Vereniging 'CAV Energie' op '2e pupillencompetitie regio Rijnmond'

Prijzen

Jozuah Revierre
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1701 punten
  • 60 meter   8,9
  • Balwerpen   33,39
  • Hoogspringen   1,26
Zoã« van Gils
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1091 punten
  • 1000 meter   3:51,8
  • Balwerpen   17,60
  • Verspringen   3,17
Eva van Rijswijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 926 punten
  • 600 meter   2:23,1
  • Medicienbalstoten   3,96
  • Hoogspringen   1,01
Kaylah Almeida
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 753 punten
  • 600 meter   2:36,0
  • Medicienbalstoten   3,87
  • Hoogspringen   0,91

Hoogtepunten

Jamie de Koning JPA2 Hoog
  • 1,26
  • Jozuah Revierre JPA2 60m
  • 8,81
  • Jerry Woe JPA2 60m
  • 9,28
  • Jade Bosman MPA1 60m
  • 10,00
  • Jozuah Revierre JPA2 Hoog
  • 1,26
  • Jamie de Koning JPA2 60m
  • 9,49
  • Bibi van 't Veld MPA1 60m
  • 10,10
  • Myrthe van Marrewijk MPA2 60m
  • 9,74
  • Annemaj de Jong MPA2 60m
  • 10,09
  • Lila van Nieuwkoop MPA2 60m
  • 9,86
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Finn Heuving 9,88 4,55 3,72 1269
    14 Bas Scholtes 10,06 5,12 3,42 1220
    16 Tim van Deuzen 10,19 5,66 3,21 1194
    28 Lucas van Veen 10,78 3,99 3,01 956
    36 Damien van Deelen 11,26 3,21 2,73 776
    37 Anthony Siem 11,50 3,42 2,59 738
    43 Jasper Breedveld 13,76 2,57 1,90 305
    44 Matthew Wever DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    2 Jozuah Revierre 8,81 33,39 1,26 1701
    6 Jamie de Koning 9,49 27,77 1,26 1512
    15 Jerry Woe 9,28 24,11 1,06 1356
    23 Wouter Fallaux 9,76 22,47 1,06 1253
    42 Atilla Bron 10,92 23,22 0,96 1023
    45 Gijs Kamphuis 10,68 18,87 0,96 994
    50 Mats Storsbergen 10,98 19,53 0,96 965
    51 Ayman Rachyd 10,75 19,25 0,91 954
    55 Felipe van Maurik 11,51 17,99 0,86 804
    56 Mateo Plazonic 11,97 17,79 0,91 786
    57 Gulliano Kollau 12,65 16,70 0,91 701
    58 Lucas Kaal DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    25 Jamie de Visser 3:58,29 13,35 2,55 865
    30 Cas Jasper 4:20,00 11,56 2,85 796
    33 Zewar Kenan 4:31,26 12,40 2,75 748
    40 Justin de Meij 4:31,43 13,60 2,25 668
    50 Mika Thape 4:49,61 9,96 2,27 541
    53 Elijah Seedorf 5:11,13 12,42 2,29 525
    55 Levi Huls 5:06,80 11,39 2,23 507
    56 Justin Junte 5:05,39 9,43 2,02 431
    58 Yunus Emre Temur DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    4 Ramon Vaandrager 2:16,14 3,89 0,76 794
    34 Owen Plaisier 2:53,64 3,10 0,81 512
    38 Onno Molendijk 2:49,01 3,29 0,71 481
    41 Daan Palm 2:49,73 3,34 0,66 444
    43 Pepijn Wessels 2:56,90 3,12 0,71 423
    44 Hidde Laurs 3:03,87 2,54 0,56 227
    45 Ilyas Skalli DNS DNS DNS 0
    45 Kyan van Leeuwen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    6 Eduardo Fernandes 2:30,32 3,36 0,71 605
    9 Joshua Seedorf 2:39,56 3,50 0,66 517
    13 Matthijs Klein 2:43,49 2,54 0,76 482
    14 Job Otto 2:52,29 3,03 0,76 477
    22 Boris van ...ngelrooij 2:55,44 3,92 0,56 386
    29 Lars Engel DNS DNS DNS 0
    29 Roan Veltman DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Jade Bosman 10,00 5,37 3,62 1286
    7 Bibi van 't Veld 10,10 5,23 3,65 1268
    13 Esmee Stok 10,17 4,93 3,36 1178
    15 Esmee Palm 10,38 4,46 3,46 1135
    19 Jytte Spek 10,22 3,28 3,68 1111
    31 Pearl Verbeeten 10,73 4,20 3,12 999
    42 Vivienne Poot 11,30 4,15 2,91 882
    54 Julia de Joode 11,43 3,72 2,60 772


