Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 0
AAC AAC 18
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 0
AAV `36 AV36 7
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 0
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 0
ACW `66 ACW 0
ADRT Pegasus PGSS 0
Afghanistan AFG 0
AKU AKU 2
Albanië ALB 0
Algerije ALG 0
Almere `81 AM81 3
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 2
Amerikaans-Samoa ASA 0
Amerikaanse Maagdeneilanden ISV 0
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Andorra AND 0
Angola ANG 0
Antigua en Barbuda ANT 0
Arena Atletiek ARNA 0
Argentinië ARG 0
Armenië ARM 0
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
Aruba ARU 0
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 15
ATC `75 AT75 1
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 1
Atletico `73 AL73 0
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 0
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 0
Atletiekvereniging ATH ATH 0
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 1
Australië AUS 0
AV 1923 AV23 14
AV Aalsmeer ALSM 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 0
AV Aquilo AQLO 0
AV Archeus ARCH 0
AV Argo ARGO 0
AV Astylos ASTL 0
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 0
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 3
AV Atverni ATVN 3
AV Caesar CAES 0
AV Castricum CSTR 6
AV Cifla CFLA 0
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 5
AV De Gemzen GMZN 0
AV De Keien KEIN 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 57
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 0
AV Edam EDAM 0
AV Feniks FNKS 0
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 0
AV Fortuna FRTN 2
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Goor `75 GOOR 0
AV Gouda GOUD 1
AV Groene Ster GRST 0
AV Haaksbergen HKBG 0
AV Haarlem HRLM 3
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Hanzesport HNZS 2
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 4
AV Hollandia HLLD 1
AV Holten HLTN 0
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 4
AV Impala IMPL 1
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 0
AV Lycurgus LYCG 14
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 3
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 1
AV Pallas `67 PL67 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 9
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 2
AV Pijnenburg PNBG 0
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 4
AV Rijssen RSSN 0
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 0
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 0
AV Spartacus SPTC 0
AV Spiridon SPRD 2
AV Spirit Lelystad SPLS 0
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 0
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 6
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 0
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 0
AV Suomi SOMI 1
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 5
AV Triathlon Triathlon 0
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 8
AV Valkenswaard AVV 0
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 0
AV Wieringermeer WRNG 0
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 4
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 0
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 0
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 2
AV `t Jasper Sport JSPR 0
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 0
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 0
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
Azerbeidzjan AZE 0
Bahama's BAH 0
Bahrein BRN 0
Bangladesh BAN 0
Barbados BAR 0
BAV BAV 0
BB lopers BBLP 0
Belgie BEL 0
Belize BIZ 0
Benin BEN 0
Bermuda BER 0
Bhutan BHU 0
Bolivia BOL 0
Bosnië en Herzegovina BIH 0
Botswana BOT 0
Brazilië BRA 0
Britse Maagdeneilanden IVB 0
Brunei BRU 0
Bulgarije BUL 0
Burkina Faso BUR 0
Burundi BDI 0
Cambodja CAM 0
Canada CAN 0
CAV Energie ENRG 0
CAV Tenaco TNCO 0
Centraal-Afrikaanse Republiek CAF 0
Chili CHI 0
China CHN 0
ChiTA Chita 0
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
Colombia COL 0
Comoren COM 0
Congo-Brazzaville CGO 0
Congo-Kinshasa COD 0
Cookeilanden COK 0
Costa Rica CRC 0
Cuba CUB 0
Currimus Currimus 0
Cyprus CYP 0
DAK DAK 0
DAV Kronos KRNS 0
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 0
DEM DEM 3
Denemarken DEN 1
DES DES 0
DJA DJA 2
Djibouti DJI 0
DK en AV Hercules HRCL 1
Dolichos HVDS 0
Dominica DMA 0
Dominicaanse Republiek DOM 0
DOS DOS 0
Duitsland GER 2
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Ecuador ECU 0
Egypte EGY 0
Eindhoven Atletiek EHAT 1
El Salvador ESA 0
Equatoriaal-Guinea GEQ 0
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
Eritrea ERI 0
ESAV Asterix ASTX 0
Estland EST 0
Ethiopië ETH 0
Feniks Feniks 0
Fiji FIJ 0
Filipijnen PHI 0
Finland FIN 0
Fit FIT 0
Fortius FORT 0
Frankrijk FRA 1
Gabon GAB 0
GAC Gemert GACG 0
GAC Hilversum GACH 9
Gambia GAM 0
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Georgië GEO 0
Ghana GHA 0
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 1
GPSOV GPSV 0
Grenada GRN 0
Griekenland GRE 0
Groningen Atletiek GRNG 10
GSAV Vitalis VTLS 0
Guam GUM 0
Guatemala GUA 0
Guinee GUI 0
Guinee-Bissau GBS 0
Guyana GUY 0
GVAC GVAC 0
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 10
Haïti HAI 0
HAC HAC 0
HAC `63 HC63 1
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
Hellas Utrecht HLLS 9
Honduras HON 0
Hongarije HUN 1
Hongkong, China HKG 0
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
Ierland IRL 0
IJsland ISL 2
India IND 0
Indonesië INA 0
Invictus INVC 0
Irak IRQ 0
Iran IRI 0
Isala `96 ISLA 2
Israël ISR 0
Italië ITA 0
Ivoorkust CIV 0
Jamaica JAM 1
Japan JPN 0
Jemen YEM 0
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
Jordanië JOR 0
Kaaimaneilanden CAY 0
Kaapverdië CPV 0
Kameroen CMR 0
KAV Holland KAVH 2
Kazachstan KAZ 0
Kenia KEN 0
Kirgizië KGZ 0
Kiribati KIR 0
Koeweit KUW 0
Kroatië CRO 0
Kronos Kronos 0
LAAC Twente LAAC 0
Laos LAO 0
Leiden Atletiek LATL 19
Leiden Road Runners Club LRRC 0
Lesotho LES 0
Letland LAT 0
Libanon LIB 0
Liberia LBR 0
Libië LBA 0
Liechtenstein LIE 0
Litouwen LTU 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 0
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 0
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
Luxemburg LUX 0
LV Plantaris PLNT 0
Macedonië MKD 0
Madagaskar MAD 0
Malawi MAW 0
Maldiven MDV 0
Maleisië MAS 0
Mali MLI 0
Malta MLT 0
Marathon Pim Mulier MPM 1
Marokko MAR 0
Marshalleilanden MHL 0
Mauritanië MTN 0
Mauritius MRI 0
Mexico MEX 0
Micronesia FSM 0
Moldavië MDA 0
Monaco MON 0
Mongolië MGL 0
Montenegro MNE 0
Mozambique MOZ 0
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Myanmar MYA 0
Namibië NAM 0
Nauru NRU 0
Nederland NED 20
Nepal NEP 0
Nicaragua NCA 0
Nieuw-Zeeland NZL 0
Niger NIG 0
Nigeria NGR 0
Nijmegen Atletiek NYMG 4
No-Limits NOLM 0
Noord-Korea PRK 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
Noorwegen NOR 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
O.S.S. - VOLO VOLO 0
Oeganda UGA 0
Oekraïne UKR 0
Oezbekistan UZB 0
OLAT OLAT 0
Oman OMA 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
Oost-Timor TLS 0
Oostenrijk AUT 0
OSM `75 OSM 0
PAC PAC 12
Pakistan PAK 0
Palau PLW 0
Palestina PLE 0
Panama PAN 0
Papoea-Nieuw-Guinea PNG 0
Paraguay PAR 0
Peru PER 0
Phanos PHNS 27
Polen POL 0
Portugal POR 0
Prins Hendrik PH 12
PSV atletiek PSVA 0
Puerto Rico PUR 0
Qatar QAT 0
RK HAV RKHV 0
Road Runners Etten Leur RREL 0
Roemenië ROU 0
Rotterdam Atletiek RDAM 17
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
Rusland RUS 0
Rwanda RWA 0
RWV RWV 0
Saint Kitts en Nevis SKN 0
Saint Lucia LCA 0
Saint Vincent en de Grenadines VIN 0
Salomonseilanden SOL 0
Samoa SAM 0
San Marino SMR 0
Sao Tomé en Principe STP 0
Saoedi-Arabië KSA 0
SAV SAV 6
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 0
Schotland SCO 0
Scopias Atletiek SCPS 0
Scorpio SCRP 0
Senegal SEN 0
Servië SRB 0
Seven Hills Running Team SHRT 0
Seychellen SEY 0
Sierra Leone SLE 0
Singapore SIN 0
Slovenië SLO 0
Slowakije SVK 0
Soedan SUD 0
Somalië SOM 0
Spado SPDO 4
Spanje ESP 0
Spark SPRK 0
Sporthal Galgenwaard Galgenwaard 0
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
Sri Lanka SRI 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 0
Suriname SUR 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 0
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 1
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 1
SV Veendam Atletiek VNDM 3
SV Vitesse '08 VT08 0
Swaziland SWZ 0
Swift Atletiek SWFT 2
Syrië SYR 0
Tadzjikistan TJK 0
Taiwan TPE 0
Tanzania TAN 0
TAS `82 TS82 1
Taxandria Atletiek TXND 0
Tempo AV TMPO 0
TGAV TGAV 0
Thailand THA 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 0
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Togo TOG 0
Tonga TGA 0
Trackstars TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
Trinidad en Tobago TRI 0
TSAV Parcival PRCV 0
Tsjaad CHA 0
Tsjechië CZE 0
Tunesië TUN 0
Turkije TUR 0
Turkmenistan TKM 0
Tuvalu TUV 0
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 0
Uros Uros 0
Uruguay URU 0
Vanuatu VAN 0
VAV VAV 3
Venezuela VEN 0
Venloop Running Team VRT 0
Verenigd Koninkrijk GBR 1
Verenigde Arabische Emiraten UAE 0
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Verenigde Staten USA 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 0
Vietnam VIE 0
Voorne Atletiek VRNE 0
Voorschoten `97 VS97 0
WAV Tartletos TRTL 0
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
Wit-Rusland BLR 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
Zambia ZAM 0
Zimbabwe ZIM 0
ZOEV ZOEV 0
Zuid-Afrika RSA 0
Zuid-Korea KOR 0
Zweden SWE 0
Zwitserland SUI 0

