Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Presley Ouwerkerk
  • Jongens Junior D - 80m - 10,76
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:07,98
Steyn Potuit
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,58
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - Discus - 30,00
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,45
Jasper Kaal
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Lucas Bal
  • Jongens Junior D - Ver - 4,77
Lotte van Lieshout
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:36,56
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,67
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Bodhy Christiaans
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,62
Amber Bosman
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:18,83
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,38
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Steffie Seher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Bodhy Christiaans MJD 60m
  • 8,62
  • Michael Visser JJC 150m
  • 18,78
  • Gijs van Lieshout JJC Hoog
  • 1,55
  • Venisha da Silva MJC 150m
  • 20,44
  • Jasper Kaal JJD Hoog
  • 1,50
  • Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 11,38
  • Robin Erkens MJD 60m
  • 8,89
  • Venisha da Silva MJC Hoog
  • 1,55
  • Pieter Fallaux JJD 1000m
  • 3:07,98
  • Presley Ouwerkerk JJD 80m
  • 10,76
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Michael Visser CAV Energie JC 18,78 +1.5 m/s20,71 737
    18 Timo de Groot CAV Energie JC 21,10 +0.7 m/s--- 524


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Danick Imholz CAV Energie JC 2:28,70 2:28,56 572
    18 Ewoud Boer CAV Energie JC 2:37,66 2:27,52 489


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Roel Kooreman CAV Energie JC 17,53 +0.1 m/s17,81 516
    14 Timo de Groot CAV Energie JC 20,59 +0.6 m/s--- 331
    Michael Visser CAV Energie JC DNS 17,91 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 44,58 944
    2 PAC JC Team 2 (4x100m) PAC - JJC 4 48,65 766
    3 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 49,40 736
    4 Spark JC (4x100m) Spark - JJC 4 50,01 713
    5 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 52,59 619
    6 PAC JC Team 3 (4x100m) PAC - JJC 4 54,48 557
    7 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 55,74 517
    8 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 4 59,42 411
    9 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    9 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 JC (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Roel Kooreman CAV Energie JC 34,93 --- 569
    7 Davey Rip CAV Energie JC 33,77 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Davey Rip CAV Energie JC 10,08 --- 526
    9 Gijs van Lieshout CAV Energie JC 9,63 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Gijs van Lieshout CAV Energie JC 1,55 --- 663
    12 Timo de Groot CAV Energie JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
    9 Roel Kooreman CAV Energie JC 4,70 4,70 -1.6 m/s--- 560


