Vereniging 'Cialfo' op 'Pupillenmedaillewedstrijd'

Prijzen

Rens Konijnenberg
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 72 punten
  • 60 meter horden   10,9
  • Discuswerpen   18,39
  • Kogelstoten   6,40
  • Hoogspringen   1,15
Teine Bonnema
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 94 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:23,0
  • Balwerpen   17,92
  • Verspringen   3,20
Wytse Idema
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 62 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:22,0
  • Balwerpen   5,60
  • Hoogspringen   0,95
Stan Overeem
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 172 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:55,0
  • Balwerpen   3,00
  • Hoogspringen   0,75
Anouk Heere
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 72 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   3:58,0
  • Balwerpen   15,81
  • Verspringen   2,98
Catrijn Heere
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 49 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   3,40
  • Hoogspringen   0,85
Elke Stet
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 203 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:46,0
  • Balwerpen   2,20
  • Hoogspringen   0,75

Hoogtepunten

Tessel van der Valk MPMini 40m
  • 8,4
  • Elke Stet MPMini Hoog
  • 0,75
  • Stan Overeem JPMini 40m
  • 7,8
  • Elke Stet MPMini 40m
  • 7,9
  • Stan Overeem JPMini Hoog
  • 0,75
  • Stan Overeem JPMini 600m
  • 2:55,0
  • Louran Veldhuis JPMini 600m
  • 3:05,0
  • Elke Stet MPMini 600m
  • 2:46,0
  • Tessel van der Valk MPMini 600m
  • 2:56,0
  • Morris Muller JPMini Hoog
  • 0,75
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    16 Dennis Alberts Cialfo 13,2 10,79 4,12 1,05 48
    19 Noach Singerling Cialfo 14,3 12,50 4,06 0,95 36


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    3 Rens Konijnenberg Cialfo 10,9 18,39 6,40 1,15 72
    11 Sander Wiggerink Cialfo 14,3 13,71 5,41 1,15 41


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flevo Delta 2 AV Flevo Delta - JPA2 4 37,1 8
    2 Athlos 1 AV Athlos - JPA2 4 38,7 7
    3 Flevo delta 1 AV Flevo Delta - JPA2 4 39,8 6
    4 Athlos 2 AV Athlos - JPA2 4 41,0 5
    5 Athlos 4 AV Athlos - JPA2 4 41,7 4
    6 AV Pec1910 1 AV PEC 1910 - JPA2 4 43,0 3
    7 Athlos 3 AV Athlos - JPA2 4 45,4 2
    8 Pec1910 2 AV PEC 1910 - JPA2 4 DQ 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    2 Teine Bonnema Cialfo 7,1 4:23,0 17,92 3,20 94
    11 Axel Konijnenberg Cialfo 7,9 4:26,0 11,93 2,54 58
    22 Danny Gerrits Cialfo DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    1 Wytse Idema Cialfo 7,1 2:22,0 5,60 0,95 62


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    3 Stan Overeem Cialfo 7,8 2:55,0 3,00 0,75 172
    7 Morris Muller Cialfo 9,5 3:11,0 1,60 0,75 101
    8 Louran Veldhuis Cialfo 10,5 3:05,0 2,10 0,55 55


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
    8 Anna Muller Cialfo 4:10,0 12,8 11,00 3,08 42
    9 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 4:15,0 13,4 12,24 2,57 30


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    2 Anouk Heere Cialfo 7,4 3:58,0 15,81 2,98 72
    8 Senna Brummel Cialfo 7,2 4:45,0 12,63 2,96 59
    21 Genelieve Boeve Cialfo DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    3 Catrijn Heere Cialfo 7,7 2:32,0 3,40 0,85 49
    6 Jenneke Heere Cialfo 7,5 2:36,0 3,05 0,75 37
    7 Lise Singerling Cialfo 8,1 2:55,0 3,70 0,80 37
    9 Iris Smallegoor Cialfo 8,1 2:49,0 3,30 0,85 36
    12 Marli-Anne...an Rossum Cialfo 7,4 2:56,0 3,10 0,65 27
    15 Julia Muller Cialfo 8,2 2:46,0 3,10 0,60 21


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    1 Elke Stet Cialfo 7,9 2:46,0 2,20 0,75 203
    8 Tessel van der Valk Cialfo 8,4 2:56,0 2,20 0,55 130
    9 Hanna Singerling Cialfo 8,9 2:56,0 2,30 0,65 130
    10 Cailin Visser Cialfo 9,0 3:00,0 2,90 0,60 113