Vereniging 'ARV Ilion' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Nigel Steenwinkel
  • Jongens Junior C - 100m - 11,99
Nigel Steenwinkel
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,78
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Speer - 38,28
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Discus - 35,89
Thomas van der Voort
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,57
Daan Kneppers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Ver - 5,62
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - 80m - 10,82
Alex Meershoek
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:27,76
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,04
Alex van der Voort
  • Jongens Junior D - Speer - 26,74
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Speer - 25,32
Alex van der Voort
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,19
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - Ver - 4,68
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,69
Sterre de Rooij
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:34,51
Sarah Kuperus
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:40,74
Alysee Lester
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,48
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,86
Kim Wiegand
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,73
Alysee Lester
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,00
Kim Wiegand
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,05
Franka Pouwels
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Sterre de Rooij
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Isa van der Valk
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,15
Isa van der Valk
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,54
Irena Zapata
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,39
Irena Zapata
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,76
Irena Zapata
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,39
Jade Groen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,22

Hoogtepunten

Nigel Steenwinkel JJC 100mH
  • 14,78
  • Denise Arisa MJC 80m
  • 10,69
  • Daan Kneppers JJC Hoog
  • 1,60
  • Denise Arisa MJC 80mH
  • 12,86
  • Thomas van der Voort JJC 100m
  • 12,64
  • Nigel Steenwinkel JJC 100m
  • 11,99
  • Morgann de Jong MJC 80m
  • 11,16
  • Alysee Lester MJC 80mH
  • 12,48
  • Marijn van Duijn JJC Ver
  • 5,62
  • Franka Pouwels MJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 11,99 m/s11,94 827
    4 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 12,64 m/s13,03 722


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 2:20,75 2:21,82 654
    7 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC 2:27,10 2:41,35 588


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 14,78 -1.4 m/s14,83 0
    7 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JC 18,13 -1.4 m/s16,00 0
    Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 38,28 42,92 616


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 35,89 36,55 560


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 12,57 11,46 639


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JC 1,60 1,55 702
    5 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 1,50 1,55 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 5,62 -0.5 m/s5,61 740
    14 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC 3,85 -3.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 10,82 -0.4 m/s10,62 649
    13 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 12,27 +0.4 m/s--- 431
    14 Guido Vogels ARV Ilion ARV Ilion JD 12,35 -0.4 m/s12,20 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    3 Alex Meershoek ARV Ilion ARV Ilion JD 3:27,76 3:21,89 494
    7 Youssef Laouhaichi ARV Ilion ARV Ilion JD 3:34,30 3:17,70 453
    10 Rick Jansen ARV Ilion ARV Ilion JD 3:40,59 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    3 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 14,04 -1.2 m/s14,00 484
    8 Sem Fabistas ARV Ilion ARV Ilion JD 16,02 -1.2 m/s15,50 325
    14 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JD 17,28 -1.2 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    2 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 26,74 23,19 443
    3 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 25,32 23,38 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 9,19 8,88 483
    8 Rick Jansen ARV Ilion ARV Ilion JD 7,03 7,72 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 1,40 1,45 541
    8 Youssef Laouhaichi ARV Ilion ARV Ilion JD 1,25 1,40 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 4,68 -0.9 m/s4,89 556
    8 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JD 3,77 -0.8 m/s4,28 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 10,69 +0.1 m/s11,00 671
    7 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 11,16 +0.1 m/s11,24 593
    8 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 11,49 +0.1 m/s11,40 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 2:34,51 2:35,21 517
    3 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 2:40,74 2:45,75 463
    7 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,64 2:46,36 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 12,48 -0.5 m/s12,67 645
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 12,86 -0.5 m/s13,00 602
    9 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 15,75 -0.5 m/s14,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 21,73 23,15 338
    4 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 16,38 19,83 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 11,00 11,88 569
    3 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 8,05 8,20 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 1,45 1,45 582
    3 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 1,40 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 4,58 -2.5 m/s5,07 535
    9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 4,02 -1.8 m/s4,22 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    3 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 9,15 +0.6 m/s9,01 521
    12 Suus Vat ARV Ilion ARV Ilion MD 9,81 +0.3 m/s--- 408
    14 Sharon London ARV Ilion ARV Ilion MD 10,01 -1.9 m/s9,69 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 3:27,54 3:20,35 495
    12 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 4:02,69 3:33,93 302


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    4 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 11,77 +0.0 m/s--- 398
    6 Noga Piepenbroek ARV Ilion ARV Ilion MD 12,17 +0.4 m/s11,18 358
    12 Sharon London ARV Ilion ARV Ilion MD 13,94 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 19,39 --- 312
    13 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 10,04 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 16,76 --- 244
    6 Suus Vat ARV Ilion ARV Ilion MD 15,32 17,39 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 8,39 --- 442
    11 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 5,88 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Noga Piepenbroek ARV Ilion ARV Ilion MD 1,30 1,40 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 4,22 -1.3 m/s4,11 462
    12 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 3,13 -1.5 m/s--- 0