Vereniging 'Climax' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Arine Voskamp MPA2 Team 06 11,5 1150,00 13,1 13,50 12,50 2,75 229 172
Benthe van Oort MPA2 Team 06 13,1 1175,00 15,6 9,50 10,50 2,30 137 35
Daniel Luchies JPA1 Team 10 11,1 1300,00 11,6 15,00 18,50 2,85 270 40
Dim Bouter JPA2 Team 06 11,2 1050,00 12,8 13,00 18,00 2,50 209 188
Eline Gerritsen MPA1 Team 10 10,0 1472,00 11,1 13,50 22,00 3,80 406 406
Giel van As JPA1 Team 10 10,6 1325,00 11,3 15,00 15,50 2,95 278 247
Lisa Navarro MPA1 Team 10 9,5 1425,00 11,5 15,50 19,50 2,60 366 328
Lucas Middelhoven JPA2 Team 02 10,6 1350,00 11,2 14,50 28,50 3,10 329 282
Mark van Voorst JPA2 Team 02 10,1 1025,00 10,8 14,50 22,00 3,45 306 306
Marlinde Haagsma MPA1 Team 10 11,2 1225,00 12,4 10,00 11,50 2,55 226 0
Matthias Eysbroek JPA1 Team 10 11,3 1100,00 12,7 15,00 18,00 2,60 223 50
Niels van Rheenen JPA2 Team 02 10,0 1400,00 11,4 21,00 24,00 3,60 376 376
Nienke de Jong MPA2 Team 06 11,3 1300,00 13,5 14,00 23,00 2,70 286 286
Quinty Essers MPA2 Team 06 11,0 1200,00 13,0 10,50 13,00 2,60 228 193
Quirijn Jager JPA2 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Reinier Dijksma JPA1 Team 10 10,9 1325,00 11,1 13,00 22,50 3,00 291 209
Ruben Vonk JPA2 Team 06 10,6 1200,00 12,8 13,50 22,00 2,70 255 255
Ruben Schussler JPA2 Team 02 9,7 1575,00 11,6 17,00 28,50 3,35 390 390
Sofie Verhoeven MPA1 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn Vroegh JPA1 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn van der Spoel JPA1 Team 10 9,8 1325,00 11,3 18,50 23,50 3,45 354 354
Tim Roodbeen JPA2 Team 06 11,5 1250,00 13,7 15,50 17,00 2,45 218 127
Tim van Mechelen JPA2 Team 02 10,1 1300,00 12,5 12,00 15,00 2,95 256 101
Tim Lamers JPA1 Team 10 10,6 1100,00 13,2 14,50 19,00 2,50 229 90
Wim van As JPA2 Team 02 10,4 400,00 11,0 16,50 26,00 3,25 295 295


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Celisa Feenstra MPMini Team 22 400,00 3,10 8,50 0,75 1,95 201 78
Damian Jonkers JPMini Team 14 700,00 3,40 12,00 0,75 2,75 281 245
Finn Dekker JPC Team 22 800,00 5,30 12,50 0,75 2,45 248 248
Froukje van Rheenen MPB Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Hailey Olthof MPMini Team 22 725,00 3,30 12,00 0,75 2,20 289 289
Jarno Gerritsen JPC Team 22 975,00 5,80 17,00 0,95 2,85 360 360
Jenthe Prummel MPB Team 14 750,00 4,40 11,50 0,90 2,90 237 0
Larissa Middelhoven MPC Team 14 775,00 5,00 19,00 0,70 2,50 310 163
Lorena Jonkers MPB Team 14 900,00 5,20 15,50 0,95 3,15 311 311
Sayari Kinuthia MPMini Team 22 650,00 3,40 9,00 0,55 1,80 193 83
Sebastiaan Haagsma JPB Team 14 900,00 4,00 9,00 0,75 2,50 189 50
Silvijn Laarhoven JPC Team 14 925,00 2,90 8,00 0,90 2,85 248 198
Sjoerd van Rheenen JPMini Team 14 900,00 4,20 13,00 0,80 2,70 357 357
Sophie Ansink MPMini Team 22 850,00 4,10 9,00 0,65 2,35 304 304
Suzanne Hasselaar MPC Team 22 DNS 3,40 11,50 0,70 2,20 179 86
Tessa Visch MPC Team 14 800,00 4,30 13,50 0,80 2,80 299 299


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146