Vereniging 'AAC `61' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Sweder Visser
  • Jongens Junior D - 600m - 1:44,40
Tim Elferink
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2502 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:48,5
  • Kogelstoten   6,55
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,61
Mike Berends
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2708 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:40,8
  • Kogelstoten   8,19
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,01
Valenciano Roffel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2689 punten
  • 60 meter   8,8
  • 1000 meter   3:30,3
  • Kogelstoten   6,51
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,08
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,45
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:47,98
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,90
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,22
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,49
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,10

Hoogtepunten

Mike Berends JPA2 60m
  • 9,38
  • Eva-Sofie Elferink MPB 40m
  • 7,16
  • Nina van Halen MPA2 60m
  • 9,63
  • Celine Dijkstra MPA2 Ver
  • 3,75
  • Tim Elferink JPA1 60m
  • 9,33
  • Valenciano Roffel JPA2 1000m
  • 3:30,27
  • Aris Remmerde JPA2 1000m
  • 3:31,32
  • Celine Dijkstra MPA2 60m
  • 9,63
  • Nina van Halen MPA2 Ver
  • 3,80
  • Valenciano Roffel JPA2 60m
  • 8,80
  •  

    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Sweder Visser AAC `61 1:44,40 1:43,00
    8 Jelmer Rensing AAC `61 1:58,75 2:00,80


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Tim Elferink AAC `61 9,33 3:48,45 6,55 1,30 3,61 2502
    9 Joel Koning AAC `61 10,54 4:02,92 4,68 0,90 3,19 1744
    11 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 11,20 4:36,88 5,17 0,95 2,96 1543


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Mike Berends AAC `61 9,38 3:40,79 8,19 1,30 4,01 2708
    3 Valenciano Roffel AAC `61 8,80 3:30,27 6,51 1,15 4,08 2689
    10 Tim Duker AAC `61 9,93 4:15,32 7,48 1,10 3,89 2240
    14 Ate Clobus AAC `61 10,11 DNS 5,26 1,15 3,60 1710
    19 Aris Remmerde AAC `61 DNS 3:31,32 DNS DNS DNS 571


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Thomas Berends AAC `61 7,18 3:59,19 6,22 1,10 3,23 2131
    8 Olav Clobus AAC `61 8,09 DNS 4,92 0,85 2,93 1215


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    24 Yuri van 't Hoog AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    4 Britt Weerman AAC `61 10,48 +2.3 m/s10,50
    9 Wies Kesting AAC `61 11,03 +2.2 m/s---
    13 Floor Dijkstra AAC `61 11,40 +2.0 m/s---
    14 Lianne Vroom AAC `61 11,58 +2.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    3 Britt Weerman AAC `61 10,45 +0.1 m/s---
    8 Wies Kesting AAC `61 11,17 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:47,98 1:51,00
    8 Amber Slomp AAC `61 2:06,82 2:14,70


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flying Girls Groningen Atletiek - MJC 4 42,45 5
    2 Impala AV Impala - MJC 4 43,73 4
    3 Abaphumeleleyos AV Aquilo - MJC 4 46,63 3
    4 The Aquiloqueens AV Aquilo - MJC 4 50,21 2
    5 AAC'61 AAC `61 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 22,90 24,75
    5 Amber Slomp AAC `61 13,85 15,22


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,22 9,93
    6 Britt Weerman AAC `61 7,69 ---
    9 Amber Slomp AAC `61 6,99 7,55


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Floor Dijkstra AAC `61 25,49 ---
    6 Rozemarie Fokkema AAC `61 24,02 25,17


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Floor Dijkstra AAC `61 1,50 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Britt Weerman AAC `61 5,10 m/s4,94
    10 Lianne Vroom AAC `61 4,13 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    7 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +2.5 m/s9,00
    20 Djamilah Spijker AAC `61 9,49 +2.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam 60m_f OBP
    7 Lotte Slomp AAC `61 8,88 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 33,43 1


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Lotte Slomp AAC `61 9,44 8,70


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    12 Lotte Slomp AAC `61 1,25 1,30
    16 Djamilah Spijker AAC `61 1,05 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Celine Dijkstra AAC `61 9,63 3:55,11 6,63 1,05 3,75 2267
    8 Nina van Halen AAC `61 9,63 3:55,64 5,36 1,10 3,80 2232
    17 Sam Venema AAC `61 10,40 4:40,09 5,62 1,10 3,52 1889


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Eva-Sofie Elferink AAC `61 7,16 4:07,73 4,73 1,00 3,00 1879
    7 Inez Spijker AAC `61 7,42 3:56,59 3,97 1,00 3,00 1822
    9 Jinte Engberts AAC `61 7,70 4:12,05 3,93 1,00 2,77 1649


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    7 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,93 2:29,50 14,25 0,85 2,63 1338
    9 Lynn Westerkamp AAC `61 8,07 2:49,31 14,60 0,85 2,79 1225