Prijzen

Solomon Bockarie
  • Senioren mannen - 150m - 15,45
Elvis Afrifa
  • Senioren mannen - 150m - 15,74
Onyema Adigida
  • Senioren mannen - 150m - 15,87
Wandifa Sanneh
  • Senioren mannen - 300m - 33,79
Maarten Stuivenberg
  • Senioren mannen - 300m - 33,82
Bjorn Blauwhof
  • Senioren mannen - 300m - 33,87
Vincent Hazeleger
  • Senioren mannen - 1000m - 2:24,25
Thomas van Laar
  • Senioren mannen - 1000m - 2:24,29
Bram Anderiessen
  • Senioren mannen - 1000m - 2:24,42
Roy Hoornweg
  • Senioren mannen - 3000m - 8:17,60
Simon Grannetia
  • Senioren mannen - 3000m - 8:18,61
Flores Weverling
  • Senioren mannen - 3000m - 8:19,74
Andreas Martinsen
  • Senioren mannen - 110mH - 13,78
Pieter Braun
  • Senioren mannen - 110mH - 14,46
Rik Taam
  • Senioren mannen - 110mH - 15,14
Nick Smidt
  • Senioren mannen - 400mH - 51,38
Jon Schouwenaar
  • Senioren mannen - 400mH - 53,52
Stef van der Schaaf
  • Senioren mannen - 400mH - 53,52
Erik Cadée
  • Senioren mannen - Discus - 59,31
Stephan Dekker
  • Senioren mannen - Discus - 56,31
Caspar Hattink
  • Senioren mannen - Discus - 54,94
Patrick Cronie
  • Senioren mannen - Kogel - 18,55
Erik Cadée
  • Senioren mannen - Kogel - 18,32
Mathijs Damsteegt
  • Senioren mannen - Kogel - 17,80
Mart ten Berge
  • Senioren mannen - Speer - 78,46
Daan Meijer
  • Senioren mannen - Speer - 74,92
Lars Timmerman
  • Senioren mannen - Speer - 72,72
Sven van Merode
  • Senioren mannen - Hoog - 1,99
Tymon de Jonge
  • Senioren mannen - Hoog - 1,96
Dave Brandhoff
  • Senioren mannen - Hoog - 1,96
Joshua Record
  • Senioren mannen - HSS - 14,91
Tarik Tahiri
  • Senioren mannen - HSS - 14,62
Samuel Okantey
  • Senioren mannen - HSS - 14,48
Rutger Koppelaar
  • Senioren mannen - Polshoog - 5,50
Menno Vloon
  • Senioren mannen - Polshoog - 5,20
Koen van der Wijst
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,90
Ingar Kiplesund
  • Senioren mannen - Ver - 7,59
Ignisious Gaisah
  • Senioren mannen - Ver - 7,57
Pim Jehee
  • Senioren mannen - Ver - 7,53
Andrea Bouma
  • Senioren vrouwen - 150m - 17,59
Marit Dopheide
  • Senioren vrouwen - 150m - 17,61
Eefje Boons
  • Senioren vrouwen - 150m - 17,62
Nicky van Leuveren
  • Senioren vrouwen - 300m - 38,02
Marit Dopheide
  • Senioren vrouwen - 300m - 38,37
Eefje Boons
  • Senioren vrouwen - 300m - 39,08
Britt Ummels
  • Senioren vrouwen - 1000m - 2:46,35
Lotte Krause
  • Senioren vrouwen - 1000m - 2:46,74
Manon Kruiver
  • Senioren vrouwen - 1000m - 2:47,13
Nadine VIsser
  • Senioren vrouwen - 100mH - 13,09
Anouk Vetter
  • Senioren vrouwen - 100mH - 13,51
Maayke Tjin A-Lim
  • Senioren vrouwen - 100mH - 13,63
Eilidh Doyle
  • Senioren vrouwen - 400mH - 56,23
Inge Drost
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:02,11
Marije Doddema
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:02,66
Enid Duut
  • Senioren vrouwen - Discus - 48,49
Alida van Daalen
  • Senioren vrouwen - Discus - 46,53
Jill Emmerzaal
  • Senioren vrouwen - Discus - 46,46
Anouk Vetter
  • Senioren vrouwen - Kogel - 16,00
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 15,56
Benthe Konig
  • Senioren vrouwen - Kogel - 15,23
Lisanne Schol
  • Senioren vrouwen - Speer - 56,89
Emma van Arendonk
  • Senioren vrouwen - Speer - 46,21
Roos de Klerk
  • Senioren vrouwen - Speer - 46,21
Marlies van Haaren
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,83
Nicole Etman
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,74
Linda Hurkmans
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,74
Rianna Galiart
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 4,10
Killiana Heymans
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 4,10
Dominique Esselaar
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 3,80
Nadine VIsser
  • Senioren vrouwen - Ver - 6,10
Nadine Broersen
  • Senioren vrouwen - Ver - 6,07
Tara Yoro
  • Senioren vrouwen - Ver - 6,06

