Vereniging 'AV NOP' op 'DSM Baancircuit IJsseldelta'

Prijzen

Enrico Loof
  • Jongens Junior B - Discus - 34,55
Enrico Loof
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,74
Jasper Voesten
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,10
Roel van Maanen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,40
Jeroen Vels
  • Masters mannen - 800m - 2:14,35
Jos Ruijter
  • Masters mannen - 800m - 2:32,28
Doede Terluin
  • Masters mannen - 1500m - 5:15,08
Jan Sinke
  • Masters mannen - 3000m - 10:07,78
Peter Gnodde
  • Masters mannen - 3000m - 10:17,36
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 100m - 11,32
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 300m - 35,19
Dennis Veltman
  • Senioren mannen - Discus - 28,36
Dennis Veltman
  • Senioren mannen - Kogel - 10,52
Agnes Olgers-Heiner
  • Masters vrouwen - 800m - 2:48,98
Sophie van den Berg
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,50
Dinie ten Napel
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:25,69

Hoogtepunten

Jan Sinke Mmas 3000m
  • 10:07,78
  • Agnes Olgers-Heiner Vmas 800m
  • 2:48,98
  • Jeroen Vels Mmas 800m
  • 2:14,35
  • Dinie ten Napel Vsen 800m
  • 2:25,69
  • Sophie van den Berg MJB Hoog
  • 1,50
  • Leon ten Klooster Msen 100m
  • 11,32
  • Leon ten Klooster Msen 300m
  • 35,19
  • Nienke Voesten MJB Ver
  • 3,71
  • Peter Gnodde Mmas 3000m
  • 10:17,36
  • Esmee van de Guchte MJB Ver
  • 4,42
  •  

    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Enrico Loof 34,55 31,87 33,92 33,36 X 32,66 34,55 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Enrico Loof X 10,36 X X 10,74 10,01 10,74 ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jasper Voesten 3,10 ---
    3 Roel van Maanen 2,40 2,60


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Vels 2:14,35 2:11,00
    3 Jos Ruijter 2:32,28 2:35,00


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Doede Terluin 5:15,08 5:20,00


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jan Sinke 10:07,78 9:55,00
    2 Peter Gnodde 10:17,36 10:00,00
    4 Willem de Vries 12:18,08 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leon ten Klooster 11,32 -1.1 m/s11,11


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    2 Leon ten Klooster 35,19 36,00


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Laurens Olgers 2:21,87 2:15,00


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Wouter de Vries 5:27,61 ---
    Peter Tims DNS 13:35,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Peter Tims DNF ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Dennis Veltman X 27,47 26,25 27,58 28,36 X 28,36 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Dennis Veltman 9,57 10,16 10,34 10,52 10,09 10,11 10,52 ---


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Agnes Olgers-Heiner 2:48,98 2:42,00


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sophie van den Berg 1,50 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Esmee van de Guchte 4,42 -1.0 m/s---
    8 Nienke Voesten 3,71 -0.2 m/s---


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dinie ten Napel 2:25,69 2:24,00