Vereniging 'AV Gouda' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Jochem Ribberink
  • Jongens Junior C - 100m - 12,41
Liam Rietbroek
  • Jongens Junior C - 800m - 2:16,42
Liam Rietbroek
  • Jongens Junior C - Ver - 5,02
Wessel van Vlaardingen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,47
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,64
Robbin Hoogendoorn
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,17
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Christiaan Stuut
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior D - Ver - 4,43
Fabienne Buijs
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:36,01
Isabel van Steenwijk
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,03
Pien van Berk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,82
Rianne Buijs
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:40,33
Suzanne Moons
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,25
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,15

Hoogtepunten

Bent Braker JJC Speer
  • 34,63
  • Sacha Goedhart MJD Hoog
  • 1,40
  • Sacha Goedhart MJD 60m
  • 8,82
  • Mette Pols MJC 80m
  • 11,50
  • Liam Rietbroek JJC 800m
  • 2:16,42
  • Jochem Ribberink JJC 100mH
  • 15,45
  • Jochem Ribberink JJC 100m
  • 12,41
  • Fabienne Buijs MJC 800m
  • 2:36,01
  • Liam Rietbroek JJC Ver
  • 5,02
  • Pien van Berk MJC Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 12,41 m/s12,22 758
    19 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 14,44 -0.5 m/s--- 481


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 2:16,42 2:19,99 703
    19 Martijn Naus AV Gouda AV Gouda JC 2:59,44 2:26,00 322


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    4 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 15,45 -1.4 m/s15,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    4 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 34,63 --- 565
    7 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 26,28 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 20,69 --- 320
    Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Martijn Naus AV Gouda AV Gouda JC 9,40 --- 493
    10 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 7,56 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    13 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 5,02 -1.7 m/s--- 625


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    3 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JD 11,47 -0.4 m/s11,65 544
    8 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD 11,96 -2.1 m/s12,26 473
    26 Christiaan Stuut AV Gouda AV Gouda JD 13,25 -2.1 m/s13,28 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    17 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3:49,62 --- 367
    24 Heiko Ribberink AV Gouda AV Gouda JD 4:09,86 3:43,40 269
    Allard de Laat AV Gouda AV Gouda JD DNS 4:31,76 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 13,64 -1.2 m/s13,57 522
    6 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JD 15,39 -0.7 m/s--- 371
    13 Jesse van der Meer AV Gouda AV Gouda JD 17,27 -1.2 m/s15,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD 23,02 27,34 380
    17 Jesse van der Meer AV Gouda AV Gouda JD 17,11 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD 9,17 7,46 482
    6 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD 7,98 7,95 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,40 0
    3 Christiaan Stuut AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,20 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 4,43 -0.7 m/s4,52 504
    6 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3,80 +0.2 m/s3,50 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    9 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 11,50 -1.8 m/s11,43 540
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 12,33 -1.8 m/s13,00 423
    23 Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC 12,57 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:36,01 2:31,67 503
    9 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MC 2:50,50 2:50,00 385
    Alyssa Folles AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    7 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 15,02 -2.5 m/s14,87 400
    10 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 16,02 -2.5 m/s15,61 325
    11 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MC 16,07 -2.5 m/s15,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 19,03 --- 289
    6 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC 15,73 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC 7,42 --- 389
    Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 1,40 --- 541
    6 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,27 -1.9 m/s--- 472
    8 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 4,04 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 8,82 +0.6 m/s8,81 584
    18 Yana Woutersen AV Gouda AV Gouda MD 10,17 +0.3 m/s--- 352


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    3 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD 3:40,33 3:39,90 418
    10 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 3:59,44 3:59,20 317


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    5 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 11,92 +0.4 m/s12,21 383
    14 Yana Woutersen AV Gouda AV Gouda MD 14,02 -1.4 m/s13,87 206


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD 16,13 15,62 246


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    11 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 11,44 --- 125


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 8,25 8,15 434


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 1,40 1,46 541


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 4,15 -1.3 m/s4,62 448