Hoogtepunten

Vincent Hazeleger PHNS Msen 1000m
  • 2:24,25
  • Davey Ouwehand RYNS JPA 1000m
  • 3:38,79
  • Joep den Dulk LATL JPA 1000m
  • 3:37,18
  • Noah van der Walle SPTN JPA 1000m
  • 3:43,57
  • Yzara van der Born AV36 MPA 1000m
  • 3:42,35
  • Eefje Boons DVTR Vsen 150m
  • 17,62
  • Emma Vreijling AV36 MPA 1000m
  • 4:00,57
  • Andrea Bouma SPTN Vsen 150m
  • 17,59
  • Daan de Mooij RYNS JPA 1000m
  • 3:34,48
  • Marit Dopheide SPRN Vsen 150m
  • 17,61
  •  

    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Solomon Bockarie ARV Ilion 15,45 +0.7 m/s15,52
    2 Elvis Afrifa AV 1923 15,74 +0.7 m/s16,37
    3 Onyema Adigida Phanos 15,87 +0.0 m/s21,76
    4 Chidel Cecilia AV Atverni 16,04 +0.0 m/s11:28,00
    5 Maarten Stuivenberg VAV 16,16 +0.7 m/s16,06
    6 Daan Lubberdink Ciko `66 16,22 +0.4 m/s21,96
    7 Dimitri Juliet Rotterdam 16,24 +0.7 m/s10,57
    8 Bjorn Blauwhof Phanos 16,32 +0.0 m/s21,97
    9 Dudly Boeldak Rotterdam 16,35 +0.0 m/s11:24,00
    10 Jamiro Elabeidi Leiden 16,50 +0.4 m/s10,93
    11 Calvin Hoogland Castricum 16,52 +0.0 m/s16,87
    12 Enrico van Luijk Rotterdam 16,53 +0.0 m/s16,41
    13 Marvin Douma AV Lycurgus 16,55 +0.7 m/s15,90
    14 Filip van den Hoven AV Lycurgus 16,59 +0.4 m/s16,65
    15 Rutger Bien AV 1923 16,66 +0.4 m/s17,06
    16 Thijs Koers HLLS 16,75 -0.2 m/s17,44
    17 Robin Coops HLLS 16,76 +0.5 m/s11:37,00
    18 Ruben Esajas Rotterdam 16,79 +0.5 m/s11:31,00
    19 Dani Nivillac Nijmegen 16,83 +0.0 m/s11:29,00
    20 Jeroen Witteveen HLLS 16,96 -0.2 m/s17,41
    21 Ronald Dekker AV Hera 17,04 +0.0 m/s16,91
    22 Nick van Schagen Leiden 17,08 +0.0 m/s16,86
    22 Jordy Kluft DEM 17,08 +0.0 m/s11:31,00
    24 Bas Uitbeijerse Haag 17,25 +0.5 m/s17,28
    25 Jamaal Awad DEM 17,27 +0.4 m/s16,70
    26 Yoeri Sterenberg DVTR 17,34 -0.2 m/s23,22
    27 Thomas Reijnders Altis 17,36 +0.0 m/s17,28
    27 Ranki Oberoi Rotterdam 17,36 +0.4 m/s11:03,00
    29 Thijs van den Dries AV Lycurgus 17,38 -0.2 m/s11:49,00
    30 Dennis de Groot HLLS 17,70 -0.2 m/s17,72
    31 Muus Evers AAC 17,71 +0.5 m/s17,06
    32 Erwin Sneek AAC 18,00 -0.2 m/s23,73
    33 Levi Vloet Nijmegen 18,27 +0.5 m/s---
    34 Jelmar Bos Almere `81 18,86 +0.5 m/s---
    35 Rodrigo Wi...lly Broer DVTR 20,72 +0.7 m/s16,21
    Roelf Bouwmeester SV Veendam DNS 11:05,00
    Timo Stegink Castricum --- 52,70
    Remly Vrij Phanos --- 12:07,00
    Niels Beks AV Attila --- ---
    Isayah Broers Phanos --- 11:02,00
    Sem Verwey AV Hylas --- 23,00
    Joris van Gool AV Spiridon --- 10:53,00
    Giovanni Codrington Groningen --- 15,57
    Arjan Roona Groningen --- 22,70
    Peter Emelieze Duitsland --- 15,59
    Ryan Shields Jamaica --- 20,57


