Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 0
AAC AAC 0
AAC `61 AC61 0
AAV SISU SISU 0
AAV `36 AV36 0
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 0
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 0
ACW `66 ACW 0
ADRT Pegasus PGSS 0
AKU AKU 0
Almere `81 AM81 0
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 0
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Arena Atletiek ARNA 0
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
ARV Achilles ACHL 30
ARV Ilion ILIO 0
ATC `75 AT75 0
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 3
Atletico `73 AL73 0
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 0
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 0
Atletiekvereniging ATH ATH 0
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 0
AV 1923 AV23 0
AV Aalsmeer ALSM 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 0
AV Aquilo AQLO 0
AV Archeus ARCH 0
AV Argo ARGO 0
AV Astylos ASTL 0
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 0
AV Atletics Nijverdal ATNY 0
AV Atos ATOS 0
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 0
AV Caesar CAES 0
AV Castricum CSTR 0
AV Cifla CFLA 0
AV Clytoneus CLYT 0
AV Daventria 1906 DVTR 0
AV De Gemzen GMZN 0
AV De Keien KEIN 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 0
AV De Spartaan SPTN 0
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 0
AV Edam EDAM 0
AV Feniks FNKS 0
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 0
AV Fortuna FRTN 0
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 0
AV Goor `75 GOOR 0
AV Gouda GOUD 0
AV Groene Ster GRST 4
AV Haaksbergen HKBG 0
AV Haarlem HRLM 0
AV Haarlemmermeer HLLM 0
AV Hanzesport HNZS 0
AV Heerenveen HRVN 0
AV Hera HERA 0
AV Hollandia HLLD 0
AV Holten HLTN 0
AV Horror Sneek HRRR 0
AV Hylas HYLS 0
AV Impala IMPL 0
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 0
AV Lionitas LNTS 0
AV Lycurgus LYCG 0
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 0
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 0
AV NOVA NOVA 0
AV Olympus `70 OL70 0
AV Oss `78 OS78 0
AV Pallas `67 PL67 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 0
AV PEC 1910 PEC 0
AV Phoenix PHNX 0
AV Pijnenburg PNBG 0
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 0
AV Rijssen RSSN 0
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 0
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 0
AV Spartacus SPTC 0
AV Spiridon SPRD 0
AV Spirit Lelystad SPLS 0
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 0
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 2
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 0
AV Startbaan STBN 0
AV Statina STTN 0
AV Suomi SOMI 0
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 0
AV Triathlon Triathlon 0
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 0
AV Valkenswaard AVV 0
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 0
AV Wieringermeer WRNG 0
AV Wijchen WYCH 0
AV Zaanland ZNLD 0
AV Zeewolde ZWLD 0
AV Zuidwal ZDWL 0
AV `34 Apeldoorn AV34 0
AV `40 AV40 0
AV `47 AV47 0
AV `56 AV56 4
AV `t Jasper Sport JSPR 0
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 0
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 0
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
B.o.d. De Sprinters BODS 0
BAV BAV 0
BB lopers BBLP 0
Belgie BEL 0
CAV Energie ENRG 0
CAV Tenaco TNCO 0
ChiTA Chita 0
Cialfo CLFO 0
Ciko `66 CIKO 0
Climax CLMX 0
Currimus Currimus 0
DAK DAK 0
DAV Kronos KRNS 0
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 0
DEM DEM 0
DES DES 0
DJA DJA 12
DK en AV Hercules HRCL 0
Dolichos HVDS 0
DOS DOS 0
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 0
EAC De Sperwers SPWS 0
Eindhoven Atletiek EHAT 0
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
ESAV Asterix ASTX 0
Feniks Feniks 0
Fit FIT 0
Fortius FORT 1
GAC Gemert GACG 0
GAC Hilversum GACH 0
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Groningen Atletiek GRNG 0
GSAV Vitalis VTLS 0
GVAC GVAC 0
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 0
HAC HAC 0
HAC `63 HC63 0
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
Hellas Utrecht HLLS 0
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
Invictus INVC 0
Isala `96 ISLA 0
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
KAV Holland KAVH 0
Kronos Kronos 0
LAAC Twente LAAC 0
Leiden Atletiek LATL 0
Leiden Road Runners Club LRRC 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 0
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
LV Plantaris PLNT 0
Marathon Pim Mulier MPM 0
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Nederland NED 0
Nijmegen Atletiek NYMG 0
No-Limits NOLM 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
NSAV `t Haasje HAAS 0
O.S.S. - VOLO VOLO 0
OLAT OLAT 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
OSM `75 OSM 0
PAC PAC 1
Phanos PHNS 0
Prins Hendrik PH 0
PSV atletiek PSVA 0
RK HAV RKHV 0
Road Runners Etten Leur RREL 2
Rotterdam Atletiek RDAM 0
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
RWV RWV 0
SAV SAV 0
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 0
Scopias Atletiek SCPS 0
Scorpio SCRP 6
Seven Hills Running Team SHRT 0
Spado SPDO 5
Spark SPRK 0
Sporthal Galgenwaard Galgenwaard 0
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 0
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 0
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 0
SV Veendam Atletiek VNDM 0
SV Vitesse '08 VT08 0
Swift Atletiek SWFT 0
TAS `82 TS82 0
Taxandria Atletiek TXND 0
Tempo AV TMPO 0
TGAV TGAV 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 7
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 4
Trackstars Nesselande TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 0
U-Track UTRK 0
Uros Uros 0
VAV VAV 0
Venloop Running Team VRT 0
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 0
Voorschoten `97 VS97 0
WAV Tartletos TRTL 0
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
ZOEV ZOEV 0

