Vereniging 'AV Pallas `67' op '1e Athletics Champs - Stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld JPA2 Team 02 1100,00 11,2 5,60 18,50 1,05 3,10 267 138
Chloé Smit MPA1 Team 06 1325,00 11,1 4,10 20,00 0,95 2,05 269 269
Dajo van Kuik JPA1 Team 06 1175,00 13,0 3,60 16,00 0,80 1,65 149 89
Elvira Claassens MPA1 Team 06 1025,00 11,1 3,00 10,50 0,90 2,10 185 101
Hanne Mourits MPA1 Team 06 1275,00 11,6 3,70 14,50 1,00 1,90 231 231
Irene Ambachtsheer MPA1 Team 10 1275,00 11,0 3,60 13,50 0,95 2,75 258 229
Jip Hollanders JPA2 Team 02 1350,00 10,6 5,90 24,00 1,05 2,80 312 274
Loesje van Hal MPA1 Team 10 1200,00 11,9 3,80 14,00 0,90 2,55 225 225
Lotte Claassens MPA2 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Marleen Blaauw MPA1 Team 06 1175,00 13,4 3,50 12,00 0,90 1,55 159 97
Nicole Ambachtsheer MPA1 Team 10 1050,00 13,8 3,10 8,50 0,80 2,05 126 24
Niels Messchendorp JPA1 Team 10 1050,00 12,6 5,30 20,00 0,90 2,50 208 123
Nynke van ...r Heijden MPA2 Team 02 1350,00 10,6 5,00 18,50 1,05 2,50 315 315
Rens Hooiveld JPA2 Team 02 1225,00 10,1 5,40 26,50 1,20 2,95 335 256
Rosalie Koolen MPA2 Team 02 1300,00 11,0 4,50 14,50 1,00 2,35 269 126
Sanne de Jong MPA2 Team 02 1275,00 9,7 6,00 18,50 1,15 2,45 349 302
Saro  Doctor  JPA1 Team 10 DNS 9,9 7,10 31,50 1,20 3,35 354 354
Silke Cornelissen MPA2 Team 02 1225,00 11,3 4,20 20,00 1,00 2,30 270 53
Sjoerd van Schie JPA1 Team 06 1150,00 12,2 3,60 17,00 1,00 1,65 182 117
Thomas Arp JPA2 Team 02 1450,00 11,0 6,80 24,50 1,20 2,10 329 240
Timo van Eck JPA1 Team 10 1175,00 11,8 4,10 17,50 0,95 2,45 212 180
Tristan Scheer JPA1 Team 06 1275,00 10,6 4,50 15,50 1,05 2,35 246 246


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:48,3 303
2 Team 03 (Team-est) Climax - JPA2 6 2:50,6 282
3 Team 08 (Team-est) Ciko `66 - JPA2 9 2:51,2 276
4 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 2:53,6 255
5 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:53,7 254
6 Team 09 (Team-est) Climax - JPA1 9 2:55,6 237
7 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:57,6 221
8 Team 06 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 7 3:01,0 193
9 Team 10 (Team-est) - JPA1 7 3:03,0 178
9 Team 04 (Team-est) Ciko `66 - MPA2 7 3:03,8 198


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPC Team 16 8,2 425,00 9,1 5,00 9,50 0,75 196 52
Anna Matthijs MPC Team 16 7,2 925,00 8,4 7,50 11,00 0,55 355 288
Detmar Immerzeel JPB Team 18 7,6 1000,00 8,0 12,00 21,50 0,85 373 318
Elise van Genuchten MPB Team 18 7,4 875,00 8,1 11,00 8,00 0,90 325 304
Guus Oenema JPB Team 18 7,5 900,00 8,7 7,00 17,50 0,80 287 215
Hadia Bah MPC Team 16 7,3 725,00 8,8 9,50 13,50 0,70 355 320
Isis Huffnagel MPB Team 18 7,7 850,00 8,6 10,50 10,00 0,80 294 217
Liena Heck MPB Team 18 7,7 875,00 9,0 7,00 10,00 0,70 252 108
Lotte Lemstra MPC Team 16 8,1 700,00 10,4 7,50 6,50 0,60 215 59
Luca Thimister JPC Team 16 8,4 925,00 9,3 13,00 26,00 0,55 372 258
Marlijn Moene MPC Team 16 8,0 725,00 9,4 8,50 11,00 0,65 286 204
Maxime Smit JPMini Team 16 10,1 625,00 11,1 8,50 8,50 0,50 174 54
Noah Heck JPC Team 16 8,0 800,00 9,5 10,00 10,50 0,60 257 42
Pepijn Verweij JPC Team 16 8,1 725,00 9,7 6,50 8,50 0,60 202 0
Saar Huijbers MPB Team 18 7,8 775,00 8,8 9,00 15,50 0,80 290 201
Samuel Kruit JPB Team 18 8,0 875,00 9,4 8,50 11,00 0,75 236 32
Sven Kolnaar JPC Team 16 8,5 800,00 9,6 8,00 8,00 0,65 220 0
Thomas Koekkoek JPC Team 16 8,0 875,00 8,6 12,00 9,50 0,70 313 228
Tim Limpens JPB Team 18 8,2 875,00 9,4 9,00 16,00 0,75 256 90
Tys Gilissen JPMini Team 16 7,1 975,00 8,3 11,50 15,50 0,65 518 518
Veerle de Jager MPB Team 18 7,7 900,00 8,9 8,50 8,00 0,75 267 162


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 2:59,9 354
2 Team 15 (Team-est) - JPB 11 3:01,0 345
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:03,0 330
4 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:09,0 287
5 Team 14 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 6 3:09,7 282
5 Team 20 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:13,5 307
7 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 9 3:16,0 288
8 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:18,0 272
9 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:20,8 252
9 Team 22 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:20,8 252
11 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:21,8 244
12 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 8 3:35,6 205