Vereniging 'AV Valkenswaard' op '1e Athletics Champs regio 14'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Aukje den Boer MPA1 Team 07 850,00 22,1 3,50 8,50 0,75 2,50 91 0
Bram Beckers JPA1 Team 07 1275,00 11,5 6,00 20,50 0,95 3,40 287 198
Driek Vermeer JPA1 Team 07 1400,00 12,1 5,40 21,50 1,00 3,40 295 251
Fiona van Hoof MPA1 Team 04 1025,00 12,9 5,50 12,50 0,95 3,30 244 130
Gilles Krikke JPA2 Team 07 1250,00 13,2 5,10 15,00 0,95 3,85 250 79
Hannah Kuijken MPA1 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ikenna Muokwe JPA1 Team 07 1125,00 12,3 5,10 19,50 1,00 3,45 256 145
Isa Kloks MPA2 Team 04 1375,00 12,9 4,50 19,50 0,95 3,65 309 192
Jochem van den Berk JPA1 Team 07 1150,00 12,6 5,60 21,50 1,00 3,05 254 130
Joran Ellerbroek JPA2 Team 04 1225,00 10,1 6,40 26,00 1,10 3,70 358 358
Lotte Jansen MPA1 Team 07 975,00 13,7 5,30 13,00 0,85 2,95 202 50
Luc Koppelmans JPA1 Team 07 1250,00 13,2 4,40 19,00 1,00 3,05 235 38
Matthijs Segers JPA1 Team 07 1250,00 11,9 5,40 23,50 1,05 3,75 307 269
Niels Engelen JPA2 Team 04 1500,00 11,8 5,50 21,50 1,10 3,95 345 345
Nikola Raijmakers JPA1 Team 07 1250,00 12,4 4,40 15,50 1,00 3,10 235 38
Ruben Segers JPA1 Team 07 1400,00 12,0 6,00 28,50 1,15 3,80 361 361
Shihan Smits JPA1 Team 04 600,00 14,0 3,90 17,00 0,90 3,00 161 0
Tijn van den Berg JPA2 Team 04 1400,00 11,0 6,40 20,00 1,05 3,90 342 342
Vidar van Haren JPA2 Team 04 1325,00 11,7 5,50 28,00 1,00 3,95 336 336
Zoë Peels MPA2 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Annabel Gnodde MPC Team 18 8,0 750,00 9,5 12,00 11,50 0,70 332 332
Arvo van Haren JPB Team 16 7,6 900,00 8,3 13,00 21,00 0,80 348 293
Aukje Veefkind MPC Team 18 9,0 475,00 9,8 9,00 7,50 0,65 199 43
Bram Matzinger JPB Team 18 8,2 DNS 10,7 11,00 10,00 0,75 180 0
Enna Muller MPB Team 16 8,0 825,00 9,5 11,00 14,50 0,75 284 143
Floor Gielissen MPC Team 18 8,2 700,00 9,4 10,50 9,50 0,70 292 256
Geremusha de Voogd MPB Team 16 8,2 725,00 8,3 13,00 11,50 0,80 293 184
Jasper Klok JPC Team 18 7,5 850,00 8,4 12,50 15,50 0,80 376 376
Lumen Ellerbroek JPB Team 16 7,8 800,00 7,9 12,50 14,00 0,70 287 201
Luuk Geurden JPMini Team 18 8,8 700,00 10,3 8,00 10,00 0,70 270 183
Matthijs Koppens JPB Team 16 DNS DNS 8,0 15,00 12,00 0,80 222 77
Nienke van...en Boomen MPB Team 16 7,3 700,00 7,7 10,00 12,50 0,80 310 196
Sanne van Dongen MPB Team 16 7,0 950,00 7,3 15,50 14,50 0,95 440 440
Saskia Grosfeld MPC Team 18 7,8 875,00 9,4 11,50 11,00 0,80 375 375
Sid van der Klein JPB Team 16 6,9 950,00 7,5 12,00 15,50 0,85 367 310
Yannis Raijmakers JPC Team 18 9,4 650,00 11,0 11,50 11,00 0,60 192 102