Vereniging 'AV Fortuna' op '4e pupillencompetitie regio Rijnmond'

Prijzen

Otto Fuhring
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1390 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,59
  • Verspringen   3,50
Daimy van Beek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 918 punten
  • 600 meter   2:15,3
  • Medicienbalstoten   3,87
  • Hoogspringen   0,92
Gift Achigwe
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1342 punten
  • 1000 meter   3:46,0
  • Balwerpen   22,93
  • Verspringen   3,90

Hoogtepunten

Lente de Lange MPA2 60m
  • 9,42
  • Matthias Treurniet JPA2 60m
  • 9,74
  • Norah van den Berg MPA2 Hoog
  • 1,32
  • Isa Janse MPA2 60m
  • 9,84
  • Norah van den Berg MPA2 60m
  • 9,50
  • Axel Noordam JPA2 60m
  • 9,68
  • Otto Fuhring JPA1 60m
  • 9,67
  • Laurens de Bruijn JPA2 60m
  • 9,63
  • Lente de Lange MPA2 Hoog
  • 1,32
  • Leon Sloot JPA1 60m
  • 9,79
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Otto Fuhring 9,67 6,59 3,50 1390
    4 Leon Sloot 9,79 7,13 3,30 1362
    9 Liam Stoel 10,24 6,68 3,41 1289
    27 Felix Gunnewegh 11,20 5,30 2,91 974
    38 Floris van den Berg --- --- DNS 0
    38 Jasper van Grootveld --- --- --- 0
    38 Kristan Corsel --- --- --- 0
    38 Micelo Martis --- --- --- 0
    38 Nick van Daalen --- --- --- 0
    40 Senne van der Poel DNS DNS DNS 0
    42 Aimane el Maknouzi --- --- --- 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    7 Matthias Treurniet 9,74 31,25 1,22 1481
    8 Brett van Os 9,86 35,38 1,17 1470
    22 Melle Sjardijn 10,21 22,96 1,17 1271
    25 Laurens de Bruijn 9,63 14,73 1,12 1205
    30 Valentino ...enarduzzi 10,20 20,29 1,07 1164
    31 Axel Noordam 9,68 18,24 0,97 1141
    33 Tim Kremer 10,40 18,80 1,07 1113
    34 Thijs Starink 10,89 25,94 1,02 1105
    35 Wessel Jaakke 10,45 18,55 1,07 1103
    36 Tjarda Hilversum 10,87 28,43 0,97 1101
    37 Luka van der Graaf 10,47 16,13 1,02 1026
    39 Sven de Bie 11,32 23,86 0,97 988
    41 Sjoerd van Vliet 10,34 14,43 0,92 944
    51 Tomas van Es 12,07 14,81 0,77 627
    52 Colin Meijerink --- --- --- 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    5 Troy Michilsen 3:59,41 26,03 3,29 1191
    8 Sam Boelen 4:10,79 22,33 3,61 1154
    15 Lars de Roode 4:22,63 25,40 3,05 1032
    23 Sem van Aalst 4:37,92 21,58 2,91 896
    24 Noah Kwadijk 4:16,96 17,00 2,77 885
    25 Ian Rodenburg 4:08,54 21,42 2,23 876
    27 Mathijs Struijk 4:16,68 15,49 2,70 848
    30 Jayme Noah de Neve 4:15,42 13,85 2,72 830
    39 Thijmen Hessels 4:33,65 15,10 2,59 753
    40 Duuk Holzhaus 5:07,50 20,49 2,63 730
    41 Leroy Over de Vest 5:12,57 18,93 2,76 719
    46 Kai Alloush 4:13,76 14,62 DNS 588
    47 Daniel Sloot 4:29,60 8,66 2,11 553
    51 Luka van Knotsenburg --- --- --- 0
    53 Luuk van Tiggelen --- --- --- 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    17 Chris de Haan 2:26,23 4,10 0,72 700
