Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Barbara va...der Sluys MPA2 Team 01 10,6 1175,00 11,4 12,00 20,00 2,85 302 302
Bart Gestel JPA2 Team 05 10,1 DNS 11,6 17,50 19,50 3,40 278 278
Daen Bonthuis JPA2 Team 01 10,0 1400,00 10,4 17,00 29,00 3,35 382 382
Denzel Brehen JPA1 Team 09 11,6 1075,00 13,4 13,00 13,50 2,45 180 41
Eke Evers MPA2 Team 01 12,1 1225,00 12,4 7,50 14,50 2,85 217 87
Gijs Meijer JPA1 Team 09 10,0 1350,00 11,9 12,50 13,00 3,20 275 213
Joachim Kooij JPA2 Team 01 10,3 DNS 10,5 9,50 25,50 3,40 275 249
Joey Karselius JPA2 Team 05 10,9 1175,00 12,3 19,00 24,00 3,05 295 206
Joris Kronig JPA2 Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jules Schaapman JPA2 Team 05 9,6 1525,00 10,2 16,50 25,00 3,60 399 399
Kasper Halfwerk JPA2 Team 05 10,7 1175,00 13,8 16,00 19,50 2,90 246 44
Kees Kok JPA2 Team 01 10,2 1175,00 11,1 15,00 24,00 2,65 296 231
Koen de Winter JPA2 Team 01 11,2 1375,00 12,3 9,00 20,00 2,60 238 87
Lara Wiebing MPA1 Team 09 10,7 1225,00 12,7 11,00 13,00 2,65 247 52
Lione van der Horst MPA2 Team 05 9,7 1325,00 10,7 16,00 21,00 3,40 397 397
Maren Wessels MPA1 Team 09 10,7 1225,00 12,5 11,50 17,50 2,65 268 95
Meike Zoethout MPA2 Team 05 9,7 1325,00 12,2 16,00 14,50 3,10 336 304
Mika Lammersen JPA1 Team 09 9,9 1250,00 12,4 12,50 21,00 2,95 279 155
Mirko Kunst JPA1 Team 09 10,5 1300,00 11,9 11,00 21,00 2,80 268 146
Nathan van Noort JPA2 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nils Teunissen JPA1 Team 09 9,9 1250,00 11,8 11,50 17,00 3,20 277 168
Noa Brandwacht MPA2 Team 05 10,1 1325,00 12,6 12,50 15,50 2,80 295 170
Olaf Snippe JPA1 Team 09 11,0 1325,00 12,9 15,00 20,00 3,00 266 185
Pien Korving MPA2 Team 01 DNS DNS 12,1 14,00 14,00 2,80 186 156
Tim Kastelein JPA1 Team 09 11,7 1300,00 13,0 13,50 16,50 2,60 220 87
Toon Hulman JPA1 Team 09 10,6 1150,00 11,7 19,50 34,00 3,10 345 269
Waldo Octávio JPA1 Team 09 10,1 1400,00 12,2 14,50 13,00 2,40 260 160
Willemijn Tijs MPA2 Team 01 DNS 1250,00 DNS 14,00 28,50 DNS 183 183


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPB Team 13 800,00 5,00 13,00 0,75 2,55 228 142
Berend Tijs JPMini Team 21 775,00 3,20 11,50 0,75 2,45 273 230
Charissa Hagen MPB Team 13 800,00 3,10 7,50 0,65 1,80 138 39
Daan Kremers JPC Team 21 550,00 2,90 8,00 0,65 1,70 114 0
David Streuper JPC Team 19 875,00 4,30 18,00 0,70 2,85 281 237
Eli Tuhuteru JPB Team 13 850,00 6,50 21,00 0,90 2,95 302 302
Elias Nahuis JPC Team 21 875,00 4,70 14,50 0,70 2,50 256 212
Elin Draaijer MPC Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eline Achtereekte MPC Team 21 800,00 4,40 10,50 0,80 2,55 273 182
Fabio Octávio JPC Team 23 825,00 4,90 13,00 0,70 2,50 242 152
Fedde Lutgendorff JPMini Team 21 750,00 2,50 11,50 0,60 2,00 204 54
Fem ter Mate MPMini Team 23 800,00 2,60 5,50 0,65 1,90 207 120
Femke Zoethout MPB Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Gwendoline le Net MPMini Team 23 750,00 2,70 9,00 0,75 2,15 256 256
Jakob Kok JPMini Team 21 800,00 4,40 15,50 0,75 2,20 320 276
Jasper Oosterman JPC Team 23 825,00 3,70 17,50 0,70 2,25 236 111
Jelte Doeven JPC Team 19 900,00 5,90 21,00 0,80 2,80 341 341
Jesse Swart JPC Team 23 825,00 2,00 9,50 0,75 2,35 181 98
Jikke van den Bremen MPB Team 13 650,00 4,10 9,00 0,80 2,55 183 96
Justin Boer JPC Team 23 875,00 3,30 16,00 0,75 2,45 248 214
Lieke Bandell MPB Team 17 775,00 3,90 12,00 0,80 2,50 209 169
Linde Snippe MPC Team 23 725,00 3,30 10,50 0,60 2,20 190 119
Louise Schaapman MPB Team 17 975,00 5,10 14,00 0,85 2,85 290 290
Lynn Bouhof MPB Team 17 775,00 3,70 12,00 0,65 2,35 181 0
Mathias le Net JPB Team 13 975,00 6,20 28,00 1,00 3,15 371 371
Mats Manenschijn JPC Team 19 725,00 3,60 17,50 0,75 2,30 227 161
Mayra Octavio MPMini Team 19 800,00 2,40 5,00 0,65 1,65 187 120
Merel Wassink MPMini Team 19 825,00 2,70 10,00 0,65 2,30 269 269
Micha Luppen JPC Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan van Leeuwen JPC Team 19 900,00 2,50 14,50 0,75 2,60 237 164
Minke Boer MPMini Team 21 625,00 1,50 6,50 0,50 1,70 114 0
Naomi Hagen MPC Team 19 750,00 3,50 11,00 0,75 2,45 237 152
Nienke Zoethout MPMini Team 23 750,00 3,20 8,00 0,60 2,10 225 143
Nina Hagen MPC Team 23 725,00 2,60 9,50 0,70 1,80 173 52
Noa Idoudaoud MPB Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Pheline Gottmer MPC Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske Spijkerman MPB Team 17 800,00 4,70 11,00 0,75 2,75 221 186
Saar Kok MPB Team 13 900,00 6,30 16,50 0,85 2,90 308 308
Sanne Keizer MPB Team 13 800,00 4,80 16,00 0,80 2,35 239 204
Signe Hoogeland MPMini Team 21 825,00 3,00 7,50 0,70 2,15 260 228
Stijn Willems JPB Team 17 675,00 4,40 13,50 NM 1,80 120 85
Sylke Schut MPC Team 21 925,00 4,10 11,00 0,75 2,80 300 300
Sytse Lutgendorff JPB Team 17 1025,00 7,30 27,00 1,00 3,20 392 392
Wout Bandell JPB Team 17 950,00 5,60 24,00 0,85 2,75 306 306


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146