Vereniging 'AV Archeus' op '1e Stedenwedstrijd regio 18/19 Athletic Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Danique Damkot MPA1 Team 06 1275,00 13,2 4,60 15,00 0,85 2,40 217 157
Emma Oonk MPA2 Team 06 1225,00 12,0 3,80 15,50 0,95 2,05 222 191
Fabienne Bentsink MPA1 Team 06 1050,00 12,5 4,90 12,00 0,85 2,00 183 120
Finn Migchelsen JPA1 Team 02 325,00 12,6 3,90 10,00 0,85 1,45 107 44
Jelte Huiskamp JPA1 Team 02 1250,00 11,0 2,70 10,50 0,95 1,90 178 162
Jurre van Alst JPA1 Team 02 1125,00 12,9 3,40 10,50 0,80 1,60 124 67
Leonardo ...Fernandes JPA1 Team 02 1300,00 10,8 5,20 29,50 1,05 2,75 313 313
Mare Kusters MPA2 Team 06 DNS 12,5 5,70 22,00 0,95 1,60 210 198
Mart Hallers JPA2 Team 02 1375,00 13,1 4,60 15,50 0,95 2,00 202 164
Merel van Boven MPA1 Team 06 1175,00 13,7 3,40 9,50 0,90 2,00 157 46
Milano Heegt JPA2 Team 02 325,00 14,3 5,60 17,00 0,85 1,70 135 95
Nadia de Jong MPA2 Team 06 1300,00 13,1 5,30 19,50 0,90 2,30 249 205
Niek Huiskamp JPA1 Team 02 1075,00 13,9 3,00 6,00 0,80 1,30 84 0
Saskia de Jong MPA2 Team 06 1250,00 13,0 4,80 16,00 0,85 2,00 210 170
Suze Bouwhuis MPA2 Team 06 1300,00 12,5 3,70 11,00 0,90 1,60 185 124
Thomas van Boven JPA2 Team 02 1025,00 12,9 5,00 7,00 0,90 1,70 135 60
Tijl Grevers JPA1 Team 02 1400,00 12,3 4,60 16,00 0,95 2,05 218 218


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) AVA `70 - JPA2 9 2:52,0 269
1 Team 03 (Team-est) AVA `70 - MPA2 7 2:54,0 289
3 Team 10 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 9 2:55,2 277
4 Team 08 (Team-est) Atletico `73 - JPA2 7 2:56,5 230
4 Team 04 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 8 2:59,3 238
6 Team 01 (Team-est) AVA `70 - MPA1 12 2:59,7 234
7 Team 09 (Team-est) AVA `70 - JPA1 12 3:00,8 195
8 Team 02 (Team-est) AV Archeus - JPA2 9 3:03,0 178
8 Team 06 (Team-est) AV Archeus - MPA2 8 3:05,9 181
10 Team 07 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 12 3:07,5 146
11 Team 11 (Team-est) Atletico `73 - JPA1 8 3:08,0 142
12 Team 12 (Team-est) AVA `70 - JPA2 7 3:12,3 115


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Delany Reurink JPB Team 17 7,4 925,00 7,6 13,50 19,50 0,75 361 361
Lars Teekman JPMini Team 17 8,4 750,00 11,3 8,50 11,50 0,55 264 243
Luca Hakvoort JPB Team 17 7,7 875,00 8,3 9,50 8,00 0,75 255 196
Maud Stronks MPB Team 13 8,0 750,00 8,6 12,00 10,50 0,75 277 277
Michelle Bentsink MPC Team 13 8,0 725,00 8,7 8,00 8,50 0,70 289 289
Nikki ten Dolle MPB Team 13 8,4 775,00 8,8 11,50 9,00 0,65 244 244
Nina Somers MPB Team 13 7,4 850,00 7,5 12,50 15,50 0,75 359 359
Sem Hengeveld JPB Team 17 9,1 775,00 11,2 12,00 13,00 0,65 196 97
Timo Oonk JPB Team 17 8,9 750,00 10,4 11,50 7,50 0,65 177 107
Umut Yüksel JPB Team 17 8,0 800,00 9,1 8,50 11,00 0,65 217 153
Wessel te Bokkel JPB Team 17 7,9 950,00 8,8 13,50 19,00 0,80 334 334


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Wijchen - MPB 7 2:58,9 398
2 Team 18 (Team-est) AVA `70 - JPB 9 2:59,5 357
3 Team 14 (Team-est) AVA `70 - MPB 8 3:10,3 306
4 Team 19 (Team-est) AV Wijchen - MPB 6 3:10,5 304
5 Team 13 (Team-est) AV Archeus - MPB 4 3:14,8 272
6 Team 20 (Team-est) Atletico `73 - JPB 8 3:16,8 235
6 Team 23 (Team-est) AVA `70 - MPC 9 3:20,0 300
8 Team 22 (Team-est) Atletico `73 - JPC 10 3:26,0 215
9 Team 17 (Team-est) AV Archeus - JPB 7 3:28,0 168
9 Team 15 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:30,8 214
11 Team 16 (Team-est) AVA `70 - JPC 8 3:32,0 176
12 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNF 0