Vereniging 'Fit' op '2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3'

Prijzen

Evie de Roos
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2031 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:33,0
  • Kogelstoten   5,68
  • Hoogspringen   1,25
Anneloes van Erkelens
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1853 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:49,0
  • Kogelstoten   5,26
  • Hoogspringen   1,20
Renske van der Maas
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1844 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:50,0
  • Vortexwerpen   18,56
  • Verspringen   3,73

Hoogtepunten

Wytze de Jong JPA2 Kogel
  • 7,37
  • Edward Dijkstra JPA2 60m
  • 9,15
  • Kian Schouten JPA2 60m
  • 9,64
  • Hidde de Jong JPB 40m
  • 7,25
  • Anneloes van Erkelens MPA1 60m
  • 9,64
  • Wytze de Jong JPA2 60m
  • 10,08
  • Evie de Roos MPA1 Hoog
  • 1,25
  • Evie de Roos MPA1 60m
  • 9,51
  • Renske van der Maas MPB 40m
  • 6,71
  • Evie de Roos MPA1 1000m
  • 3:32,92
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    10 Lukas van der Linde 10,39 4:30,98 4,64 0,90 1288


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    6 Edward Dijkstra 9,15 4:14,19 6,60 3,54 1839
    7 Wytze de Jong 10,08 3:58,50 7,37 3,69 1831
    10 Kian Schouten 9,64 4:03,43 6,63 3,58 1812
    27 Quint Keers 11,58 4:50,17 5,48 2,84 1142


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
    2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
    3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
    4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
    5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
    7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    4 Hidde de Jong 7,25 4:14,21 14,40 3,36 1470
    5 Marijn Bloemendal 7,77 3:58,53 20,64 3,02 1468
    9 Luc Breton 7,81 4:03,80 13,70 3,14 1354
    23 Gijs Schoemaker 7,91 4:40,70 16,26 2,99 1199
    33 Amir Eddarraz 8,19 5:09,16 8,92 1,93 717


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
    2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
    3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
    4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
    5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    23 Janne Meijering 8,80 2:36,64 10,94 2,02 741
    24 Daniël van Schaijik 8,45 2:42,19 7,03 2,07 684
    27 Jules Sprenger 8,86 2:55,19 9,51 2,15 621


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
    2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
    4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
    5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
    6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
    7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Evie de Roos 9,51 3:32,92 5,68 1,25 2031
    2 Anneloes v... Erkelens 9,64 3:48,98 5,26 1,20 1853
    4 Iris Breslau 10,11 3:50,98 5,03 1,10 1680
    7 Tirza Streppel 10,76 3:53,21 5,49 1,05 1570
    12 Hannah Vos 10,40 4:37,88 3,98 1,10 1361


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,42 511
    2 Fit - MPA1 Fit - MPA1 5 39,42 472
    3 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,12 410
    4 AVT MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 42,19 373
    5 Zuidwal MPA1_Team2 AV Zuidwal - MPA1 4 44,70 294


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    5 Merlijne van Doorn 10,19 3:45,02 5,17 3,49 1710
    11 Bente Wiggers 10,28 4:29,99 5,05 3,51 1488
    14 Noor Tewes 10,87 4:03,04 5,02 3,13 1442
    15 Nikkie Stegeman 10,36 4:25,15 5,23 3,17 1439
    17 Marlieke Schijns 10,35 4:34,53 4,95 3,07 1366
    22 Noortje ter Rahé 10,81 3:54,13 2,70 3,17 1320
    24 Anne Maryse Fluit 10,28 4:23,85 3,49 3,00 1294
    35 Lieke Reyn 10,72 DNS 3,57 2,79 887


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,06 526
    2 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 6 38,79 496
    3 Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 4 39,80 458
    4 Fit - MPA2 Fit - MPA2 5 40,19 443
    5 MPA2 Team 3 Tempo AV - MPA2 5 40,23 442
    6 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 6 40,50 432
    7 AVT MPA2 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 45,64 267


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Renske van der Maas 6,71 3:49,94 18,56 3,73 1844
    4 Yara Keers 7,28 4:09,09 18,95 3,03 1491
    11 Ronja van ...tenbrugge 7,35 4:05,67 10,11 2,80 1299
    14 Juliët Rosengarten 7,30 4:34,66 9,90 2,90 1205
    16 Jillian Mertayasa 7,49 4:58,48 19,92 2,37 1147
    19 Vere Ingram 7,99 4:21,07 10,79 2,63 1093
    22 Philippa Faase 8,19 4:28,48 9,56 2,72 1024
    25 Loïs Welter 7,83 5:10,40 13,45 2,55 984
    36 Jedidja Fabriek 8,99 5:22,27 9,83 2,55 706


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
    2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
    3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
    4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
    5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
    6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
    7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
    8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    12 Janne van Beusichem 8,35 2:43,14 6,04 2,51 757
    15 Iris Küpers 8,01 3:27,34 8,95 2,50 705
    21 Liselotte Fluit 9,74 3:00,56 5,83 2,01 371


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 31,99 330
    2 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 33,19 283
    3 AVT pupC - combi AV Triathlon - MPC 4 34,84 225


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    12 Frederique Dix 9,52 3:20,20 7,02 1,98 344