Vereniging 'AV Impala' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:19,51
Gerbrand Bontekoe
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Mark Scholten
  • Jongens Junior D - 80m - 10,81
Marijn Piek
  • Jongens Junior D - 80m - 11,54
Mark Scholten
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,68
Marijn Piek
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,34
Pjotr ter Doest
  • Jongens Junior D - Discus - 20,60
Marijn Piek
  • Jongens Junior D - Discus - 17,90
Marijn Piek
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Mark Scholten
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Mark Scholten
  • Jongens Junior D - Ver - 5,06
Marne van der Kooi
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2626 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:39,2
  • Kogelstoten   6,33
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,18
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Fiona de Vries
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,29
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,38
Alyssa Bulthuis
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2425 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:02,0
  • Kogelstoten   6,95
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,67

Hoogtepunten

Marne van der Kooi JPA1 Ver
  • 4,18
  • Alyssa Bulthuis MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Alyssa Bulthuis MPA2 1000m
  • 4:01,94
  • Marne van der Kooi JPA1 Kogel
  • 6,33
  • Marne van der Kooi JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Marne van der Kooi JPA1 1000m
  • 3:39,16
  • Alyssa Bulthuis MPA2 Kogel
  • 6,95
  • Alyssa Bulthuis MPA2 60m
  • 9,39
  • Marne van der Kooi JPA1 60m
  • 9,29
  • Alyssa Bulthuis MPA2 Ver
  • 3,67
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Bjorn Rinsma 12,73q +3.0 m/s---
    6 Florian Va...er Dussen 12,79q +3.0 m/s12,80


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Bjorn Rinsma 12,73 +1.4 m/s---
    6 Florian Va...er Dussen 13,01 +1.4 m/s---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Florian Va...er Dussen 3:19,51 3:13,20


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Piter Nijboer 24,35 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Gerbrand Bontekoe 9,60 ---
    5 Piter Nijboer 8,98 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    5 Piter Nijboer 32,04 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Gerbrand Bontekoe 1,55 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Bjorn Rinsma 4,52 ---
    6 Gerbrand Bontekoe 4,48 ---
    7 Florian Va...er Dussen 4,29 5,15


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Mark Scholten 10,81q +0.6 m/s10,80
    3 Marijn Piek 11,54q +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Mark Scholten 10,68 +0.9 m/s---
    3 Marijn Piek 11,34 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Pjotr ter Doest 1:59,95 1:56,00


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Pjotr ter Doest 20,60 23,39
    3 Marijn Piek 17,90 ---
    4 Mark Scholten 16,30 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Marijn Piek 1,45 ---
    3 Mark Scholten 1,40 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Mark Scholten 5,06 ---
    7 Pjotr ter Doest 3,82 4,26


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Marne van der Kooi 9,29 3:39,16 6,33 1,25 4,18 2626
    10 Rienk Loonstra 11,75 4:28,37 6,33 1,05 2,58 1581


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Tanisha Brigitha 10,82q +2.3 m/s10,80
    6 Yassine Bulthuis 10,96q +2.3 m/s10,90
    19 Hester Vlasblom 12,33 +2.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Tanisha Brigitha 10,92 +0.1 m/s---
    7 Yassine Bulthuis 11,06 +0.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flying Girls Groningen Atletiek - MJC 4 42,45 5
    2 Impala AV Impala - MJC 4 43,73 4
    3 Abaphumeleleyos AV Aquilo - MJC 4 46,63 3
    4 The Aquiloqueens AV Aquilo - MJC 4 50,21 2
    5 AAC'61 AAC `61 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Fiona de Vries DNS ---
    Hester Vlasblom DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Tanisha Brigitha 7,90 8,44
    8 Hester Vlasblom 7,22 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Emma van Wieren 19,61 19,03 18,24 19,61 ---
    13 Hester Vlasblom 14,87 13,07 15,43 15,43 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Yassine Bulthuis 1,45 1,50
    3 Fiona de Vries 1,45 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Yassine Bulthuis 4,47 4,53
    9 Fiona de Vries 4,34 ---
    11 Emma van Wieren 3,93 ---
    15 Hester Vlasblom 2,95 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brecht van der Vliet 8,29q +1.3 m/s8,30
    17 Karin Vlasblom 9,34 +2.5 m/s---
    Julia Rinsma DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Brecht van der Vliet 8,38 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Amarins Loonstra 2:29,14 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Brecht van der Vliet 23,70 21,03
    6 Karin Vlasblom 22,90 23,36


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    10 Brecht van der Vliet 8,58 ---
    15 Karin Vlasblom 7,86 8,30
    21 Amarins Loonstra 5,40 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Karin Vlasblom 19,73 20,54


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    7 Karin Vlasblom 3,81 3,80 4,07 4,07 4,09


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Linda de Vries 11,13 4:33,78 4,67 1,00 3,01 1574


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    3 Alyssa Bulthuis 9,39 4:01,94 6,95 1,25 3,67 2425