Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Daniel van Noordenne
  • Jongens Junior C - 800m - 2:16,96
Gijs van Lieshout
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Presley Ouwerkerk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,37
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:09,09
Steyn Potuit
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:18,56
Jasper Kaal
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,55
Lucas Bal
  • Jongens Junior D - Ver - 4,58
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,70
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,37
Lotte van Lieshout
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,30
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Bodhy Christiaans
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,74
Amber Bosman
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,44
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,28
Steffie Seher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Bodhy Christiaans MJD 60m
  • 8,74
  • Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 12,28
  • Valéria Montijn MJC Hoog
  • 1,50
  • Gijs van Lieshout JJC Hoog
  • 1,60
  • Pieter Fallaux JJD 1000m
  • 3:09,09
  • Valéria Montijn MJC 80m
  • 10,70
  • Steffie Seher MJD Hoog
  • 1,45
  • Jasper Kaal JJD Hoog
  • 1,55
  • Daniel van Noordenne JJC 800m
  • 2:16,96
  • Michael Visser JJC 100m
  • 13,04
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Michael Visser CAV Energie JC 13,04 -1.6 m/s--- 663
    23 Danick Imholz CAV Energie JC 15,37 -1.6 m/s--- 378


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Daniel van Noordenne CAV Energie JC 2:16,96 2:21,13 697
    9 Danick Imholz CAV Energie JC 2:28,56 2:26,10 573


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Roel Kooreman CAV Energie JC 17,91 -1.4 m/s--- 0
    Michael Visser CAV Energie JC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 44,21 962
    2 Spark JC (4x100m) Spark - JJC 4 50,20 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 50,45 696
    4 PAC JC Team 2 (4x100m) PAC - JJC 4 50,69 687
    5 AV Olympus `70 JC (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 51,22 668
    6 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 51,24 667
    7 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 55,67 519
    8 PAC JC Team 3 (4x100m) PAC - JJC 4 57,01 479
    9 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    9 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    9 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Roel Kooreman CAV Energie JC 32,89 --- 539


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Daniel van Noordenne CAV Energie JC 17,73 --- 263


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Gijs van Lieshout CAV Energie JC 10,48 --- 545


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Gijs van Lieshout CAV Energie JC 1,60 --- 702


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Roel Kooreman CAV Energie JC 4,62 +2.6 m/s--- 544


