Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Heerenveen Classic'

Prijzen

Kosheen Miran
  • Jongens Junior B - 100m - 11,65
Kosheen Miran
  • Jongens Junior B - 200m - 23,10
Finn van Pijkeren
  • Jongens Junior B - 800m - 2:13,77
Boas Okken
  • Jongens Junior C - 100m - 12,32
Boas Okken
  • Jongens Junior C - 200m - 25,80
Jorrit Stada
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,17
Boas Okken
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Leroy Oostman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:14,25
Klaas Dijkstra
  • Masters mannen - 100m - 12,32
Jan Ties
  • Masters mannen - 100m - 13,84
Klaas Dijkstra
  • Masters mannen - 200m - 25,19
Jan Ties
  • Masters mannen - 200m - 29,05
Danique Gimbrère
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:20,28
Suzanne Libbers
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,38
Suzanne Libbers
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,57
Fanny Spikman
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:24,93
Selma Spikman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:38,51
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,88
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,68
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior D - 200m - 28,04
Tiba Miran
  • Meisjes Junior D - 200m - 28,48
Tiba Miran
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:14,61
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior D - 300mH - 51,17
Eva Martens
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,24
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,31
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,19
Lea Jurdzinski
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,39
Lea Jurdzinski
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,24
Tiphaine Bailly
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,65
Aruna Rikkers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Noortje Huitema MJD 200m
  • 28,04
  • Tiba Miran MJD 200m
  • 28,48
  • Jorrit Stada JJC Ver
  • 4,99
  • Noortje Huitema MJD Ver
  • 4,31
  • Boas Okken JJC 100m
  • 12,32
  • Kosheen Miran JJB 100m
  • 11,65
  • Leroy Oostman JJD 1000m
  • 3:14,25
  • Danique Huisjes MJD 200m
  • 30,57
  • Klaas Dijkstra Mmas 200m
  • 25,19
  • Danique Huisjes MJD 60m
  • 8,68
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Kosheen Miran Groningen 11,65 +0.0 m/s
    11,69


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Kosheen Miran Groningen 23,10 +0.6 m/s
    23,86


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    3 Finn van Pijkeren Groningen 2:13,77
    2:13,87


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Boas Okken Groningen 12,32 +0.7 m/s
    12,60


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Boas Okken Groningen 25,80 -1.0 m/s
    30,01


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Jorrit Stada Groningen 2:17,17 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    5 Jorrit Stada Groningen 7,63 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Boas Okken Groningen 1,60
    1,71


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    4 Jorrit Stada Groningen 4,99 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Leroy Oostman Groningen 3:14,25
    3:16,61


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Klaas Dijkstra Groningen 12,32 +0.6 m/s
    12,00
    2 Jan Ties Groningen 13,84 -1.2 m/s
    13,90


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Klaas Dijkstra Groningen 25,19 -2.0 m/s
    24,50
    2 Jan Ties Groningen 29,05 -0.6 m/s
    30,00


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Danique Gimbrère Groningen 2:20,28
    2:24,69


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Suzanne Libbers Groningen 13,38 -1.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Suzanne Libbers Groningen 26,57 -0.6 m/s
    26,63


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Fanny Spikman Groningen 2:24,93
    2:27,51


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m Qm
    15 Isabeau Leegwater Groningen 11,94 -1.7 m/s
    12,01


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam 800mQm
    2 Selma Spikman Groningen 2:38,51
    2:42,66
    5 Carmen jul... Uildriks Groningen 2:57,09 ---


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam 300mHQm
    7 Isabeau Leegwater Groningen 52,82
    54,37
    10 Carmen jul... Uildriks Groningen 59,24 ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusQm
    2 Isabeau Leegwater Groningen 20,88
    12,45


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Isabeau Leegwater Groningen 1,35
    1,40


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    12 Carmen jul... Uildriks Groningen 3,20 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m Qm
    3 Danique Huisjes Groningen 8,68 +0.8 m/s
    8,69
    Nikita Nie Groningen DNS 8,60


    Meisjes Junior D - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    2 Noortje Huitema Groningen 28,04 -1.1 m/s
    31,11
    3 Tiba Miran Groningen 28,48 -1.0 m/s
    29,00
    9 Danique Huisjes Groningen 30,57 -1.0 m/s
    28,00
    Nikita Nie Groningen DNS ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Tiba Miran Groningen 3:14,61
    3:20,06
    4 Jorien Spikman Groningen 3:41,31
    3:44,08


    Meisjes Junior D - 300 meter horden

    # Naam 300mHQm
    1 Noortje Huitema Groningen 51,17 ---
    Tiba Miran Groningen DNS ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusQm
    5 Eva Martens Groningen 16,83 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    2 Eva Martens Groningen 9,24 ---
    Nikita Nie Groningen DNS 10,98


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Eva Martens Groningen 1,20 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    2 Noortje Huitema Groningen 4,31 +0.5 m/s
    4,40
    3 Danique Huisjes Groningen 4,19 +0.5 m/s---
    Nikita Nie Groningen DNS ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    2 Lea Jurdzinski Groningen 12,39 +0.6 m/s
    12,87


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Lea Jurdzinski Groningen 25,24 -0.9 m/s
    26,28


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Tiphaine Bailly Groningen 1,65 ---
    2 Aruna Rikkers Groningen 1,55 ---