Vereniging 'AV Triathlon' op '2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3'

Prijzen

Julian Kwakman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1993 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:46,0
  • Kogelstoten   5,55
  • Verspringen   4,10
Mick Frerix
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1628 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:05,2
  • Vortexwerpen   18,27
  • Verspringen   3,42
Jikke van der Ploeg
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1946 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:37,7
  • Kogelstoten   5,78
  • Verspringen   3,77
Eline van Bruxvoort
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 975 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:50,2
  • Vortexwerpen   12,30
  • Verspringen   2,81
Stella Paulusma
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 1169 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:23,5
  • Vortexwerpen   12,06
  • Verspringen   2,65

Hoogtepunten

Max Rijkers JPA2 60m
  • 9,57
  • Mick Frerix JPB 40m
  • 7,04
  • Jikke van der Ploeg MPA2 60m
  • 9,56
  • Julian Kwakman JPA2 Ver
  • 4,10
  • Jade Broer MPB 40m
  • 7,13
  • Julian Kwakman JPA2 60m
  • 9,32
  • Berrit Roex MPA1 60m
  • 9,51
  • Jikke van der Ploeg MPA2 1000m
  • 3:37,69
  • Wouter van Dorst JPA2 60m
  • 9,58
  • Jacobien Hoyng MPA2 60m
  • 9,50
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    6 Rens Kelder 11,11 3:57,43 4,87 0,95 1389
    8 Lars Bergmann 10,96 4:01,45 4,97 0,90 1359
    9 Teun Lip 10,76 4:47,64 5,31 1,00 1297
    11 Thobian Van As 10,50 4:41,80 3,97 0,95 1222
    15 Satria Jansen 11,29 4:34,06 4,00 0,90 1111
    21 Wessel Schuller 12,54 5:08,47 3,32 0,85 773
    22 Jens Werner 14,90 5:23,27 2,81 NM 289
    23 Roemer de Jong DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 38,21 519
    2 JPA1 team 1 Tempo AV - JPA1 4 40,17 444
    3 AVT JPA1 AV Triathlon - JPA1 5 40,60 428
    4 AV Zeewolde A1 combi AV Zeewolde - JPA1 4 42,17 374
    5 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,83 352


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    3 Julian Kwakman 9,32 3:45,91 5,55 4,10 1993
    8 Wouter van Dorst 9,58 4:10,19 7,33 3,54 1823
    12 Rhune van Doorn 10,10 3:46,26 4,80 3,45 1683
    13 Rick Snijder 10,47 3:48,72 5,91 3,38 1675
    15 Max Rijkers 9,57 4:52,03 6,32 3,57 1614
    17 Boet van Bakel 10,13 4:19,54 5,42 3,33 1539
    19 Jesper van Helden 10,85 3:53,96 5,37 3,17 1521
    21 Kalle Kok 11,18 3:54,89 5,28 2,92 1418
    24 Jonas Rijnberg 10,41 4:33,59 4,00 2,85 1247
    26 Boaz Cremers 11,17 4:53,98 4,73 2,95 1151


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
    2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
    3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
    4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
    5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
    7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Mick Frerix 7,04 4:05,13 18,27 3,42 1628
    10 Luuk van Burgsteden 7,63 4:16,86 15,47 3,07 1344
    14 Jop van den Hoorn 7,53 4:27,34 15,17 2,96 1294
    20 Ole Hamberg 8,02 4:34,18 20,56 2,88 1244
    25 Ben Lensing 7,87 4:38,20 15,62 2,69 1144
    27 Fedde Van Den Bos 7,95 4:22,87 10,12 2,55 1063
    30 Pierre Verhoosel 8,40 4:41,40 13,08 2,19 904


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
    2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
    3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
    4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
    5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Taeke Doevendans 7,40 2:18,82 10,60 2,78 1250
    6 Jens van de Wetering 7,87 2:25,82 16,13 2,64 1175
    12 Mees Blijenberg 8,20 2:41,06 17,87 2,51 1016
    14 Mels van Stratum 8,27 2:32,99 12,58 2,36 942
    15 Liu Spijker 8,31 2:31,72 9,76 2,39 897
    18 Sebastiaan Boonstra 8,50 2:42,33 11,50 2,41 836
    19 Sep van Diepen 8,40 2:35,36 8,88 2,37 835
    28 Floris Valkonet 9,19 2:44,25 7,08 2,15 584
    29 Damian Scholten 8,66 2:46,41 6,38 1,90 577


