Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Noord Nederlandse Kampioenschappen Pupillen 2017'

Prijzen

Ilya Nauta
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1925 punten
  • 60 meter   9,5
  • Vortexwerpen   29,20
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,78
Ilya Nauta
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:42,89
Mart Bijker
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:58,99
Jan Elsinga
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:43,06
Thygo de Vries
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1642 punten
  • 40 meter   7,2
  • Vortexwerpen   19,60
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,55
Thygo de Vries
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:42,75
Liam de Lang
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 935 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   16,60
  • Verspringen   2,79
Tijn Borst
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:52,50
Meike Huistra
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1718 punten
  • 40 meter   7,2
  • Vortexwerpen   20,40
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,38
Lois E Richardson
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 916 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   12,60
  • Verspringen   2,97

Hoogtepunten

Thygo de Vries JPB 40m
  • 7,13
  • Tijn Borst MPA2 1000m
  • 3:52,50
  • Meike Huistra MPB Hoog
  • 1,20
  • Jan Elsinga JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Meike Huistra MPB 40m
  • 7,18
  • Jan Elsinga JPA2 60m
  • 9,63
  • Ilya Nauta JPA1 60m
  • 9,47
  • Sanne Pultrum MPA1 Hoog
  • 1,15
  • Jens Linnebank JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Kyla Koops MPA2 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Ilya Nauta Heerenveen 9,47 29,20 1,15 3,78 1925
    6 Mart Bijker Heerenveen 10,24 16,80 1,10 3,35 1516


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Ilya Nauta Heerenveen 3:42,89 3:36,00
    3 Mart Bijker Heerenveen 3:58,99 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror team 2 pup A AV Horror Sneek - JPA1 4 38,91 492


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    5 Jan Elsinga Heerenveen 9,63 17,20 1,25 3,40 1738
    6 Jens Linnebank Heerenveen 10,17 19,20 1,30 3,46 1730
    8 Thom van der Mark Heerenveen 11,03 33,20 1,15 3,01 1587


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Jan Elsinga Heerenveen 3:43,06 ---
    7 Jens Linnebank Heerenveen 4:03,98 ---
    8 Thom van der Mark Heerenveen 4:04,39 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC'61, Team 1 jongens A2 AAC `61 - JPA2 4 36,74 582
    2 Groningen mixed A2 Groningen Atletiek - JPA2 4 36,86 576
    3 AAC'61, Team 2 jongens A2 AAC `61 - JPA2 4 41,55 395


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    3 Thygo de Vries Heerenveen 7,13 19,60 1,05 3,55 1642


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Thygo de Vries Heerenveen 3:42,75 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    10 Cas Jonker Heerenveen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    2 Liam de Lang Heerenveen 7,80 16,60 2,79 935


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Liam de Lang Heerenveen 2:43,68 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    7 Sanne Pultrum Heerenveen 10,63 13,40 1,15 2,97 1366
    13 Norah Keijzer Heerenveen DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Sanne Pultrum Heerenveen 3:56,17 ---
    Norah Keijzer Heerenveen DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sperwers meisjes A EAC De Sperwers - MPA1 4 39,26 478


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    10 Kyla Koops Heerenveen 10,58 14,40 1,25 3,34 1538
    11 Tijn Borst Heerenveen 10,29 19,20 1,10 3,24 1523


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Tijn Borst Heerenveen 3:52,50 ---
    8 Kyla Koops Heerenveen 4:25,31 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Horror team 1 pup A AV Horror Sneek - MPA2 4 37,34 556
    2 Lionitas AV Lionitas - MPA2 4 38,39 512
    3 AAC'61, meisjes A2 AAC `61 - MPA2 4 39,49 469
    4 AV Horror team 3 pup A AV Horror Sneek - MPA2 4 44,02 315


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Meike Huistra Heerenveen 7,18 20,40 1,20 3,38 1718
    13 Iris Linnebank Heerenveen 7,91 13,60 0,85 2,99 1140
    14 Foske Bouma Heerenveen 8,31 12,00 0,90 2,72 1028


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Foske Bouma Heerenveen 4:14,28 ---
    10 Meike Huistra Heerenveen 4:24,09 ---
    11 Iris Linnebank Heerenveen 4:26,33 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    2 Lois E Richardson Heerenveen 7,74 12,60 2,97 916
    9 Merle Sterkenburgh Heerenveen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Lois E Richardson Heerenveen 2:29,32 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.