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wandifa Sanneh Phanos 33,79 33,87
    2 Maarten Stuivenberg VAV 33,82 33,63
    3 Bjorn Blauwhof Phanos 33,87 46,86
    4 Thomas van Klaveren AV Haarlem 34,44 34,84
    4 Chidel Cecilia AV Atverni 34,44 22:07,00
    6 Jochem Dobber AV Suomi 34,55 46,67
    7 Vester Van...eijningen AV Haarlem 34,59 34,95
    8 Dudly Boeldak Rotterdam 34,69 22:37,00
    9 Royce Zaadnoordijk Leiden 34,71 49,63
    10 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 34,77 35,50
    11 Mathijs Dirks Leiden 34,90 35,05
    12 Roel Huijsmans AV Atverni 34,97 35,27
    13 Thijs Koers HLLS 35,24 36,87
    14 Enrico van Luijk Rotterdam 35,52 35,35
    15 Meron Gijsbertha Phanos 35,56 22:46,00
    16 Sjoerd Dekker AV Haarlem 35,62 36,01
    17 Calvin Hoogland Castricum 36,08 35,90
    18 Rutger Bien AV 1923 36,12 22:36,00
    19 Lex Bolderheij Rotterdam 36,13 50,50
    20 Bas Uitbeijerse Haag 36,23 35,85
    21 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 36,24 49,97
    22 Nick van Schagen Leiden 36,29 35,49
    23 Ronald Dekker AV Hera 36,64 36,04
    24 Yoeri Sterenberg DVTR 36,85 50,94
    25 Thijs van den Dries AV Lycurgus 36,87 51,43
    26 Duncan Visser Haag 37,16 36,44
    27 Koen van den Hoven AV 1923 37,90 36,27
    28 Muus Evers AAC 38,32 37,00
    Isayah Broers Phanos DNS 22:23,00
    Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 49,58
    Timo Stegink Castricum --- 52,70
    Erwin Sneek AAC --- 23,73
    Thomas Reijnders Altis --- 38,49
    Bas Meeuwenoord De Spartaan --- 38,69
    Thijmen Dofferhoff De Spartaan --- 52,59
    Remly Vrij Phanos --- 12:07,00
    Jurre Kok AV 1923 --- 51,51
    Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 52,88
    Sem Verwey AV Hylas --- 49,19
    Sander Pupella Haag --- 35,10
    Dennis de Groot HLLS --- 37,70
    Terrence Agard Rotterdam --- 33,86
    Anthony Rasmijn Rotterdam --- 49,12
    Arjan Roona Groningen --- 22:50,00
    Owen Westerhout AV Trias --- 36,57
    Trystan de Weerdt AAV `36 --- 50,31


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vincent Hazeleger Phanos 2:24,25 ---
    2 Thomas van Laar AV PEC 1910 2:24,29 1.51:39,00
    3 Bram Anderiessen AKU 2:24,42 3:50,37
    4 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:24,82 3:49,45
    5 Maarten Plaum AV Unitas 2:25,34 1:50,78
    6 Luuk Wagenaar Phanos 2:26,27 2:24,27
    7 Yorben Ruiter PAC 2:27,23 2:26,81
    8 Jurjen Polderman Clytoneus 2:27,44 1.50:29,00
    9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 2:27,61 2:30,97
    10 Maxim Moinat Phanos 2:28,43 ---
    11 Thomas Lewis Phanos 2:28,44 1.52:19,00
    12 Joeri Slagter TAS `82 2:28,94 1.53:30,00
    13 Djoao Lobles SV Noordkop 2:29,12 1.57:19,00
    14 Kevin Viezee AAC 2:29,31 2:31,00
    15 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,59 2:29,61
    16 Daniël de Looze Phanos 2:29,69 1.54:0,00
    17 Ryan Clarke Castricum 2:30,45 1.52:28,00
    18 Twan Pormes AV Zaanland 2:30,77 1.55:7,00
    19 Guus Winkelmolen Swift 2:30,81 2:33,80
    20 Jelte Van Atten Leiden 2:31,03 2:39,97
    21 Paul van der Sluijs Haag 2:31,20 ---
    22 Marijn van...er Putten HLLM 2:31,52 1.58:3,00
    23 Lars Van Hoeven Heerenveen 2:31,78 1:55,02
    24 Pieter Mijnhout GACH 2:32,06 2:35,12
    25 Cain Rutgers Almere `81 2:32,10 1:56,15
    26 Sam de Vor GACH 2:33,25 2:31,51
    27 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 2:34,60 2:39,00
    28 David Vonk GACH 2:34,99 2:32,40
    29 Thom Reynders Swift 2:35,01 2:44,65
    30 Edwin Sjerps SAV 2:35,27 4:02,62
    31 Thymon Houben AV Unitas 2:35,45 1.56:25,00
    32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 2:35,88 1.59:18,00
    33 Tristan Slobben AV Trias 2:37,11 2:00,56
    34 Jens van Gelderen AV Lycurgus 2:38,27 1.56:36,00
    35 Jelle de Roon Atledo 2:38,31 2:40,00
    36 Zeb Beelen De Spartaan 2:39,79 4:21,00
    37 Daan Notenboom Castricum 2:44,43 2:05,17
    38 Jesper Verbruggen Castricum 2:46,53 2:03,69
    Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion DNS ---
    Yunis Abu... - HAAS A Haag DNF ---
    Fenno Polderman AAC --- 2:40,87
    Bram ROuwen Hanzesport --- 2:36,38
    Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 2:32,52
    Wilfred va... - HAAS A Groningen --- ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roy Hoornweg AV Passaat 8:17,60 8:23,23
    2 Simon Grannetia De Spartaan 8:18,61 8:22,26
    3 Flores Weverling Leiden 8:19,74 8:19,52
    4 Edwin de Vries Castricum 8:22,23 8:18,91
    5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 8:25,00 8:24,59
    6 Lars Gerritsen AV Passaat 8:29,41 8:24,89
    7 Tim van den Broeke DNMC 8:38,52 8:30,57
    8 Gianluca Assorgia SPLT 8:42,82 8:55,27
    9 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 8:46,18 8:45,68
    10 Thijs Borcheld Groningen 8:57,52 9:00,27
    11 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 8:58,22 4.00:37,00
    12 Max van Gerrevink Leiden 9:01,40 9:05,39
    13 Erwin Harmes GRTM 9:05,31 8:42,73
    14 Piet Wiersma AV Jahn II 9:09,24 9:52,01
    15 Robin Honebecke ATC `75 9:10,02 9:05,39
    16 Jeroen Kramer AV Zaanland 9:14,11 9:12,20
    Seppe van ... - HAAS A Leiden DNS ---
    Sten Stoltenborg HLLM --- 8:46,22
    Rory Johnson Leiden --- 9:14,44
    Bereket Petersen AV `56 --- 9:06,59
    Bezuayehu Petersen AV `56 --- 9:13,39