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
    2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
    4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
    5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
    6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
    7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    5 Berrit Roex 9,51 4:24,94 5,55 1,05 1620
    9 Kyra van der Meer 10,30 4:23,97 5,32 1,05 1485
    10 Jolie Minnée 10,50 4:18,08 4,06 1,15 1465
    13 Lara van 't Klooster 10,22 4:14,12 3,41 0,95 1325
    14 Carmen Lijzenga 10,25 4:41,86 4,18 1,00 1309
    16 Indy Broer 10,64 4:38,62 4,40 0,95 1246
    18 Jinte Jonker 10,68 4:39,06 4,13 0,95 1218
    22 Brecht van den Bos 11,65 4:40,41 3,65 0,85 983
    23 Sasha Smink 11,42 4:26,19 3,06 0,80 977
    27 Eva Van Der Linden DNS DNS DNS 1,00 342


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,42 511
    2 Fit - MPA1 Fit - MPA1 5 39,42 472
    3 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,12 410
    4 AVT MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 42,19 373
    5 Zuidwal MPA1_Team2 AV Zuidwal - MPA1 4 44,70 294


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Jikke van der Ploeg 9,56 3:37,69 5,78 3,77 1946
    4 Jacobien Hoyng 9,50 3:47,01 5,08 3,48 1801
    7 Marlieke Castelein 10,13 4:08,85 5,95 3,62 1677
    18 Ereza Plochg 10,32 4:39,50 5,25 3,01 1360
    20 Ireen Stoter 10,56 4:26,95 4,36 3,14 1337
    36 Jasmijn va...der Vinne 11,13 5:15,19 2,99 2,47 861
    39 Lamers Kiki 12,95 6:13,70 4,82 2,30 637
    40 Lutein Bisschop 13,28 6:40,69 4,71 2,16 570


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,06 526
    2 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 6 38,79 496
    3 Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 4 39,80 458
    4 Fit - MPA2 Fit - MPA2 5 40,19 443
    5 MPA2 Team 3 Tempo AV - MPA2 5 40,23 442
    6 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 6 40,50 432
    7 AVT MPA2 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 45,64 267


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Romy Bendanon 7,22 4:04,74 15,29 2,88 1437
    6 Mette Wiggers 7,36 4:26,16 18,67 3,17 1427
    7 Nikki Vroemen 7,28 4:34,38 18,19 3,13 1397
    8 Jade Broer 7,13 4:18,36 11,24 3,19 1388
    10 Ellen Jelt... Wieringa 7,22 4:24,20 10,23 3,12 1312
    20 Juno Kapelle 7,69 4:57,86 12,45 2,80 1080
    21 Marrit Jelgerhuis 7,79 4:48,16 10,73 2,67 1035
    24 Noa Zoomer 8,63 4:20,91 9,58 2,76 995
    29 Isabelle Misset 8,09 4:48,64 10,62 2,36 918
    30 Mayke van Lieshout 8,12 4:54,22 10,03 2,53 917
    31 Meinou de Jong 8,28 4:34,75 8,99 2,34 899
    32 Isolde Bisschop 7,99 5:15,07 12,52 2,38 893
    35 Anouk Bakker 8,68 5:10,18 7,77 2,52 733


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
    2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
    3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
    4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
    5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
    6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
    7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
    8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Eline van Bruxvoort 7,94 2:50,13 12,30 2,81 975
    5 Lies Vogelzang 8,19 2:39,74 8,64 2,71 903
    6 Thiebe van Doorn 8,30 2:32,60 9,87 2,37 891
    9 Anniek Mateman 8,14 2:39,22 5,59 2,62 824
    16 Fiene Vos 8,34 2:47,56 10,32 1,87 700
    18 Jenthe Pater 8,77 2:54,72 6,65 2,18 579
    20 Cato Klein Willink 9,04 3:16,38 5,54 2,27 430


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 31,99 330
    2 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 33,19 283
    3 AVT pupC - combi AV Triathlon - MPC 4 34,84 225


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Stella Paulusma 7,64 2:23,43 12,06 2,65 1169
    6 Itske van der Ploeg 8,47 2:50,55 8,10 1,97 637
    11 Jet Schmits 8,88 2:50,90 6,75 2,03 556