Vereniging 'AV Gouda' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Jochem Ribberink
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 5195 punten
  • 100 meter   12,3
  • 1000 meter   3:02,3
  • 100 meter horden (84cm)   14,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   34,73
  • Kogelstoten 4 kilogram   12,08
  • Speerwerpen 600 gram   33,18
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,05
Bent Braker
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 5028 punten
  • 100 meter   13,1
  • 1000 meter   3:12,6
  • 100 meter horden (84cm)   18,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   42,84
  • Kogelstoten 4 kilogram   12,14
  • Speerwerpen 600 gram   43,50
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   4,99
Frank Ruegg
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3602 punten
  • 100 meter   13,8
  • 1000 meter   3:23,6
  • 100 meter horden (84cm)   19,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   21,28
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,14
  • Speerwerpen 600 gram   20,13
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,55
Jochem Ribberink
  • Jongens Junior C - 150m - 17,78
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3590 punten
  • 80 meter   11,0
  • 1000 meter   3:47,3
  • 80 meter horden (76cm)   12,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,17
  • Speerwerpen 400 gram   25,21
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,75
Pepeijn Nieuwveld
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3339 punten
  • 80 meter   10,7
  • 1000 meter   3:41,2
  • 80 meter horden (76cm)   15,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,05
  • Speerwerpen 400 gram   23,89
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,33
Jurre van Oosten
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2951 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:47,6
  • 80 meter horden (76cm)   15,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,02
  • Speerwerpen 400 gram   19,65
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,92
Luuk de Haan
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1872 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:54,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,60
  • Hoogspringen   1,20
Ravi ter Hennepe
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1613 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:34,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,80
  • Hoogspringen   1,10
Hidde van Asten
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1603 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:02,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,58
  • Hoogspringen   1,00
Tim van Tilburg
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2170 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:33,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,24
  • Hoogspringen   1,25
Jack Lavrijsen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1871 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:52,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,79
  • Hoogspringen   1,10
Guido van der Maas
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1583 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:06,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,52
  • Hoogspringen   1,00
Hugo Slangen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1672 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:06,2
  • Balwerpen   18,81
  • Hoogspringen   1,15
Jorne Stieltjes
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1637 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:07,0
  • Balwerpen   18,45
  • Hoogspringen   1,15
Danillo de Visser
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1421 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:14,4
  • Balwerpen   19,08
  • Hoogspringen   0,90
Yuko Paulzen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1504 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:15,1
  • Balwerpen   16,89
  • Hoogspringen   0,95
Raigen Kool
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1134 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:17,1
  • Balwerpen   9,25
  • Hoogspringen   0,80
Stan van Slooten
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1035 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:37,6
  • Balwerpen   16,21
  • Hoogspringen   0,80
Nils van Oosten
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1084 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:25,2
  • Balwerpen   13,51
  • Verspringen   2,48
Martijn Vergeer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 941 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:36,2
  • Balwerpen   13,37
  • Verspringen   2,31
Thomas Spoel
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 929 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:41,3
  • Balwerpen   12,04
  • Verspringen   2,48
Vincent Kruit
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 4499 punten
  • 200 meter   23,2
  • 800 meter   2:15,6
  • 100 meter horden   15,0
  • Kogelstoten 4 kilogram   13,51
  • Speerwerpen 600 gram   36,20
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   6,18
Floris de Boer
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 4272 punten
  • 200 meter   24,4
  • 800 meter   2:15,7
  • 100 meter horden   14,1
  • Kogelstoten 4 kilogram   13,01
  • Speerwerpen 600 gram   34,01
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,93
Cosmo van Berkel
  • Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 3618 punten
  • 200 meter   24,9
  • 800 meter   2:11,4
