Vereniging 'AV Daventria 1906' op '1e Athletics Champs - Stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Daen Bonthuis JPA2 Team 05 1525,00 10,4 6,30 27,00 1,00 2,35 329 297
Denzel Breken JPA1 Team 01 1100,00 12,0 1,90 8,50 0,95 1,15 120 0
Douwe Huisman JPA1 Team 01 1275,00 11,0 6,10 21,00 1,10 2,60 290 250
Eke Evers JPA1 Team 01 1250,00 12,1 3,80 9,50 0,90 2,20 172 25
Hugo Somers JPA2 Team 05 1200,00 12,4 5,50 23,00 1,05 2,40 251 171
Jack Bevers JPA1 Team 05 1250,00 13,1 2,50 7,00 0,75 1,20 101 0
Joachim Kooij JPA2 Team 05 800,00 10,3 5,10 26,50 1,05 2,30 259 146
Joey Karselius JPA2 Team 05 1250,00 11,5 5,60 21,00 1,10 2,25 265 92
Joris Alberts JPA1 Team 01 1300,00 12,2 4,30 20,50 0,85 1,50 196 48
Jules Schaapman JPA2 Team 05 1600,00 10,1 6,10 23,00 1,15 2,85 364 364
Kasper Halfwerk JPA2 Team 05 1250,00 12,4 4,70 17,50 1,00 1,95 211 0
Kees Kok JPA2 Team 05 1275,00 11,0 5,40 21,00 1,10 3,00 294 143
Koen de Winter JPA2 Team 05 1525,00 12,6 4,10 18,50 1,05 2,30 249 106
Lara Wiebing MPA1 Team 05 1250,00 11,3 2,50 10,00 1,00 1,95 203 71
Maren Wessels MPA1 Team 05 1350,00 11,5 3,70 16,50 0,90 1,55 226 123
Meike Zoethout JPA1 Team 01 1350,00 11,2 4,40 16,50 1,10 2,40 256 222
Mika Lammersen JPA1 Team 01 1325,00 11,6 5,10 18,00 1,05 2,00 241 125
Mirko Kunst JPA1 Team 01 1325,00 11,5 3,60 18,00 1,00 2,15 224 45
Nathan van Noort JPA2 Team 05 1525,00 DNS 7,10 DNS DNS 2,40 163 163
Nils Teunissen JPA1 Team 01 1225,00 11,2 2,50 15,00 1,10 2,15 211 109
Olaf Snippe JPA1 Team 01 1325,00 12,2 3,40 16,00 0,90 1,10 171 45
Pien Korving JPA1 Team 01 1125,00 11,3 3,20 13,50 0,95 2,00 179 62
Tim Kastelein JPA1 Team 01 1325,00 13,1 3,70 8,00 0,95 0,40 142 45
Toon Hulman JPA1 Team 01 1300,00 10,9 5,20 36,50 1,20 3,35 376 333
Willemijn Tijs JPA1 Team 01 1250,00 11,5 5,10 26,50 1,10 2,60 288 191


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:48,3 303
2 Team 03 (Team-est) Climax - JPA2 6 2:50,6 282
3 Team 08 (Team-est) Ciko `66 - JPA2 9 2:51,2 276
4 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 2:53,6 255
5 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:53,7 254
6 Team 09 (Team-est) Climax - JPA1 9 2:55,6 237
7 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:57,6 221
8 Team 06 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 7 3:01,0 193
9 Team 10 (Team-est) - JPA1 7 3:03,0 178
9 Team 04 (Team-est) Ciko `66 - MPA2 7 3:03,8 198