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Andreas Martinsen Denemarken 13,78 -0.5 m/s13,65
    2 Pieter Braun AV Sprint 14,46 -0.5 m/s14,25
    3 Rik Taam AV Zaanland 15,14 -0.5 m/s15,10
    4 Trystan de Weerdt AAV `36 15,24 -0.5 m/s14,72
    5 Maarten Nabbe PH 15,37 -0.5 m/s15,04
    Ruben Esajas Rotterdam DQ 14,69
    Loek van Zevenbergen AV Fortuna --- 15,35
    Koen Smet Phanos --- 13,71
    Job Beintema AV Trias --- 13,86
    Sybren Blok PAC --- 14,37
    Bram Elevelt HAAS --- 15,02


    Senioren mannen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Nick Smidt AAC `61 51,38 51,36
    2 Jon Schouwenaar AV 1923 53,52 54,87
    2 Stef van der Schaaf VAV 53,52 52,21
    4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,91 55,40
    5 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 55,76 55,20
    6 Niko Zuidema Olympus `70 55,78 54,30
    7 Stefan de Vries AAC 57,03 57,62
    8 Roman de Klein HLLS 57,07 56,95
    Maarten Ottenhoff Phanos --- 53,47
    Brian Vriend AV Lycurgus --- 52,38
    Jesper Arts PH --- 51,15


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NL Neo Blauw Mannen Nederland - Msen 4 41,32 8
    2 NL Junioren Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,33 7
    3 NL Neo Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,84 6
    4 De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen 5 43,95 5
    5 ATR Rood - Msen 4 44,28 4
    6 ATR Blauw - Msen 4 44,44 3
    7 Senioren Para-team - Msen 4 47,34 2
    8 NL Junioren Blauw Mannen Nederland - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Erik Cadée PH 59,31 X 59,01 X X 59,18 59,31 64,24
    2 Stephan Dekker ARV Ilion 54,48 54,76 54,34 56,31 X X 56,31 57,91
    3 Caspar Hattink Startbaan X 51,78 53,04 54,94 X X 54,94 56,49
    4 Roland van Zuilen AV Gouda 51,41 X 50,59 51,08 51,06 48,95 51,41 56,48
    5 Mathijs Damsteegt Haag 48,53 48,37 X 48,89 46,78 X 48,89 51,54
    6 Marijn van den Born PAC 47,71 X X X 43,81 X 47,71 44,14
    7 Pieter Braun AV Sprint 44,61 42,64 41,61 45,00 45,00 44,65
    8 Thomas Zaw Groningen X 43,81 X 41,51 X 44,85 44,85 48,86
    9 Casper van der Ploeg Phanos 40,99 X 41,83 41,83 45,92
    10 Ingmar Vos PAC X 41,01 38,73 41,01 44,96
    11 Tom Hoekema De Spartaan 40,97 39,99 39,97 40,97 41,08
    12 Martijn va...Batenburg Leiden X 39,08 X 39,08 43,18
    13 Rik Taam AV Zaanland 36,57 39,04 33,19 39,04 40,57
    Benjamin Janssen Leiden --- 40,91
    Sybren Blok PAC --- 41,88
    Wout Zijlstra HRRR --- 56,65


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Cronie AAC 18,24 X 18,18 18,55 X X 18,55 19,55
    2 Erik Cadée PH 16,82 18,29 18,32 X X 18,28 18,32 18,82
    3 Mathijs Damsteegt Haag X 17,80 17,52 X 17,45 X 17,80 17,89
    4 Remco Goetheer PAC X 17,39 17,10 17,67 X X 17,67 18,01
    5 Marijn van den Born PAC 14,86 X 14,82 15,27 14,90 15,68 15,68 15,31
    6 Sven Poelmann AAC 14,93 14,51 X X X 15,01 15,01 15,10
    7 Paul Olofsen SAV X 14,50 X X X 14,41 14,50 15,91
    8 Tom Hoekema De Spartaan 12,29 11,71 11,52 12,28 11,74 11,76 12,29 12,48
    Sybren Blok PAC --- 13,93


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mart ten Berge SPWS 78,46 74,96 76,63 78,46 77,97
    2 Daan Meijer AV34 71,23 73,55 70,28 72,00 74,92 70,84 74,92 78,24
    3 Lars Timmerman PH 72,57 72,72 70,71 X X 71,92 72,72 74,50
    4 Alex van den Boom AV `47 66,95 64,64 65,92 X 62,15 X 66,95 67,78
    5 Mark Jonker Isala `96 X X 60,08 60,57 55,73 61,85 61,85 65,91
    6 Leon Versluijs AAC 60,42 X 60,60 60,47 61,42 58,93 61,42 61,53
    7 Erik Huij...Carretero Phanos 60,30 60,31 58,93 58,48 X 60,73 60,73 66,59
    8 Henrik Pröpper Phanos 58,44 59,09 59,88 60,63 54,74 58,53 60,63 62,94
    9 Pieter Braun AV Sprint 58,63 57,04 59,53 59,53 56,86
    10 Ingmar Vos PAC 58,72 58,27 57,38 58,72 61,41
    11 Wietse Folkers AV Zeewolde X 54,13 54,82 54,82 58,04
    Andrew Kooijman HLLS --- 57,92
    Thomas van Ophem AV Hera --- 65,54
    Jurriaan Wouters HLLS --- 71,56
    Arjan Dekkers ACHL --- 66,51
    Dimitri Jonkers AV Sprint --- 60,94