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 10,76 -0.2 m/s12,14 659
    5 Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 11,16 +0.9 m/s11,27 593
    6 Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 11,17 -0.2 m/s11,89 0
    18 Marnix de Kunder CAV Energi...JD Team 2 12,13 +0.2 m/s12,50 450
    20 Bram den Otter CAV Energi...JD Team 2 12,27 +0.2 m/s12,82 431
    25 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 12,55 +0.2 m/s12,86 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 3:07,98 3:02,25 634
    3 Steyn Potuit CAV Energi...JD Team 1 3:12,58 3:18,56 599
    7 Senai Haile CAV Energi...JD Team 2 3:26,52 3:30,77 502
    11 Marnix de Kunder CAV Energi...JD Team 2 3:29,35 3:31,15 484
    16 Bram den Otter CAV Energi...JD Team 2 3:33,25 3:32,61 0
    24 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 3:49,52 3:39,52 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 14,58 +0.3 m/s14,84 436
    9 Benjamin den Hartog CAV Energi...JD Team 1 14,87 -0.8 m/s14,86 412
    17 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 16,21 -0.4 m/s16,64 312
    21 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 2 16,88 +0.3 m/s--- 267
    22 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 16,98 -0.4 m/s16,72 0
    34 Kenan Bron CAV Energi...JD Team 2 30,20 +0.2 m/s20,24 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie JD Team 1 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 41,85 679
    2 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 42,20 664
    3 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,27 578
    4 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 45,90 516
    5 AV Olympus `70 JD Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 46,01 512
    6 PAC JD Team 2 (4x80m) PAC - JJD 4 46,33 501
    7 Voorne Atletiek JD Team 1 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 46,45 496
    8 PAC JD Team 3 (4x80m) PAC - JJD 4 46,87 481
    9 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 47,35 465
    10 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 48,04 441
    11 CAV Energie JD Team 2 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 48,93 412
    12 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 49,90 381
    13 PAC JD Team 4 (4x80m) PAC - JJD 4 53,51 277
    14 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 0 DNS 0
    14 AV Olympus `70 JD Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0
    14 Voorne Atletiek JD Team 2 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JD Team 1 30,00 --- 475
    4 Benjamin den Hartog CAV Energi...JD Team 1 20,83 --- 0
    18 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 2 14,08 --- 187
    21 Kenan Bron CAV Energi...JD Team 2 12,58 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JD Team 1 10,45 --- 544
    7 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 8,29 --- 0
    11 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 2 7,21 --- 378
    23 Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 4,99 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 1,50 --- 623
    14 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 1 1,25 --- 0
    16 Giovanni Brouwer CAV Energi...JD Team 2 1,20 --- 389
    19 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 2 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
    3 Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 4,77 4,77 +1.5 m/s--- 574
    6 Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 4,18 4,18 +1.0 m/s--- 0
    12 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 2 3,84 3,84 +1.1 m/s--- 386
    20 Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 3,27 3,27 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Venisha da Silva CAV Energie MC 20,44 +0.5 m/s20,71 579
    14 Rory Ganz CAV Energie MC 21,97 +0.6 m/s22,65 455
    Rosa Neeleman CAV Energie MC DNS 22,65 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lotte van Lieshout CAV Energie MC 2:36,56 2:33,30 499
    5 Parel van Nieuwkoop CAV Energie MC 2:43,89 2:48,25 437
    8 Jennifer Weijers CAV Energie MC 2:51,22 2:42,40 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Venisha da Silva CAV Energie MC 13,67 -0.4 m/s14,21 519
    20 Rosa Neeleman CAV Energie MC 16,72 +0.1 m/s16,16 278
    22 Parel van Nieuwkoop CAV Energie MC 17,30 +0.0 m/s17,26 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 41,80 681
    2 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 43,22 621
    3 CAV Energie MC (4x80m) CAV Energie - MJC 4 44,22 530
    3 PAC MC Team 3 (4x80m) PAC - MJC 4 44,88 554
    5 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 4 44,92 553
    6 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 44,98 551
    7 AV Olympus `70 MC Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 45,73 522
    8 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 46,03 511
    9 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 46,41 498
    10 PAC MC Team 4 (4x80m) PAC - MJC 4 DQ 0
    10 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 0 DNS 0
    10 AV Olympus `70 MC Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie MC 31,67 --- 521
    6 Lotte de Visser CAV Energie MC 21,56 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Dionne van der Hilst CAV Energie MC 20,57 --- 317
    11 Lotte de Visser CAV Energie MC 18,60 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Dionne van der Hilst CAV Energie MC 9,13 --- 480
    17 Jennifer Weijers CAV Energie MC 6,58 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Venisha da Silva CAV Energie MC 1,55 --- 663
    5 Tessa Sparreboom CAV Energie MC 1,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
    6 Rory Ganz CAV Energie MC 4,31 4,31 +0.6 m/s--- 480
    9 Lotte van Lieshout CAV Energie MC 4,16 4,16 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Bodhy Christiaans CAV Energi...MD Team 1 8,62 +0.4 m/s8,73 624
    8 Robin Erkens CAV Energi...MD Team 1 8,89 +0.5 m/s9,01 570
    9 Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 8,91 +0.4 m/s8,78 0
    20 Evie Tuinder CAV Energi...MD Team 2 9,39 +1.8 m/s9,45 478
    30 Felicia Goodett CAV Energi...MD Team 2 9,92 +3.0 m/s10,17 390
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 2 DNS 9,32 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 3:18,83 3:22,44 554
    10 Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 3:38,65 3:37,65 427
    12 Tamika Conrad CAV Energi...MD Team 2 3:41,14 3:43,32 413
    13 Gonda Boer CAV Energi...MD Team 1 3:41,96 3:31,58 0
    17 Froukje Mons CAV Energi...MD Team 2 3:44,33 3:46,36 395
    18 Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 2 3:45,82 3:39,02 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 12,23 -0.3 m/s11,81 353
    10 Robin Erkens CAV Energi...MD Team 1 12,39 +0.5 m/s12,50 338
    17 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MD Team 2 13,03 +0.3 m/s12,97 282
    32 Sigrid Spek CAV Energi...MD Team 2 14,84 +0.3 m/s13,23 151
    34 Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 15,90 +0.5 m/s12,59 0
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 2 DNS 12,76 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 32,56 688
    2 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 32,83 673
    3 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 33,46 640
    4 PAC MD Team 2 (4x60m) PAC - MJD 4 35,11 556
    5 PAC MD Team 3 (4x60m) PAC - MJD 4 35,97 516
    6 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,24 504
    7 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 36,27 502
    8 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 36,50 492
    9 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 36,97 471
    10 Voorne Atletiek MD (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 37,49 449
    11 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 37,67 442
    12 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 39,58 366
    13 PAC MD Team 4 (4x60m) PAC - MJD 4 45,31 177
    14 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Emma Dekker CAV Energi...MD Team 1 18,15 --- 288
    13 Nathalia Montijn CAV Energi...MD Team 1 16,52 --- 0
    19 Sabine Visker CAV Energi...MD Team 2 12,94 --- 175
    23 Nina Leeuwenburg CAV Energi...MD Team 2 9,94 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Nathalia Montijn CAV Energi...MD Team 1 11,38 --- 587
    8 Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 8,89 --- 0
    12 Nynke Geest CAV Energi...MD Team 2 7,04 --- 368
    21 Ilana de Visser CAV Energi...MD Team 2 5,74 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MD Team 2 1,40 --- 541
    2 Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 1,40 --- 541
    14 Emma Dekker CAV Energi...MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 2 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 4,31 4,31 +1.4 m/s--- 480
    6 Bodhy Christiaans CAV Energi...MD Team 1 4,20 4,20 -1.7 m/s--- 0
    16 Evie Tuinder CAV Energi...MD Team 2 3,65 3,65 +1.5 m/s--- 348
    24 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 2 3,02 3,02 +1.9 m/s--- 0