Vereniging 'AV Zeewolde' op '2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3'

Prijzen

Quirijn Pastoor
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1711 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:47,5
  • Kogelstoten   5,38
  • Hoogspringen   1,05
Araya Wolfs
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2147 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:33,7
  • Kogelstoten   6,33
  • Verspringen   4,18
Ewoud van Schaik
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1510 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:09,5
  • Vortexwerpen   20,36
  • Verspringen   3,13
Robin Meinten
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1484 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:22,1
  • Vortexwerpen   16,66
  • Verspringen   3,35
Lucas van Lien
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1264 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:30,5
  • Vortexwerpen   19,24
  • Verspringen   2,67
Jasper van Schaik
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1032 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,0
  • Vortexwerpen   10,55
  • Verspringen   2,69
Iris van Eerde
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1564 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:03,7
  • Vortexwerpen   13,79
  • Verspringen   3,49
Loïs den Bakker
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1008 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:36,4
  • Vortexwerpen   10,00
  • Verspringen   2,70
Carina Pastoor
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 1052 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:31,5
  • Vortexwerpen   12,03
  • Verspringen   2,65

Hoogtepunten

Iris van Eerde MPB 40m
  • 7,10
  • Elin Buitenhuis MPA2 60m
  • 9,56
  • Stijn Bruinsma JPB 40m
  • 7,10
  • Rosalie Kriek MPB 40m
  • 7,14
  • Araya Wolfs JPA2 Ver
  • 4,18
  • Araya Wolfs JPA2 60m
  • 9,21
  • Robin Meinten JPC 40m
  • 7,19
  • Ciske Ramaker MPA2 60m
  • 9,68
  • Iris van Eerde MPB Ver
  • 3,49
  • Araya Wolfs JPA2 1000m
  • 3:33,61
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Quirijn Pastoor 9,94 3:47,41 5,38 1,05 1711
    17 Jochem van den Berg 10,97 5:06,41 4,59 0,90 1089


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 38,21 519
    2 JPA1 team 1 Tempo AV - JPA1 4 40,17 444
    3 AVT JPA1 AV Triathlon - JPA1 5 40,60 428
    4 AV Zeewolde A1 combi AV Zeewolde - JPA1 4 42,17 374
    5 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,83 352


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Araya Wolfs 9,21 3:33,61 6,33 4,18 2147
    4 Aaron Bos 9,82 3:43,45 6,10 3,83 1902
    11 Ezra van den Boogert 10,03 3:51,11 5,79 3,51 1745
    14 Jonathan van Lien 10,46 4:04,77 5,81 3,54 1622
    18 Finn van der Es 10,11 4:17,89 5,67 3,16 1531
    20 Sven Poelman 10,11 4:21,87 5,84 3,13 1519
    23 Rasmus van Werkhoven 10,51 4:18,68 4,15 2,97 1327
    28 Mathijs de Winter 11,31 4:42,46 5,11 2,66 1140
    29 Julian Kriek 11,75 4:54,20 4,36 3,02 1069


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
    2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
    3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
    4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
    5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
    7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Ewoud van Schaik 7,38 4:09,50 20,36 3,13 1510
    6 Jarik Smit 7,82 4:01,95 20,75 3,04 1449
    8 Bjorn Klein 7,78 4:00,08 13,50 3,09 1363
    13 Quin van de Klok 7,54 4:27,07 17,13 2,90 1311
    15 Nathan Rinkel 7,75 4:01,76 13,34 2,71 1281
    16 Stijn Bruinsma 7,10 DNS 22,11 3,39 1271
    22 Finn Hart 7,33 4:50,61 17,35 2,59 1211
    26 Daan Jansen 8,35 4:22,42 13,53 2,59 1070
    28 Justin van Dam 7,89 4:51,54 11,34 2,50 984
    29 Willem Roelofs 7,60 5:22,68 10,02 2,68 955
    32 Jaron Hamoen 7,27 DNS 21,83 DNS 837


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
    2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
    3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
    4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
    5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Robin Meinten 7,19 2:22,01 16,66 3,35 1484
    3 Lucas van Lien 7,49 2:30,42 19,24 2,67 1264
    10 GIjs Langendijk 8,08 2:33,93 15,11 2,51 1039
    11 Julian Krist 7,83 2:42,30 11,23 2,82 1022
    13 Dyon Slingerland 7,87 2:28,15 10,48 2,38 1007
    16 Oscar Jongema 8,51 2:45,19 16,46 2,35 890
    17 Matthias Maasse 8,35 2:36,52 12,53 2,25 882
    22 Silas van Wierst 8,65 2:48,52 11,93 2,34 771


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
    2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
    4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
    5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
    6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
    7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Jasper van Schaik 7,78 2:35,97 10,55 2,69 1032


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    24 Esther van Waarde 10,57 DNS 4,10 0,90 941
    26 Damaris van Berkel 11,84 6:00,17 3,80 1,00 865


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,42 511
    2 Fit - MPA1 Fit - MPA1 5 39,42 472
    3 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,12 410
    4 AVT MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 42,19 373
    5 Zuidwal MPA1_Team2 AV Zuidwal - MPA1 4 44,70 294


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    6 Elin Buitenhuis 9,56 4:02,27 5,45 3,31 1704
    12 Ciske Ramaker 9,68 4:31,43 4,33 3,33 1488
    38 Carlijn Teeuwen 12,61 4:58,21 4,30 2,21 802


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Iris van Eerde 7,10 4:03,70 13,79 3,49 1564
    12 Rosalie Kriek 7,14 4:36,14 11,55 3,03 1291
    34 Dominique Poelhekke 8,27 4:57,38 8,24 2,07 754


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Loïs den Bakker 7,85 2:36,36 10,00 2,70 1008
    7 Alicia Colet 8,60 2:31,73 8,10 2,70 880
    17 Kim Riezebos 8,85 2:47,91 9,47 2,27 686


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Carina Pastoor 7,96 2:31,48 12,03 2,65 1052
    8 Luna Meinten 8,67 2:52,44 6,25 2,13 585
    16 Lois Siepel DNS DNS DNS DNS 0