Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Barbara va...der Sluys MPA2 - Team 01 10,6 1175,00 11,4 12,00 20,00 2,85 302 302
Bart Gestel JPA2 - Team 05 10,1 DNS 11,6 17,50 19,50 3,40 278 278
Daen Bonthuis JPA2 - Team 01 10,0 1400,00 10,4 17,00 29,00 3,35 382 382
Denzel Brehen JPA1 - Team 09 11,6 1075,00 13,4 13,00 13,50 2,45 180 41
Eke Evers MPA2 - Team 01 12,1 1225,00 12,4 7,50 14,50 2,85 217 87
Gijs Meijer JPA1 - Team 09 10,0 1350,00 11,9 12,50 13,00 3,20 275 213
Joachim Kooij JPA2 - Team 01 10,3 DNS 10,5 9,50 25,50 3,40 275 249
Joey Karselius JPA2 - Team 05 10,9 1175,00 12,3 19,00 24,00 3,05 295 206
Joris Kronig JPA2 - Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jules Schaapman JPA2 - Team 05 9,6 1525,00 10,2 16,50 25,00 3,60 399 399
Kasper Halfwerk JPA2 - Team 05 10,7 1175,00 13,8 16,00 19,50 2,90 246 44
Kees Kok JPA2 - Team 01 10,2 1175,00 11,1 15,00 24,00 2,65 296 231
Koen de Winter JPA2 - Team 01 11,2 1375,00 12,3 9,00 20,00 2,60 238 87
Lara Wiebing MPA1 - Team 09 10,7 1225,00 12,7 11,00 13,00 2,65 247 52
Lione van der Horst MPA2 - Team 05 9,7 1325,00 10,7 16,00 21,00 3,40 397 397
Maren Wessels MPA1 - Team 09 10,7 1225,00 12,5 11,50 17,50 2,65 268 95
Meike Zoethout MPA2 - Team 05 9,7 1325,00 12,2 16,00 14,50 3,10 336 304
Mika Lammersen JPA1 - Team 09 9,9 1250,00 12,4 12,50 21,00 2,95 279 155
Mirko Kunst JPA1 - Team 09 10,5 1300,00 11,9 11,00 21,00 2,80 268 146
Nathan van Noort JPA2 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nils Teunissen JPA1 - Team 09 9,9 1250,00 11,8 11,50 17,00 3,20 277 168
Noa Brandwacht MPA2 - Team 05 10,1 1325,00 12,6 12,50 15,50 2,80 295 170
Olaf Snippe JPA1 - Team 09 11,0 1325,00 12,9 15,00 20,00 3,00 266 185
Pien Korving MPA2 - Team 01 DNS DNS 12,1 14,00 14,00 2,80 186 156
Tim Kastelein JPA1 - Team 09 11,7 1300,00 13,0 13,50 16,50 2,60 220 87
Toon Hulman JPA1 - Team 09 10,6 1150,00 11,7 19,50 34,00 3,10 345 269
Waldo Octávio JPA1 - Team 09 10,1 1400,00 12,2 14,50 13,00 2,40 260 160
Willemijn Tijs MPA2 - Team 01 DNS 1250,00 DNS 14,00 28,50 DNS 183 183


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPB - Team 13 800,00 5,00 13,00 0,75 2,55 228 142
Berend Tijs JPMini - Team 21 775,00 3,20 11,50 0,75 2,45 273 230
Charissa Hagen MPB - Team 13 800,00 3,10 7,50 0,65 1,80 138 39
Daan Kremers JPC - Team 21 550,00 2,90 8,00 0,65 1,70 114 0
David Streuper JPC - Team 19 875,00 4,30 18,00 0,70 2,85 281 237
Eli Tuhuteru JPB - Team 13 850,00 6,50 21,00 0,90 2,95 302 302
Elias Nahuis JPC - Team 21 875,00 4,70 14,50 0,70 2,50 256 212
Elin Draaijer MPC - Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eline Achtereekte MPC - Team 21 800,00 4,40 10,50 0,80 2,55 273 182
Fabio Octávio JPC - Team 23 825,00 4,90 13,00 0,70 2,50 242 152
Fedde Lutgendorff JPMini - Team 21 750,00 2,50 11,50 0,60 2,00 204 54
Fem ter Mate MPMini - Team 23 800,00 2,60 5,50 0,65 1,90 207 120
Femke Zoethout MPB - Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Gwendoline le Net MPMini - Team 23 750,00 2,70 9,00 0,75 2,15 256 256
Jakob Kok JPMini - Team 21 800,00 4,40 15,50 0,75 2,20 320 276
Jasper Oosterman JPC - Team 23 825,00 3,70 17,50 0,70 2,25 236 111
Jelte Doeven JPC - Team 19 900,00 5,90 21,00 0,80 2,80 341 341
Jesse Swart JPC - Team 23 825,00 2,00 9,50 0,75 2,35 181 98
Jikke van den Bremen MPB - Team 13 650,00 4,10 9,00 0,80 2,55 183 96
Justin Boer JPC - Team 23 875,00 3,30 16,00 0,75 2,45 248 214
Lieke Bandell MPB - Team 17 775,00 3,90 12,00 0,80 2,50 209 169
Linde Snippe MPC - Team 23 725,00 3,30 10,50 0,60 2,20 190 119
Louise Schaapman MPB - Team 17 975,00 5,10 14,00 0,85 2,85 290 290
Lynn Bouhof MPB - Team 17 775,00 3,70 12,00 0,65 2,35 181 0
Mathias le Net JPB - Team 13 975,00 6,20 28,00 1,00 3,15 371 371
Mats Manenschijn JPC - Team 19 725,00 3,60 17,50 0,75 2,30 227 161
Mayra Octavio MPMini - Team 19 800,00 2,40 5,00 0,65 1,65 187 120
Merel Wassink MPMini - Team 19 825,00 2,70 10,00 0,65 2,30 269 269
Micha Luppen JPC - Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan van Leeuwen JPC - Team 19 900,00 2,50 14,50 0,75 2,60 237 164
Minke Boer MPMini - Team 21 625,00 1,50 6,50 0,50 1,70 114 0
Naomi Hagen MPC - Team 19 750,00 3,50 11,00 0,75 2,45 237 152
Nienke Zoethout MPMini - Team 23 750,00 3,20 8,00 0,60 2,10 225 143
Nina Hagen MPC - Team 23 725,00 2,60 9,50 0,70 1,80 173 52
Noa Idoudaoud MPB - Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Pheline Gottmer MPC - Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske Spijkerman MPB - Team 17 800,00 4,70 11,00 0,75 2,75 221 186
Saar Kok MPB - Team 13 900,00 6,30 16,50 0,85 2,90 308 308
Sanne Keizer MPB - Team 13 800,00 4,80 16,00 0,80 2,35 239 204
Signe Hoogeland MPMini - Team 21 825,00 3,00 7,50 0,70 2,15 260 228
Stijn Willems JPB - Team 17 675,00 4,40 13,50 NM 1,80 120 85
Sylke Schut MPC - Team 21 925,00 4,10 11,00 0,75 2,80 300 300
Sytse Lutgendorff JPB - Team 17 1025,00 7,30 27,00 1,00 3,20 392 392
Wout Bandell JPB - Team 17 950,00 5,60 24,00 0,85 2,75 306 306


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146