Vereniging 'Tempo AV' op '2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3'

Prijzen

Luca Dooper
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2128 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:27,9
  • Kogelstoten   6,65
  • Verspringen   3,89
Jiske Terpstra
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1915 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:37,3
  • Kogelstoten   5,92
  • Verspringen   3,58
Rosalie Schouten
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1895 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:33,5
  • Kogelstoten   5,25
  • Verspringen   3,53
Yorinde Speear
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1739 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:51,7
  • Vortexwerpen   18,72
  • Verspringen   3,31
Liv Kriek
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1233 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:15,0
  • Vortexwerpen   14,10
  • Verspringen   2,50

Hoogtepunten

Jiske Terpstra MPA2 1000m
  • 3:37,29
  • Jay Kriek JPA2 60m
  • 9,76
  • Sem de Gooijer JPA2 60m
  • 9,41
  • Luca Dooper JPA2 60m
  • 9,30
  • Yorinde Speear MPB 40m
  • 6,77
  • Rosalie Schouten MPA2 60m
  • 9,52
  • Rosalie Schouten MPA2 1000m
  • 3:33,49
  • Luca Dooper JPA2 1000m
  • 3:27,87
  • Jay Kriek JPA2 1000m
  • 3:41,69
  • Jiske Terpstra MPA2 60m
  • 9,58
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    14 Tijn Hagens 10,67 5:04,53 4,94 0,85 1121
    16 Jonas Barten 10,46 DNS 5,12 1,00 1101
    19 Tygo van Benten 11,84 4:51,22 3,48 0,95 986
    23 Jesse Bosch DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 38,21 519
    2 JPA1 team 1 Tempo AV - JPA1 4 40,17 444
    3 AVT JPA1 AV Triathlon - JPA1 5 40,60 428
    4 AV Zeewolde A1 combi AV Zeewolde - JPA1 4 42,17 374
    5 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,83 352


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Luca Dooper 9,30 3:27,87 6,65 3,89 2128
    5 Jay Kriek 9,76 3:41,69 6,28 3,57 1881
    9 Sem de Gooijer 9,41 3:59,80 5,36 3,73 1819
    22 Tijn Bruinsma 10,67 4:03,88 4,60 2,65 1339
    25 Iggy Kuijl 11,04 4:20,87 3,36 3,14 1220


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
    2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
    3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
    4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
    5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
    7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    7 Jitte Ydema 7,43 3:51,44 14,61 2,74 1421
    24 Tycho de Vries 7,54 4:34,62 13,26 2,79 1198
    31 Rafaël Baetings 8,56 4:49,79 11,84 2,36 864


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
    2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
    3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
    4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
    5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    7 Tijn van de Hoef 7,60 2:24,48 10,79 2,76 1166
    8 Daan Veldman 8,24 2:24,11 16,58 2,77 1159
    20 Justin Maas 8,34 2:52,54 9,38 2,74 827
    21 Jelmer Gouma 7,86 2:55,03 10,27 2,23 809
    25 Bram van de Staaij 8,26 3:07,92 6,30 2,58 661


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
    2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
    4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
    5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
    6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
    7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    8 Anne Brouwer 10,38 4:10,06 5,22 1,00 1488
    20 Juliet van den Berg 11,25 4:37,62 4,21 0,85 1082


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Jiske Terpstra 9,58 3:37,29 5,92 3,58 1915
    3 Rosalie Schouten 9,52 3:33,49 5,25 3,53 1895
    8 Zita Maxime Kloos 10,06 3:55,35 4,46 3,21 1570
    10 Anne Dijkhuizen 10,40 4:00,62 4,97 3,02 1492
    13 Helene di ...cchianico 10,45 4:08,23 5,09 2,98 1450
    19 Kaya Donk 10,32 4:37,45 4,62 3,14 1350
    23 Nienke van de Hoef 10,01 4:51,19 3,95 3,16 1304
    26 Valerie Eversen 10,40 4:50,43 4,91 2,92 1270
    28 Myrthe Lemans 10,88 4:16,00 3,46 3,05 1252
    29 Isa Aaij 10,82 4:22,80 4,03 2,72 1211
    30 Doris Berntsen 10,76 4:46,85 4,30 2,75 1155
    31 Yfke Hagens 11,11 4:42,61 3,60 2,75 1071
    32 Rebecca Tromp 11,23 5:06,79 3,71 2,60 959
    33 Pien van der Molen 10,89 DNS 4,48 2,91 957
    41 Mette Albers DNS DNS DNS DNS 0
    41 Isabel Paimans DNS DNS DNS DNS 0
    41 Mare van Woerden DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,06 526
    2 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 6 38,79 496
    3 Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 4 39,80 458
    4 Fit - MPA2 Fit - MPA2 5 40,19 443
    5 MPA2 Team 3 Tempo AV - MPA2 5 40,23 442
    6 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 6 40,50 432
    7 AVT MPA2 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 45,64 267


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Yorinde Speear 6,77 3:51,65 18,72 3,31 1739
    17 Cecilia Tromp 7,67 5:05,12 15,68 2,77 1110
    27 Britte Jellema 8,02 4:34,71 7,88 2,55 959
    28 Sterre Penders 7,81 5:22,73 8,34 2,88 922
    33 Annika Kolsters 7,90 5:04,44 7,10 2,66 886
    38 Sophie Roos DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
    2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
    3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
    4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
    5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
    6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
    7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
    8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Liv Kriek 7,70 2:14,97 14,10 2,50 1233
    8 Isa Lakeman 8,19 2:44,33 9,96 2,50 861
    10 Fiore Zwart 8,25 2:44,64 8,10 2,51 813


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 31,99 330
    2 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 33,19 283
    3 AVT pupC - combi AV Triathlon - MPC 4 34,84 225