Vereniging 'AV Wijchen' op '1e Stedenwedstrijd regio 18/19 Athletic Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Moolenaar MPA2 Team 10 1400,00 11,0 5,40 22,00 1,30 2,90 389 389
Arjen Hefti JPA2 Team 07 1200,00 12,3 4,90 16,50 0,95 1,95 199 39
Armin Belderok JPA1 Team 07 1100,00 15,5 4,80 13,50 0,90 1,95 140 0
Bas Berning JPA1 Team 07 1325,00 11,3 6,50 27,00 1,15 2,35 315 315
Brent Hormes JPA1 Team 07 1225,00 15,4 4,60 13,00 0,95 2,05 156 0
Casper Hefti JPA2 Team 07 1350,00 11,4 5,50 19,50 1,05 2,30 265 237
Erin Boschman MPA2 Team 10 1225,00 14,0 5,00 16,00 0,95 2,15 214 84
Femke Veldkamp MPA1 Team 04 1450,00 11,0 5,80 20,00 1,05 2,60 340 340
Harm van Alebeek JPA1 Team 07 1100,00 13,5 4,50 21,00 0,95 2,40 199 80
Iris Huisman MPA2 Team 10 1250,00 12,6 4,60 14,00 1,05 2,05 233 128
Iris Martens MPA2 Team 10 1250,00 11,1 4,30 19,00 1,00 2,45 279 161
Isa van Swam MPA1 Team 04 DNS 18,5 5,40 15,00 1,00 2,25 153 153
Jenice Isibor MPA2 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julia Schaaps MPA1 Team 04 1250,00 11,0 5,60 16,00 1,10 3,10 325 325
Kim van Wezel MPA2 Team 10 1250,00 12,6 3,70 15,50 1,05 2,65 248 131
Lotte Moolenaar MPA1 Team 04 1200,00 10,8 4,60 20,50 1,00 2,35 285 285
Mats Roepman JPA1 Team 07 1275,00 11,7 4,20 18,50 1,00 1,15 202 88
Miel Kromwijk JPA2 Team 07 1150,00 12,1 6,00 23,00 1,00 2,35 248 219
Mike Benoit JPA1 Team 07 1325,00 12,4 3,80 10,50 0,95 1,45 166 45
Mila Hendriks MPA2 Team 10 1225,00 11,7 5,10 16,50 1,10 2,40 280 239
Minke Reurings MPA1 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Minke Keltjens MPA2 Team 10 1300,00 11,5 5,40 18,00 1,05 2,65 301 301
Noa Jutte MPA1 Team 04 1150,00 12,3 4,80 14,00 0,95 2,10 218 162
Olivier Korsten JPA1 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Roos Buijs MPA1 Team 04 1100,00 13,7 3,90 11,00 0,80 1,80 144 0
Ruby Steenhuis MPA2 Team 10 1250,00 12,1 4,60 14,00 1,00 2,30 242 102
Siebe Broekstra JPA1 Team 07 1400,00 11,2 6,70 33,50 1,10 2,85 360 360
Sophie Rosbender MPA1 Team 04 1225,00 11,6 4,30 12,00 1,00 2,50 243 183
Tijn van Wijk JPA2 Team 07 1325,00 12,4 4,30 13,50 1,00 2,35 210 74


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AVA `70 - JPA2 9 2:52,0 269
1 Team 03 (Team-est) AVA `70 - MPA2 7 2:54,0 289
3 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 9 2:55,2 277
4 Team 08 (Team-est) Atletico `73 - JPA2 7 2:56,5 230
4 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 8 2:59,3 238
6 Team 01 (Team-est) AVA `70 - MPA1 12 2:59,7 234
7 Team 09 (Team-est) AVA `70 - JPA1 12 3:00,8 195
8 Team 02 (Team-est) AV Archeus - JPA2 9 3:03,0 178
8 Team 06 (Team-est) AV Archeus - MPA2 8 3:05,9 181
10 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 12 3:07,5 146
11 Team 11 (Team-est) Atletico `73 - JPA1 8 3:08,0 142
12 Team 12 (Team-est) AVA `70 - JPA2 7 3:12,3 115


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bindy van Kreij MPB Team 21 7,2 775,00 8,5 11,50 11,00 0,80 311 182
Daan Schaaps JPC Team 15 7,6 925,00 8,0 12,00 17,50 0,70 387 343
David van Heijden JPB Team 21 7,8 900,00 8,9 14,00 16,00 0,80 316 222
Elise Aertssen MPB Team 19 7,8 800,00 8,1 12,00 16,00 0,75 324 285
Emily de Groot MPC Team 15 7,8 875,00 7,5 12,50 16,50 0,80 462 462
Eva Küsters MPB Team 19 7,3 825,00 7,6 9,00 11,50 0,75 311 271
Evy Wall MPB Team 21 7,3 900,00 8,0 12,50 13,50 0,80 358 358
Job Arbeider JPC Team 15 8,0 800,00 8,3 11,00 20,00 0,75 358 316
Jonne Lange MPB Team 19 7,7 825,00 8,3 12,50 11,50 0,75 310 310
Jordy Botman JPB Team 21 7,2 DNS DNS DNS DNS DNS 65 65
Joris Graven JPMini Team 15 9,5 750,00 10,8 5,00 7,50 0,50 172 0
Julian Wouters JPMini Team 15 9,1 775,00 10,0 9,50 10,50 0,65 293 165
Lieke Wall MPMini Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lily van Kreij MPMini Team 15 9,0 700,00 10,8 6,00 6,50 0,50 200 0
Lisa Habraken MPB Team 19 8,3 825,00 9,1 12,00 10,50 0,75 272 185
Maartje Keltjens MPB Team 19 7,7 850,00 8,6 12,00 10,00 0,65 285 221
Marit Huisman MPB Team 21 7,2 800,00 8,0 12,50 16,50 0,75 351 304
Matilda de Groot MPC Team 15 7,7 850,00 7,5 10,50 15,00 0,75 424 424
Nienke Graven MPB Team 19 7,9 825,00 8,3 15,50 14,50 0,80 349 349
Nina Doorschot MPC Team 15 8,9 725,00 10,1 7,50 4,00 0,55 181 0
Norah de Kraker MPB Team 21 7,2 850,00 7,9 13,50 18,50 0,85 392 392
Olaf Gijtenbeek JPB Team 21 7,8 975,00 7,9 13,50 28,00 0,95 416 367
Rosali van Hooijdonk MPC Team 15 7,7 800,00 8,7 7,00 14,50 0,65 331 205
Teun Jonkheer JPC Team 15 9,4 750,00 10,2 7,50 10,50 0,60 184 0
Yuri Belderok JPMini Team 15 9,1 825,00 10,3 7,50 9,00 0,70 276 121


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Wijchen - MPB 7 2:58,9 398
2 Team 18 (Team-est) AVA `70 - JPB 9 2:59,5 357
3 Team 14 (Team-est) AVA `70 - MPB 8 3:10,3 306
4 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPB 6 3:10,5 304
5 Team 13 (Team-est) AV Archeus - MPB 4 3:14,8 272
6 Team 20 (Team-est) Atletico `73 - JPB 8 3:16,8 235
6 Team 23 (Team-est) AVA `70 - MPC 9 3:20,0 300
8 Team 22 (Team-est) Atletico `73 - JPC 10 3:26,0 215
9 Team 17 (Team-est) AV Archeus - JPB 7 3:28,0 168
9 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:30,8 214
11 Team 16 (Team-est) AVA `70 - JPC 8 3:32,0 176
12 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNF 0