Vereniging 'ARV Achilles' op 'AC competitiewedstrijd regio 12 wedstrijd 3'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anouk Taks MPA1 Team 09 1200,00 11,7 5,70 13,00 1,00 3,35 291 157
Bram van der Spek JPA1 Team 09 1425,00 11,0 5,50 26,50 1,15 4,00 374 374
Dalila Asry MPA1 Team 09 1075,00 13,8 4,20 8,00 0,90 2,95 183 0
Eline Luteijn MPA2 Team 09 1225,00 12,9 4,40 11,50 1,00 3,50 260 113
Iris Verrest MPA1 Team 09 975,00 15,9 4,40 10,00 0,80 2,85 147 0
Naomi Kocken MPA1 Team 09 1175,00 12,5 4,70 9,00 1,00 3,80 266 89
Sandro Amantia JPA2 Team 09 1300,00 13,0 5,80 23,00 1,00 3,65 291 148
Sarah Touw MPA1 Team 09 1375,00 11,7 4,50 15,50 1,15 3,85 349 309
Sophie van Gurp MPA2 Team 09 1450,00 11,0 5,10 11,50 1,10 3,35 334 244
Tycho Meijer JPA2 Team 09 1425,00 11,1 5,30 25,00 1,00 3,75 334 259
Yassine Asry JPA2 Team 09 1125,00 11,4 5,40 23,00 0,95 3,55 281 100


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Spado - JPA2 7 2:38,2 406
2 Team 07 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 7 2:47,0 316
3 Team 08 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,8 308
4 Team 09 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 11 2:49,0 297
5 Team 01 (Team-est) DJA - JPA2 7 2:50,9 279
6 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 5 2:51,0 278
6 Team 11 (Team-est) THOR - JPA2 5 2:51,0 278
8 Team 03 (Team-est) SV Diomedon - JPA2 9 2:53,7 254
9 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
9 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0
9 Team 10 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Auke Korving JPC Team 21 7,2 975,00 8,1 6,50 11,00 0,80 347 347
Bryan van der Hoek JPC Team 21 7,5 675,00 8,4 11,50 14,50 0,75 328 328
Cas Keetels JPB Team 22 7,0 875,00 7,8 10,50 14,50 0,80 324 324
Eva Lips MPC Team 20 7,6 825,00 8,4 9,00 14,50 0,75 381 381
Ileyke Kiliç MPC Team 20 7,0 775,00 8,5 9,50 9,50 0,70 360 360
Isabel Kocken MPMini Team 20 7,6 650,00 9,5 7,50 7,50 0,65 331 301
Jasmijn van Well MPC Team 20 8,7 775,00 10,4 6,50 6,00 0,50 184 73
Lieke Lips MPB Team 22 7,4 750,00 7,5 12,00 11,50 0,75 320 320
Liz Broks MPC Team 20 6,9 875,00 7,7 10,50 12,00 0,70 430 430
Lott Roovers MPC Team 20 8,7 725,00 9,2 5,00 7,50 0,60 208 56
Mark Franken JPB Team 22 7,8 800,00 9,2 10,00 8,00 0,75 229 229
Mick Tap JPC Team 21 7,7 675,00 8,3 9,50 10,00 0,60 263 263
Olle Jansen JPMini Team 21 10,6 500,00 13,8 3,50 6,50 0,45 57 22
Pien Lips MPMini Team 20 8,0 725,00 10,0 5,50 8,00 0,65 296 219
Pleun Hollander MPC Team 20 9,6 625,00 12,4 4,00 5,50 0,50 89 0
Siem Jansen JPB Team 22 7,4 850,00 8,0 13,00 16,00 0,75 322 322
Sophie Quaijtaal MPB Team 22 7,5 650,00 9,9 6,50 6,50 0,60 179 179
Tom van Gurp JPC Team 21 7,7 825,00 9,1 8,00 7,00 0,65 250 232
Vincent van der Star JPC Team 21 7,4 675,00 8,3 13,00 9,50 0,80 327 327


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Spado - JPB 10 2:53,9 401
2 Team 14 (Team-est) THOR - JPB 8 3:01,0 345
3 Team 19 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:05,5 312
4 Team 22 (Team-est) ARV Achilles - JPB 5 3:10,0 280
4 Team 20 (Team-est) ARV Achilles - MPC 8 3:11,8 375
6 Team 15 (Team-est) Spado - JPC 11 3:12,0 320
7 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 8 3:16,3 238
8 Team 21 (Team-est) ARV Achilles - JPC 6 3:27,8 203
9 Team 13 (Team-est) - JPB 9 DNS 0
9 Team 16 (Team-est) SV Diomedon - MPB 0 DNS 0
9 Team 18 (Team-est) SV Diomedon - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0