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.601.651.701.751.801.851.901.931.961.992.13ResOBP
    1 Sven van Merode Spado O O XXX 1,99 2,16
    2 Tymon de Jonge ARV Ilion O - O 1,96 2,00
    3 Dave Brandhoff AV Lycurgus XO O O XX- 1,96 2,14
    4 Daniël Leyba Haag O O O XXO O 1,96 2,02
    5 Marius Wouters HLLS XO 1,96 2,11
    5 Dion van Kessel Typhoon XO 1,96 2,14
    7 Hidde ter Woord DVTR O XO XXO XXO 1,96 2,00
    8 Niels Hanegraaf DJA O - XXX 1,90 2,07
    9 Ingmar Vos PAC O XO - XXX 1,90 2,00
    10 Levi van der Geest De Spartaan O XO O XXX 1,85 1,90
    11 Trystan de Weerdt AAV `36 O XO XO XXX 1,85 1,98
    12 Jeroen Teeuwen De Spartaan O O O XXX 1,70 1,74
    Joost Sinke Spado --- 1,76
    Akos Miller Hongarije --- 1,85
    Jan Peter Larsen ARV Ilion --- 2,09
    Julian Record AV 1923 --- 1,95
    Sander Smits AVGM --- 2,00


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Joshua Record AV 1923 14,35 14,91 X 14,23 14,69 14,41 14,91 +1.8 m/s14,70
    2 Tarik Tahiri Rotterdam 14,62 14,48 14,28 - 14,62 14,43 14,62 +1.8 m/s14,81
    3 Samuel Okantey USA 14,42 14,48 14,40 13,99 X 12,09 14,48 +2.4 m/s15,08
    4 Glenn van Hamond AV Attila X 13,55 X 13,59 13,00 13,71 13,71 +1.5 m/s13,92
    5 Twan Evers AV Wijchen 12,92 13,27 12,99 13,23 13,02 13,24 13,27 +2.7 m/s12,99
    6 Jarik Beukers De Spartaan 11,46 X X 11,72 X X 11,72 +1.8 m/s12,57
    Andrea Carenini GACH --- 14,99
    Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 14,01
    Jelle van der Zon De Spartaan --- 13,50


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 4.304.404.604.804.905.005.105.205.305.505.70ResOBP
    1 Rutger Koppelaar ARV Ilion XO O XXX 5,50 5,65
    2 Menno Vloon AV Lycurgus O - XO XXX 5,20 5,58
    3 Koen van der Wijst AV Unitas XO - XXX 4,90 5,35
    4 Koen Koenders PH O XXX 4,60 4,70
    5 Siem ter Braake GACH XO XXX 4,30 4,50
    6 Steven Eleonora ARV Ilion XXO XXX 4,30 4,60
    Philip van de Beek Phanos XXX DNS 4,45
    Timo de Water ARV Ilion DNS 5,15
    Koen Stapel ARV Ilion XX DNS 4,60
    Jakob Putz ATV Venray XXX DNS 4,30
    Roman Monte GACH --- 5,00
    Christian ...berdorfer GACH --- 4,60


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Ingar Kiplesund Noorwegen 7,22 7,59 7,42 5,94 7,51 7,45 7,59 +3.2 m/s7,86
    2 Ignisious Gaisah PAC X 7,57 X - 7,35 X 7,57 +2.8 m/s8,00
    3 Pim Jehee PH 7,43 7,35 7,33 7,29 7,01 7,53 7,53 +1.2 m/s7,40
    4 Steven Nuytinck PH 7,06 X 7,34 7,46 X 7,48 7,48 +2.2 m/s7,53
    5 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,03 7,19 7,31 7,30 7,43 - 7,43 +2.1 m/s6,79
    6 Joeri van der Hooft AAC 7,18 7,27 X 7,06 - 7,16 7,27 +3.5 m/s7,33
    7 Alexander Soethout DEM X X 7,10 X 7,10 +1.6 m/s7,10
    8 Ronald Hertog Rotterdam 6,50 6,92 6,90 6,51 6,82 X 6,92 +2.5 m/s7,57
    9 Trystan de Weerdt AAV `36 6,58 6,78 6,51 6,78 +2.5 m/s6,97
    10 Ranki Oberoi Rotterdam 6,75 6,53 6,74 6,75 +1.6 m/s6,96
    11 Filip van den Hoven AV Lycurgus 6,50 6,75 6,54 6,75 +3.4 m/s7,16
    12 Olav Donker PH 6,40 X 6,64 6,64 +3.7 m/s6,82
    13 Robin Coops HLLS 6,51 6,55 6,52 6,55 +1.8 m/s6,75
    14 Rik Taam AV Zaanland 3,85 6,35 6,46 6,46 +2.1 m/s7,05
    Steven Eleonora ARV Ilion --- 6,58
    Quincy Stjeward Phanos --- 6,34
    Thomas Ticheloven AV Lycurgus --- 6,71
    Joshua Record AV 1923 --- ---
    Joshua Record AV 1923 --- 6,75
    Julian Record AV 1923 --- 6,81
    Bram Ruissen PAC --- 6,72


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Andrea Bouma De Spartaan 17,59 +0.1 m/s18,37
    2 Marit Dopheide AV Sprint 17,61 +0.1 m/s17,67
    3 Eefje Boons DVTR 17,62 +0.1 m/s---
    4 Nicky van Leuveren Phanos 17,68 +0.1 m/s17,41
    4 Lieke Klaver SAV 17,68 -1.0 m/s18,01
    6 Maayke Tjin A-Lim NEAV 18,09 -1.0 m/s12:23,00
    7 Leonie Van Vliet AAV `36 18,10 -0.9 m/s24,82
    8 Yasmin Liverpool Leiden 18,17 -1.0 m/s24,92
    8 Nargélis Statia Rotterdam 18,17 +0.1 m/s12:29,00
    10 Jorieke Korenromp DVTR 18,18 +1.2 m/s25,23
    11 Kadene Pet... Vassell Phanos 18,25 +0.1 m/s12:36,00
    12 Linda Van Rossum PH 18,49 -1.0 m/s24,78
    13 Joanny Loeffen ARV Ilion 18,53 -0.9 m/s25,25
    14 Mariska Bun AV Phoenix 18,59 -0.9 m/s18,67
    15 Esther Dankwah Haag 18,61 -1.0 m/s12:01,00
    16 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 18,63 +0.6 m/s54,78
    17 Chante Samuel Phanos 18,67 -0.9 m/s25,24
    18 Rebecca Rijken Phanos 18,69 -0.9 m/s18,71
    19 Gwen Reuver AAC 18,71 -1.0 m/s12:33,00
    20 Melanie de Vries AV Athlos 18,87 +1.2 m/s25,42
    21 Dominique Veninga SV Veendam 19,00 +0.6 m/s25,61
    22 Nele van den Broek AV Sprint 19,08 -0.9 m/s24,97
    23 Chimene F...o Azoungo Leiden 19,17 +0.6 m/s---
    24 Beau Winnubst AAC 19,27 +1.2 m/s12:59,00
    24 Demi van de Sande Rotterdam 19,27 +0.6 m/s56,38
    26 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 19,32 -0.1 m/s13:27,00
    27 Kimberley Booij De Spartaan 19,33 +1.2 m/s26,36
    28 Sandy Lundgren AV Hera 19,45 +1.2 m/s18,84
    29 Bernice Meijer SV Veendam 19,56 +0.6 m/s26,27
    30 Megan de Ruiter Phanos 19,63 -0.1 m/s19,78
    31 Jinke van der Sluis AV Phoenix 19,65 -0.1 m/s27,39
    32 Ilse Knijnenburg Haag 20,06 -0.1 m/s19,21
    33 Leonie Wierenga SAV 20,58 -0.1 m/s20,41
    Suzanne Libbers Groningen --- 20,20
    Gabriëlla...der Wijck Phanos --- 12:09,00
    Laura de Witte AV Trias --- ---
    Lisanne de Witte AV Trias --- ---
    Fleur Jong Hollandia --- ---
    Femke Bol Altis --- 18,06
    Michelle van Dorth AV Hylas --- 14,22
    Marlene va...nsewinkel AV Attila --- 28,57
    Eva Hovenkamp Climax --- ---
    Lea Jurdzinski Groningen --- 26,28


