Vereniging 'Climax' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 11,5 1150,00 13,1 13,50 12,50 2,75 229 172
Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 13,1 1175,00 15,6 9,50 10,50 2,30 137 35
Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 11,1 1300,00 11,6 15,00 18,50 2,85 270 40
Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 11,2 1050,00 12,8 13,00 18,00 2,50 209 188
Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 10,0 1472,00 11,1 13,50 22,00 3,80 406 406
Giel van As Climax Team 10 JPA1 10,6 1325,00 11,3 15,00 15,50 2,95 278 247
Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 9,5 1425,00 11,5 15,50 19,50 2,60 366 328
Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 10,6 1350,00 11,2 14,50 28,50 3,10 329 282
Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 10,1 1025,00 10,8 14,50 22,00 3,45 306 306
Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 11,2 1225,00 12,4 10,00 11,50 2,55 226 0
Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 11,3 1100,00 12,7 15,00 18,00 2,60 223 50
Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 10,0 1400,00 11,4 21,00 24,00 3,60 376 376
Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 11,3 1300,00 13,5 14,00 23,00 2,70 286 286
Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 11,0 1200,00 13,0 10,50 13,00 2,60 228 193
Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 10,9 1325,00 11,1 13,00 22,50 3,00 291 209
Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 10,6 1200,00 12,8 13,50 22,00 2,70 255 255
Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 9,7 1575,00 11,6 17,00 28,50 3,35 390 390
Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 9,8 1325,00 11,3 18,50 23,50 3,45 354 354
Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 11,5 1250,00 13,7 15,50 17,00 2,45 218 127
Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 10,1 1300,00 12,5 12,00 15,00 2,95 256 101
Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 10,6 1100,00 13,2 14,50 19,00 2,50 229 90
Wim van As Climax Team 02 JPA2 10,4 400,00 11,0 16,50 26,00 3,25 295 295


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 400,00 3,10 8,50 0,75 1,95 201 78
Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 700,00 3,40 12,00 0,75 2,75 281 245
Finn Dekker Climax Team 22 JPC 800,00 5,30 12,50 0,75 2,45 248 248
Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 725,00 3,30 12,00 0,75 2,20 289 289
Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 975,00 5,80 17,00 0,95 2,85 360 360
Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 750,00 4,40 11,50 0,90 2,90 237 0
Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 775,00 5,00 19,00 0,70 2,50 310 163
Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 900,00 5,20 15,50 0,95 3,15 311 311
Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 650,00 3,40 9,00 0,55 1,80 193 83
Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 900,00 4,00 9,00 0,75 2,50 189 50
Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 925,00 2,90 8,00 0,90 2,85 248 198
Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 900,00 4,20 13,00 0,80 2,70 357 357
Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 850,00 4,10 9,00 0,65 2,35 304 304
Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC DNS 3,40 11,50 0,70 2,20 179 86
Tessa Visch Climax Team 14 MPC 800,00 4,30 13,50 0,80 2,80 299 299


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146