Vereniging 'AV Impala' op '3e ronde Athletics Champs pupillencompetitie regio 23'

Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Bjorn Rinsma JPA2 - Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Brecht van der Vliet MPA1 - Team 10 1300,00 10,4 5,90 14,50 1,15 3,75 360 0
Fiona de Vries MPA2 - Team 06 1200,00 11,5 4,10 12,50 1,20 3,85 316 0
Gabriel Fridsma JPA1 - Team 06 1250,00 12,3 5,30 14,50 1,15 3,75 290 0
Gerbrand Bontekoe JPA2 - Team 10 1575,00 9,9 8,60 33,00 1,30 4,15 483 0
Hannah Talstra MPA1 - Team 10 1400,00 11,4 4,30 12,00 1,10 3,50 315 0
Jos Jongsma JPA2 - Team 06 1300,00 10,4 7,30 17,50 1,15 3,75 351 0
Karin Vlasblom MPA1 - Team 10 DNS 11,5 5,00 13,50 1,15 3,00 257 0
Marijn Piek JPA1 - Team 06 1425,00 10,7 4,90 22,50 1,20 3,65 348 0
Mark Terpstra JPA2 - Team 06 1275,00 11,0 6,20 15,50 1,10 3,25 299 0
Mark Scholten JPA1 - Team 10 1250,00 9,9 5,90 14,00 1,10 4,05 334 0
Mette van Werven MPA2 - Team 10 1225,00 11,4 6,40 16,00 1,05 3,65 331 0
Noa Tilkema MPA1 - Team 06 1400,00 12,7 4,20 12,50 1,00 3,65 291 0
Pjotr ter Doest JPA1 - Team 10 DNS 11,3 DNS 23,00 1,25 3,65 251 0
Rutger Hoekstra JPA2 - Team 10 1575,00 9,6 7,10 21,50 1,25 4,05 425 0
Wouter de Lange JPA1 - Team 06 1175,00 11,8 5,40 20,00 1,05 3,75 293 0
Yentl Postma MPA2 - Team 06 1175,00 14,5 3,50 10,50 1,05 2,60 203 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 05 (esta) AV Heerenveen - JPA1 0 2:39,2 67
1 Team 10 (esta) AV Impala - MPA1 0 2:39,5 74
3 Team 09 (esta) AV Lionitas - JPA1 0 2:42,1 64
5 Team 01 (esta) AV Start `78 - JPA1 0 2:46,0 61
6 Team 07 (esta) AV Horror Sneek - JPA1 0 2:46,1 60
7 Team 11 (esta) AV Horror Sneek - JPA1 0 2:48,1 59
8 Team 02 (esta) AV Spartacus - JPA1 0 2:48,3 58
3 Team 06 (esta) AV Impala - MPA2 0 2:48,5 64
9 Team 03 (esta) AV Heerenveen - JPA1 0 2:49,8 57


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aaron Smedinga JPB - Team 18 7,9 850,00 8,4 14,50 19,50 0,90 318 0
Alyssa Bulthuis MPC - Team 22 7,2 825,00 7,5 12,00 14,00 0,90 368 0
Amarins Loonstra MPB - Team 18 8,6 725,00 10,0 10,50 9,00 0,65 186 0
Andes van Os JPMini - Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fleur de Vries MPB - Team 18 7,2 875,00 7,9 12,50 14,50 0,80 324 0
Julia Rinsma MPB - Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Liam Kramer JPB - Team 18 6,6 900,00 7,9 16,50 19,50 0,80 364 0
Lianne van der Kooy MPB - Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Linda de Vries MPMini - Team 22 7,6 725,00 9,4 7,00 10,00 0,60 220 0
Martijn Offringa JPB - Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Micha Smidt JPB - Team 18 7,5 800,00 7,8 14,50 13,50 0,85 306 0
Remco Bontekoe JPB - Team 18 7,1 850,00 7,1 15,00 21,50 0,90 374 0
Rick Jongsma JPB - Team 18 7,6 DNS DNS 15,50 16,00 0,90 217 0
Rienk Loonstra JPMini - Team 22 8,9 775,00 10,5 8,50 10,00 0,65 180 0
Ruben Piek JPC - Team 22 7,9 800,00 8,2 9,00 14,50 0,80 286 0
Simon Bouma JPC - Team 22 7,4 825,00 8,4 13,50 20,00 0,85 350 0
Thomas Ruiter JPC - Team 22 8,0 800,00 8,7 14,00 10,50 0,85 290 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (esta) AV Horror Sneek - JPB 0 2:50,8 56
2 Team 18 (esta) AV Impala - MPB 0 2:59,6 50
3 Team 21 (esta) AV Lionitas - MPB 0 3:05,5 45
3 Team 23 (esta) AV Heerenveen - MPB 0 3:06,0 45
7 Team 19 (esta) AV Heerenveen - JPB 0 3:07,0 42
7 Team 17 (esta) AV Lionitas - JPB 0 3:07,3 42
5 Team 24 (esta) AV Horror Sneek - JPMini 0 3:09,5 44
9 Team 15 (esta) AV Start `78 - JPB 0 3:12,7 37
6 Team 22 (esta) AV Impala - MPMini 0 3:13,0 43
9 Team 14 (esta) AV Spartacus - JPB 0 3:13,3 37