Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Arena Atletiek ARNA 9
AV Archeus ARCH 24
AV Daventria 1906 DVTR 72
AV Pallas `67 PL67 45
Climax CLMX 41
Nederland NED 0

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,0 DNS 11,9 17,00 17,00 3,00 233 59
Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 11,5 1150,00 13,1 13,50 12,50 2,75 229 172
Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 10,6 1175,00 11,4 12,00 20,00 2,85 302 302
Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 10,1 DNS 11,6 17,50 19,50 3,40 278 278
Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 13,1 1175,00 15,6 9,50 10,50 2,30 137 35
Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 11,3 1150,00 12,9 10,50 14,00 2,55 192 104
Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 10,7 1300,00 11,8 13,50 19,00 2,55 300 300
Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 10,0 1400,00 10,4 17,00 29,00 3,35 382 382
Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 11,1 1300,00 11,6 15,00 18,50 2,85 270 40
Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 11,6 1075,00 13,4 13,00 13,50 2,45 180 41
Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 11,2 1050,00 12,8 13,00 18,00 2,50 209 188
Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 12,1 1225,00 12,4 7,50 14,50 2,85 217 87
Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 10,0 1472,00 11,1 13,50 22,00 3,80 406 406
Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 10,5 1300,00 14,7 12,50 11,50 2,15 221 151
Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 11,4 1125,00 13,0 14,50 13,50 2,35 227 168
Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 12,3 1050,00 13,0 16,00 17,50 2,20 222 151
Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 10,7 DNS 11,7 16,00 27,00 2,70 302 209
Giel van As Climax Team 10 JPA1 10,6 1325,00 11,3 15,00 15,50 2,95 278 247
Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 10,0 1350,00 11,9 12,50 13,00 3,20 275 213
Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 10,4 1325,00 12,0 11,00 12,00 2,40 263 171
Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,8 1225,00 13,3 10,00 10,00 2,55 187 68
Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 10,7 1300,00 13,2 10,50 16,00 2,95 266 266
Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 10,0 1425,00 11,6 15,50 28,00 3,20 352 352
Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 10,3 DNS 10,5 9,50 25,50 3,40 275 249
Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 10,9 1175,00 12,3 19,00 24,00 3,05 295 206
Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 9,6 1525,00 10,2 16,50 25,00 3,60 399 399
Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 12,0 DNS 14,4 DNS 8,50 DNS 55 23
Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 11,6 1375,00 13,9 13,50 18,00 2,80 231 173
Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 10,7 1175,00 13,8 16,00 19,50 2,90 246 44
Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 10,2 1175,00 11,1 15,00 24,00 2,65 296 231
Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 11,2 1375,00 12,3 9,00 20,00 2,60 238 87
Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 10,7 1225,00 12,7 11,00 13,00 2,65 247 52
Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 9,7 1325,00 10,7 16,00 21,00 3,40 397 397
Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 9,5 1425,00 11,5 15,50 19,50 2,60 366 328
Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 11,0 1050,00 12,8 13,00 19,00 2,90 263 239
Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 10,4 1275,00 12,7 12,00 12,00 2,55 257 105
Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 10,6 1350,00 11,2 14,50 28,50 3,10 329 282
Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 10,7 1225,00 12,5 11,50 17,50 2,65 268 95
Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 10,1 1025,00 10,8 14,50 22,00 3,45 306 306
Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 11,7 1075,00 13,9 11,50 13,50 2,35 190 68
Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 11,2 1225,00 12,4 10,00 11,50 2,55 226 0
Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1325,00 15,3 12,00 17,50 2,20 180 104
Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 11,3 1100,00 12,7 15,00 18,00 2,60 223 50
Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 9,7 1325,00 12,2 16,00 14,50 3,10 336 304
Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 14,2 1075,00 16,4 11,00 15,00 2,40 141 32
Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 9,9 1250,00 12,4 12,50 21,00 2,95 279 155
Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1250,00 14,6 16,50 18,00 2,15 199 134
Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 10,5 1300,00 11,9 11,00 21,00 2,80 268 146
Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 11,7 1250,00 13,9 11,50 22,50 2,35 242 242
Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 10,0 1400,00 11,4 21,00 24,00 3,60 376 376
Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 12,4 1075,00 13,5 13,50 19,00 2,65 194 87
Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 11,3 1300,00 13,5 14,00 23,00 2,70 286 286
Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 9,9 1250,00 11,8 11,50 17,00 3,20 277 168
Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 10,1 1325,00 12,6 12,50 15,50 2,80 295 170
Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 11,7 1050,00 13,9 9,50 9,50 2,65 172 129
Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 10,1 1250,00 10,8 11,50 19,00 3,05 332 292
Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 11,0 1325,00 12,9 15,00 20,00 3,00 266 185
Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 DNS DNS 12,1 14,00 14,00 2,80 186 156
Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 11,0 1200,00 13,0 10,50 13,00 2,60 228 193
Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 10,9 1325,00 11,1 13,00 22,50 3,00 291 209
Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,8 12,50 35,00 3,60 361 211
Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 10,6 1200,00 12,8 13,50 22,00 2,70 255 255
Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 9,7 1575,00 11,6 17,00 28,50 3,35 390 390
Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 9,7 1175,00 9,6 15,00 17,50 3,20 375 297
Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 9,2 DNS 11,2 22,00 29,50 3,60 368 368
Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 12,3 1225,00 13,9 13,50 24,00 2,60 253 232
Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 11,2 1200,00 12,6 14,00 16,50 2,85 268 53
Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 11,4 1250,00 13,5 12,00 18,00 2,75 217 114
Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 9,8 1325,00 11,3 18,50 23,50 3,45 354 354
Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 12,6 1000,00 13,6 12,50 11,50 2,35 147 0
Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,1 13,00 27,00 3,50 342 301
Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 11,8 1325,00 11,5 12,50 17,00 2,45 234 159
Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 11,5 1250,00 13,7 15,50 17,00 2,45 218 127
Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 10,1 1300,00 12,5 12,00 15,00 2,95 256 101
Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 11,7 1300,00 13,0 13,50 16,50 2,60 220 87
Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 10,6 1100,00 13,2 14,50 19,00 2,50 229 90
Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 11,2 1225,00 13,2 15,00 19,00 2,90 242 242
Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 10,6 1150,00 11,7 19,50 34,00 3,10 345 269
Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 9,6 1275,00 11,1 17,50 15,50 2,85 308 308
Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 10,1 1400,00 12,2 14,50 13,00 2,40 260 160
Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 DNS 1250,00 DNS 14,00 28,50 DNS 183 183
Wim van As Climax Team 02 JPA2 10,4 400,00 11,0 16,50 26,00 3,25 295 295


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:48,0 306
2 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:49,4 293
3 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,3 257
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:53,3 257
5 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:53,9 252
6 Team 10 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:55,0 243
7 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 3:03,0 178
8 Team 07 (Team-est) - JPA2 8 3:04,0 171
9 Team 03 (Team-est) AV Archeus - JPA2 11 3:04,7 166
10 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 11 3:09,6 132
11 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 3,80 8,50 0,80 2,50 217 101
Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 675,00 3,10 11,00 0,70 2,25 258 223
Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 900,00 3,90 11,00 0,65 2,45 260 216
Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 800,00 5,00 13,00 0,75 2,55 228 142
Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 775,00 3,20 11,50 0,75 2,45 273 230
Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 750,00 2,30 7,50 0,65 1,90 203 51
Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 800,00 3,80 13,50 0,80 2,55 279 279
Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 400,00 3,10 8,50 0,75 1,95 201 78
Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 800,00 3,10 7,50 0,65 1,80 138 39
Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 550,00 2,90 8,00 0,65 1,70 114 0
Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 700,00 3,40 12,00 0,75 2,75 281 245
David Streuper DVTR Team 19 JPC 875,00 4,30 18,00 0,70 2,85 281 237
Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 900,00 6,30 24,00 0,70 2,85 291 291
Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 1025,00 6,40 30,00 0,90 2,90 368 368
Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 850,00 6,50 21,00 0,90 2,95 302 302
Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 875,00 4,70 14,50 0,70 2,50 256 212
Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 800,00 4,40 10,50 0,80 2,55 273 182
Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 975,00 4,70 11,50 0,95 2,80 284 247
Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 825,00 4,90 13,00 0,70 2,50 242 152
Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 750,00 2,50 11,50 0,60 2,00 204 54
Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 800,00 2,60 5,50 0,65 1,90 207 120
Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 825,00 3,90 11,50 0,95 2,45 234 234
Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Femke Everts Arena Team 18 MPC 825,00 3,90 11,00 0,75 2,60 265 220
Finn Dekker Climax Team 22 JPC 800,00 5,30 12,50 0,75 2,45 248 248
Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 875,00 3,50 13,50 0,65 2,20 249 124
Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini DNS 2,00 7,00 DNS 1,70 67 0
Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 950,00 4,80 23,50 0,85 2,95 299 299
Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 750,00 2,70 9,00 0,75 2,15 256 256
Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 3,50 11,00 0,80 2,60 256 167
Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 725,00 3,30 12,00 0,75 2,20 289 289
Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 800,00 2,30 5,00 0,65 1,75 190 120
Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 800,00 4,40 15,50 0,75 2,20 320 276
Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 975,00 5,80 17,00 0,95 2,85 360 360
Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 825,00 3,70 17,50 0,70 2,25 236 111
Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 900,00 5,90 21,00 0,80 2,80 341 341
Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 750,00 4,40 11,50 0,90 2,90 237 0
Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 825,00 2,00 9,50 0,75 2,35 181 98
Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 650,00 4,10 9,00 0,80 2,55 183 96
Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 850,00 4,90 14,00 0,80 2,55 247 247
Justin Boer DVTR Team 23 JPC 875,00 3,30 16,00 0,75 2,45 248 214
Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 775,00 5,00 19,00 0,70 2,50 310 163
Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 675,00 3,50 12,50 0,65 2,30 240 240
Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 750,00 2,60 6,50 0,70 2,00 169 169
Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 775,00 3,90 12,00 0,80 2,50 209 169
Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 925,00 4,20 10,50 0,75 2,25 216 107
Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 725,00 3,30 10,50 0,60 2,20 190 119
Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 1025,00 6,60 22,50 0,85 3,25 344 288
Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 900,00 5,20 15,50 0,95 3,15 311 311
Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 700,00 2,70 8,00 0,75 2,25 187 60
Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 975,00 5,10 14,00 0,85 2,85 290 290
Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 975,00 5,60 29,50 0,70 2,55 370 326
Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 825,00 3,50 12,00 0,75 2,30 179 112
Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 775,00 3,70 12,00 0,65 2,35 181 0
Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 5,40 15,50 0,70 2,35 291 195
Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 975,00 6,20 28,00 1,00 3,15 371 371
Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 725,00 3,60 17,50 0,75 2,30 227 161
Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 675,00 3,00 11,50 0,60 1,90 196 54
Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 800,00 2,40 5,00 0,65 1,65 187 120
Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 825,00 2,70 10,00 0,65 2,30 269 269
Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 900,00 2,50 14,50 0,75 2,60 237 164
Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 625,00 1,50 6,50 0,50 1,70 114 0
Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 750,00 4,40 10,50 0,80 2,60 208 208
Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 750,00 3,50 11,00 0,75 2,45 237 152
Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 750,00 3,20 8,00 0,60 2,10 225 143
Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 725,00 4,50 11,50 0,70 2,50 194 194
Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 725,00 2,60 9,50 0,70 1,80 173 52
Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 875,00 4,10 16,00 0,70 2,10 239 110
Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 2,90 12,00 0,65 1,90 177 0
Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 725,00 2,40 8,00 0,70 1,90 213 67
Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 800,00 4,70 11,00 0,75 2,75 221 186
Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 950,00 3,40 11,00 0,80 2,40 325 325
Saar Kok DVTR Team 13 MPB 900,00 6,30 16,50 0,85 2,90 308 308
Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 800,00 4,80 16,00 0,80 2,35 239 204
Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 650,00 3,40 9,00 0,55 1,80 193 83
Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 900,00 4,00 9,00 0,75 2,50 189 50
Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB DNS 5,00 14,50 0,65 2,10 153 129
Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 825,00 3,00 7,50 0,70 2,15 260 228
Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 925,00 2,90 8,00 0,90 2,85 248 198
Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 900,00 4,20 13,00 0,80 2,70 357 357
Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 850,00 4,10 9,00 0,65 2,35 304 304
Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 675,00 4,40 13,50 NM 1,80 120 85
Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC DNS 3,40 11,50 0,70 2,20 179 86
Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 825,00 3,60 10,50 0,70 2,15 195 44
Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 925,00 4,10 11,00 0,75 2,80 300 300
Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 1025,00 7,30 27,00 1,00 3,20 392 392
Tessa Visch Climax Team 14 MPC 800,00 4,30 13,50 0,80 2,80 299 299
Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 850,00 4,20 14,00 0,75 2,65 253 201
Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 875,00 4,60 19,50 0,75 2,45 237 103
Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 775,00 4,00 11,00 0,60 2,15 153 69
Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 575,00 3,30 11,50 0,55 2,10 141 70
Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 1025,00 3,10 16,50 0,75 2,45 371 330
Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 775,00 5,80 17,00 0,80 2,70 243 243
Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 950,00 5,60 24,00 0,85 2,75 306 306


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPC 9 1:18,5 370
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,0 315
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:22,4 309
4 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:22,6 306
5 Team 18 (Pendel) Arena Atletiek - JPC 7 1:22,7 304
6 Team 16 (Pendel) AV Archeus - JPC 6 1:24,6 276
7 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:30,4 198
8 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:32,0 179
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 12 1:34,0 156
10 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 7 1:35,1 143
11 Team 20 (Pendel) AV Archeus - JPC 7 1:36,0 134
12 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 10 1:39,1 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
2 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,6 365
3 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:08,3 350
3 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPC 6 3:08,3 350
5 Team 14 (Team-est) Climax - JPC 9 3:10,0 336
6 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:14,4 300
7 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 7 3:16,5 284
8 Team 18 (Team-est) Arena Atletiek - JPC 7 3:18,5 269
9 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,3 248
10 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:29,6 191
11 Team 20 (Team-est) AV Archeus - JPC 7 3:32,1 175
12 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:37,0 146