  • 100 meter horden   15,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   10,62
  • Speerwerpen 600 gram   32,35
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,12
Matthijs Van de Wetering
  • Masters mannen - 5000m - 17:57,80
Eric Pols
  • Masters mannen - 5000m - 22:14,30
Indigo Tjan
  • Senioren mannen - 5000m - 18:21,21
Bram Popkema
  • Senioren mannen - 5000m - 24:51,47
Annelies van Dorp
  • Masters vrouwen - 5000m - 22:26,48
Fabienne Buijs
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3388 punten
  • 150 meter   21,1
  • 600 meter   1:44,8
  • 80 meter horden (76cm)   15,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,43
  • Speerwerpen 500 gram   22,55
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,33
Mieke van de Pasch
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3145 punten
  • 150 meter   22,3
  • 600 meter   1:55,2
  • 80 meter horden (76cm)   14,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,81
  • Speerwerpen 500 gram   26,14
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,02
Isabel van Steenwijk
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3080 punten
  • 150 meter   22,3
  • 600 meter   1:52,5
  • 80 meter horden (76cm)   14,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,83
  • Speerwerpen 500 gram   25,66
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,05
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2593 punten
  • 600 meter   2:05,9
  • 60 meter horden (76cm)   11,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,88
  • Speerwerpen 400 gram   22,71
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,02
Rianne Buijs
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2168 punten
  • 600 meter   2:02,1
  • 60 meter horden (76cm)   12,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,97
  • Speerwerpen 400 gram   16,28
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,80
Femke Moelker
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2065 punten
  • 600 meter   2:08,7
  • 60 meter horden (76cm)   12,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,18
  • Speerwerpen 400 gram   12,39
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,86
Sam Lopes Galina Fortes
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1594 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:08,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,65
  • Verspringen   3,50
Sjamilla Martina
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1434 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:21,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,20
  • Verspringen   3,35
Isa Hammer
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1368 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:51,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,69
  • Verspringen   3,19
Renske de Wilde
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1806 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:03,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,43
  • Verspringen   3,65
Puck van der Wolf
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1735 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:10,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,21
  • Verspringen   3,62
Romaissa Tatou
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1566 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   5:01,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,59
  • Verspringen   3,71
Lois van der Zanden
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1572 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:12,4
  • Balwerpen   25,65
  • Hoogspringen   1,00
Anna Blok
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1329 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:44,7
  • Balwerpen   16,30
  • Hoogspringen   1,00
Sara Liebrechts
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1313 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:38,2
  • Balwerpen   20,24
  • Hoogspringen   0,95
Emma Wissing
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1238 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:24,9
  • Balwerpen   12,82
  • Hoogspringen   0,95
Pien van der Veen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1074 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:33,7
  • Balwerpen   11,59
  • Hoogspringen   0,95
Esther Groenewoud
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 932 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:42,1
  • Balwerpen   9,14
  • Hoogspringen   0,80
Marina Buis
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 689 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:49,7
  • Balwerpen   7,98
  • Verspringen   2,13
Chantal Kruit - Julia Hollander - Kim Lavrijsen
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 3937 punten
  • 200 meter   27,9
  • 800 meter   3:09,9
  • 100 meter horden   16,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,20
  • Speerwerpen 600 gram   29,40
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,68
Astrid van der Maas - Melissa Benschop
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 3474 punten
  • 200 meter   30,1
  • 800 meter   3:05,5
  • 100 meter horden   17,5
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,29
  • Speerwerpen 600 gram   27,87
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,95
Laura Molenaar
  • Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp - 3230 punten
  • 200 meter   30,1
  • 800 meter   3:13,6
  • 100 meter horden   19,2
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,74
  • Speerwerpen 600 gram   26,86
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,14
 

