Vereniging 'Avantri' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Kees de Ruiter
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Esmee Gevaerts MJC 80m
  • 14,33
  • Arwen Hamel MJC 80mH
  • 18,01
  • Fee Steehouwer MJC Hoog
  • 1,30
  • Mischa Rook JJC 100m
  • 13,87
  • Fee Steehouwer MJC 800m
  • 2:45,03
  • Carlo van Driest JJC Hoog
  • 1,45
  • Daan Zieren JJC 800m
  • 2:32,87
  • Kees de Ruiter JJD Hoog
  • 1,35
  • Annabel Rem MJC Kogel
  • 5,10
  • Daan Zieren JJC 100m
  • 13,65
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Daan Zieren Avantri JC 13,65 +0.8 m/s14,51 579
    12 Mischa Rook Avantri JC 13,87 14,44 550
    21 Joris Vermeulen Avantri JC 15,89 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Daan Zieren Avantri JC 2:32,87 2:43,30 532
    21 Carlo van Driest Avantri JC 3:03,09 --- 298


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Max Halling Avantri JC 18,27 -1.4 m/s18,24 0
    21 Friso Schouten Avantri JC 23,75 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Joris Vermeulen Avantri JC 21,42 --- 351


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Mischa Rook Avantri JC 26,96 --- 427
    8 Joris Vermeulen Avantri JC 21,55 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Mischa Rook Avantri JC 9,33 --- 490
    13 Friso Schouten Avantri JC 6,12 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Carlo van Driest Avantri JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Max Halling Avantri JC 4,19 -1.9 m/s--- 456


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Axel Warmenhoven Avantri JD 12,40 +0.4 m/s--- 414
    23 Danilo van Driest Avantri JD 12,86 +0.4 m/s--- 357
    31 Alexander Kentie Avantri JD 13,66 +0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Danilo van Driest Avantri JD 3:52,69 4:11,00 351
    27 Alexander Kentie Avantri JD 4:25,13 4:24,00 205


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Kees de Ruiter Avantri JD 16,11 -1.2 m/s16,24 319
    20 Berto Anker Avantri JD 18,03 -0.5 m/s17,44 199


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Axel Warmenhoven Avantri JD 21,04 19,48 344
    21 Stijn Maaskant Avantri JD 14,25 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Danilo van Driest Avantri JD 6,91 --- 360
    18 Alexander Kentie Avantri JD 5,34 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Kees de Ruiter Avantri JD 1,35 --- 499
    18 Berto Anker Avantri JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Stijn Maaskant Avantri JD 2,65 +0.9 m/s--- 148


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    30 Esmee Gevaerts Avantri MC 14,33 -0.7 m/s--- 197


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Fee Steehouwer Avantri MC 2:45,03 --- 428


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Arwen Hamel Avantri MC 18,01 -0.7 m/s--- 200


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Arwen Hamel Avantri MC 12,89 --- 160


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Annabel Rem Avantri MC 5,10 --- 248


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Fee Steehouwer Avantri MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Annabel Rem Avantri MC 2,70 -2.2 m/s--- 158
    23 Esmee Gevaerts Avantri MC 2,54 -1.6 m/s--- 0