Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,0 DNS 11,9 17,00 17,00 3,00 233 59
Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 10,7 1300,00 11,8 13,50 19,00 2,55 300 300
Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 10,5 1300,00 14,7 12,50 11,50 2,15 221 151
Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 10,7 DNS 11,7 16,00 27,00 2,70 302 209
Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 10,4 1325,00 12,0 11,00 12,00 2,40 263 171
Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,8 1225,00 13,3 10,00 10,00 2,55 187 68
Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 10,7 1300,00 13,2 10,50 16,00 2,95 266 266
Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 10,0 1425,00 11,6 15,50 28,00 3,20 352 352
Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 11,0 1050,00 12,8 13,00 19,00 2,90 263 239
Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 10,4 1275,00 12,7 12,00 12,00 2,55 257 105
Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 11,7 1075,00 13,9 11,50 13,50 2,35 190 68
Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 12,4 1075,00 13,5 13,50 19,00 2,65 194 87
Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 11,7 1050,00 13,9 9,50 9,50 2,65 172 129
Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 10,1 1250,00 10,8 11,50 19,00 3,05 332 292
Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,8 12,50 35,00 3,60 361 211
Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 9,7 1175,00 9,6 15,00 17,50 3,20 375 297
Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 9,2 DNS 11,2 22,00 29,50 3,60 368 368
Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 11,2 1200,00 12,6 14,00 16,50 2,85 268 53
Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 11,4 1250,00 13,5 12,00 18,00 2,75 217 114
Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,1 13,00 27,00 3,50 342 301
Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 11,2 1225,00 13,2 15,00 19,00 2,90 242 242
Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 9,6 1275,00 11,1 17,50 15,50 2,85 308 308


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 3,80 8,50 0,80 2,50 217 101
Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 900,00 3,90 11,00 0,65 2,45 260 216
Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 750,00 2,30 7,50 0,65 1,90 203 51
Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 1025,00 6,40 30,00 0,90 2,90 368 368
Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 975,00 4,70 11,50 0,95 2,80 284 247
Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini DNS 2,00 7,00 DNS 1,70 67 0
Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 950,00 4,80 23,50 0,85 2,95 299 299
Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 3,50 11,00 0,80 2,60 256 167
Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 800,00 2,30 5,00 0,65 1,75 190 120
Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 925,00 4,20 10,50 0,75 2,25 216 107
Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 700,00 2,70 8,00 0,75 2,25 187 60
Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 975,00 5,60 29,50 0,70 2,55 370 326
Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 5,40 15,50 0,70 2,35 291 195
Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 675,00 3,00 11,50 0,60 1,90 196 54
Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 875,00 4,10 16,00 0,70 2,10 239 110
Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 2,90 12,00 0,65 1,90 177 0
Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 825,00 3,60 10,50 0,70 2,15 195 44
Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 850,00 4,20 14,00 0,75 2,65 253 201
Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 875,00 4,60 19,50 0,75 2,45 237 103
Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 1025,00 3,10 16,50 0,75 2,45 371 330
Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146