Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2017]'

Hoogtepunten

Nina Jager MJA 100m
  • 13,58
  • Pierre ten Holder JJA 400m
  • 49,98
  • Lena Kater MJA Ver
  • 5,45
  • Pierre ten Holder JJA 100m
  • 11,42
  • Sander Kloosterziel JJA 800m
  • 2:13,79
  • Rianne Schonewille MJA Speer
  • 20,95
  • Owen Beuckens JJA 110mH
  • 17,03
  • Rianne Schonewille MJA Kogelsl
  • 20,93
  • Lena Kater MJA 100mH
  • 15,59
  • Owen Beuckens JJA Polshoog
  • 3,40
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 11,42 +1.2 m/s
    11,20
    706


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 49,98
    50,09
    806


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    11 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 2:13,79
    2:10,00
    534
    18 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 2:24,51
    2:16,00
    0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    10 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 17,03 +2.5 m/s--- 658


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJA 4 44,62 767
    2 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJA 4 44,99 746
    3 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 45,31 727
    4 AV Flevo Delta Jongens (4x100m) AV Flevo Delta - JJA 4 45,60 710
    5 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJA 4 46,56 657
    6 AV De Gemzen Jongens (4x100m) AV De Gemzen - JJA 4 46,97 635
    7 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJA 4 47,86 588
    8 AV de Sprinter Jongens (4x100m) AV de Sprinter - JJA 4 47,95 583
    9 AC TION Jongens (4x100m) AC TION - JJA 4 48,83 539
    10 AV Start `78 Jongens (4x100m) AV Start `78 - JJA 4 49,25 518
    11 AV Argo Jongens (4x100m) AV Argo - JJA 4 49,44 509
    12 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJA 4 51,26 424
    13 AV Impala Jongens (4x100m) AV Impala - JJA 4 53,80 315
    14 AV Wijchen Jongens (4x100m) AV Wijchen - JJA 4 DQ 0
    14 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJA 4 DQ 0
    14 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJA 0 DNS 0
    14 AV Daventria 1906 Jongens (4x100m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    14 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJA 0 DNS 0
    14 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJA 0 DNS 0
    14 Marathon Pim Mulier Jongens (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    28 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens quit --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Gilles Aarts AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 1,60 --- 492


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    3 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 3,40 --- 645


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    22 Gilles Aarts AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 4,84 +0.2 m/s--- 332


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 13,58 +1.9 m/s
    13,50
    576


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    3 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 15,59 +1.8 m/s
    15,49
    687


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 4 51,42 701
    2 AV Flevo Delta Meisjes (4x100m) AV Flevo Delta - MJA 4 51,87 680
    3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJA 4 55,00 546
    4 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 4 55,17 539
    5 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJA 4 55,55 524
    6 AV Argo Meisjes (4x100m) AV Argo - MJA 4 57,07 465
    7 AV Archeus Meisjes (4x100m) AV Archeus - MJA 0 DNS 0
    7 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJA 0 DNS 0
    7 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 0 DNS 0
    7 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJA 4 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 20,95 --- 421


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    10 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 7,65 --- 419


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 20,93 --- 423


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 5,45 +0.5 m/s--- 783