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nicky van Leuveren Phanos 38,02 36,21
    2 Marit Dopheide AV Sprint 38,37 37,86
    3 Eefje Boons DVTR 39,08 ---
    4 Jorieke Korenromp DVTR 39,12 55,43
    5 Yasmin Liverpool Leiden 39,71 40,21
    6 Andrea Bouma De Spartaan 39,80 41,41
    7 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 40,23 54,78
    8 Demi van de Sande Rotterdam 40,43 56,38
    9 Melanie de Vries AV Athlos 40,68 56,80
    10 Dominique Veninga SV Veendam 40,79 57,46
    11 Kadene Pet... Vassell Phanos 40,90 12:36,00
    12 Jonne Walstra AV Atos 41,75 59,31
    13 Bernice Meijer SV Veendam 41,81 56,08
    14 Nargélis Statia Rotterdam 41,92 24:11,00
    15 Lotte van Stijn De Spartaan 42,50 42,96
    16 Megan de Ruiter Phanos 42,80 43,72
    17 Leonie Wierenga SAV 43,41 43,19
    Leonie Van Vliet AAV `36 DNS 57,93
    Chimene F...o Azoungo Leiden DNS ---
    Bianca Baak Phanos --- 54,87
    Gabriëlla...der Wijck Phanos --- 25:34,00
    Rebecca Rijken Phanos --- 40,48
    Laura de Witte AV Trias --- ---
    Lisanne de Witte AV Trias --- 52,07
    Fleur Jong Hollandia --- ---
    Gwen Reuver AAC --- 59,07
    Femke Bol Altis --- 40,14
    Sanne Verstegen Rotterdam --- ---
    Isa Videler Spado --- 40,69
    Eva Hovenkamp Climax --- ---
    Suzanne Libbers Groningen --- 42,74
    Lea Jurdzinski Groningen --- 59,72
    Anita Hinriksdottir IJsland --- 54,84
    Anke Zonderland AV Impala --- 42,63


    Senioren vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Britt Ummels AV Unitas 2:46,35 4:19,21
    2 Lotte Krause AKU 2:46,74 2:09,36
    3 Manon Kruiver AV NOVA 2:47,13 ---
    4 Dagmar Smid AAV `36 2:48,02 2:52,39
    5 Roos Blokhuis AV Passaat 2:49,72 2:51,45
    6 Bo Ummels AV Unitas 2:51,17 4:23,16
    7 Nicole We...ng-Dissel AAC 2:52,57 2:55,93
    8 Laura Boekel AV NOVA 2:53,96 2:09,87
    9 Jetske van Kampen AV Hylas 2:54,07 2:12,02
    10 Roos van Elk Leiden 2:54,58 2:12,64
    11 Carlijn Wagenaar Groningen 2:58,71 2:13,32
    12 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 3:00,91 2:18,44
    13 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 3:03,18 10:44,67
    14 Eline Langeveld AV Zaanland 3:03,91 2:27,01
    Isis De l... - HAAS B Nijmegen DNS ---
    Anita Hinriksdottir IJsland --- 2:00,14
    Jonne Walstra AV Atos --- ---
    Daniëlle van Dorth AV Hylas --- 2:26,88
    Sanne Verstegen Rotterdam --- 2:38,72
    Famke Heinst De Liemers --- 2:12,96
    Britt Roos HAC `63 --- 2:18,81
    Stella Ku... - HAAS A Duitsland --- ---


    Senioren vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Nadine VIsser SAV 13,09 +0.0 m/s12,87
    2 Anouk Vetter AV Sprint 13,51 +0.0 m/s13,29
    3 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,63 +0.0 m/s13,68
    4 Lisanne Drost AAV `36 14,30 +0.0 m/s14,37
    5 Chante Samuel Phanos 14,51 +0.0 m/s14,16
    Sharona Bakker AV Lycurgus DNF 12,97
    Nele van den Broek AV Sprint --- 14,78
    Nadine Broersen AV Sprint --- 13,53
    Tamara Bos PH --- 14,01
    Eefje Boons DVTR --- 13,15


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Eilidh Doyle GBR 56,23 54,09
    2 Inge Drost ARV Ilion 1:02,11 59,09
    3 Marije Doddema AV 1923 1:02,66 1:01,63
    4 Janke Strijp AV 1923 1:03,12 1:02,04
    5 Femke Frijters DJA 1:04,26 1:04,58
    6 Maruska Eduarda Rotterdam 1:04,29 1:01,37
    7 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:05,50 1:03,75
    8 Rebecca Rijken Phanos 1:06,63 1:01,53
    9 NIna Franke AV Oss `78 1:07,38 1:05,81
    Bianca Baak Phanos --- 56,34
    Myrthe Fonck AAC --- 58,74
    Sophie den Ouden MPM --- 1:10,33
    Maeve Contion Frankrijk --- 56,05
    Arna Gudmundsdottir IJsland --- 56,08


