Vereniging 'Arena Atletiek' op 'Finale AC regio 18 &19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 11,3 1150,00 12,9 10,50 14,00 2,55 192 104
Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 11,6 1375,00 13,9 13,50 18,00 2,80 231 173


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 675,00 3,10 11,00 0,70 2,25 258 223
Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 800,00 3,80 13,50 0,80 2,55 279 279
Femke Everts Arena Team 18 MPC 825,00 3,90 11,00 0,75 2,60 265 220
Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 875,00 3,50 13,50 0,65 2,20 249 124
Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 1025,00 6,60 22,50 0,85 3,25 344 288
Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 725,00 2,40 8,00 0,70 1,90 213 67
Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 950,00 3,40 11,00 0,80 2,40 325 325


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146