    26 Artur Karabicek 2:21,72 2,74 0,77 659
    29 Bruce Levenswaard 2:39,12 3,54 0,82 640
    32 Sem Nooteboom 2:41,59 3,84 0,77 612
    42 Keandro de Wert DNS DNS DNS 0
    42 Siep de Jong --- --- --- 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    1 Daimy van Beek 2:15,27 3,87 0,92 918
    5 Ingmar Griffioen 2:32,13 3,51 0,87 721
    7 Manuel Heij 2:40,90 3,16 0,92 671
    10 Thom Verweij 2:23,41 2,96 0,67 592
    12 Sem Kremer 2:53,19 3,30 0,82 539
    21 Semi Dede 2:49,80 3,53 0,67 466
    26 Kick Suisse 3:22,42 2,86 0,62 240
    31 Scott Ham --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    12 Lianne den Dekker 10,29 5,80 3,53 1252
    13 Robin van Haaften 10,30 5,79 3,32 1208
    24 Frieda Hummelen 10,26 4,44 3,30 1119
    31 Lynn Veringmeier 10,87 5,48 3,12 1070
    32 Yade Balaban 10,71 5,64 2,95 1067
    34 Femke du Mortier 10,73 4,45 3,33 1060
    41 Sophie van der Wilde 11,13 4,33 3,05 944
    42 Hanne Zuidgeest 10,82 4,03 2,90 932
    43 Noa Smeets 11,13 4,43 2,91 923
    46 Zosja Konemann 11,54 4,14 2,81 833
    47 Ella de Valk 11,77 4,81 2,70 833
    56 Jes Blankenstein 11,40 2,96 2,49 690
    60 Eline Verschoor --- --- --- 0
    60 Feline Hessels --- --- --- 0
    63 Caitlin Hoevenaars --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    4 Lente de Lange 9,42 24,12 1,32 1523
    6 Norah van den Berg 9,50 17,60 1,32 1419
    20 Veerle Blankenstein 10,21 26,94 1,07 1248
    21 Lyanna Torenvliet 10,00 19,27 1,12 1215
    23 Isa Janse 9,84 16,89 1,12 1205
    25 Natasja Meuldijk 10,30 19,31 1,12 1171
    29 Lisa de Heer 10,61 16,55 1,17 1124
    37 Jennifer Zwerver 10,78 13,92 1,07 985
    49 Nova Voorbach --- --- --- 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    1 Gift Achigwe 3:45,91 22,93 3,90 1342
    8 Sabine van der Pol 4:17,14 19,50 3,30 1026
    17 Noortje Delac 4:20,11 11,87 3,20 872
    23 Tara Timmers 4:39,08 14,91 2,93 798
    35 Marieke 't Hart 4:38,93 10,06 2,75 676
    44 Celin Dede 5:49,67 16,52 2,60 557
    45 Kailey van der Torre 5:21,13 11,14 2,42 500
    49 Indra de Jager --- --- --- 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    10 Evi Visscher 2:21,84 3,60 0,87 804
    14 Anne-Fee v... den Berg 2:43,20 5,01 0,87 760
    17 Melodia S...o Moreira 2:48,01 3,81 0,97 718
    22 Nouara Akkabi 2:32,79 3,52 0,82 680
    23 Sasha Kwadijk 2:28,72 3,29 0,77 654
    26 Dagmar Bovendeert 2:38,03 3,32 0,82 629
    38 Femke Abresch 3:28,11 3,86 0,82 469
    39 Julia Broxks 3:39,84 3,52 0,82 442
    41 Annabelle Soeteman 3:22,86 4,06 0,72 411
    50 Ilse Verschoor --- --- --- 0
    50 Maud Nijhof --- --- --- 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    9 Marije 't Hart 2:45,60 3,55 0,72 528
    11 Ashley Levenswaard 2:45,91 2,79 0,72 461
    16 Faya Ballijns 2:54,83 2,75 0,72 409
    19 Evi Bakker 3:17,46 2,88 0,72 315
    20 Elyn Stoop --- --- --- 0
    21 Floor Isendoorn DNS DNS DNS 0