Vereniging 'AV Archeus' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 11,4 1125,00 13,0 14,50 13,50 2,35 227 168
Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 12,3 1050,00 13,0 16,00 17,50 2,20 222 151
Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 12,0 DNS 14,4 DNS 8,50 DNS 55 23
Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1325,00 15,3 12,00 17,50 2,20 180 104
Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 14,2 1075,00 16,4 11,00 15,00 2,40 141 32
Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1250,00 14,6 16,50 18,00 2,15 199 134
Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 11,7 1250,00 13,9 11,50 22,50 2,35 242 242
Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 12,3 1225,00 13,9 13,50 24,00 2,60 253 232
Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 12,6 1000,00 13,6 12,50 11,50 2,35 147 0
Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 11,8 1325,00 11,5 12,50 17,00 2,45 234 159


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 900,00 6,30 24,00 0,70 2,85 291 291
Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 825,00 3,90 11,50 0,95 2,45 234 234
Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 850,00 4,90 14,00 0,80 2,55 247 247
Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 675,00 3,50 12,50 0,65 2,30 240 240
Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 750,00 2,60 6,50 0,70 2,00 169 169
Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 825,00 3,50 12,00 0,75 2,30 179 112
Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 750,00 4,40 10,50 0,80 2,60 208 208
Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 725,00 4,50 11,50 0,70 2,50 194 194
Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB DNS 5,00 14,50 0,65 2,10 153 129
Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 775,00 4,00 11,00 0,60 2,15 153 69
Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 575,00 3,30 11,50 0,55 2,10 141 70
Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 775,00 5,80 17,00 0,80 2,70 243 243


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146