Prijzen

Ruben Jaspers
  • Jongens Junioren - 100m - 11,88
Raymond de Bruijn
  • Jongens Junioren - 100m - 12,23
Pascal Reichert
  • Jongens Junioren - 100m - 12,67
Daan Dirks
  • Jongens Junioren - 800m - 2:05,11
Ruben Baljon
  • Jongens Junioren - 800m - 2:19,66
Siem Goverden
  • Jongens Junioren - 800m - 2:59,92
Stef Dirks
  • Jongens Junioren - 3000m - 9:11,90
Jaïr van Winkel
  • Jongens Junioren - 3000m - 9:42,66
Mattijs Mols
  • Jongens Junioren - Discus - 50,51
Timo in 't Hout
  • Jongens Junioren - Discus - 46,11
Koen Zandvliet
  • Jongens Junioren - Discus - 40,31
Timo in 't Hout
  • Jongens Junioren - Kogel - 15,33
Koen Zandvliet
  • Jongens Junioren - Kogel - 10,05
Sven Kramer
  • Jongens Junioren - Kogel - 9,90
Tim Klein
  • Jongens Junioren - Hoog - 1,85
Jelle Evers
  • Jongens Junioren - Hoog - 1,65
Jord Pluimes
  • Jongens Junioren - Hoog - 1,60
Finn de Graaf
  • Jongens Junioren - Ver - 5,44
Tim Klein
  • Jongens Junioren - Ver - 5,40
Jelle Evers
  • Jongens Junioren - Ver - 5,36
Justin Francois
  • Masters mannen - 100m - 11,78
Roald Van der Laan
  • Masters mannen - 100m - 13,69
Justin Francois
  • Masters mannen - 200m - 24,29
Frank Bossers
  • Masters mannen - 200m - 27,01
Jos de Laat
  • Masters mannen - 3000m - 10:17,44
Kees Lazeroms
  • Masters mannen - 3000m - 10:24,56
Willem Dekkers
  • Masters mannen - 3000m - 11:11,07
Ruben van Ameijden
  • Masters mannen - Discus - 38,07
Erwin van Hooij
  • Masters mannen - Discus - 31,78
Cees van Blerck
  • Masters mannen - Discus - 31,76
Cees van Blerck
  • Masters mannen - Kogel - 10,92
Erwin van Hooij
  • Masters mannen - Kogel - 9,72
Ruben van Ameijden
  • Masters mannen - Discus - 37,75
Frank Bossers
  • Masters mannen - Ver - 5,09
Bart van den Wijngaard
  • Senioren mannen - 100m - 11,59
Bart Hondeveld
  • Senioren mannen - 100m - 11,92
Stephan Sweep
  • Senioren mannen - 100m - 12,04
Bart van den Wijngaard
  • Senioren mannen - 200m - 23,65
Negassi Tewelde
  • Senioren mannen - 800m - 2:08,82
Alex Heijnemans
  • Senioren mannen - 800m - 2:11,23
Mitchell van Oudenaarden
  • Senioren mannen - 800m - 2:13,85
Thijs Staps
  • Senioren mannen - 3000m - 9:39,13
Karsten Nefs
  • Senioren mannen - 3000m - 9:40,33
Jeffrey Faes
  • Senioren mannen - 3000m - 9:50,48
Stephan Wapperom
  • Senioren mannen - Discus - 42,31
Maarten Roeloffs
  • Senioren mannen - Discus - 33,47
Bart van den Wijngaard
  • Senioren mannen - Kogel - 12,78
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - Kogel - 10,92
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Joost Ketel
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Bart Hondeveld
  • Senioren mannen - Ver - 6,07
Stephan Sweep
  • Senioren mannen - Ver - 5,76
Marisa Hopmans
  • Masters vrouwen - 3000m - 11:05,73
Lonneke Elzerman
  • Masters vrouwen - 3000m - 12:20,29
Karin de Wild
  • Masters vrouwen - 3000m - 13:33,08
Yvonne van Arendonk
  • Masters vrouwen - Discus - 25,02
Yvonne van Arendonk
  • Masters vrouwen - Kogel - 10,58
Ankie Vermeeren
  • Meisjes Junioren - 100m - 13,98
Vera van As
  • Meisjes Junioren - 100m - 14,12
Iris Voorheijen
  • Meisjes Junioren - 100m - 14,18
Veerle Maris
  • Meisjes Junioren - 800m - 2:44,78
Bente van den Broek
  • Meisjes Junioren - 800m - 2:48,84
Kim Holling
  • Meisjes Junioren - 800m - 3:12,65
Sophie Kenis
  • Meisjes Junioren - 3000m - 12:22,39
Janneke Pluimes
  • Meisjes Junioren - Discus - 42,13
Helena Pluimes
  • Meisjes Junioren - Discus - 32,19
Bowien Snepvangers
  • Meisjes Junioren - Discus - 27,50
Robin van Ommeren
  • Meisjes Junioren - Kogel - 10,51
Bowien Snepvangers
  • Meisjes Junioren - Kogel - 10,00
Bente van den Broek
  • Meisjes Junioren - Kogel - 8,91
Janneke Pluimes
  • Meisjes Junioren - Discus - 41,41
Helena Pluimes
  • Meisjes Junioren - Discus - 30,81
Nienke Voorheijen
  • Meisjes Junioren - Hoog - 1,50
Iris Voorheijen
  • Meisjes Junioren - Hoog - 1,45
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junioren - Hoog - 1,35
Nienke Voorheijen
  • Meisjes Junioren - Ver - 4,85
Ankie Vermeeren
  • Meisjes Junioren - Ver - 4,17
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junioren - Ver - 4,15
Laura van Haaften
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,95
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,88
Marjon van der Wansem
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:22,63
Nicole Goossens
  • Senioren vrouwen - 3000m - 14:07,40
Evi van Hooij
  • Senioren vrouwen - Discus - 30,03
Manon Schellekens
  • Senioren vrouwen - Discus - 26,27
Marieke Riemens
  • Senioren vrouwen - Kogel - 12,11
Evi van Hooij
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,46
Manon Schellekens
  • Senioren vrouwen - Discus - 25,79
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,46
Sanne Schellekens
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,44

