Vereniging 'AV PEC 1910' op 'DSM Baancircuit IJsseldelta'

Prijzen

Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m - 11,80
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,80
Simon Groot Wesseldijk
  • Jongens Junior B - 100m - 12,41
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 300m - 37,34
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 300m - 38,58
Simon Groot Wesseldijk
  • Jongens Junior B - Ver - 5,13
Jan Plat
  • Masters mannen - 100m - 12,84
Jan Plat
  • Masters mannen - 300m - 40,41
Jan-Willem Davidse
  • Masters mannen - 3000m - 10:44,04
Frank Koopmans
  • Masters mannen - Kogel - 11,48
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 100m - 11,35
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 100m - 11,64
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 300m - 34,99
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 300m - 35,65
Lars van Surksum
  • Senioren mannen - 800m - 2:10,15
Nina Jager
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,94
Rianne Schonewille
  • Meisjes Junior B - Discus - 22,94
Marlijn Bijker
  • Senioren vrouwen - Discus - 28,95
Marlijn Bijker
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,95

Hoogtepunten

Marlijn Bijker Vsen Discus
  • 28,95
  • Marlijn Bijker Vsen Kogel
  • 8,95
  • Nina Jager MJB 100m
  • 13,94
  • Gijs van Beilen JJB 300m
  • 37,34
  • Jordy Visscher Msen 300m
  • 34,99
  • Pierre ten Holder JJB 100m
  • 11,80
  • Rianne Schonewille MJB Discus
  • 22,94
  • Rianne Schonewille MJB Kogel
  • 8,42
  • Jordy Visscher Msen 100m
  • 11,35
  • Niek ter Horst Msen 100m
  • 11,64
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pierre ten Holder 11,80 -1.1 m/s11,21
    1 Gijs van Beilen 11,80 -1.1 m/s11,50
    3 Simon Gro...esseldijk 12,41 -1.1 m/s11,95


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gijs van Beilen 37,34 38,00
    2 Pierre ten Holder 38,58 36,00


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Thomas Reining DNS 2:30,00


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Simon Gro...esseldijk X X X 5,13 X X 5,13 +0.1 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jan Plat 12,84 -1.1 m/s12,50


    Masters mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jan Plat 40,41 38,60


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jan-Willem Davidse 10:44,04 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Frank Koopmans X 11,17 11,40 11,13 X 11,48 11,48 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Frank Koopmans - - - - - - DNS ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jordy Visscher 11,35 -1.1 m/s11,13
    3 Niek ter Horst 11,64 -1.1 m/s11,42
    6 Ronnie Sentamu 12,18 -1.1 m/s11,76


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jordy Visscher 34,99 35,83
    3 Niek ter Horst 35,65 35,81
    4 Ronnie Sentamu 39,10 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Lars van Surksum 2:10,15 2:07,00
    5 Said Abdi Daray 2:13,54 2:18,97


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Nina Jager 13,94 -2.4 m/s13,53


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Rianne Schonewille 20,20 16,84 22,94 19,61 19,22 22,42 22,94 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Rianne Schonewille 8,17 8,42 8,05 7,94 7,43 8,42 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Marlijn Bijker X 27,18 28,89 28,06 28,95 26,28 28,95 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    2 Marlijn Bijker 8,35 8,01 8,95 8,45 8,62 8,95 ---