9 775,00 10,4 7,00 7,50 0,70 289 186
Ruben Evers JPB Team 19 8,0 675,00 9,0 11,00 13,00 0,70 234 50
Sara den Hollander MPB Team 19 7,3 950,00 8,0 8,00 15,50 0,80 343 241
Zoe Francois MPC Team 19 7,5 825,00 9,1 9,50 12,50 0,80 370 370


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Spado - JPB 10 2:53,9 401
2 Team 14 (Team-est) THOR - JPB 8 3:01,0 345
3 Team 19 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:05,5 312
4 Team 22 (Team-est) ARV Achilles - JPB 5 3:10,0 280
4 Team 20 (Team-est) ARV Achilles - MPC 8 3:11,8 375
6 Team 15 (Team-est) Spado - JPC 11 3:12,0 320
7 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 8 3:16,3 238
8 Team 21 (Team-est) ARV Achilles - JPC 6 3:27,8 203
9 Team 13 (Team-est) - JPB 9 DNS 0
9 Team 16 (Team-est) SV Diomedon - MPB 0 DNS 0
9 Team 18 (Team-est) SV Diomedon - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0