Hoogtepunten

Stephan Wapperom ACHL Msen Discus
  • 42,31
  • Timo in 't Hout PAC JJA Kogel
  • 15,33
  • Janneke Pluimes SCRP MJB Discus
  • 42,13
  • Tim Klein DJA JJC Hoog
  • 1,85
  • Nienke Voorheijen THOR MJB Hoog
  • 1,50
  • Janneke Pluimes SCRP MJB Discus
  • 41,41
  • Timo in 't Hout PAC JJA Discus
  • 46,11
  • Mattijs Mols ATTL JJB Discus
  • 50,51
  • Marieke Riemens Zeeland Vsen Kogel
  • 12,11
  • Marjon van der Wansem TLVL Vsen 3000m
  • 10:22,63
  •  

    Jongens Junioren - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Ruben Jaspers ACHL JJB 11,88 -0.5 m/s11,93
    2 Raymond de Bruijn ACHL JJA 12,23 -0.5 m/s12,43
    3 Pascal Reichert ACHL JJA 12,67 -0.5 m/s12,64
    4 Menno van den Broek DJA JJB 12,77 -0.5 m/s12,30


    Jongens Junioren - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Daan Dirks ACHL JJA 2:05,11 2:02,00
    2 Ruben Baljon ACHL JJB 2:19,66 2:18,00
    3 Siem Goverden DJA JJC 2:59,92 2:50,00


