Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Wesley Kuilder
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100m - 14,43
Wesley Kuilder
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400m - 1:13,51
Wesley Kuilder
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 1,25
Danick Hekhuis
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 1,20
Wesley Kuilder
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Ver - 3,70
Joey Koster
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2367 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:37,6
  • Kogelstoten   5,98
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,50
Karlijn Dijkgraaf
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100m - 20,43
Karlijn Dijkgraaf
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400m - 1:55,11
Marjan Lautenbach
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 0,90
Karlijn Dijkgraaf
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 0,90
Liset Huizing
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Ver - 2,10
Karlijn Dijkgraaf
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Ver - 2,05
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2236 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:58,5
  • Kogelstoten   6,09
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,60

Hoogtepunten

Joey Koster JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Roos Voors MPA1 60m
  • 10,27
  • Joey Koster JPA1 60m
  • 9,73
  • Joey Koster JPA1 1000m
  • 3:37,60
  • Jinte van der Aa MPB 40m
  • 7,60
  • Sabine Struik MPA1 Ver
  • 3,60
  • Sabine Struik MPA1 60m
  • 10,02
  • Joey Koster JPA1 Ver
  • 3,50
  • Sabine Struik MPA1 Hoog
  • 1,20
  • Joey Koster JPA1 Kogel
  • 5,98
  •  

    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Wesley Kuilder 14,43 +2.0 m/s---
    5 Danick Hekhuis 16,26 +2.0 m/s---
    8 Robert van Burik 16,92 +2.3 m/s---
    9 Eric Winkelman 17,03 +2.0 m/s---
    15 Leroy Lasker 20,08 +2.0 m/s---
    16 Jurgen Nijenbanning 21,01 +2.0 m/s---
    17 Gijs Timmermans 21,24 +2.0 m/s---
    20 Daan Pastoor 35,96 +2.0 m/s---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wesley Kuilder 1:13,51 ---
    4 Robert van Burik 1:23,76 ---
    6 Danick Hekhuis 1:27,66 ---
    13 Eric Winkelman 1:56,74 ---
    14 Jurgen Nijenbanning 1:58,57 ---
    15 Daan Pastoor 2:02,62 ---
    Leroy Lasker DNS ---
    Gijs Timmermans DNS ---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Wesley Kuilder 1,25 ---
    3 Danick Hekhuis 1,20 ---
    4 Eric Winkelman 1,15 ---
    8 Robert van Burik 1,00 ---
    10 Gijs Timmermans 0,95 ---
    12 Leroy Lasker 0,90 ---
    12 Jurgen Nijenbanning 0,90 ---
    17 Daan Pastoor 0,85 ---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Wesley Kuilder 3,70 ---
    5 Danick Hekhuis 3,03 ---
    6 Jurgen Nijenbanning 2,70 ---
    8 Eric Winkelman 2,68 ---
    11 Robert van Burik 2,53 ---
    13 Gijs Timmermans 2,28 ---
    15 Daan Pastoor 1,87 ---
    20 Leroy Lasker 0,37 ---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Bram Voors 3:26,31 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Bram Voors 20,81 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Bram Voors 1,40 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Stijn Weekamp 12,62q +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Stijn Weekamp 12,97 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Stijn Weekamp 2:01,43 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Stijn Weekamp 13,55 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    11 Stijn Weekamp 3,25 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    3 Joey Koster 9,73 3:37,60 5,98 1,20 3,50 2367


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    8 Thorsten Zuidema 8,07 2:38,98 16,50 0,85 2,68 1296
    17 Thijmen Misker 9,51 2:57,38 11,35 0,85 2,21 806
    20 Melle De Jong DNS 3:02,11 12,75 0,80 2,18 623
    21 Teun Lubberman 10,17 3:15,88 11,45 0,60 1,88 399
    23 Matthijs Veldthuis 10,36 3:08,30 5,25 0,60 1,50 199


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Karlijn Dijkgraaf 20,43 +2.6 m/s---
    4 Liset Huizing 21,57 +2.6 m/s---
    6 Marjan Lautenbach 26,24 +2.6 m/s---
    9 Anita Lautenbach 28,67 +2.6 m/s---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Karlijn Dijkgraaf 1:55,11 ---
    4 Marjan Lautenbach 2:24,59 ---
    8 Anita Lautenbach 3:26,73 ---
    Liset Huizing DNS ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Marjan Lautenbach 0,90 ---
    2 Karlijn Dijkgraaf 0,90 ---
    7 Liset Huizing 0,75 ---
    Anita Lautenbach DNS ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Liset Huizing 1,85 1,91 2,10 2,10 ---
    3 Karlijn Dijkgraaf 1,58 1,75 2,05 2,05 ---
    4 Marjan Lautenbach 1,88 1,79 1,87 1,88 ---
    Anita Lautenbach - - - DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Marleen Suelmann 10,96q +2.0 m/s11,20


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Marleen Suelmann 10,92 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Melissa U...jk Winkel 1:49,97 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Marleen Suelmann 1,40 1,40


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Marleen Suelmann 4,67 4,61


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    24 Marlin Benjamins 9,88 +1.9 m/s---
    26 Isis Hozee 10,25 +1.9 m/s---
    28 Tess Gerdes 10,44 +1.9 m/s11,00
    29 Sofie Dubbelboer 10,61 +1.9 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Esmee de Vries 2:17,91 ---
    14 Tess Gerdes 2:24,25 ---
    15 Isis Hozee 2:24,65 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Isis Hozee 15,40 ---
    12 Tess Gerdes 14,50 13,47
    13 Sofie Dubbelboer 12,50 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    19 Tess Gerdes 6,52 5,64
    20 Isis Hozee 6,10 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Isis Hozee 15,78 ---
    8 Esmee de Vries 15,50 ---
    9 Sofie Dubbelboer 14,79 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Marlin Benjamins 1,25 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    19 Esmee de Vries 2,47 2,96 3,00 3,00 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Sabine Struik 10,02 3:58,46 6,09 1,20 3,60 2236
    4 Lyanne Spijkman 10,38 4:04,77 4,39 0,95 2,92 1720
    6 Roos Voors 10,27 DNS 4,74 1,10 3,27 1549
    7 Britte Zuidema 10,42 4:23,17 5,99 NM 3,33 1518


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    20 Lisa Komduur 11,04 4:24,00 4,67 1,10 3,07 1709


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    11 Jinte van der Aa 7,60 5:02,70 4,73 0,80 2,83 1408


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    4 Puck Voors 7,76 2:20,63 14,70 0,95 2,82 1554
    14 Nienke Veldthuis 8,94 2:46,31 9,70 0,85 2,28 920
    16 Zonne Hozee 8,74 DNS 11,75 0,75 2,49 804