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    11 Myrthe van Marrewijk 9,74 15,26 1,11 1188
    12 Lila van Nieuwkoop 9,86 21,18 1,01 1184
    13 Annemaj de Jong 10,09 26,82 0,96 1184
    14 Cecilia Lima 10,29 19,81 1,11 1173
    22 Mirte Verhagen 10,77 20,85 1,11 1120
    24 Amina Meziane 10,60 16,75 1,11 1084
    32 Isabel van Prehn 10,31 15,52 1,01 1032
    33 Jamilia de Jong 10,30 22,23 0,86 1021
    43 Lotte Wijsbroek 10,96 13,63 0,91 838
    52 Georgina ... Veerdonk 12,04 10,81 0,86 626
    53 Tess Jack DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    3 Zoã« van Gils 3:51,75 17,60 3,17 1091
    11 Phaedra Eggenhuizen 4:18,58 14,58 2,97 879
    12 Evelina va...Slogteren 4:23,83 13,66 3,05 859
    15 Jaylinn Sies 4:20,72 10,72 3,21 850
    19 Sophie Molenaar 4:23,12 13,27 2,85 814
    20 Fenne Viergever 4:38,43 11,57 3,13 783
    21 Sanne van der Torre 4:24,85 8,42 3,15 775
    23 Malu van Prehn 4:33,47 12,22 2,92 770
    27 Carolijn van den Bos 4:28,32 9,54 2,86 726
    30 Yella van Loon 4:42,66 11,75 2,74 693
    33 Joanne Star 4:14,73 8,97 2,45 687
    35 Fleur Schaap 4:20,91 7,40 2,73 683
    36 Puck de Vliegh 4:57,40 11,05 2,85 653
    39 Caro Andriese 4:42,29 7,56 2,67 594
    41 Lotte Klootwijk 5:12,39 12,26 2,51 562
    42 Marise van Dijk 4:47,41 7,57 2,53 549
    43 Puck Lambregtse 4:51,71 9,02 2,43 546
    49 Stella Stienstra 5:15,05 10,25 2,58 531
    54 Fenna van Geldere 5:21,66 6,36 2,16 344
    56 Yasmin Djalali DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    2 Eva van Rijswijk 2:23,08 3,96 1,01 926
    8 Christina van Tiel 2:33,68 4,38 0,81 733
    14 Noor Krispijn 2:36,38 3,36 0,86 673
    19 Mirte Schaap 2:42,59 3,47 0,86 643
    20 Jade Jonker 2:46,28 3,72 0,86 641
    22 Jasmijn Gubbels 2:38,48 2,93 0,86 623
    32 Caithlyn van Dorp 2:56,59 3,22 0,76 470
    35 Rosalie va...er Sluijs 2:49,60 2,56 0,76 448
    41 Feline Baan 2:46,51 2,44 0,66 381
    48 Livia Lobrink 3:00,09 2,60 0,61 287


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 600mM-balHoogPunten totaal
    2 Kaylah Almeida 2:35,98 3,87 0,91 753
    7 Marie Claire van Os 2:51,30 3,37 0,76 511
    10 Benthe Spek 2:53,87 2,25 0,76 395
    20 Elin Ketting DNS DNS DNS 0
    20 Noor Steijn DNS DNS DNS 0