    Jongens Junioren - 3000 meter

    # Naam Categorie 3000mOBPPunten totaal
    1 Stef Dirks ACHL JJA 9:11,90 9:10,00 717
    2 Jaïr van Winkel Atledo JJB 9:42,66 9:32,14 614


    Jongens Junioren - Discuswerpen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Mattijs Mols AV Attila JJB 50,51 47,27
    2 Timo in 't Hout PAC JJA 46,11 47,93
    3 Koen Zandvliet Scorpio JJC 40,31 40,45
    4 Sven Kramer AV `56 JJC 28,21 ---
    5 Jorik van den Broek DJA JJB 27,03 ---
    6 Jord Pluimes Scorpio JJC 26,03 28,61
    7 Marijn Evers Spado JJB 21,10 ---
    8 Jorg van Sabben AV `56 JJC 18,88 ---


    Jongens Junioren - Kogelstoten

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Timo in 't Hout PAC JJA 15,33 16,04
    2 Koen Zandvliet Scorpio JJC 10,05 ---
    3 Sven Kramer AV `56 JJC 9,90 ---
    4 Finn de Graaf AV Attila JJC 9,76 ---
    5 Jorik van den Broek DJA JJB 9,18 ---
    6 Jorg van Sabben AV `56 JJC 8,10 ---
    Mattijs Mols AV Attila JJB DNS 16,17


    Jongens Junioren - Hoogspringen

    # Naam Categorie HoogOBP
    1 Tim Klein DJA JJC 1,85 ---
    2 Jelle Evers Spado JJA 1,65 1,63
    3 Jord Pluimes Scorpio JJC 1,60 ---
    4 Matthijs Roos AV `56 JJC 1,45 ---


    Jongens Junioren - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Finn de Graaf AV Attila JJC 5,44 m/s5,62
    2 Tim Klein DJA JJC 5,40 m/s5,24
    3 Jelle Evers Spado JJA 5,36 m/s5,54
    4 Raymond de Bruijn ACHL JJA 5,12 m/s5,37
    5 Pascal Reichert ACHL JJA 5,12 m/s5,37
    6 Matthijs Roos AV `56 JJC 4,63 m/s---
    7 Marijn Evers Spado JJB 4,30 m/s---
    8 Siem Goverden DJA JJC 3,37 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Justin Francois Groene Ster 11,78 -0.5 m/s11,80
    2 Roald Van der Laan Spado 13,69 +0.1 m/s13,35
    Florian Luiken THOR DNS 12,70
    Adry van d...Wijngaard AV Sprint DNF 12,62


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Justin Francois Groene Ster 24,29 -0.9 m/s24,80
    2 Frank Bossers Spado 27,01 -0.9 m/s---
    Adry van d...Wijngaard AV Sprint DNS 26,40


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Jos de Laat ACHL 10:17,44 10:30,00
    2 Kees Lazeroms ACHL 10:24,56 10:15,00
    3 Willem Dekkers ACHL 11:11,07 11:30,00
    4 Peter Gulden ACHL 11:57,97 11:47,00
    5 Kees de Hoon ACHL 12:34,42 12:20,00
    6 Hans van der Meer RREL 12:43,36 ---
    7 Rini Verhoeven ACHL 13:33,98 12:20,00
    8 Wil Goossens ACHL 13:34,65 13:30,00
    9 Riny Oostvogels ACHL 15:49,39 14:50,00
    Corné van Beek ACHL DNS 11:45,00
    Kees Van de Riet ACHL DNS 11:00,00
    Wim Blom ACHL DNS ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Ruben van Ameijden Fortius 38,07 40,89
    2 Erwin van Hooij THOR 31,78 ---
    3 Cees van Blerck Scorpio 31,76 27,98


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Cees van Blerck Scorpio 10,92 11,37
    2 Erwin van Hooij THOR 9,72 ---


    Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    1 Ruben van Ameijden Fortius 37,75 40,89


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Frank Bossers Spado 5,09 m/s5,20


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 11,59 -0.5 m/s11,80
    2 Bart Hondeveld ACHL 11,92 -0.5 m/s11,87
    3 Stephan Sweep DJA 12,04 -0.5 m/s11,90


