Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - 100m - 11,45
Boas Okken
  • Jongens Junior C - 100m - 12,28
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior C - 100m - 12,41
Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,30
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,29
Boas Okken
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,32
Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,84
Boas Okken
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,73
Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - Ver - 6,12
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior C - Ver - 5,55
Quinn van der Honing
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2505 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   3:57,4
  • Kogelstoten   7,96
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,64
Lianne Huisjes
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,26
Lianne Huisjes
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,32
Sara Mina Saberi
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:47,14
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - Discus - 29,60
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,20
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - Speer - 42,54
Tiba Miran
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:40,17
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:41,84
Esmee Douma
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,91
Noortje Knoll
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,36
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,31
Sterre Kievit
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2073 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:01,0
  • Kogelstoten   4,94
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,63
Fieke Sportel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2177 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:00,2
  • Kogelstoten   5,36
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,37
Eliza Huizinga
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2003 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:43,6
  • Kogelstoten   3,51
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,40
Inez Keun
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2002 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:06,7
  • Kogelstoten   6,42
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,23

Hoogtepunten

Mila Aukema MPB 40m
  • 7,01
  • Lasse Cnubben JPA1 1000m
  • 3:26,68
  • Julian Keun JPA2 60m
  • 9,70
  • Julian Keun JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Eliza Huizinga MPB 40m
  • 7,09
  • Fieke Sportel MPB 40m
  • 6,83
  • Quinn van der Honing JPB 40m
  • 6,69
  • Kai Gorter JPA2 60m
  • 9,56
  • Sascha Keukenkamp MPA2 60m
  • 9,38
  • Sascha Keukenkamp MPA2 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Kosheen Miran Groningen 11,45 +3.0 m/s11,50
    2 Boas Okken Groningen 12,28 +3.0 m/s12,40
    3 Anton Sarnatskiy Groningen 12,41 +3.0 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam 100m_f OBP
    1 Kosheen Miran Groningen 11,30 +1.4 m/s---
    2 Anton Sarnatskiy Groningen 12,29 +1.4 m/s---
    3 Boas Okken Groningen 12,32 +1.4 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Kosheen Miran Groningen 12,84 12,71
    Boas Okken Groningen DNS 11,02


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Boas Okken Groningen 1,73 1,71


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Kosheen Miran Groningen 6,12 -2.4 m/s6,10
    2 Anton Sarnatskiy Groningen 5,55 m/s---
    Boas Okken Groningen DNS 5,35


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Wu Ping Kuiper Groningen 1:48,39 1:49,70


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Lasse Cnubben Groningen 10,33 3:26,68 5,77 1,10 3,41 2238
    6 Cuno Harmes Groningen 9,99 3:57,63 4,48 1,25 3,37 2129
    12 Jeroen Sibeijn Groningen 11,73 4:18,94 4,32 0,95 2,71 1440
    14 Arnel Ahmetspahic Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Julian Keun Groningen 9,70 3:41,90 7,15 1,25 3,67 2487
    12 Kai Gorter Groningen 9,56 3:58,30 6,41 0,80 3,77 2071


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Quinn van der Honing Groningen 6,69 3:57,35 7,96 1,20 3,64 2505
    9 Timo Tervoort Groningen 8,34 DNS 4,69 0,75 2,33 966


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    11 Kian Sportel Groningen 8,08 2:28,45 15,65 0,75 2,10 1162
    15 Thijmen Lub Groningen 8,72 2:40,98 14,10 0,65 2,16 894
    19 Reinier Sibeijn Groningen 9,59 2:45,38 14,30 0,80 1,75 785


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    Salima Rozema Groningen DNS ---
    Simone Jacobs Groningen DNS ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    Simone Jacobs Groningen DNS ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Simone Jacobs Groningen DNS ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    Salima Rozema Groningen DNS 4,45
    Simone Jacobs Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Lianne Huisjes Groningen 10,26 +2.0 m/s10,56
    8 Danara Stoppels Groningen 11,00 +2.3 m/s11,10
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    2 Lianne Huisjes Groningen 10,32 +0.1 m/s---
    6 Danara Stoppels Groningen 10,97 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Sara Mina Saberi Groningen 1:47,14 ---
    4 Selma Spikman Groningen 1:49,24 1:52,98
    6 Isabeau Leegwater Groningen 1:56,72 ---
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Danara Stoppels Groningen 29,60 ---
    3 Isabeau Leegwater Groningen 21,20 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    Danara Stoppels Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Danara Stoppels Groningen 42,54 ---
    4 Isabeau Leegwater Groningen 24,75 ---
    11 Carmen Uildriks Groningen 17,40 ---
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Isabeau Leegwater Groningen DNS ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    12 Carmen Uildriks Groningen 3,60 m/s---
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    4 Noortje Huitema Groningen 8,67 +1.3 m/s8,80
    4 Danique Huisjes Groningen 8,67 +1.3 m/s8,60
    11 Noortje Knoll Groningen 9,08 +1.3 m/s---
    18 Renske Lolkema Groningen 9,38 +1.3 m/s---
    Nikita Nie Groningen DNS 8,60


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam 60m_f OBP
    4 Noortje Huitema Groningen 8,68 m/s---
    5 Danique Huisjes Groningen 8,70 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Tiba Miran Groningen 1:40,17 1:45,30
    2 Noortje Huitema Groningen 1:41,84 1:45,40
    8 Renske Lolkema Groningen 2:03,53 ---
    9 Jorien Spikman Groningen 2:04,30 2:03,60


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 33,43 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    9 Eva Martens Groningen 18,55 18,84


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Esmee Douma Groningen 10,91 11,83
    8 Eva Martens Groningen 8,69 9,25
    9 Noortje Huitema Groningen 8,63 ---
    12 Danique Huisjes Groningen 8,24 ---
    Nikita Nie Groningen DNS 10,98


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    5 Eva Martens Groningen 18,93 22,33


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    12 Noortje Knoll Groningen 1,25 ---
    15 Renske Lolkema Groningen 1,15 ---
    Eva Martens Groningen DNS 1,25


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Noortje Knoll Groningen 4,36 m/s---
    3 Danique Huisjes Groningen 4,31 m/s4,34
    Renske Lolkema Groningen NM ---
    Noortje Huitema Groningen DNS 4,44
    Nikita Nie Groningen DNS 4,72


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Sterre Kievit Groningen 9,84 4:00,97 4,94 1,05 3,63 2073
    9 Lisanne Lub Groningen 11,80 4:42,02 4,10 0,90 2,45 1241


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Sascha Keukenkamp Groningen 9,38 3:58,49 5,92 1,25 3,85 2417
    15 Nina Thomas Groningen 10,20 3:59,69 5,32 1,00 3,22 1931
    26 Lise Luursema Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    26 Marije Wekema Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Fieke Sportel Groningen 6,83 4:00,14 5,36 1,10 3,37 2177
    2 Eliza Huizinga Groningen 7,09 3:43,52 3,51 1,00 3,40 2003
    3 Inez Keun Groningen 7,16 4:06,70 6,42 0,95 3,23 2002
    6 Mila Aukema Groningen 7,01 4:17,38 4,05 1,05 3,11 1878
    10 Leya Topelen Groningen 7,75 4:47,12 4,10 0,95 2,68 1463
    13 Eline Urban Groningen 8,32 4:54,47 3,89 0,95 2,62 1316


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    10 Cynthia Urban Groningen 8,56 2:35,73 15,90 0,85 2,49 1192
    11 Anouk Huisman Groningen 8,54 2:41,12 12,45 0,75 2,61 1054