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Jochem Ribberink 12,22 5,05 12,08 1,50 14,59 34,73 33,18 3:02,21 5195
2 Bent Braker 13,01 4,99 12,14 1,60 18,03 42,84 43,50 3:12,59 5028
3 Frank Ruegg 13,74 4,55 8,14 1,35 19,31 21,28 20,13 3:23,59 3602
4 Sjoerd Peeters 14,68 4,45 8,50 1,35 21,02 26,27 27,19 3:24,73 3598
5 Hugo Habraken 14,48 3,83 7,32 1,45 20,63 21,23 22,25 3:22,44 3380
6 Bart ten Bergen 14,73 3,84 7,62 1,30 20,39 24,94 24,12 3:31,35 3301


Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jochem Ribberink 17,78 +0.7 m/s---


Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
1 Ewan ter Hennepe 10,93 4,75 25,21 12,78 1,35 9,17 3:47,22 3590
2 Pepeijn Nieuwveld 10,65 4,33 23,89 15,65 1,40 9,05 3:41,20 3339
3 Jurre van Oosten 11,13 3,92 19,65 15,58 1,25 9,02 3:47,55 2951
4 Robbin Hoogendoorn 12,54 3,63 25,36 16,99 1,20 9,78 4:08,46 2597
5 Naut Carol 12,38 4,00 19,58 16,39 1,15 6,32 3:42,90 2531
6 Luca Menken 12,37 3,73 15,39 15,78 1,30 5,93 3:45,63 2506
7 Bjorn Odijk 12,15 3,59 18,69 17,05 1,25 6,64 4:02,60 2412
8 Thom de Weger 12,42 3,60 14,07 16,07 1,20 6,13 3:47,50 2352
9 Lucas Kreuk 13,08 3,41 17,16 17,26 1,30 8,18 4:18,81 2266
10 Sander de Lange 12,93 3,24 17,05 18,69 1,15 6,44 4:07,11 2010
11 Heiko Ribberink 13,51 2,92 16,84 17,38 1,10 5,18 3:47,61 1928
12 Nils van Veen 13,21 3,24 22,32 17,83 1,00 5,06 4:10,56 1911
13 Christiaan Stuut 12,68 3,56 12,01 17,24 1,05 5,52 4:17,36 1898
14 Sven Blok 13,52 3,21 12,56 18,13 1,05 4,68 3:56,48 1730
15 Jesse van der Meer 12,46 DNS DNS 16,60 1,15 5,30 4:03,75 1601
16 Wessel van...aardingen 11,03 4,13 27,18 DNS DNS DNS DNS 1508
17 Mats van Husen 14,49 2,75 18,08 21,07 1,10 5,20 4:26,06 1464
18 Allard de Laat 13,54 3,00 10,88 DNS DNS DNS DNS 621


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk de Haan 9,85 3:54,82 6,60 1,20 1872
2 Ravi ter Hennepe 10,04 4:34,11 6,80 1,10 1613
3 Hidde van Asten 10,00 4:02,21 5,58 1,00 1603
4 Luuk Schoonman 10,30 4:04,89 6,13 1,00 1581
5 Tobias Henze 9,73 3:58,70 4,36 1,00 1580
6 Idse van Asten 10,46 4:35,22 5,89 0,90 1345
7 Iven Kooij 11,27 4:25,07 5,41 1,00 1321
8 Gideon Kreuk 10,82 4:17,33 4,25 0,95 1293
9 Kay van Oosten 10,78 4:14,52 4,81 0,85 1276
10 Lucas Drenth 10,96 4:06,46 4,77 0,80 1249
11 Sjoerd Mikkers 10,80 4:38,60 4,74 0,95 1248
12 Alef Kool 10,66 4:21,68 3,60 0,85 1172
13 Xander Broer 11,55 4:55,78 4,42 1,00 1112
14 Steijn van Eijk 11,10 DNS 5,05 0,90 940


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Tim van Tilburg 9,22 3:33,73 7,24 1,25 2170
2 Jack Lavrijsen 9,54 3:52,88 6,79 1,10 1871
3 Guido van der Maas 10,00 4:06,01 5,52 1,00 1583
4 Robin Schiphuis 9,79 4:44,33 6,12 1,05 1538
5 Jelle Hoeks 10,95 4:05,82 5,08 1,00 1421