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 23,65 -0.9 m/s23,50


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Negassi Tewelde ACHL 2:08,82 2:10,00
    2 Alex Heijnemans ACHL 2:11,23 2:15,00
    3 Mitchell v...denaarden TLVL 2:13,85 2:07,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Thijs Staps RREL 9:39,13 9:32,00
    2 Karsten Nefs ACHL 9:40,33 9:47,00
    3 Jeffrey Faes ACHL 9:50,48 10:00,00
    4 Erwin Schuurbiers LGAS 9:52,23 10:00,00
    5 Jeffrey Jongmans ACHL 12:45,52 13:00,00
    Ronald Cockx DJA DNF 8:55,31
    Mitchell v...denaarden TLVL DNF 10:40,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Stephan Wapperom ACHL 42,31 47,80
    2 Maarten Roeloffs ACHL 33,47 32,00


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 12,78 13,38
    2 Steff van de Poel AV Sprint 10,92 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    Stephan Wapperom ACHL DNS 47,80


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Steff van de Poel AV Sprint 1,80 ---
    2 Joost Ketel ACHL 1,80 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Bart Hondeveld ACHL 6,07 m/s6,18
    2 Stephan Sweep DJA 5,76 m/s5,40


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Marisa Hopmans TLVL 11:05,73 10:30,00
    2 Lonneke Elzerman TLVL 12:20,29 ---
    3 Karin de Wild ACHL 13:33,08 13:30,00


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Yvonne van Arendonk THOR 25,02 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Yvonne van Arendonk THOR 10,58 ---


    Meisjes Junioren - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBPPunten totaal
    1 Ankie Vermeeren DJA MJB 13,98 +0.1 m/s13,75 511
    2 Vera van As Groene Ster MJB 14,12 +0.1 m/s14,00 489
    3 Iris Voorheijen THOR MJB 14,18 +0.1 m/s13,99 480


    Meisjes Junioren - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Veerle Maris Groene Ster MJB 2:44,78 2:43,00
    2 Bente van den Broek ACHL MJC 2:48,84 2:47,00
    3 Kim Holling Groene Ster MJA 3:12,65 ---


    Meisjes Junioren - 3000 meter

    # Naam Categorie 3000mOBPPunten totaal
    1 Sophie Kenis DJA MJB 12:22,39 12:00,00 436


    Meisjes Junioren - Discuswerpen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Janneke Pluimes Scorpio MJB 42,13 44,41
    2 Helena Pluimes Scorpio MJA 32,19 31,43
    3 Bowien Snepvangers DJA MJB 27,50 ---
    4 Robin van Ommeren THOR MJB 24,18 ---
    5 Bente van den Broek ACHL MJC 19,74 ---
    6 Julissa van den Berg ACHL MJB 17,75 ---


    Meisjes Junioren - Kogelstoten

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Robin van Ommeren THOR MJB 10,51 ---
    2 Bowien Snepvangers DJA MJB 10,00 ---
    3 Bente van den Broek ACHL MJC 8,91 ---
    4 Julissa van den Berg ACHL MJB 8,88 ---
    5 Kim Holling Groene Ster MJA 8,55 ---
    6 Ankie Vermeeren DJA MJB 6,88 ---
    7 Meike Haarbosch Atledo MJA 6,67 ---
    8 Dominique Beverwijk Atledo MJA 6,59 ---


    Meisjes Junioren - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Janneke Pluimes Scorpio MJB 41,41 44,41
    2 Helena Pluimes Scorpio MJA 30,81 31,43


    Meisjes Junioren - Hoogspringen

    # Naam Categorie HoogOBP
    1 Nienke Voorheijen THOR MJB 1,50 ---
    2 Iris Voorheijen THOR MJB 1,45 ---
    3 Mijke Kooiker AV `56 MJB 1,35 ---
    4 Veerle Maris Groene Ster MJB 1,35 ---


    Meisjes Junioren - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Nienke Voorheijen THOR MJB 4,85 m/s---
    2 Ankie Vermeeren DJA MJB 4,17 m/s---
    3 Mijke Kooiker AV `56 MJB 4,15 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Laura van Haaften Spado 12,95 -0.5 m/s12,84
    2 Sabine Monden DJA 13,88 +0.1 m/s13,65


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    1 Marjon van...er Wansem TLVL 10:22,63 10:40,00
    2 Nicole Goossens ACHL 14:07,40 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Evi van Hooij THOR 30,03 ---
    2 Manon Schellekens DJA 26,27 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Marieke Riemens Zeeland 12,11 14,52
    2 Evi van Hooij THOR 9,46 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    1 Manon Schellekens DJA 25,79 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Sabine Monden DJA 4,46 m/s---
    2 Sanne Schellekens DJA 4,44 m/s---