Vereniging 'Climax' op '1e Athletics Champs - Stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Arine Voskamp MPA2 Team 07 1150,00 12,3 4,80 13,00 0,95 2,35 222 196
Benthe van Oort MPA2 Team 07 1200,00 13,3 4,60 12,00 0,85 2,05 183 103
Daniel Luchies JPA1 Team 09 1275,00 11,5 4,70 15,50 0,95 2,30 221 68
Eline Gerritsen MPA1 Team 09 1425,00 10,2 4,50 13,50 1,10 2,90 329 301
Jelle van Peursem JPA2 Team 07 DNS 11,1 5,80 24,50 0,95 1,95 221 202
Lisa Navarro MPA1 Team 09 1525,00 10,2 4,50 14,00 1,05 2,45 321 291
Lucas Gro...Kormelink JPA2 Team 03 1350,00 11,6 3,20 14,00 1,00 1,70 197 80
Lucas Middelhoven JPA2 Team 03 1325,00 10,9 4,60 24,00 1,10 2,45 286 286
Mark van Voorst JPA2 Team 03 1200,00 9,8 6,00 20,50 1,10 2,40 294 261
Matthias Eysbroek JPA1 Team 09 1125,00 11,9 4,90 15,00 0,80 1,75 172 39
Nienke de Jong MPA2 Team 07 1325,00 12,5 4,30 20,50 0,95 2,40 263 263
Quinty Essers MPA2 Team 07 1125,00 12,7 4,00 13,50 0,85 2,55 201 119
Quirijn Jager JPA2 Team 03 1325,00 9,7 4,30 18,50 1,00 1,75 253 253
Reinier Dijksma JPA1 Team 09 1350,00 11,3 4,60 16,00 1,00 2,45 243 145
Ruben Vonk JPA2 Team 03 1275,00 10,7 5,30 17,00 1,00 1,75 236 236
Ruben Schussler JPA2 Team 07 1500,00 11,0 5,00 24,50 1,05 2,55 307 307
Stijn Vroegh JPA1 Team 09 1450,00 11,3 4,00 24,50 1,00 2,50 278 249
Stijn van der Spoel JPA1 Team 09 1275,00 10,6 4,10 24,50 0,95 2,45 263 207
Tim Roodbeen JPA2 Team 07 1275,00 12,5 4,00 19,00 0,95 1,80 199 109
Tim van Mechelen JPA2 Team 03 1375,00 11,1 4,20 14,50 0,95 1,75 215 189
Tim Lamers JPA1 Team 09 1175,00 11,3 5,70 16,50 1,00 1,80 222 176
Vera van de Weerd MPA1 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:48,3 303
2 Team 03 (Team-est) Climax - JPA2 6 2:50,6 282
3 Team 08 (Team-est) Ciko `66 - JPA2 9 2:51,2 276
4 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 2:53,6 255
5 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:53,7 254
6 Team 09 (Team-est) Climax - JPA1 9 2:55,6 237
7 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:57,6 221
8 Team 06 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 7 3:01,0 193
9 Team 10 (Team-est) - JPA1 7 3:03,0 178
9 Team 04 (Team-est) Ciko `66 - MPA2 7 3:03,8 198


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Christine ...en Ameele MPB Team 15 8,3 775,00 9,4 12,00 13,00 0,75 270 153
Damian Jonkers JPMini Team 19 7,6 700,00 9,1 8,50 10,50 0,70 351 315
Hailey Olthof MPMini Team 19 7,8 725,00 10,4 7,00 8,00 0,70 322 156
Jarno Gerritsen JPC Team 19 7,3 875,00 8,1 10,50 18,50 0,85 401 326
Larissa Middelhoven MPC Team 19 7,5 825,00 9,0 12,00 17,50 0,70 409 297
Lorena Jonkers MPB Team 15 7,4 800,00 8,0 10,50 12,50 0,80 318 279
Robbin Romeijn MPC Team 19 7,3 825,00 8,6 9,50 10,00 0,70 359 307
Sayari Kinuthia MPMini Team 19 8,6 725,00 11,2 8,00 8,50 0,45 243 94
Sebastiaan Haagsma JPB Team 15 7,9 925,00 9,1 7,50 10,50 0,60 226 85
Silvijn Laarhoven JPC Team 19 7,3 900,00 8,2 8,50 8,50 0,80 329 188
Sophie Ansink MPMini Team 19 7,9 800,00 10,0 5,00 7,50 0,55 289 148
Tessa Visch MPC Team 19 7,7 800,00 8,9 6,00 8,00 0,75 297 123


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 2:59,9 354
2 Team 15 (Team-est) - JPB 11 3:01,0 345
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:03,0 330
4 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:09,0 287
5 Team 14 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 6 3:09,7 282
5 Team 20 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:13,5 307
7 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 9 3:16,0 288
8 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:18,0 272
9 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:20,8 252
9 Team 22 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:20,8 252
11 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:21,8 244
12 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 8 3:35,6 205