Vereniging 'AV Zuidwal' op '2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3'

Prijzen

Wout van den Brink
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1874 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:15,6
  • Kogelstoten   7,23
  • Hoogspringen   1,20
Vincent Bezemer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1606 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:01,2
  • Kogelstoten   5,16
  • Hoogspringen   1,05
Diede Schotsman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1786 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:59,2
  • Vortexwerpen   31,51
  • Verspringen   3,38
Lars van Wijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1287 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:31,4
  • Vortexwerpen   22,31
  • Verspringen   2,90
Daniel Hall
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1220 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:30,7
  • Vortexwerpen   12,86
  • Verspringen   2,91
Stan Kriek
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 954 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   3:16,0
  • Vortexwerpen   16,54
  • Verspringen   2,70
Maud te Pas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1793 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:38,7
  • Kogelstoten   5,16
  • Hoogspringen   1,10
Tess de Boer
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 765 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:44,1
  • Vortexwerpen   5,27
  • Verspringen   2,45

Hoogtepunten

Tion Hilgeman JPA1 Hoog
  • 1,30
  • Wout van den Brink JPA1 Kogel
  • 7,23
  • Maud te Pas MPA1 60m
  • 9,88
  • Jasmijn Ketelaar MPA1 60m
  • 9,69
  • Isis Smit MPA2 60m
  • 9,78
  • Diede Schotsman JPB 40m
  • 7,18
  • Maud te Pas MPA1 1000m
  • 3:38,64
  • Tess Kuijer MPB 40m
  • 7,38
  • Wout van den Brink JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Wout van den Brink JPA1 60m
  • 9,48
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Wout van den Brink 9,48 4:15,60 7,23 1,20 1874
    3 Vincent Bezemer 10,08 4:01,19 5,16 1,05 1606
    4 Jesper Rosier 10,22 4:22,00 6,20 1,00 1523
    5 Tion Hilgeman 10,00 DNS 6,76 1,30 1492
    7 Otis Notenboom 10,65 4:30,60 5,18 1,00 1363
    12 Thijmen Koot 10,79 4:46,43 4,16 1,00 1217
    13 Pepijn Koot 11,36 4:23,59 4,39 0,95 1210
    18 Yuri van den Berg 10,93 DNS 4,83 1,00 1019
    20 Job van Dongen 11,85 DNS 4,20 0,90 791


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 38,21 519
    2 JPA1 team 1 Tempo AV - JPA1 4 40,17 444
    3 AVT JPA1 AV Triathlon - JPA1 5 40,60 428
    4 AV Zeewolde A1 combi AV Zeewolde - JPA1 4 42,17 374
    5 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,83 352


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    16 Alec Jason Timmer 10,17 4:15,80 5,59 3,57 1608


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
    2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
    3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
    4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
    5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
    7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Diede Schotsman 7,18 3:59,12 31,51 3,38 1786
    11 Thigo de Leeuw 7,57 4:43,54 20,75 3,10 1339
    12 Simon Grimbergen 7,75 4:20,21 20,66 2,82 1335
    17 Timo Bos 7,40 4:46,04 16,21 2,95 1266
    18 Stijn Bakker 8,09 3:57,94 16,16 2,55 1257
    19 Niels Hagen 7,57 4:26,13 13,00 2,95 1253
    21 Jippe Bleijenburg 7,90 4:51,65 19,27 3,07 1224


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
    2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
    3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
    4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
    5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Lars van Wijk 7,80 2:31,37 22,31 2,90 1287
    5 Quint van Wengen 7,65 2:23,14 15,59 2,75 1249
    9 Thomas Quik 7,69 2:31,62 12,08 2,76 1121
    26 Bram Holsappel 8,61 3:05,43 8,45 2,39 632


