Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld JPA2 Team 04 11,0 DNS 11,9 17,00 17,00 3,00 233 59
Chloé Smit MPA1 Team 11 10,7 1300,00 11,8 13,50 19,00 2,55 300 300
Dajo van Kuik JPA1 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Elvira Claassens MPA1 Team 11 10,5 1300,00 14,7 12,50 11,50 2,15 221 151
Florien Hofstad MPA2 Team 04 10,7 DNS 11,7 16,00 27,00 2,70 302 209
Hanne Mourits MPA1 Team 11 10,4 1325,00 12,0 11,00 12,00 2,40 263 171
Hessel Quak JPA1 Team 11 10,8 1225,00 13,3 10,00 10,00 2,55 187 68
Irene Ambachtsheer MPA1 Team 07 10,7 1300,00 13,2 10,50 16,00 2,95 266 266
Jip Hollanders JPA2 Team 04 10,0 1425,00 11,6 15,50 28,00 3,20 352 352
Loesje van Hal MPA1 Team 07 11,0 1050,00 12,8 13,00 19,00 2,90 263 239
Lotte Claassens MPA2 Team 04 10,4 1275,00 12,7 12,00 12,00 2,55 257 105
Marleen Blaauw MPA1 Team 11 11,7 1075,00 13,9 11,50 13,50 2,35 190 68
Niels Messchendorp JPA1 Team 07 12,4 1075,00 13,5 13,50 19,00 2,65 194 87
Noortje Post MPA1 Team 07 11,7 1050,00 13,9 9,50 9,50 2,65 172 129
Nynke van ...r Heijden MPA2 Team 04 10,1 1250,00 10,8 11,50 19,00 3,05 332 292
Rens Hooiveld JPA2 Team 04 10,2 1375,00 11,8 12,50 35,00 3,60 361 211
Sanne de Jong MPA2 Team 04 9,7 1175,00 9,6 15,00 17,50 3,20 375 297
Saro Doctor JPA1 Team 11 9,2 DNS 11,2 22,00 29,50 3,60 368 368
Silke Cornelissen MPA2 Team 04 11,2 1200,00 12,6 14,00 16,50 2,85 268 53
Sjoerd van Schie JPA1 Team 11 11,4 1250,00 13,5 12,00 18,00 2,75 217 114
Thomas Arp JPA2 Team 04 10,2 1375,00 11,1 13,00 27,00 3,50 342 301
Timo van Eck JPA1 Team 07 11,2 1225,00 13,2 15,00 19,00 2,90 242 242
Tristan Scheer JPA1 Team 11 9,6 1275,00 11,1 17,50 15,50 2,85 308 308


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPC Team 24 825,00 3,80 8,50 0,80 2,50 217 101
Anna Matthijs MPC Team 24 900,00 3,90 11,00 0,65 2,45 260 216
Bettie Post MPMini Team 24 750,00 2,30 7,50 0,65 1,90 203 51
Detmar Immerzeel JPB Team 15 1025,00 6,40 30,00 0,90 2,90 368 368
Elise van Genuchten MPB Team 15 975,00 4,70 11,50 0,95 2,80 284 247
Gerwin Immerzeel JPMini Team 24 DNS 2,00 7,00 DNS 1,70 67 0
Guus Mietus JPB Team 15 950,00 4,80 23,50 0,85 2,95 299 299
Hadia Bah MPC Team 24 775,00 3,50 11,00 0,80 2,60 256 167
Hilde van Genuchten MPMini Team 24 800,00 2,30 5,00 0,65 1,75 190 120
Liena Heck MPB Team 15 925,00 4,20 10,50 0,75 2,25 216 107
Lotte Lemstra MPC Team 24 700,00 2,70 8,00 0,75 2,25 187 60
Luca Thimister JPC Team 15 975,00 5,60 29,50 0,70 2,55 370 326
Marlijn Moene MPC Team 24 775,00 5,40 15,50 0,70 2,35 291 195
Maxime Smit JPMini Team 24 675,00 3,00 11,50 0,60 1,90 196 54
Noah Heck JPC Team 15 875,00 4,10 16,00 0,70 2,10 239 110
Pepijn Verweij JPC Team 24 825,00 2,90 12,00 0,65 1,90 177 0
Saar Huijbers MPB Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sven Kolnaar JPC Team 15 825,00 3,60 10,50 0,70 2,15 195 44
Thomas Koekkoek JPC Team 24 850,00 4,20 14,00 0,75 2,65 253 201
Tim Limpens JPB Team 15 875,00 4,60 19,50 0,75 2,45 237 103
Tys Gilissen JPMini Team 24 1025,00 3,10 16,50 0,75 2,45 371 330
Veerle de Jager MPB Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146