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 11,37 -2.8 m/s--- 560
    7 Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 11,89 -2.3 m/s11,39 483
    15 Marnix de Kunder CAV Energi...JD Team 2 12,50 -2.1 m/s--- 401
    20 Bram den Otter CAV Energi...JD Team 2 12,82 -2.8 m/s--- 361
    21 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 12,86 -2.1 m/s--- 0
    24 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 1 12,98 -2.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 3:09,09 3:00,94 625
    3 Steyn Potuit CAV Energi...JD Team 1 3:18,56 3:12,88 556
    7 Senai Haile CAV Energi...JD Team 2 3:30,77 --- 475
    9 Bram den Otter CAV Energi...JD Team 2 3:32,61 --- 463
    11 Marnix de Kunder CAV Energi...JD Team 2 3:34,15 3:34,55 0
    17 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 3:39,52 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 14,84 -1.5 m/s--- 415
    13 Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 16,35 -1.7 m/s16,92 302
    14 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 16,64 -1.5 m/s--- 283
    17 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 16,72 -1.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 43,38 614
    2 CAV Energie JD Team 1 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 45,43 534
    3 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 46,12 508
    4 Voorne Atletiek JD Team 1 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 46,32 501
    5 AV Olympus `70 JD Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 47,09 474
    6 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 47,98 443
    7 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 48,38 430
    8 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 49,15 405
    9 PAC JD Team 3 (4x80m) PAC - JJD 4 49,41 396
    10 PAC JD Team 2 (4x80m) PAC - JJD 4 49,65 389
    11 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 JD Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 0 DNS 0
    11 CAV Energie JD Team 2 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 DNS 0
    11 PAC JD Team 4 (4x80m) PAC - JJD 4 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0
    11 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 DNS 0
    11 Voorne Atletiek JD Team 2 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Chris de Jeu CAV Energi...JD Team 2 23,69 --- 391
    7 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 1 22,07 --- 362
    22 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 12,14 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 7,77 --- 409
    9 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 1 7,08 --- 0
    Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 1,55 --- 663
    13 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 1,25 --- 0
    14 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 1,25 --- 426
    Chris de Jeu CAV Energi...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 4,58 - - - 4,58 +2.7 m/s--- 535
    13 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 1 3,75 - - - 3,75 +3.2 m/s--- 0
    23 Senai Haile CAV Energi...JD Team 2 3,08 - - - 3,08 +1.8 m/s--- 234
    Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie MC 10,70 -1.9 m/s10,53 669
    3 Venisha da Silva CAV Energie MC 11,37 -1.2 m/s--- 560
    29 Maaike Verveer CAV Energie MC 13,52 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lotte van Lieshout CAV Energie MC 2:33,30 2:44,89 528
    9 Parel van Nieuwkoop CAV Energie MC 2:48,25 2:44,89 402
    13 Jennifer Weijers CAV Energie MC 2:55,48 2:42,40 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Venisha da Silva CAV Energie MC 14,21 -1.5 m/s--- 469
    18 Parel van Nieuwkoop CAV Energie MC 17,26 -1.5 m/s--- 244
    Rosa Neeleman CAV Energie MC DNF 16,16 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 42,44 653
    2 AV Olympus `70 MC Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 44,17 582
    3 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 4 45,65 525
    4 CAV Energie MC (4x80m) CAV Energie - MJC 4 46,13 508
    5 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 47,02 476
    6 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 47,08 474
    7 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 49,06 408
    8 PAC MC Team 3 (4x80m) PAC - MJC 4 DQ 0
    8 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 0 DNS 0
    8 AV Olympus `70 MC Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 0 DNS 0
    8 PAC MC Team 4 (4x80m) PAC - MJC 4 DNS 0
    8 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 2 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Dionne van der Hilst CAV Energie MC 21,62 --- 337
    12 Lotte de Visser CAV Energie MC 19,26 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Valéria Montijn CAV Energie MC 10,06 --- 525
    7 Dionne van der Hilst CAV Energie MC 9,64 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Valéria Montijn CAV Energie MC 1,50 --- 623
    6 Tessa Sparreboom CAV Energie MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Venisha da Silva CAV Energie MC 4,43 +3.5 m/s--- 504
    8 Rory Ganz CAV Energie MC 3,89 +3.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Bodhy Christiaans CAV Energi...MD Team 1 8,74 -1.0 m/s8,75 600
    6 Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 9,01 -1.0 m/s8,78 0
    6 Robin Erkens CAV Energi...MD Team 1 9,01 -1.9 m/s--- 547
    18 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MD Team 2 9,51 -1.9 m/s--- 457
    22 Evie Tuinder CAV Energi...MD Team 2 9,83 -1.9 m/s--- 405
    31 Felicia Goodett CAV Energi...MD Team 2 10,27 -1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 3:22,44 3:22,93 529
    11 Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 3:37,65 3:40,44 433
    15 Tamika Conrad CAV Energi...MD Team 2 3:43,32 3:47,68 401
    16 Froukje Mons CAV Energi...MD Team 2 3:46,36 4:11,51 384
    21 Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 1 3:51,47 3:39,02 0
    24 Nynke Geest CAV Energi...MD Team 2 3:59,49 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 12,26 -0.7 m/s11,81 350
    12 Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 12,95 -0.7 m/s12,59 289
    13 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MD Team 2 12,97 -1.5 m/s--- 287
    16 Eline Verschueren CAV Energi...MD Team 1 13,04 -1.5 m/s--- 0
    29 Holly Plaisier CAV Energi...MD Team 2 17,86 -1.5 m/s--- 0
    30 Nina Leeuwenburg CAV Energi...MD Team 2 19,78 -1.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,06 661
    2 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 33,24 651
    3 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 33,61 632
    4 PAC MD Team 2 (4x60m) PAC - MJD 4 35,98 516
    5 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 36,04 513
    6 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 36,43 495
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 3 36,59 488
    8 PAC MD Team 3 (4x60m) PAC - MJD 4 37,18 462
    9 Voorne Atletiek MD (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 38,93 391
    10 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 39,73 360
    11 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 40,23 342
    12 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 40,68 325
    13 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 0 DNS 0
    13 PAC MD Team 4 (4x60m) PAC - MJD 4 DNS 0
    13 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Eline Verschueren CAV Energi...MD Team 1 18,59 --- 297
    6 Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 1 18,27 --- 0
    15 Sabine Visker CAV Energi...MD Team 2 11,55 --- 141
    22 Nina Leeuwenburg CAV Energi...MD Team 2 7,40 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Ilana de Visser CAV Energi...MD Team 2 13,48 --- 173
    13 Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 13,21 --- 167
    15 Nathalia Montijn CAV Energi...MD Team 1 12,06 --- 0
    16 Sabine Visker CAV Energi...MD Team 2 11,85 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nathalia Montijn CAV Energi...MD Team 1 12,28 --- 626
    8 Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 8,34 --- 0
    16 Nynke Geest CAV Energi...MD Team 2 6,68 --- 347
    21 Sigrid Spek CAV Energi...MD Team 2 5,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 1,45 --- 582
    2 Eline Verschueren CAV Energi...MD Team 1 1,40 --- 0
    8 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MD Team 2 1,25 --- 426
    12 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 4,14 +1.2 m/s--- 446
    7 Bodhy Christiaans CAV Energi...MD Team 1 3,90 +3.5 m/s--- 0
    13 Evie Tuinder CAV Energi...MD Team 2 3,62 +2.3 m/s--- 342
    21 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 2 3,01 +1.7 m/s--- 0