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen 5 50,23 4
    2 AV Passaat AV Passaat - Vsen 4 51,39 3
    3 ATR Dames - Vsen 4 DNF 0
    3 NL Junioren Blauw Vrouwen Nederland - Vsen 4 DNF 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Enid Duut PAC 48,49 42,21 X 45,80 X X 48,49 46,94
    2 Alida van Daalen PAC X X 46,53 46,50 X X 46,53 47,52
    3 Jill Emmerzaal Nijmegen 43,79 41,14 39,12 42,85 46,46 X 46,46 49,50
    4 Dara Obot Haag 43,18 45,40 X X 41,41 44,76 45,40 49,19
    5 Benthe Konig Ciko `66 33,54 43,88 44,20 42,89 43,21 43,28 44,20 44,31
    6 Bibi Lotte...der Horst AAC 43,92 42,92 42,23 41,98 41,93 43,50 43,92 48,31
    7 Lianne Bruins GACH 40,63 37,84 X X 43,01 41,22 43,01 46,70
    8 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 40,11 X 36,83 34,90 X 33,53 40,11 41,39
    9 Sacha Popping Leiden X 37,01 38,19 38,19 40,31
    10 Anna Goede AV 1923 37,11 36,12 35,27 37,11 37,48
    11 Fleur van der Put Leiden 35,49 34,43 36,51 36,51 40,22
    Corinne Nugter AV NOP --- 56,74


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Anouk Vetter AV Sprint X 14,97 14,83 X 16,00 X 16,00 15,69
    2 Jessica Schilder AV Hera 14,75 15,47 15,44 15,11 15,44 15,56 15,56 15,42
    3 Benthe Konig Ciko `66 14,89 15,05 15,08 15,16 14,88 15,23 15,23 15,17
    4 Lieke Muller Groningen 13,91 14,82 14,24 X X 14,00 14,82 15,64
    5 Nadine Broersen AV Sprint X X 13,37 14,26 14,35 X 14,35 14,66
    6 Nadine VIsser SAV X 12,87 13,64 13,26 13,02 X 13,64 12,84
    7 Keeley Heijdeman AAC 13,46 13,53 13,53 X X X 13,53 13,86


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lisanne Schol AV Lycurgus 52,04 X 52,34 X 56,89 X 56,89 54,30
    2 Emma van Arendonk Spado 46,21 45,29 43,48 43,79 43,13 42,89 46,21 44,94
    3 Roos de Klerk PAC 43,12 46,21 X X 41,66 X 46,21 45,83
    4 Ilhem Tamrouti Isala `96 45,33 X X 42,07 39,71 41,85 45,33 43,11
    5 Veerle de Vries Groningen 42,86 44,76 35,33 40,01 38,11 42,74 44,76 41,88
    6 Danien ten Berge SPWS 41,57 43,36 39,45 37,12 39,57 44,47 44,47 44,59
    7 Susanne va...er Hoeven Phanos 38,40 40,81 42,28 X 39,85 X 42,28 41,32
    8 Lieke Muller Groningen 40,88 41,97 35,38 37,51 37,20 - 41,97 42,12
    9 Michelle Oud SAV 41,32 41,61 38,53 41,61 45,13
    10 Imogen Beard Clytoneus 38,11 37,97 X 38,11 42,95


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.85ResOBP
    1 Marlies van Haaren Phanos O O O O O O XXO XXX 1,83 1,76
    2 Nicole Etman PAC O O O O O XXX 1,74 1,71
    3 Linda Hurkmans AV NOVA O O XO XO O XXX 1,74 1,71
    4 Marjolein Bolten HLLM O O O XXO XXX 1,68 1,65
    5 Annabelle Emmen AV Spiridon O O XO XXX 1,65 1,70
    6 Michelle Oud SAV O O XXX 1,60 1,69
    Eva Tetteroo Olympus `70 --- 1,72


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20ResOBP
    1 Rianna Galiart AV Lycurgus XO - XO XO X- 4,10 4,35
    1 Killiana Heymans PAC XO - - O - XO XO XXX 4,10 3,95
    3 Dominique Esselaar AV Unitas XO - O XXX 3,80 3,80
    4 Robin Wingbermühle Rotterdam O XO - XXX 3,80 4,02
    5 Anita Karregat PH XO XXX 3,70 4,00
    6 Jonne Dommerholt Eindhoven XO - O XXX 3,60 3,70
    7 Sterre De Booy ARV Ilion XXO - XO XXX 3,50 3,60
    8 Sanne Eekel GACH XO XXO XXX 3,10 3,30
    9 Sophie Jebose AAC XO XXX 3,00 3,30
    Tinka Broekman AV Unitas --- 3,65


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Nadine VIsser SAV 5,95 6,00 6,01 6,10 6,08 - 6,10 +1.7 m/s6,35
    2 Nadine Broersen AV Sprint X 6,04 5,93 5,95 X 6,07 +1.7 m/s6,38
    3 Tara Yoro AV 1923 5,90 6,06 5,73 5,65 5,79 5,81 6,06 -1.1 m/s5,95
    4 Lianne van Krieken PH 5,54 5,81 5,63 5,71 2,20 5,86 5,86 +0.9 m/s5,96
    5 Natalie Puper AV Atverni 5,51 5,48 5,73 5,35 X - 5,73 +1.7 m/s5,40
    6 Djanne van Kooten VAV 5,69 5,51 5,52 5,48 5,57 X 5,69 +2.3 m/s5,62
    7 Lisanne Drost AAV `36 5,50 5,57 5,56 5,67 X 5,17 5,67 +1.2 m/s5,55
    8 Carola van...agtendonk AAC 5,65 3,81 5,65 +2.6 m/s6,00
    9 Chante Samuel Phanos 5,33 5,29 5,25 5,16 5,27 5,42 5,42 +2.1 m/s5,70
    10 Nele van den Broek AV Sprint 5,10 5,10 5,32 5,32 -0.9 m/s5,72
    11 Beau Winnubst AAC 5,27 5,31 5,24 5,31 +1.9 m/s5,58
    12 Joanny Loeffen ARV Ilion 4,91 4,99 4,88 5,09 5,29 5,16 5,29 -1.2 m/s5,19
    13 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,04 5,26 5,14 5,26 +2.9 m/s5,72
    14 Yara Linnekamp HLLS 4,98 4,64 5,01 4,86 4,87 4,88 5,01 +0.9 m/s5,36
    15 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan X X 4,94 4,65 4,96 4,89 4,96 +0.6 m/s5,35
    16 Iris Pruysen HRCL 4,46 4,54 X 4,18 4,36 X 4,54 -0.7 m/s5,21
    17 Fleur Schouten De Spartaan X 2,82 X X X X 2,82 -0.6 m/s3,14
    Priscilla ... Oorschot AAC