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
    2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
    4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
    5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
    6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
    7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Daniel Hall 7,44 2:30,61 12,86 2,91 1220
    3 Stan Kriek 7,63 3:15,97 16,54 2,70 954
    4 Jens de Leeuw 7,57 3:43,49 16,17 2,64 942
    5 Levi Root 8,61 2:37,65 9,44 2,61 849
    6 Tijn van d...ligenberg 8,74 3:00,09 13,48 1,75 607
    7 Daan de Boer 8,99 2:51,00 4,93 1,96 480
    8 Wouter Eijkelenburg 9,35 3:16,09 7,16 1,81 340
    9 Maxim Kluvers 9,49 3:12,88 6,85 1,80 327
    10 Daniël Klaver 9,64 3:17,95 2,47 1,80 205
    11 Laurens Alberga DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Maud te Pas 9,88 3:38,64 5,16 1,10 1793
    6 Jasmijn Ketelaar 9,69 4:24,96 4,49 1,15 1591
    11 Hannah Rebel 11,01 4:07,06 4,92 1,00 1397
    15 Iris Tanck 10,58 4:47,69 5,07 0,95 1270
    17 Julie Meulenbroek 10,74 4:39,79 4,54 0,95 1238
    19 Zara Steenbeek 10,87 4:55,65 4,49 1,00 1201
    21 Kyra Barneveld 11,76 4:35,89 3,81 0,90 1037
    25 Floor Leeflang 12,65 5:42,18 4,95 0,95 870
    28 Rosa de Kruif DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,42 511
    2 Fit - MPA1 Fit - MPA1 5 39,42 472
    3 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,12 410
    4 AVT MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 42,19 373
    5 Zuidwal MPA1_Team2 AV Zuidwal - MPA1 4 44,70 294


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    9 Sophie Franssen 10,32 4:04,26 5,11 3,24 1540
    16 Lidewij Schaap 10,46 4:53,51 5,93 3,32 1398
    21 Marit Tusveld 10,22 4:20,48 3,78 2,91 1322
    25 Isis Smit 9,78 5:15,75 4,44 3,04 1279
    27 Fei Lamme...an Bueren 10,54 4:57,66 4,93 3,11 1266
    34 Femke Zeeman 11,16 DNS 4,30 2,84 896
    37 Sofia ter Brugge 11,76 5:30,13 3,09 2,73 808


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,06 526
    2 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 6 38,79 496
    3 Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 4 39,80 458
    4 Fit - MPA2 Fit - MPA2 5 40,19 443
    5 MPA2 Team 3 Tempo AV - MPA2 5 40,23 442
    6 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 6 40,50 432
    7 AVT MPA2 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 45,64 267


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    9 Tess Kuijer 7,38 4:37,26 17,09 3,06 1337
    13 Lotte Westland 7,66 4:38,64 13,65 3,00 1211
    15 Lotte Konijn 7,51 4:41,21 15,27 2,72 1200
    18 Larissa Visser 8,05 4:32,23 12,34 2,80 1102
    23 Sigrid Schaap 7,47 4:52,86 8,90 2,50 1009
    26 Linde Wouda 7,71 4:49,27 6,20 2,85 983
    37 Nina Schipper 9,11 5:25,90 7,32 1,92 501


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
    2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
    3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
    4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
    5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
    6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
    7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
    8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Jolijn Thiel 7,85 2:35,29 8,67 2,55 959
    11 Josefien Bentum 8,34 2:35,13 7,37 2,20 780
    13 Hannah Kruijmer 8,17 2:47,85 7,78 2,20 737
    14 Fileine Rebel 8,66 2:59,75 12,21 2,37 722
    19 Nienke de Raadt 9,28 3:08,36 9,60 2,24 521


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 31,99 330
    2 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 33,19 283
    3 AVT pupC - combi AV Triathlon - MPC 4 34,84 225


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Tess de Boer 8,06 2:44,10 5,27 2,45 765
    4 Caro Gardenier 8,44 2:34,02 6,54 2,27 765
    5 Veerle Koot 8,87 2:55,01 11,09 2,56 734
    7 Elynn Barneveld 8,67 2:55,42 6,86 2,21 600
    9 Liene Bleijenburg 8,57 3:03,80 6,64 2,20 566
    10 Bo Gulitz 8,57 2:54,43 5,06 2,13 557
    13 Yvette Visser 10,10 3:17,57 6,52 1,80 230
    14 Ilse Schipper 10,07 4:17,42 5,87 1,65 186
    15 Isa Gulitz 10,18 DNS 3,34 DNS 68
    16 Yfke Knibbe DNS DNS DNS DNS 0