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPB Team 13 7,7 725,00 8,4 10,50 13,50 0,75 288 288
Charissa Hagen MPB Team 13 9,0 725,00 10,5 8,00 8,00 0,65 166 0
Daan Kremers JPC Team 24 8,7 625,00 12,1 6,50 8,50 0,55 136 26
David Streuper JPC Team 24 7,5 850,00 9,0 8,00 12,50 0,70 298 298
Eli Tuhuteru JPB Team 23 7,7 850,00 8,4 14,70 18,00 0,85 340 288
Elias Nahuis JPC Team 24 7,9 850,00 9,1 10,00 15,50 0,75 323 323
Eline Achtereekte MPC Team 24 8,4 750,00 10,1 9,00 12,50 0,75 292 242
Fedde Lutgendorff JPMini Team 17 8,0 700,00 9,8 8,00 8,00 0,60 278 201
Fem ter Mate MPMini Team 17 9,0 775,00 10,9 3,50 4,50 0,60 194 135
Femke Zoethout JPB Team 23 7,6 775,00 8,2 10,00 15,00 0,90 298 266
Gosse Lichtenberg JPB Team 13 7,5 825,00 9,0 10,50 13,50 0,70 265 181
Gwendoline le Net MPMini Team 17 8,6 800,00 11,2 7,00 8,00 0,65 281 255
Ilse Gerritsen JPMini Team 17 7,9 700,00 9,6 5,00 7,00 0,50 235 155
Jasper Oosterman JPC Team 24 8,1 850,00 9,3 7,50 8,00 0,65 241 218
Jelte Doeven JPC Team 21 7,5 900,00 8,6 12,00 20,50 0,70 389 389
Jikke van den Bremen MPB Team 13 7,3 725,00 9,5 10,00 9,50 0,70 253 186
Justin Boer JPC Team 21 7,7 900,00 9,9 8,50 12,00 0,80 300 300
Lieke Bandell MPB Team 13 8,3 700,00 8,9 11,50 12,00 0,80 268 202
Linde Snippe MPC Team 21 8,3 750,00 9,8 5,50 8,00 0,65 227 180
Louise Schaapman JPB Team 23 7,5 950,00 8,4 9,50 13,50 0,80 300 169
Mathias Net JPB Team 23 7,1 1000,00 8,0 11,00 23,00 0,90 391 391
Mats Manenschijn JPC Team 21 8,6 700,00 10,7 6,50 10,50 0,65 187 36
Merel Wassink MPMini Team 17 8,2 800,00 9,9 9,00 7,00 0,60 329 329
Milan van Leeuwen JPC Team 21 7,8 875,00 9,1 7,50 10,00 0,80 289 256
Minke Boer JPMini Team 17 9,5 650,00 11,7 5,50 5,50 0,45 124 0
Naomi Hagen MPC Team 21 7,9 700,00 9,5 8,50 13,50 0,75 312 312
Nina Hagen MPC Team 21 8,9 575,00 11,2 7,50 9,00 0,60 177 71
Noa Idoudaoud MPB Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Pheline Gottmer MPC Team 24 8,4 675,00 10,8 6,00 4,50 0,55 165 50
Renee Everts JPMini Team 17 8,9 700,00 11,1 6,00 7,50 0,65 208 142
Renske Spijkerman JPB Team 23 7,7 800,00 9,1 9,00 8,00 0,80 233 101
Saar Kok JPB Team 23 7,5 900,00 7,8 11,50 14,00 0,85 324 324
Sanne Keizer JPB Team 23 8,3 850,00 9,0 8,50 20,50 0,75 271 114
Signe Hoogeland MPMini Team 17 8,4 700,00 10,5 5,50 6,00 0,60 238 217
Stijn Willems JPB Team 23 8,3 700,00 9,8 11,00 11,00 0,65 204 50
Sylke Schut MPC Team 24 7,9 950,00 9,0 8,00 13,00 0,70 359 359
Sytse Lutgendorff JPB Team 13 6,7 1025,00 7,3 15,50 25,50 0,95 471 471
Wout Bandell JPB Team 13 7,1 875,00 8,1 13,50 22,00 0,95 387 387


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 2:59,9 354
2 Team 15 (Team-est) - JPB 11 3:01,0 345
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:03,0 330
4 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:09,0 287
5 Team 14 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 6 3:09,7 282
5 Team 20 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:13,5 307
7 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 9 3:16,0 288
8 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:18,0 272
9 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 12 3:20,8 252
9 Team 22 (Team-est) Ciko `66 - JPC 7 3:20,8 252
11 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 7 3:21,8 244
12 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 8 3:35,6 205