Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 12,76
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D2 - 80mH_hf - 12,30
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D2 - 80mH_f - 12,46

Hoogtepunten

Minou de Wit MJD1 1000m
  • 3:24,80
  • Tirra Aalla MJD1 1000m
  • 3:36,73
  • Esther van Velzen MJD1 150m
  • 22,00
  • Joas van Hellemondt JJD2 80mH_f
  • 12,46
  • Joas van Hellemondt JJD2 80mH_hf
  • 12,30
  • Joas van Hellemondt JJD2 80mH
  • 12,76
  • Christiaan Molevelt JJD2 Kogel
  • 10,33
  • Laura Varona Perez MJD2 60m
  • 9,06
  • Christiaan Molevelt JJD2 Speer
  • 28,89
  • Faya Donders MJD2 60m
  • 8,72
  •  

    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ruben Oppenhuizen --- 3:07,82


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Joas van Hellemondt 12,76Q -2.4 m/s12,33


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Joas van Hellemondt 12,30Q +0.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Joas van Hellemondt 12,46 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    9 Christiaan Molevelt 10,33 10,08


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    13 Christiaan Molevelt 28,89 33,30


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    44 Aimee Verheijen 9,64 +2.3 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    7 Esther van Velzen 22,00q 22,25
    16 Minou de Wit 22,75 -1.4 m/s22,79


    Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Esther van Velzen 22,14 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Minou de Wit 3:24,80 3:23,05
    22 Tirra Aalla 3:36,73 3:32,00
    40 Brenda Pardoen 4:02,10 4:09,75


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    15 Aimee Verheijen 12,95 -2.6 m/s---
    21 Senna Nicolai 14,58 -0.3 m/s13,36


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    23 Esther van Velzen 6,51 5,20


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Senna Nicolai 1,15 1,15


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    12 Faya Donders 8,72Q -0.7 m/s8,43
    28 Laura Varona Perez 9,06 -1.2 m/s---
    53 Lena Elderhorst 9,51 -0.7 m/s9,67


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Faya Donders 8,68q -0.7 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Faya Donders 8,81 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    39 Marloes Huizer 3:38,89 3:35,31


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    31 Florijne van Well 11,86 -2.1 m/s11,17
    35 Lena Elderhorst 12,02 -1.5 m/s12,32


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Laura Varona Perez NM 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    41 Florijne van Well 3,63 3,63 +1.1 m/s4,17