Vereniging 'Ciko `66' op '1e Athletics Champs - Stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Annemijn ...euwenhuis MPA1 - Team 04 1275,00 11,7 3,10 14,00 0,90 2,15 214 214
Ayoub Zenasni JPA2 - Team 08 1375,00 10,6 6,20 25,00 1,10 2,85 330 330
Bente Bouwman MPA1 - Team 04 1075,00 12,6 5,00 16,50 1,00 2,15 226 226
Camiel van...roeningen JPA2 - Team 08 1500,00 10,3 4,80 24,50 0,95 2,00 289 243
Duco Poodt JPA2 - Team 08 1500,00 10,3 6,30 20,00 1,15 3,05 346 300
Else van de Laar MPA1 - Team 04 1100,00 12,3 4,20 12,50 0,90 2,15 193 193
Jules Grijsen JPA2 - Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lana Poelmans MPA2 - Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lars van de Ven JPA2 - Team 08 1500,00 11,1 5,30 23,50 1,15 2,65 321 321
Loes ter Hedde MPA2 - Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lotti van der Molen MPA1 - Team 04 1200,00 12,2 4,60 9,50 0,95 2,40 215 215
Lucas Hillen JPA2 - Team 08 1200,00 11,9 4,10 15,50 0,90 2,45 200 0
Mees Geerdink JPA1 - Team 08 1200,00 11,9 4,20 19,00 1,00 2,20 218 32
Niek Christen JPA2 - Team 08 1425,00 11,4 4,80 28,50 0,95 2,50 290 229
Nora Savelsbergh MPA1 - Team 04 1125,00 12,2 3,80 14,50 1,05 2,10 221 221
Tobias de Putter JPA1 - Team 08 1025,00 10,8 4,40 23,50 0,95 2,85 252 173


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:48,3 303
2 Team 03 (Team-est) Climax - JPA2 6 2:50,6 282
3 Team 08 (Team-est) Ciko `66 - JPA2 9 2:51,2 276
4 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 2:53,6 255
5 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:53,7 254
6 Team 09 (Team-est) Climax - JPA1 9 2:55,6 237
7 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:57,6 221
8 Team 06 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 7 3:01,0 193
9 Team 10 (Team-est) - JPA1 7 3:03,0 178
9 Team 04 (Team-est) Ciko `66 - MPA2 7 3:03,8 198


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Talens JPC - Team 20 7,9 775,00 10,1 8,50 11,50 0,70 252 163
Björn Nieuwenhuis JPMini - Team 22 8,0 825,00 9,4 8,50 10,00 0,65 341 341
Elliot Clausen JPB - Team 15 7,7 900,00 9,4 8,50 9,00 0,65 226 102
Indy Kuiper JPC - Team 22 8,2 725,00 9,1 9,00 10,50 0,60 239 130
Irene Overmars MPB - Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jaafar Zenasni JPB - Team 15 7,2 1000,00 8,6 10,00 16,50 0,60 307 281
Jaume Partoredjo JPC - Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Javon Rivers JPMini - Team 22 7,3 800,00 8,1 9,00 7,50 0,70 396 368
Leanne Beek MPB - Team 15 7,9 825,00 9,3 10,50 14,50 0,70 280 185
Lieve Aldewereld MPB - Team 15 7,6 900,00 8,9 11,00 8,00 0,70 282 261
Linde Smaak MPC - Team 20 7,9 775,00 10,1 7,00 6,50 0,60 236 203
Lot de Jong MPB - Team 15 8,0 775,00 9,7 7,00 9,00 0,65 206 0
Mare Keus MPC - Team 22 7,2 850,00 8,2 9,00 8,50 0,70 364 334
Mikael Smidts JPMini - Team 22 7,9 800,00 10,7 6,00 9,00 0,60 270 211
Mila Uffelie MPB - Team 15 7,6 900,00 8,9 7,00 9,00 0,60 245 165
Nassim van Hal JPC - Team 20 7,7 775,00 9,6 10,00 14,00 0,75 298 298
Naud de Putter JPC - Team 20 7,1 775,00 8,1 11,50 16,00 0,75 370 332
Roos Bleiker MPC - Team 20 6,9 800,00 8,2 11,50 8,50 0,75 397 397
Sven Kok JPB - Team 15 8,1 825,00 9,9 9,00 10,00 0,70 212 37
Tessa Boddeke MPMini - Team 22 8,3 725,00 10,7 6,50 7,50 0,55 255 78
Tirza Glas MPC - Team 20 7,5 900,00 9,1 8,00 6,50 0,60 306 251
Zoë Pieters MPMini - Team 22 8,0 575,00 10,2 7,50 8,00 0,60 276 258


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 2:59,9 354
2 Team 15 (Team-est) - JPB 11 3:01,0 345
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:03,0 330
4 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:09,0 287
5 Team 14 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 6 3:09,7 282
5 Team 20 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:13,5 307
7 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 9 3:16,0 288
8 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:18,0 272
9 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:20,8 252
9 Team 22 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:20,8 252
11 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:21,8 244
12 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 8 3:35,6 205