Vereniging 'AV `47' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Sander van Vliet
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Daniek Dorst MJC Hoog
  • 1,30
  • Annika van Luijken MJC 800m
  • 2:46,77
  • Alieke van Nieuwenhuizen MJC Kogel
  • 7,82
  • Douwe Konijn JJC Hoog
  • 1,45
  • Sander van Vliet JJC 100m
  • 14,03
  • Sander van Vliet JJC Hoog
  • 1,55
  • Tijs Konijn JJC 100m
  • 13,36
  • Daniek Dorst MJC 80m
  • 11,59
  • Tijs Konijn JJC Kogel
  • 9,49
  • Lisa van der Willik MJC Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Tijs Konijn AV `47 JC 13,36 13,80 618
    15 Sander van Vliet AV `47 JC 14,03 13,80 530


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Sander van Vliet AV `47 JC 2:37,09 2:45,00 494


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Meindert Hurkmans AV `47 JC 21,66 --- 355
    14 Douwe Konijn AV `47 JC 17,21 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tijs Konijn AV `47 JC 29,59 --- 468
    12 Meindert Hurkmans AV `47 JC 19,40 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tijs Konijn AV `47 JC 9,49 --- 498
    9 Douwe Konijn AV `47 JC 7,81 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sander van Vliet AV `47 JC 1,55 --- 663
    7 Douwe Konijn AV `47 JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Meindert Hurkmans AV `47 JC 3,28 +1.6 m/s--- 274


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Stefan de Groot AV `47 JD 12,62 -2.1 m/s12,70 386
    28 Mauro van Vliet AV `47 JD 13,47 -2.1 m/s13,10 286


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Mauro van Vliet AV `47 JD 3:49,17 18:00,00 369


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Stefan de Groot AV `47 JD 17,77 -0.5 m/s18,00 214
    23 Mauro van Vliet AV `47 JD 18,41 -0.5 m/s3:44,00 178


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Stefan de Groot AV `47 JD 21,30 --- 348


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Maurits Blinkhof AV `47 JD 8,48 --- 446


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Maurits Blinkhof AV `47 JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Maurits Blinkhof AV `47 JD 3,79 +1.3 m/s--- 376


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Daniek Dorst AV `47 MC 11,59 +0.1 m/s11,40 526
    29 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 13,56 -1.8 m/s13,40 276


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Annika van Luijken AV `47 MC 2:46,77 2:44,00 414
    14 Dieke van Veen AV `47 MC 3:00,53 2:55,00 315


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Dieke van Veen AV `47 MC 17,25 +0.0 m/s17,80 244
    21 Annika van Luijken AV `47 MC 18,33 +0.0 m/s18,20 182


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 14,41 --- 194


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 7,82 --- 411


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Daniek Dorst AV `47 MC 1,30 --- 462
    10 Lisa van der Willik AV `47 MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Lisa van der Willik AV `47 MC 3,89 +2.4 m/s--- 396