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalHoogPunten totaal
1 Hugo Slangen 7,08 4:06,15 18,81 1,15 1672
2 Jorne Stieltjes 7,20 4:07,00 18,45 1,15 1637
3 Danillo de Visser 7,25 4:14,35 19,08 0,90 1421
4 Thomas van Hest 7,74 4:15,62 18,40 0,85 1273
5 Olger van Husen 8,74 5:08,77 15,13 0,80 841
6 Lukas Warners 9,57 5:04,25 12,11 0,75 658
7 Mels van Ommen DNS DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Yuko Paulzen 7,01 2:15,02 16,89 0,95 1504
2 Raigen Kool 7,53 2:17,09 9,25 0,80 1134
3 Stan van Slooten 7,92 2:37,52 16,21 0,80 1035
4 Ruben Beuning 8,00 2:58,30 13,20 0,90 927
5 Marcel Sc...nderwoerd 8,38 2:31,98 11,67 0,80 920
6 Duco Vos 8,74 3:13,23 21,01 0,70 716
7 Thomas Jurg 9,22 2:53,35 7,42 0,70 512
8 Dante Kooij 9,72 3:15,37 10,59 0,80 488


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Nils van Oosten 7,99 2:25,13 13,51 2,48 1084
2 Martijn Vergeer 8,17 2:36,14 13,37 2,31 941
3 Thomas Spoel 8,10 2:41,25 12,04 2,48 929
4 Jurre Vermeulen 8,01 2:51,05 5,55 2,68 787
5 Hamzah Hashem 9,69 2:35,87 15,15 2,26 754
6 Tijn Mikkers 8,67 2:45,89 8,66 2,33 717
7 Roel Brouwers 8,68 2:47,43 6,89 2,08 618


Mannen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Vincent Kruit 14,96 1,75 13,51 23,14 6,18 36,20 2:15,51 4499
2 Floris de Boer 14,06 1,65 13,01 24,32 5,93 34,01 2:15,62 4272
3 Cosmo van Berkel 15,85 1,55 10,62 24,88 5,12 32,35 2:11,39 3618
4 Dave de Jong 15,58 1,45 13,48 26,42 5,06 37,18 2:47,38 3268
5 Wietse Bosman 15,51 1,45 10,13 24,72 5,16 19,99 2:16,66 3235
6 Luuk Peeters 16,77 1,60 11,34 27,48 4,77 36,86 2:37,41 3106
7 Jonathan Dol 16,57 1,40 9,49 26,34 4,97 26,42 2:18,73 2960
8 Ivo van de Pasch 18,37 1,60 9,75 27,11 4,91 25,02 3:00,44 2526
9 Riepko de Vries 19,36 1,50 6,90 25,16 4,90 23,07 2:38,83 2429
10 Bram Popkema 17,99 1,60 11,76 28,78 3,07 28,28 3:13,38 2239
11 Rene Verkerke 24,10 1,30 7,97 27,66 4,05 20,02 3:12,16 1357
12 Henk van Zutphen DNS DNS 8,86 DNS DNS 26,34 2:39,61 871
13 Ruben Koning DNS DNS DNS 24,99 DNS DNS DNS 558
14 Faas Ignatius DNS DNS DNS DNS DNS 39,19 DNS 479
15 Geert Popkema DNS DNS 6,89 DNS DNS DNS DNS 212


Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs V... Wetering 17:57,80 ---
2 Eric Pols 22:14,30 ---


Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Indigo Tjan 18:21,21 ---
2 Bram Popkema 24:51,47 ---


Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Annelies van Dorp 22:26,48 ---


Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
1 Fabienne Buijs 15,14 1,35 9,43 21,06 4,33 22,55 1:44,71 3388
2 Mieke van de Pasch 14,87 1,35 8,81 22,27 4,02 26,14 1:55,16 3145
3 Isabel van Steenwijk 14,50 1,25 7,83 22,30 4,05 25,66 1:52,44 3080
4 Pien van Berk 16,06 1,45 7,73 23,75 4,10 18,11 2:22,94 2577
5 Mounya Jager 16,21 1,20 6,52 21,68 3,82 13,45 2:06,46 2443
6 Alyssa Folles 17,47 1,35 6,50 24,33 3,91 15,59 1:59,67 2425
7 Dieuwertje Janssen DNS 1,30 8,87 DNS 3,81 26,27 DNS 1744
8 Judith van Vugt DNS DNS DNS DNS 3,51 22,99 2:01,79 1105
9 Precilla Wensveen 17,88 DNS 7,26 25,50 DNS DNS DNS 813
10 Mette Pols DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
1 Sacha Goedhart 11,57 1,35 22,71 4,02 9,88 2:05,84 2593
2 Rianne Buijs 12,28 1,25 16,28 3,80 6,97 2:02,05 2168
3 Femke Moelker 12,59 1,25 12,39 3,86 8,18 2:08,61 2065
4 Carmen Jesse 13,88 1,15 13,81 3,85 7,82 2:26,63 1745
5 Tinka Klatten 14,90 1,20 10,79 3,55 7,89 2:32,96 1538


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes 10,41 4:08,67 5,65 3,50 1594
2 Sjamilla Martina 10,24 4:21,59 4,20 3,35 1434
3 Isa Hammer 10,44 4:51,29 5,69 3,19 1368
4 Guusje van Oosten 11,07 5:10,16 6,23 2,99 1219


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Renske de Wilde 10,04 4:03,87 7,43 3,65 1806
2 Puck van der Wolf 9,81 4:10,69 6,21 3,62 1735
3 Romaissa Tatou 9,96 5:01,20 6,59 3,71 1566
4 Rixt Spijksma 9,81 4:32,01 4,54 3,53 1520
5 Indy Stor 9,98 4:31,05 4,38 3,48 1476
6 Sofie Geuting 10,22 4:20,13 4,23 3,32 1440
7 Soukaina Chaoui 10,70 4:29,04 4,86 3,23 1363


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalHoogPunten totaal
1 Lois van der Zanden 7,34 4:12,36 25,65 1,00 1572
2 Anna Blok 7,29 4:44,66 16,30 1,00 1329
3 Sara Liebrechts 7,60 4:38,16 20,24 0,95 1313
4 Giamingga Orsini 7,27 5:00,10 13,92 1,00 1244
5 Safae Barboucha 8,23 5:12,41 16,90 0,85 971
6 Hidaya Tatou 8,22 4:49,31 11,57 0,80 919
7 Laura Derakovic 8,30 5:24,04 11,67 0,85 841
8 Hanna Hashem 7,94 DNS 11,81 0,90 824
9 Anouk van Tol 8,12 5:16,02 6,59 0,80 748
10 Renske Verdonk 8,85 5:19,41 11,84 NM 544


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Emma Wissing 7,59 2:24,85 12,82 0,95 1238
2 Pien van der Veen 8,03 2:33,69 11,59 0,95 1074
3 Esther Groenewoud 7,63 2:42,08 9,14 0,80 932
4 Donna van Dijk 8,13 2:59,67 11,93 0,85 838
5 Manar Benchellal 9,39 2:54,08 10,42 0,80 624
6 Lieke Dekker 8,74 2:54,49 7,73 0,75 614


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Marina Buis 8,35 2:49,70 7,98 2,13 689


Vrouwen Algemeen Technische Groep - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Chantal Kr...Lavrijsen 16,52 1,45 9,20 27,86 4,68 29,40 3:09,87 3937
2 Astrid van... Benschop 17,49 1,40 9,29 30,05 3,95 27,87 3:05,45 3474
3 Laura Molenaar 19,15 1,30 9,74 30,03 4,14 26,86 3:13,52 3230